رفتن به مطلب

کرش کردن و رفریش یهویی ویندوز 10 و بسته شدن ناخواسته تمامی برنامه ها و پنجره ها

milad-over
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان لطفا کمک

در ویندوز 10 من و اکثرا دوستان از کرش ها و رفریش های ناگهانی ویندوز 10 کلی ضرر و اعصاب خورد کنی کشیدیم

وسط کار با برانامه و در حین کپی اطلاعات ویندوز کرش کرد کل برنامه ها و پنجره ها بسته شد و کپی هم از وسطا قطع شد

برای دوستم اطلاعاتش رو از حافظه گوشی انتقال میداد به کامپیوتر که این اتفاق افتاد نصف بیشتر اطلاعاتش رفت

تو چند تا سایتای خارجی دست پا شکسته خوندم گفتن از درایور انودیاست و گت اگر توجه کرده باشین هنگام کرش برنامه های انودیا هم غیرفعال میشن

آیا راه حلی برای این سوهان رو اعصاب دارین؟؟

ویرایش شده توسط milad-over
لینک به دیدگاه

سلام.

از طریق خود ویندوز اپدیتش کنید.

اگر حل نشد دانگرید به ویندوز 7 یا 8.1 .

موفق باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

از طریق خود ویندوز اپدیتش کنید.

اگر حل نشد دانگرید به ویندوز 7 یا 8.1 .

موفق باشید دوست من.

وقت بخیر عزیز

تو انواع بیلدها این مشکل مشاهده شده

الان هم بیلد و آپدیت جدیده..

لینک به دیدگاه

سلام داداش ببینم این مشکل منم بود ببین فقط و فقط تو ویندوز ده اینجوری بود سیستمم هم جدیده

چکار کردم رفتم اول هارد دیسک و عوض کردم هاردم سیگیت بود وسترن گرفتم کرش کردن درست شد ولی باز مشکل نصب نشدن درایور کارت گرافیک داشتم چکار کردم

صبر کردم دو روز بعد از شانس بد ما رم هام پنچر شدن یکی از رم هام سوخت و حتی قبلش سیستم و چک کرده بودم کوچکترین ایرادی نداشت رم ها رو عوض کردم سیستم درست درست شد

نتیجه: مشکل از رم بود ولی متوجه نبودم و گاهی یکی از رم ها رو در میاوردم درست میشد

رم کینگستون هایپرایکس سیویج داشتم بجاش جی اسکیل خریدم

یه چیز دیگه اینکه که خیلی مهمه وقتی ویندوز اپدیت میکنی نزاری که مستقیم درایور نصب کنه

درایور رو باید از سایت سازنده اخرین نسخه دانلود کنی

کرش کردن یعنی اینکه شما مشکل حافظه دارین یا درایور قدیمی نصب شده و چون شما مشکل کپی هم دارین بی شک مشکل از رم هست و اگر هنگام کپی و کرش کردن صفحه ابی بلو اسکرین میاد دیگه باید رم و چک کنی به رم مربوط میشه

گاهی پیش میاد درایور کارت گرافیک نصب نمیشه ولی مشکل از کارت نیست رم ها مشکل دارن

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، AGM143 گفته است :

سلام داداش ببینم این مشکل منم بود ببین فقط و فقط تو ویندوز ده اینجوری بود سیستمم هم جدیده

چکار کردم رفتم اول هارد دیسک و عوض کردم هاردم سیگیت بود وسترن گرفتم کرش کردن درست شد ولی باز مشکل نصب نشدن درایور کارت گرافیک داشتم چکار کردم

صبر کردم دو روز بعد از شانس بد ما رم هام پنچر شدن یکی از رم هام سوخت و حتی قبلش سیستم و چک کرده بودم کوچکترین ایرادی نداشت رم ها رو عوض کردم سیستم درست درست شد

نتیجه: مشکل از رم بود ولی متوجه نبودم و گاهی یکی از رم ها رو در میاوردم درست میشد

رم کینگستون هایپرایکس سیویج داشتم بجاش جی اسکیل خریدم

یه چیز دیگه اینکه که خیلی مهمه وقتی ویندوز اپدیت میکنی نزاری که مستقیم درایور نصب کنه

درایور رو باید از سایت سازنده اخرین نسخه دانلود کنی

کرش کردن یعنی اینکه شما مشکل حافظه دارین یا درایور قدیمی نصب شده و چون شما مشکل کپی هم دارین بی شک مشکل از رم هست و اگر هنگام کپی و کرش کردن صفحه ابی بلو اسکرین میاد دیگه باید رم و چک کنی به رم مربوط میشه

گاهی پیش میاد درایور کارت گرافیک نصب نمیشه ولی مشکل از کارت نیست رم ها مشکل دارن

وقت بخیر عزیز

ویندوز رو ssd نصب هست درایور هم از انویدیا آپدیت میگیرم

رمهای خودم کینگستون هستش و ولی برا دوستم کورسیره

وقتی که کرش میکنه سیستم هنگ نمیکنه و کاملا آزاده و کار میکنه فقط تو اون یه لحظه کل پنجره ها و برنامه ها بسته میشن

لینک به دیدگاه

دقیقا درسته یه دفعه پنجره ها بسته میشه اره اینجوری شدم  ولی من نگفتم فقط درایور انویدیا دانلود کنی بلکه کل درایورها که مهمترینش درایور های اینتل هست

مثل درایور چیپست و گرافیک اینتل، intel management interface

Intel graphics driver

Intel security managment

چون شما از اس اس دی استفاده میکنید درایور های مربوط به خودش را از اینتل دریافت کنید

از دادن توضیحات بیشتر در مرورد چگونگی دانلود و...  معذورم

ویرایش شده توسط AGM143
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AGM143 گفته است :

دقیقا درسته یه دفعه پنجره ها بسته میشه اره اینجوری شدم  ولی من نگفتم فقط درایور انویدیا دانلو کنی بلکه کل درایور ه که مهمترینش درایور های اینتل هست

مثل درایور چیپست و گرافیک اینتل، intel management interface

Interl graphic driver

Intel security managment

چون شما از اس اس دی استفاده میکنید درایور های مربوط به خودش را از اینتل دریافت کنید

از دادن توضیحات بیشتر در مرورد چگونگی دانلود و...  معذورم

دیگه خودمون اونارو میدونیم تست کردیم

ویندوز نصب شده کلا آپدیتش بسته شده و از درایور موجود در مادربورد و گرافیک استفاده شده

راه حل ها تست شده جوابگو نبوده

از کشورهای مختلف هم طیف کثیری دچار این مشکل هستند اکثر پاسخگو ها هم اشاره به عدم هماهنگی درایور انودیا اشاره کردن

نمیدونم آیا کسایی که از انودیا استفاده نمیکنن هم دچار این مشکل هستند؟؟

لینک به دیدگاه

اول بگم اصلا با تنظیمات امنیتی ویندوز کار نداشته باشین و فقط گزینه های غیر ضرروری را غیر فعال کنید در هنگام اتصال به شبکه نت ویندوزخطاهای سیستم را گزارش میکند  و سلامتی سیستم را چک میکند این گزینه در وین 10 2017بسیار پیشرفته تر شده است

فقط مجاز هستید صفحه کلید فارسی اضافه کنید و منطقه زمانی سیستم را تغیبر دهید زبان سیستم و کشور را تغییر ندهید

ولی مشکل من حل شد البته ویندوز 10 2017 نصب کردم و بعد از نصب درایور از طریق اپدیت ویندوز این مشکل پیدا شد ولی بعد از اینکه درایور ها رو دقیق از سایت سازنده دانلود و نصب کردم مشکل به طور کامل برطرف شد احتمال این هم هست که درایور ارایه شده از طرف شرکت دچار باگ باشد و باید منتظر درایور بعدی باشیم راستش به ما مربوط نمیشه که قرار باشه با یه ترفند حلش کنیم همانطور که اشاره کردین افراد بسیاری این مشکل را دارند

در حالت کلی مشکل درایور میباشد و قابل حل نیست

لینک به دیدگاه

اول بگم اصلا با تنظیمات امنیتی ویندوز کار نداشته باشین و فقط گزینه های غیر ضرروری را غیر فعال کنید در هنگام اتصال به شبکه نت ویندوزخطاهای سیستم را گزارش میکند  و سلامتی سیستم را چک میکند این گزینه در وین 10 2017بسیار پیشرفته تر شده است

فقط مجاز هستید صفحه کلید فارسی اضافه کنید و منطقه زمانی سیستم را تغیبر دهید زبان سیستم و کشور را تغییر ندهید

ولی مشکل من حل شد البته ویندوز 10 2017 نصب کردم و بعد از نصب درایور از طریق اپدیت ویندوز این مشکل پیدا شد ولی بعد از اینکه درایور ها رو دقیق از سایت سازنده دانلود و نصب کردم مشکل به طور کامل برطرف شد احتمال این هم هست که درایور ارایه شده از طرف شرکت دچار باگ باشد و باید منتظر درایور بعدی باشیم راستش به ما مربوط نمیشه که قرار باشه با یه ترفند حلش کنیم همانطور که اشاره کردین افراد بسیاری این مشکل را دارند

در حالت کلی مشکل درایور میباشد و قابل حل نیست

ولی میکروسافت نسبت به این قضیه هیچ واکنشی نشون نداده،چرا نمی دونم

لینک به دیدگاه

مایکروسافت تا وقتی احساس خطر نکنه کاری نمیکنه شنیدم باگ امنیتی شدید داره ویندوز ۱۰

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، AGM143 گفته است :

مایکروسافت تا وقتی احساس خطر نکنه کاری نمیکنه شنیدم باگ امنیتی شدید داره ویندوز ۱۰

بله درسته هر از گاهی خبراش منتشر میشه

ولی میبیند که انحصاریه و هر کاری دلش میخواد با مردم میکنه استکباری شده به زور مردم مجبور به استفاده میکنه با پشتیبانی نکردن از نرم افزار ها و سخت افزار های جدید

لینک به دیدگاه

حالا فقط ماکروسافت نیست که اینجوریه همین اینتل هنوز کبی لیک از راه نرسیده عرقش خشک نشده کافی لیک‌ و معرفی کرده هدفشون چیه نمیدونم جیب ما رو میخوان خالی میکنن‌ فقط خب غیر از این هم نیست

اینا هر کدوم سی خودشون و میرن و هماهنگ نیستن با هم به همین خاطر ناهماهنگی پیش میاد و از این قبیل مشکلات 

جدیدا تولیدکنندگان حافظه رم هم اوضاع خوبی ندارن و قرار شده قیمت رم ها افزایش پیدا کنه

لینک به دیدگاه

حالا فقط ماکروسافت نیست که اینجوریه همین اینتل هنوز کبی لیک از راه نرسیده عرقش خشک نشده کافی لیک‌ و معرفی کرده هدفشون چیه نمیدونم جیب ما رو میخوان خالی میکنن‌ فقط خب غیر از این هم نیست

اینا هر کدوم سی خودشون و میرن و هماهنگ نیستن با هم به همین خاطر ناهماهنگی پیش میاد و از این قبیل مشکلات 

جدیدا تولیدکنندگان حافظه رم هم اوضاع خوبی ندارن و قرار شده قیمت رم ها افزایش پیدا کنه

بله از 4790k به این ور سی پی یو ها کپی با تغییر نام شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...