رفتن به مطلب

کمک در مورد ویروس خاص

omega
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گرامی

کامپیوتر من تمام فولدرهاش read only شده و وقتی مارکرش را برمیدارم و apply میکنم بازم بر میگرده به حالت قبل.

الان نمیتونم هیچ چیزی توشون ذخیره کنم و کلا بیچارم کرده اگه کسی این مشکل را داشته و حلش کرده یه راهنمایی بکنه ممنون.

لینک به دیدگاه

فایلهای مخفی رو میتونی ببینی؟ 2 تا راه شاید جواب بده . اولیش اینه که بری تو safe mode و با آنتی ویروس کار کنی . راه دیگه هم اینه که اگر فایلهای مخفی رو میبینی ، تیک مخفی کردن فایلهای سیستمی رو برداری که بتونی اونها رو هم ببینی . چون ویروسها مثل فایلهای سیستمی میشن . بعد تو درایوهایی که ویندوز توشون نصب نیست هر فایلی رو که که میبینی اسم عجیب غریب داره و مخفی بوده و یا فکر میکنی نباید اونجا باشه رو پاک کنی . همون فایها تو درایوی که ویندوز نصب هست باید باشن . اونها رو هم پاک کن . فقط مواظب باش فایلهای سیستمی ویندوز رو پاک نکنی .البته شاید جواب بده و شاید هم نه .

لینک به دیدگاه

سلام

راحت ترین راه اینه که از ویروس کش های با آبدیت روز استفاده کنی و اگر نداشتی یکی از راه هایی که من همیشه ازش استفاده میکنم اینه

ویندوز رو عوض کن و بدون این که درایوی رو باز کنی از نرم افزار nero 6 یا IsoBuster استفاده کن این 2 نرم افزار تمام فایلهای مخفی داخل درایو ها رو بهت نشون میده و بعد ببین چه فایلهایی تو همه درایوهات به صورت مشترک وجود داره ( البته به جز فایلهای سیستمی ) همرو باهم جمع کن و بعد پاک کن . این روش روی خیلی از ویروسها جواب میده یه امتحانی بکن بد نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سز اینجا بزن

ایمن آنتی ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خوبین ؟

آنتی ویروس چی داری رو سیستمت ؟>

آپدیت هست ؟

لینک به دیدگاه

سلام مرسی از دوستان گرامی من ویندوز عوض کردم و ویروس کش نصب کردم بدون باز کردن هیچ درایوی باز هم نشناخت با update کامل

مشکلم با فایل های سیستمی نیست

ببینید مثلا من توی درایو فیلمم توی روت خود درایوهرچی فیلم ذخیره میکنم مشکلی نداره اما به محض ساختن یک فولدر ، فولدر فقط میشه read only و داخلش هیچ فایلی نیست و هیج فایلی نمیتونم توش بریزم

آنتی ویروسم الان کسپر نصب کردم قبلش سیمانتک 360 بود

نود قبلا داشتم که یه ویروس خوف اومد ترکوندش از اون زدم به سیمانتک

نمیدونم چیکار کنم سیستم دوستم هم از کامپیوتر من شد فول پارتیشن پاک کرد و کلا همه چیا پاک کرد دوباره پارتیشن بندی کرد ودوباره همینطوره.

لینک به دیدگاه

سلام

سطج دسترسی های لازم را از قسمت permission بیان کنید.

احتمالا شما دسترسی لازم رو ندارید:

Right Click>Properties>Security>Permissions

این لینک رو مطالعه کنید: لینک شما

و همچنین : لینک شما

و لینک شما

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این رو دانلود کن و ازش استفاده کن ببین چیزی پیدا میکنه یا نه

http://www.softpedia.com/progDownload/Autorun-Virus-Remover-Download-131365.html

اگر چیزی پیدا کرد سیستم رو ریستارت کن بعد دوباره ازش استفاده کن تا مطمئن بشی

اگر مشکلت حل شد یا نشد اعلام کن تا ببینیم چه کارا میشه کرد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

یک راه دیگه هم این هست که شما kaspersky rescue disk رو دانلود کنید . سپس اور رو بر روی cd کپی کنید. بعد هم سیستم رو با این cd بوت کنید. در این حالت چون ویندوز بالا نمی یاد ، آنتی ویروس بهتر عمل میکنه. البته زمان ممکنه طولانی بشه.

در شرکتی که بنده کار میکذم، سرور حسابداری ویروسی شد و هیچ مدلی پاک نمی شد. خلاصه به کمک این cd و بعد از 14 ساعت بالاخره 5 عدد ویروس که در registery ویندوز نشسته بود پاک شد و مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان کارایی که گفتید را انجام میدم و میگم خدمتتون خودم هم احتمال دادم از permission باشه اما هرچی دستکاریش کردم بازم دزست نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اینطوریکه فرمودین توی ویندوز نوپا هم این مشکل رو دارین / یعنی چی ؟ یعنی اینکه سی دی و دی وی دی هایی که شما ازش استفاده می کنین شاید خودشون آلوده هستن ؟

از فلش که استفاده نمی کنین برا کپی و یا انتفال فایل ؟ از درایوهای دیگه فایلی انتقال نمی دین ؟

@};- ;) :-w

لینک به دیدگاه

سلام

اینطوریکه فرمودین توی ویندوز نوپا هم این مشکل رو دارین / یعنی چی ؟ یعنی اینکه سی دی و دی وی دی هایی که شما ازش استفاده می کنین شاید خودشون آلوده هستن ؟

از فلش که استفاده نمی کنین برا کپی و یا انتفال فایل ؟ از درایوهای دیگه فایلی انتقال نمی دین ؟

@};- ;) :-w

بله توی ویندوز نوپا هم این مشکل هست فقط این مشکل در ویندوز 7 فکر کنم توی کامپیوتر من و لپ تاپ یه دوستام اینجوری شده نمیدونم در مورد سی دی و دی وی دی

واقعا گیج شدم با permission هم موضوع حل نشد.

نه از فلش هم استفاده نمیکنم

میدونید اصلا چی شد؟

من یه کنفرانس شبکه داشتم تو دانشگاه بعد من یه فولدری را از کامپیوتر admin کلاس کامپیوتر share کردم که بقیه فایلش را ببینن و استفاده کنن

این دوست من که با لپ تاپش اومده بود توی شبکه دانشگاه یه ویروس پیدا میکنه و از قاط بودنش فایل اجرا میکنه خلاصه وسط کنفرانس داد میزنه این یه ویروسه خلاصه کنفرانس را ریخت بهم کامپیوتر خودشم اینجوری شد بعد من ازش فلش گرفتم وتسه کپی یه سری اطلاعات خلاصه لپ تاپ و کبامپیوتر من هم ترکید

این کل ماجرا بود

فقط تنها کاری که مونده همون cd boot kaspersky که انجام ندادم اونا باید انجام بدم حل نشه نمیدونم چیکار کنم.

لینک به دیدگاه

برنامه HITMAN رو دانلود كن و اسكن بزنه يا تو سايت ايمن آنتي ويروس فايل رو اپلود كن . 24 ساعته جواب ميدن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله توی ویندوز نوپا هم این مشکل هست فقط این مشکل در ویندوز 7 فکر کنم توی کامپیوتر من و لپ تاپ یه دوستام اینجوری شده نمیدونم در مورد سی دی و دی وی دی

واقعا گیج شدم با permission هم موضوع حل نشد.

نه از فلش هم استفاده نمیکنم

میدونید اصلا چی شد؟

من یه کنفرانس شبکه داشتم تو دانشگاه بعد من یه فولدری را از کامپیوتر admin کلاس کامپیوتر share کردم که بقیه فایلش را ببینن و استفاده کنن

این دوست من که با لپ تاپش اومده بود توی شبکه دانشگاه یه ویروس پیدا میکنه و از قاط بودنش فایل اجرا میکنه خلاصه وسط کنفرانس داد میزنه این یه ویروسه خلاصه کنفرانس را ریخت بهم کامپیوتر خودشم اینجوری شد بعد من ازش فلش گرفتم وتسه کپی یه سری اطلاعات خلاصه لپ تاپ و کبامپیوتر من هم ترکید

این کل ماجرا بود

فقط تنها کاری که مونده همون cd boot kaspersky که انجام ندادم اونا باید انجام بدم حل نشه نمیدونم چیکار کنم.

-----------------------------------------------------

راستی بعضی وقتها چند تا کار ساده میتونه یه مشکل بزرگ رو حل کنه /

حالا فرض بر این دارم که مشکل از همون اول ویندوز وجود نداشته / تو محیط داس پرامپت با دستور attrib کار کردی ؟ تست کردی ببینی که پوشه ها رو می تونی از حالت فقط خواندنی یا چیزای دیگش آزاد بکنی؟

مثلاً یکی از برنامه های مخربی که هست و همه هم می دونن اتوران آی ان اف هست که خودش رو به جای فایل اصلی اتوران جا میزنه بعضی از آنتی ویروس ها پاک می کنن ولی چند تا از پوشه ها و فایلها و حتی خرابکاری هاش دست نخورده باقی میمونن که می تونی دستی پاک کنی/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...