رفتن به مطلب

هشدار هشدار کالاهای عالی و بسیارخوشقیمت ولی فروشندگانی شیاد

ferdosi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/02/07, 17:01:17، saeed110 گفته است :

متاسفانه درسته این مبالغ رو پلیس خوب پیگیری نمی کنه اما تعداد این مدل کلاه برداری زیاده و مبلغ زیادی در کل میشه.  اگه مثلا پلیس فتا این مبالغ رو هم با جدیت پیگیری می کرد . مطمئنا کمتر کسی جرات این کار رو داشت . ینی درسته خود اون عملیاتی که برا باز پس گیری مبلغ می کنن هزینه به مراتب بیشتری برای پلیس داره اما اقدام اونا مانع از انجام صدها کلاه برداری بلقوه دیگه میشه . اگه این افراد می دونستن با این کارها گیر میوفتن هرگز این کارها رو نمی کردن.

در هر صورت شرایط کنونی همینه پس در نتیجه فعلا آدم باید خودش حواسش جمع باشه و نذاره کسی از طمعش بخاطر ارزون بودن سو استفاده کنه.

سلام

سعید جان پلیس فتا علم غیب که نداره

مردم ما معمولا به خاطر مبالغ کم بیخیال شدن رو به شکایت کردن ترجیح میدن

دقت کنید طرف مبالغ کم به عنوان بیعانه میگیره برای همین هنوز داره به کارش ادامه میده

شما به خاطر هر مبلغ کلاهبرداری مراجه کن و شکایت کن اگر کسی گفت چرا و ارزش نداره بگو من میزنم تو دهنش

کار پلیس فتا به خاطر اینکه طرف معلوم نیست کدوم شهر هست اسم واقعیش چیه اون کارت و شماره حساب برای کیه اصلا چند نفر هستن و ... خیلی سخت تر از بقیه قسمت های نیروی انتظامی هست

بعد مردم ما تو این موارد راحت فریب میخورن که این باعث شده جرم تو این حوزه زیاد بشه

یاعلی

لینک به دیدگاه

• ارسال 308
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 12 ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

داداش ترس نداره که پلی فور سخن گو که قرار نبود نشونش بدم

نه دادا روش گفتنت شبیه حاج طوسی هستش

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

اینکه میگید باید حضوری باشه بله قبول

ولی چرا میگید مزخرف ترین

خب مگه بده یه همچین سایتی باشه ادم بتونه لوازم دست دو که به کارش نمیاد رو بفروشه و یا خرید داشته باشه

من خودم تو دیوار هم گوشی خریدم هم بازی ps4هم یه سری چیزای دیگه مثل ساعت و البته فروشم داشتم

البته همه حضوری و حواسمم جمع کردم که...

به هر حال هر سایتی روش کارش این باشه اگر مردم دقت لازم رو نداشته باشن احتمالش زیاده سرشون کلاه بره

الان شما فروم رو با سایت بی در و پیکیری مثل دیوار مقایسه کردی یا چی؟من خیلی راحت تو فروم غیر حضوری و حضوری معامله میکنم ولی تو دیوار یه درصد هم اعتماد ندارم پر از کالا های عجیب و غریب و با اسم و مشخصات اشتباه و قیمت های دری وری ! نصف هم که میگی بیا حضوری معامله کن میپیچونن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

الان شما فروم رو با سایت بی در و پیکیری مثل دیوار مقایسه کردی یا چی؟من خیلی راحت تو فروم غیر حضوری و حضوری معامله میکنم ولی تو دیوار یه درصد هم اعتماد ندارم پر از کالا های عجیب و غریب و با اسم و مشخصات اشتباه و قیمت های دری وری ! نصف هم که میگی بیا حضوری معامله کن میپیچونن

سلام 

شما تو همین فروم هم نمیتونید به همه اطمینان کنید و باید جانب احتیاط را داشته باشید .

کلا تو این مملکت شرایط به گونه ای شده که همه جوره باید احتیاط کرد و اطمینان کردن سخت شده .

تو همه جا هم کلاهبردار هست هم تو این فروم و فرومهای دیگر و هم تو دیوار فقط درصدشان کم و زیاد دارد .

خیلی از کسانی که تو دیوار دنبال کلاهبرداری هستند به فرومها هم سر میزنند فقط تا حدی دستشون بسته تر هست ولی باز هم کار خودشون را میکنند .

لینک به دیدگاه

درود جناب فردوسی

بنده در نهایت نفهمیدم این امیرحسین لطفی دستگیر شد یا نشد؟اصلا خودش بود ؟ و این آگهی های جدیدم همین طرفه؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، 005 گفته است :

نمیدونم چرا فقط به شهرستان ارسال دارن?

120.jpg

طرح خیریه مجهز کردن عزیزان شهرستانی با گرفتن پول هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود جناب فردوسی

بنده در نهایت نفهمیدم این امیرحسین لطفی دستگیر شد یا نشد؟اصلا خودش بود ؟ و این آگهی های جدیدم همین طرفه؟ 

سلام

والا   بی خبرم  فکر نکنم!  ولی  این  آگهی  جدید  هم که  هردوسه هفته یکبار همینو میذاره!   به احتمال زیاد    خودشه! 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام

والا   بی خبرم  فکر نکنم!  ولی  این  آگهی  جدید  هم که  هردوسه هفته یکبار همینو میذاره!   به احتمال زیاد    خودشه! 

جناب فردوسی تنها شخصی که این شیاد ازشون کلاهبرداری کرده بودند و در فروم حضور دارند و تاپیک فروش میزنند و فعالند کاربر @rasa.d هستند و پستشون در صفحات قبل هست ! امیدوارم که با تگ کردنشون به این تاپیک بیایند. باور کنید هیچ چیز برایم خوشحال کننده تر از دستگیری یک کلاهبردار نیست.

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

جناب فردوسی تنها شخصی که این شیاد ازشون کلاهبرداری کرده بودند و در فروم حضور دارند و تاپیک فروش میزنند و فعالند کاربر @rasa.d هستند و پستشون در صفحات قبل هست ! امیدوارم که با تگ کردنشون به این تاپیک بیایند. باور کنید هیچ چیز برایم خوشحال کننده تر از دستگیری یک کلاهبردار نیست.

من تونستم شماره پدر و برادرش رو پیدا کنم

باشونم صحبت کردم خیلی وقت پیش

پیگیر شکایت هم هست انشاا.. هم به FUCK میدمش

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تو صحبتای من اصلا مگه حرفی از فروم زده شد؟!

چطور ربطش دادی به فروم؟!

الان از کدوم کلمه یا جمله  من به این نتیجه رسیدی که میخوام ربطش بدم به فروم؟!

ولی حالا که حرفش شد

اینجا فروم تخصصی کامپیوتر هست و معمولا چیزای دیگه یا اصلا فروش نمیره یا اینکه خیلی وقتا اون قیمتی واقعی رو نمیشه بهش رسید

در ضمن اینجا هم که مثلکه ماشاالله کلاهبرداری زیاد شده

دیوار یا شیپور سایت هایی هستن که مشتری و فروشنده رو ازاد گذاشتن برا خرید و فروش و نمیتونن بر این حجم بالای معامله کنترل داشته باشن

نه پس مثل ایسام باشن که ملتو...

طرف عقل و شعور داره حواسشو جمع کنه تا کلاه سرشه نره

من کلی بازی پی اس فور خریدم و فروختم تو دیوار یبار مشکل پیش نیومده چون هم حواسم جمع و  هم اینکه همیشه حضوری معامله میکنم

شما دنبال کالای عجیب غریب نرو و حواستم جمع باشه

کلاه سرت نمیره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

image.thumb.png.192a00cfd98f4a377332cc481cbd0c3b.png

هارد رو که گذاشت بعد از یک ربع بهش پیام دادم گفت فروختم

شاید چون سوال یکم تخصصی بود

https://divar.ir/v/pNIziQuQn

image.thumb.png.000c87f4c92103ddf67d2bc26aad664f.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mohammad Adeli گفته است :

image.thumb.png.192a00cfd98f4a377332cc481cbd0c3b.png

هارد رو که گذاشت بعد از یک ربع بهش پیام دادم گفت فروختم

شاید چون سوال یکم تخصصی بود

https://divar.ir/v/pNIziQuQn

image.thumb.png.000c87f4c92103ddf67d2bc26aad664f.png

شک نکن برادر دزدی واسه مردم تفریح شده 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 5 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

دوستا برای بار 10000روم

اگه از دیوار خرید میکنید:

-سعی کنید شهرستان نباشه و بومی خرید کنید 

-درصورت خرید به صورت حضوری اقدام کنید و تنها به خرید نرید

وقتی لیون کامپیوتر و ایسام هست چرا از دیوار؟ شما تو لیون میتونید واسط لیون داشته باشید و تو ایسامم که مشخصه

به نظرم مشکل از خودتونه چون دیوار فقط یه سایت برای آگهیه نه بازارچه خرید و فروش  

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

https://divar.ir/v/gtx-960-4g.--giga-g1_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_ابوذر_دیوار/y3K2Tg-eZ

هردو  آگهی  برا یه شخصه!

image.thumb.png.5e8ebd99a32c55a8c16b0ded10e4b280.png

image.thumb.png.b1477bbd3584dad5f9eb61ee8062b259.png

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

اینو منم دیدم 

2تا حالت داره یا کلاهبرداره یا داره برای گروه تلگرامش ممبر میاره چون باش صحبت کنی می گی داخل کانال تلگرامم همه چی هست می ری داخل کانال نیست !!! اما خب بقیه قیمتاش هم چرت پرت بود احتمال کلاه برداریش زیاده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Rasoul.A گفته است :

خب اینا که ماله یکی از بچه های فرومه چه ربطی داشت به قضیه تاپیک ؟! xD  فک کنم ماله خودتونه اصن xD  xD 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Divine گفته است :

خب اینا که ماله یکی از بچه های فرومه چه ربطی داشت به قضیه تاپیک ؟! xD  فک کنم ماله خودتونه اصن xD  xD 

سلام. گفتم تا تاپیک داغه، لینک رو بچسبونم! ^_^ کسی نمیخره چرا؟؟ ._.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، m.imany گفته است :

1f603.png

Screenshot (3).png

سه فن هم هست 

دو فن می داشتی تابلو نشه

لامصب 2300؟!

کمروم خورد شد

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سه فن هم هست 

دو فن می داشتی تابلو نشه

لامصب 2300؟!

کمروم خورد شد

این همون موردیه که کاربر ferdosi 

اشاره کردن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...