رفتن به مطلب

هشدار هشدار کالاهای عالی و بسیارخوشقیمت ولی فروشندگانی شیاد

ferdosi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

https://divar.ir/v/تهران_پردیسکارت-گرافیک-msi-gtx-1070-Gaming|-قطعات-و-لوازم-جانبی|-تهران_پردیس|-دیوار/00Bce32ZZ

دقیقا جناب  فردوسی

متاسفانه تاپیک به " مهره سوخته " تبدیل شد.

فقط یه چیزی ته دلم مونده

آقای  امیرحسین لطفی که اینجا رو هم مانیتور میکنی ، بدان و آگاه باش که : سر سفره پدر بزرگ نشدی

لینک به دیدگاه

• ارسال 308
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقاجان چرا انقدر بحث میکنید این فردی هم که میگه آدرس تاپیک رو دادم  3 ساعت پیش عضو شده

نهایت اینکه حتما" معاملات رو حضوری قرار بگذارید آن هم در ساعات روشنایی و جایی که شلوغ و نزدیک به خودپرداز باشد

سعی کنید افرادی هم که 2 نفری با موتور آمدند (طرف سرنشین موتور بود و راکب فرد دیگری) حدالمقدور از معامله باهاشون خودداری کنید

از این افراد در جامعه در تمامی لایه ها وجود دارند و با زدن میلیون ها تاپیک هم به راه راست هدایت نمیشوند.

شما خریدار باید حواست جمع باشه به موارد ایمنی و اگر هم قیمت خیلی پایین بود و کالا به دست شما رسید در کمترین حالت شما مال خر حساب میشید پس گول این حرف های پول لازممو تا 2 ساعت دیگه بابام عمل داره رو نخورید هیچ صاحب جنسی حاضر نیست تا این حد چوب حراج بزنه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من همین فروم ای دی hamed_a رو دارم

چون خیلی اورژانسی بود یه یوزر جدید زدم پسورد یادم نمیومد

توی ۹۹% فروم های دیگه سطح نت و پی تی هم همین دو یوزر رو دارم و میتونید اعتبار یوزر hamed_aa پرشینم رو ببینید که بالای ۴۰ میلیون خرید و فروش داشتم

اینکه به این بنده خدا لینک دادم گفتم حتما خبر از این تاپیک داره . هر جور بخواید حساب کنید کسی که تو دنیای مجازی بخواد کلاه برداری کنه به نظرم یه جو عقل توی کلش باشه یه سرچی شماره تلفن و کد ملی خودش رو میزنه ببینه کجای ماجراست

و اینکه اطلاع از این ماجرا داشته باشه یا نه ، کسی مثل من که با حواس جمع معامله کنه ربطی به اطلاع شخص کلاه بردار از اینجا و .... نداره . و کسی هم که بخواد بدون تحقیق پول بریزه براش فرقی نداره اقای کلاه بردار باخبر از سابقش توی نت داشته باشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام

والا بنده هم شک دارم که اصلا شناسنامه برای این فرد باشه

کلا در دنیای کلاهبرداری هر کاری ممکنه

کلا باید به همه ی این مدارک شک کرد والا مطمعن باشید اینهمه ادم که ازشون کلاهبرداری کرده یعنی 1 نفر نبوده بره شکایت کنه و مشخصات بده؟ بعد هم اینکه از کارتش اسکن داشته پس ممکنه برای جلب اعتماد بوده باشه پس باید به این مدارک و حتی اینکه این فرد همون ادمه شک کرد

شاید شناسنامه دزدی باشه - شاید مفقود شده باشه - چون مثل کارت هوشمند نیست که طرف بسوزونه ... میره المثنی میگیره و اون شناسنامه اصلی هم همچنان دارای اعتباره و خدا میدونه کجاست و چه استفاده ای داره ازش میشه..ردشم که نمیشه زد

سلام

بله بنده هم در ابتدا تو   این فکر بودم البته برا کارت بانک ایشون

ولی به نظرتون ممکنه از شناسنامه و کارت بانک یه نفر برای مدتی استفاده کرد و طرف هیچ اقدامی نکنه؟

ایشون برای همه کلاه برداریاشون همین شماره کارت رو داده به همین اسمی که رو شناسنامه هم   هستش

به نظرتون این همه تلاش میکنه پول مردمو بدزده میاد یه شماره کارت میده که رو هوا هستش و    هرلحظه ممکنه طرف کارتش رو پس بگیره و زحمات طرف به هدر بره؟

حداقل اگه  شناسنامه به اسم دیگه باشه یه چیزی ولی هم کارت هم شناسنامه هر دو به یه اسم هستن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hamed_aa گفته است :

الان قراره کارت ۱۰۷۰ رو برام بفرسته از پردیس بعد پولش رو تسویه کنه . فقط پول پیک رو گفت پیش بریز خخخخخخخ

کارت رسید دستم بهتون خبر میدم 

آقا کارت دستت رسید ؟

از پردیس تا تهران یک ساعت راه هستش

خبر بدید

خیلی مشکوکه.  چون ۲ ساعت بعد از اینکه باهمدیگه به توافق رسیدید دوباره ۱۰۷۰ رو آگهی گذاشت تو دیوار

https://divar.ir/v/تهران_پردیسکارت-گرافیک-msi-gtx-1070-Gaming|-قطعات-و-لوازم-جانبی|-تهران_پردیس|-دیوار/00Bce32ZZ

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AnSaWR گفته است :

سلام

بله بنده هم در ابتدا تو   این فکر بودم البته برا کارت بانک ایشون

ولی به نظرتون ممکنه از شناسنامه و کارت بانک یه نفر برای مدتی استفاده کرد و طرف هیچ اقدامی نکنه؟

ایشون برای همه کلاه برداریاشون همین شماره کارت رو داده به همین اسمی که رو شناسنامه هم   هستش

به نظرتون این همه تلاش میکنه پول مردمو بدزده میاد یه شماره کارت میده که رو هوا هستش و    هرلحظه ممکنه طرف کارتش رو پس بگیره و زحمات طرف به هدر بره؟

حداقل اگه  شناسنامه به اسم دیگه باشه یه چیزی ولی هم کارت هم شناسنامه هر دو به یه اسم هستن

والا معلوم نیستش - حتما یه چیزی هست که طرف با مدارک و کارت بانکی معتبر داره به راحتی کلاه برداری میکنه

به هر صورت امیدوارم زود پرونده اش بسته بشه - مملکت بی قانون نتیجه اش همین میشه متاسفانه

لینک به دیدگاه

من فک کنم ایشون از این کلاهبرداری ها تا حالا بالای 10میلیون به جیب زده همه که مثل منو شما اگاه نیستن افراد خیلی ساده ای هم هستن براحتی وسوسه میشن گول این ادم بی شرف رو میخورن

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

کلا چند تا حالت داره

یا جنس خراب رو آگهی میکنند می‌فروشند

یا جنس سالم رو به قیمت گارانتی دار می‌فروشند

یا جنس گارانتی دار رو بالاتر از اک می فروشند

بعضی ها هم خدا نکرده جنس دزدی می فروشند

بعضی ها هم اصلا چیزی ندارند بفروشند فقط آزار دارند

دیدم که میگم

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در در 1396/03/13, 12:48:36، Mohammad211 گفته است :

باهش صحبت کردم هیچجوره راضی نمیشه از واسط استفاده کنه عزیزان تهرانی ببینید راضی میشه حضوری معامله کنه

این شماره کارتشه
۵۸۹۲۱۰۱۱۱۰۰۰۶۰۲۶
اسمشم امیرحسین لطفی از طریق همین کارت میشه ردش رو زد صابت کنید کلاه برداره و شماره کارت رو بدید حتی اگه کارتم مال خودش نباشه میتونن پیداش کنند

دوستان دقیقا همین آدم از من کلاهبرداری کرد سر یه پردازنده.من ازش شکایت کردم و پیگیرم.

ویرایش شده توسط Kamran kh
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Kamran kh گفته است :

دوستان دقیقا همین آدم از من کلاهبرداری کرد سر یه پردازنده.من ازش شکایت کردم و الان پروندرو فرستادن تهران که پیداش کنن.شماره های مختلفی به همین فامیل ازش درآوردم که البته پلیس فتا بهم نداده هنوز.اگر بتونم شماره اقوامی چیزی دربیارم حتما خبرتون میکنم.همشون هم در یه محله زندگی میکنن.

بسیار عالی -البته پلیس فتا از طریق شماره کارت ادرسشو مثل اب خوردن گیر میاره  و اولین کاری که میکنه کل حسابهای بانکی طرف رو مسدود میکنه و اگه طرف پیگیر حسابهای مسدود شدش نشه - چند روز بعدش  پلیس فتا اقدام به دستگیر کردن طرف میکنه  -البته همه این مراحل نزدیک 2 تا 3 ماه بعد شکایت شما طول میکشه

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Kamran kh گفته است :

همشون هم در یه محله زندگی میکنن.

ایشالا مشکل تون با کمترین زمان و دردسر و هزینه حل بشه عزیز.

پلیس فتا اگه بخواد در عرض ۱۲ ساعت مورد اش رو میگیره. اگه شاکی مثلا نظامی باشه یا آدم رده بالا و به اصطلاح خودی باشه. به ما برسه"خودی نه نخودی" میگن "مراحل قانونی طی میشه" چه مدتی الله داند.

این به اصطلاح آقا کدوم محله زندگی میکنه ؟

احتمالا شمال شرق تهران یا شهر پردیس نیست ؟

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

ضمنا به گفته یه بنده خدایی که جواب ما رو هم نداد::

آقای لطفی این مکان رو هم مانیتور میکنه.

پس هر مطلبی رو اینجا عنوان نکنید.

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/15, 23:09:52، aVaOMi گفته است :

آقا کارت دستت رسید ؟

از پردیس تا تهران یک ساعت راه هستش

خبر بدید

خیلی مشکوکه.  چون ۲ ساعت بعد از اینکه باهمدیگه به توافق رسیدید دوباره ۱۰۷۰ رو آگهی گذاشت تو دیوار

نه والا نرسید . نمیدونم موتورش خراب شده یا تصادف کرده بنده خدا . خیلی نگرانشم . چند بارم بهش پیغام دادم که چی شد حداقل از سلامت خودت خبر بده خبری نداد

ولی همچنان پیگیرم انشاله که خیره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hamed_aa گفته است :

نه والا نرسید . نمیدونم موتورش خراب شده یا تصادف کرده بنده خدا . خیلی نگرانشم . چند بارم بهش پیغام دادم که چی شد حداقل از سلامت خودت خبر بده خبری نداد

ولی همچنان پیگیرم انشاله که خیره

نه عزیز

الان چند روز گذشته

مثبت اندیشی هم حدی داره

باز خدا رو شکر فقط ۱۵ت ضرر کردید

ولی این نشون دهنده این موضوع هست که این آقای ا.م.ل حتی از پول یه پیتزا هم نمیگذره"۱۵"

و براش فرقی نداره که پرونده هاش از n تا بهn+1 برسه. حتی به قیمت "۱۵"

لینک به دیدگاه

اقا به خدا از ابتدا انتظار ارسال کالا از طرف آقای کلاه بردار شوخی بود نمیدونم چرا متوجه نشدی :D

ضمن اینکه من هیچ مبلغی بهش ندادم برادر . کسی که اصرار بر واریز پول حتی 15 تومان داره تابلو ا پول پیزای ناهارش رو میخواد در بیاره !!

البته توی پی تی خیلی از مواقع شده 3 4 میلیون هم پیش ریختم تا جنس دستم برسه . اما باید طرف مقابلت رو رصد کنی و خیلی ها مثل این ادم رسیک 15 تومان پیش ریختن رو هم ندارن !!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

لپ تاپی که قبلا تو اینجا گفته بودم بالاخره به دستم رسید. خواستم اطلاع رسانی کنم که دوستان در جریان باشند سایت مذکور کلاه بردار نیست احتمالا این مورد براش مشکل پیش اومده بود.

لینک به دیدگاه

نمیدونم چی بگم

یه بار همچین شرمنده پدرم شدم که الان هم یادم میاد خون م شروع به جوشیدن میکنه.

بیچاره بهش گفتم "گوشی ات رو بده برات رم خریدم‌ حافظه گوشی ات پر شده. همه عکسهاش رو move کردم روی رم .

بعدش رو دیگه میتونید حدس بزنید . .

عکس هایی که همشو از خونه پدری و پدر مادر و فامیل هاش از شهرستان  گرفته بود.

شرمنده تم ?

IMG_20170611_154725.thumb.jpg.1bb6c43b349c7132751b1d567d68a63f.jpg

کسی راجع به این رم ها اگه کنجکاوی داره میتونه تشریف بیاره دم در خونه ما. یه دونه دارم بهش تقدیم میکنم.

مثلا مدرک جرم هستش. اما خاک بر سرم. خودم هم میدونم حوصله و اعصابش رو ندارم که برم شکایت کنم. البته کینه من شتری هست. آدم هم به آدم میرسه 

عکس پروفایلش رو ببین کثافت 

IMG_20170611_160255.thumb.jpg.cc37a612835d5fbdb4ba7e9985cdf4b4.jpg

اتفاقا امروز صبح پاساژ رضا بودم

قیمتش ۶۵ هست. ولی  فروردین که سرم کلاه رفت ۴۵ بودش و من هم گفتم "خوب جنس ۴۵تومنی دسته دو میشه ۲۵ت دیگه.

تقصیر خودمه. وقتی دیدم پلمپه باید شک میکردم. کاش روی گوشی پدرم نمیزاشتم.

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

بعد از مدت ها   دوری از عرصه کار و تلاش ::

با بازگشت شکوه مندانه و پرقدرت باعث شگفتی  همگان شد و باز هم حماسه آفرید.

IMG_20170624_164226.thumb.jpg.3323606179fc02e401b9d5d3752d99ca.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

اا شما هم دیدیش

مخلص جناب فردوسی 

عجب آدمیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، aVaOMi گفته است :

اا شما هم دیدیش

مخلص جناب فردوسی 

عجب آدمیه

سلام  

ارادتمندیم

جان بله !   ترسی  نداره بنده خدا  راحت راحت  شهر درامن وامان است!

علی برکت ا....!!!!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام  

ارادتمندیم

جان بله !   ترسی  نداره بنده خدا  راحت راحت  شهر درامن وامان است!

علی برکت ا....!!!!

سلام

الان میخرمش :D:D 

yrtytr.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...