رفتن به مطلب

نجومی شدن 7700K در لیون و ناموجود شدن در سایت های دیگر

Recommended Posts

در در 1396/02/07, 21:32:03، سعید حسینی گفته است :

در مورد سی پی یو تصور شما کاملا اشتباهه 

اینقدر تقاضا بالاست که نخریدن و اینجور حرفها اصلا جواب نمی‌ده 

چون بعضی مصرف کننده ها دولتی و شرکتی هستن و قیمت مهم نیست براشون 

و نکته مهمتر اینه که موقعی سی پی یو پر فروشی به این شکل در میاد که تعدادش از انگشتهای دست کمتر بشه 

سلام جناب حسینی عزیز چطور 780ti zotac 3 فنه رو قبلا شد 1 تومان 

الان هرچی داره انگشت شمار میشه میره بالا چون کسی نیست 

حلاله واقعا؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

اقا نخر وقتی میبینی فروشنده یا وارد کننده یا هرکی قیمت من در اوردی میده . 

کل دنیا بازارش نظارت داره بجز ایران - 

هر کی هر قیمتی میخواد میده و کسی هم نیست بگه اقا چته ؟ ملت رو چی فرض  کردن ؟

کدوم ادم کم عقلی میره   ۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان   بدون گارانتی  پول 4790 بده ؟

اقا نخرین تا حساب کار دستشون بیاد  . وقتی نظارتی نیست سخته ؟ کسی زورش نمیاد cpu مال چند سال پیش که 900 تومن بود رو 1480 پول بده - فقط توی ارسال زور میاد تخفیف بخوایم؟

مگه  چیه که چون توی بازار کم شده بره بالا قیمتش - دلیل ازین چرت تر؟ اقا نخرین رو دستشون باد کنه !

با این قسمت حرفتون که وقتی قیمت جنسی بدون حساب بالا می رود بهترین کار نخریدنه موافقم .اما نظارت بر قیمت در بازارهایی مثل کامپیوتر اصلا معنی نداره در هیچ کجای دنیا هم کسی بازار کامپیوتر را نظارت قیمتی نمی کنه .فکر می کنید مثلا اینتل تصمیم بگیره قیمت سی پی هاش را 3 برابر کنه نهادی دولتی در آمریکا میاد درشو تخته می کنه؟؟؟؟قطعا نه

بازارهایی به غیر از خورد و خوراک اصلی مردم بقیه باید به صورت رقابتی خودشون را تنظیم کنند .حتما شنیدید که گاهی اوقات طرف تو بازار کیس می بنده 5میلیون روش 20هزار تومن سود می کنه چرا؟؟؟؟چون  رقابتی مشتری را بیاره سمت خودش بعدا ازش سود ببره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

درود

چون مانع فروش 6700k میشه.

سلام.

میشه بفرمایید 6700K چه ربطی به 7600K داره؟!

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

با این قسمت حرفتون که وقتی قیمت جنسی بدون حساب بالا می رود بهترین کار نخریدنه موافقم .اما نظارت بر قیمت در بازارهایی مثل کامپیوتر اصلا معنی نداره در هیچ کجای دنیا هم کسی بازار کامپیوتر را نظارت قیمتی نمی کنه .فکر می کنید مثلا اینتل تصمیم بگیره قیمت سی پی هاش را 3 برابر کنه نهادی دولتی در آمریکا میاد درشو تخته می کنه؟؟؟؟قطعا نه

بازارهایی به غیر از خورد و خوراک اصلی مردم بقیه باید به صورت رقابتی خودشون را تنظیم کنند .حتما شنیدید که گاهی اوقات طرف تو بازار کیس می بنده 5میلیون روش 20هزار تومن سود می کنه چرا؟؟؟؟چون  رقابتی مشتری را بیاره سمت خودش بعدا ازش سود ببره.

برادر من اینتل اره حق داره ولی دلالی که بیاد 300 دلار بکشه روش رو نمیکشن ازش نمیخرن و میرن از سایت امازون و فلان خرید میکنن تا ادم بشه .... نظارت باشه یا نباشه عقل و فهم خریداره که باعث میشه بخره یا بزاره ارزان تر بشه 

من تا اخر ماه خیر سرم 3 میلیون میخواستم بدم اینو بگیرم ولی ماندم رایزن بگیرم یا صبر کنم ارزان میشه ؟! ک بعیدم میدانم به این زودی ارزان بشه

دو ماه پیش رفتم برای پسر خاله ام گرافیک بگیرم

توی سایت قیمتش 370 بود   فروشگاه 450    و مغازه کناری فروشگاه همون کارت اورد و برای طرف سیستم بست و 20 کشید روش

از هر قطعه ای 10 تا 20 تومان حاظرم قسم بخورم کشید روش و طرف یه پسر بچه بود و پدرش که بنده خدا نمیدانستن دارن چقدر زیاد خرج میکنن

به شخصه خرید از سایت ترجیح میدم تا بازار  

lioncomputer    dukase v2 190.000 + 20.000=210.000

dukase v2 237.000 هزار در مغازه اونم تازه با منت و کیسی که زیر خاکه و بسته بندی نداشت

تبلیغ نمیکنم ولی حق رو باید گفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، milad zabihi گفته است :

برادر من اینتل اره حق داره ولی دلالی که بیاد 300 دلار بکشه روش رو نمیکشن ازش نمیخرن و میرن از سایت امازون و فلان خرید میکنن تا ادم بشه .... نظارت باشه یا نباشه عقل و فهم خریداره که باعث میشه بخره یا بزاره ارزان تر بشه 

من تا اخر ماه خیر سرم 3 میلیون میخواستم بدم اینو بگیرم ولی ماندم رایزن بگیرم یا صبر کنم ارزان میشه ؟! ک بعیدم میدانم به این زودی ارزان بشه

دو ماه پیش رفتم برای پسر خاله ام گرافیک بگیرم

توی سایت قیمتش 370 بود   فروشگاه 450    و مغازه کناری فروشگاه همون کارت اورد و برای طرف سیستم بست و 20 کشید روش

از هر قطعه ای 10 تا 20 تومان حاظرم قسم بخورم کشید روش و طرف یه پسر بچه بود و پدرش که بنده خدا نمیدانستن دارن چقدر زیاد خرج میکنن

به شخصه خرید از سایت ترجیح میدم تا بازار  

lioncomputer    dukase v2 190.000 + 20.000=210.000

dukase v2 237.000 هزار در مغازه اونم تازه با منت و کیسی که زیر خاکه و بسته بندی نداشت

تبلیغ نمیکنم ولی حق رو باید گفت

نمیخواهم بازار آزاد دنیا را با ایران مقایسه کنم چون قابل مقایسه نیست .اما تو ایران هم کسی بخواهد به قول شما عقلشو به کار بندازه خوب تو نت سرچ می کنه و مثل شما که لیون را برای خرید انتخاب کردید .اون فردم میاد و ارزون ترین قیمت +بهترین خدمات را انتخاب می کنه.قیمت جنسی هم به نظرش نا معقوله نمی خره.یا صبر می کنه که قیمت درست بشه.

این حرفی که من میزم در مورد تنظیم شدن این نوع از بازارها به صورت رقابتی .حرف من نیست تجربه دنیا است .بگیر و ببند این مشکلات را حل نمی کنه بدتر هم خواهد کرد .مثال خیلی مشخصش میوه در شب عیده یک زمانی خیلی بگیر و ببند و نرخ مشخص و....بیشتر از حالا بود(بیشتر بود نه اینکه حالا نباشه)

نتیجه چی شد؟؟میوه فروش فلان میوه را کیلویی 5هزار تومن درهم  می فروخت .آقایون بگیر و ببند می گفتند نرخ 4تومنه چرا تو 5می فروشی !!!میوه فروشم گل میوه را جدا می کرد می گذاشت پشت مغازه کیلویی 8تومن می فروخت

جلو مغازه هم آشغال میوه ها می گذاشت همون 4تومن .حالا به نظرتون بگیر ببند جواب داده؟؟؟؟یا اوضاع بدتر شد؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

امروز حسابی بررسی شد و یکبار کوچولو با تعداد بسیار کم وارد بازار شد و قیمت حدودا 1550 داره اعلام میشه و توی سایت هم این قیمت فعلا فیکس شده

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

میشه بفرمایید 6700K چه ربطی به 7600K داره؟!

سلام علی آقا

ربطش اینه که با 300ت کمتر همون کارایی رو داره.(حدود 20 روز پیش 980ت خریداری شد.)

و بعضی از این ربط ها رو منطق تایید نمیکنه!انسانهای شریف واسه همه تعیین تکلیف میکنن.و این ربط ها خیلی هم زیاده:

پنتیوم 3258 وارد نشد اما زئون 10 میلونی وارد شد

7350k وارد نمیشه

پنتیوم های قویتر اسکای لیک وارد نمیشه

قیمت رم و اس اس دی دوبل شد!تازه سیر نشدن بازم میخان گرون کنن!چون دوس دارن چون زور دارن به کسی هم ربط نداره

و ...

این موارد بالا علت مشخصی داره اما همیشه با دلایل منطقی مشتری رو قانع میکنن و کسب حلالشون رو توجیه میکنن.

و نهایتاً این اعمال برای جلوگیری از کاهش سود انسانهای شریف و کم توقعی هستش که هیچگاه از خدمت به مردم سیر نمیشن.

ویرایش شده توسط ***sniper***
لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط ***sniper***
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

سلام علی آقا

ربطش اینه که با 300ت کمتر همون کارایی رو داره.(حدود 20 روز پیش 980ت خریداری شد.)

و بعضی از این ربط ها رو منطق تایید نمیکنه!یه مشت دزد واسه همه تعیین تکلیف میکنن.و این ربط ها خیلی هم زیاده:

7350k وارد نمیشه

قیمت رم و اس اس دی دوبل شد!تازه سیر نشدن بازم میخان گرون کنن!چون دوس دارن چون زور دارن به کسی هم ربط نداره

و ...

این موارد بالا علت مشخصی داره اما همیشه با دلایل چرند مشتری رو قانع میکنن و دزدیشون رو توجیه میکنن.

و نهایتاً این اعمال برای جلوگیری از کاهش سود بیشرفان شکمپاره ای هستش که هیچگاه از مکیدن خون مردم سیر نمیشن.

سلام دوست من.

چه عصبی. عزیز به اعصاب خودت مسلط باش.

اتفاقا همین الان داشتم دوتا دو بازی میکردم یه اسنایپر باهام بود  ان قد بی اعصاب بود کهههه نگو.

اینکه قیمتا بالا و پایین میشه دست من و شما نیست. اینکه بخریم یا نخریم دست ماست.

در هر صورت این بحث که i5 بهتره یا i7 به نظرم بیهودس ادامه دادنش ولی مطمعنا مولتی تسک 6700 رو 7600 نداره.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

چه عصبی. عزیز به اعصاب خودت مسلط باش.

اتفاقا همین الان داشتم دوتا دو بازی میکردم یه اسنایپر باهام بود  ان قد بی اعصاب بود کهههه نگو.

اینکه قیمتا بالا و پایین میشه دست من و شما نیست. اینکه بخریم یا نخریم دست ماست.

در هر صورت این بحث که i5 بهتره یا i7 به نظرم بیهودس ادامه دادنش ولی مطمعنا مولتی تسک 6700 رو 7600 نداره.

درود

داداش عصبی نیستم اما ادم نارحت میشه وقتی ملت رو جیگر فرض میکنن.اتفاقا ادم اروم و گوشه گیری ام و با کسی کاری ندارم،اینایی هم که نوشتم واسه واردکننده ها بود نه شما.اگر ناخواسته باعث رنجش شما شدم معذرت میخام.

خب درستش اینه که شما هم گفتین نباید خرید.

کسی منکر برتری i7 نیست ولی توی گیمینگ i5 ها انتخاب بسیار خوبی هستند و با قیمت کمتر و مناسبتر کارایی قابل قبولی دارن.

لینک به دیدگاه

سلام علی آقا

و بعضی از این ربط ها رو منطق تایید نمیکنه!یه مشت دزد واسه همه تعیین تکلیف میکنن.و این ربط ها خیلی هم زیاده:

7350k وارد نمیشه

و ...

این موارد بالا علت مشخصی داره اما همیشه با دلایل چرند مشتری رو قانع میکنن و دزدیشون رو توجیه میکنن.

و نهایتاً این اعمال برای جلوگیری از کاهش سود بیشرفان شکمپاره ای هستش که هیچگاه از مکیدن خون مردم سیر نمیشن.

درود دوست من

فکر نمیکنی یه مقدار ادبیاتت مشکل داره ؟

مگه اینجا توهین ممنوع نیست عزیز من ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوست من

فکر نمیکنی یه مقدار ادبیاتت مشکل داره ؟

مگه اینجا توهین ممنوع نیست عزیز من ؟

سلام
ببخشد اقای حسینی،تغییر داده شد.
اما  ای کاش به وارد کننده ها بگین چاپیدن،کم فروشی،گرونفروشی،سو استفاده از عدم نظارت،توهین به شعور خریدار هم ممنوع بشه.

لینک به دیدگاه

سلام
ببخشد اقای حسینی،تغییر داده شد.
اما  ای کاش به وارد کننده ها بگین چاپیدن،کم فروشی،گرونفروشی،سو استفاده از عدم نظارت،توهین به شعور خریدار هم ممنوع بشه.

ببین دوست خوبم فقط تقصیر وارد کننده ها نیست

اصلا ما عادت کردیم دنبال مقصر بگردیم چون میتونیم یقه اش رو بگیریم و خودمون رو تخلیه کنیم .

سایت امازون بیشترین سود در کل بیزنسش رو از طریق شناخت بازار و بالا و پایین کردن کالاهاش داره میبره و میتونید با یک تحقیق حرفه ای بهش برسید .

------------

یه سری چیزها همیشه اختیارش دست خودمونه ، یکی از اونها خرید کردن یا نخریدن یک کالا هستش . این اختیار رو هر کسی داره و بهش این حق داده میشه که کالایی رو بخره یا نخره

-------------------

ما هم فقط امار بازار رو بهتون میدیم و از اطلاعات میتونید به نفع خودتون استفاده کنید .

این کالا ارزونتر خواهد شد چون چند وقت دیگه دوباره موجود میشه

فقط در اینجور مواقع به خودتون زمان و فرصت بدید

--------------------

همیشه پیروز باشید

لینک به دیدگاه

یادم هست چند وقت پیش یکی از کاربران تاپیک زد که چرا 7700K انقدر اومده پایین و دلیلی داره آیا؟

چند نفر از با تجربه های فروم اومدن گفتن ناراحتی شما ؟ حالا میره بالا

بالا هم رفت و دوباره تاپیک زده شد که آقا چرا رفته بالا؟

خب یکسری دوستان در فروم علاقه دارند در مورد هر بحث قیمتی بازار  یک تاپیک ایجاد کنند بعد خب مسلما" یکسری کاربران حمله میکنند به یک مورد و آن هم وارد کننده و همان بحث های همیشگی

من میگم بیایم دیگه در مورد بحث قیمت (چه بالا رفتن چه پایین اومدن ) تاپیک نزنیم

اکثر بچه های فروم قیمت هارو دارند و روند نزولی و صعودی رو حفظ هستند

مهم خودما هستیم که با توجه به ارجحیت خریدمان رو انجام بدهیم یا ندهیم

در غیر اینصورت خریدار مین و سی پی یو همیشه با هر قیمتی در بازار هست  جدا از اینکه خریداران سیستم های خانگی تحریم بکنند یا نکنند.

لینک به دیدگاه

توی این موضوع تقصیر خودمون هستش 

من الان 6 تومان پول کنار گذاشتم ولی نمیخرم

چرا؟ چون نشونه اعترازم هستش به قیمت های واقعا نا مناسب مثل اینه که تخم مرغ  رو4000 تومان بخری

نخریم خودش قیمت میاد پایین 

یادمه 4460 شده بود 820 تومان الان شده چند یکم همکاری لازمه 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

ببین دوست خوبم فقط تقصیر وارد کننده ها نیست

اصلا ما عادت کردیم دنبال مقصر بگردیم چون میتونیم یقه اش رو بگیریم و خودمون رو تخلیه کنیم .

سایت امازون بیشترین سود در کل بیزنسش رو از طریق شناخت بازار و بالا و پایین کردن کالاهاش داره میبره و میتونید با یک تحقیق حرفه ای بهش برسید .

------------

یه سری چیزها همیشه اختیارش دست خودمونه ، یکی از اونها خرید کردن یا نخریدن یک کالا هستش . این اختیار رو هر کسی داره و بهش این حق داده میشه که کالایی رو بخره یا نخره

-------------------

ما هم فقط امار بازار رو بهتون میدیم و از اطلاعات میتونید به نفع خودتون استفاده کنید .

این کالا ارزونتر خواهد شد چون چند وقت دیگه دوباره موجود میشه

فقط در اینجور مواقع به خودتون زمان و فرصت بدید

--------------------

همیشه پیروز باشید

من هنوز در تعجبم ک چرا شرکت بزرگ و گردن کلفتی مثل شما بخش گارانتی و وارد کردن قطعات نمیزنه ک بهتر میدونه چی وارد کنه و قیمت مناسبی برای قطعات بزنه

و در اینطور مواقعی هم میتونید کاملا پاسخگو باشید و بگید ک اوضاع از چه قراره

چندین ساله ک شما فقط فروشگاهید !!!

فک نمیکنید وقت گسترش دادن هست ؟

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

من هنوز در تعجبم ک چرا شرکت بزرگ و گردن کلفتی مثل شما بخش گارانتی و وارد کردن قطعات نمیزنه ک بهتر میدونه چی وارد کنه و قیمت مناسبی برای قطعات بزنه

درود

قبلا وارد شده:

کارتهای اینو تری دی 

کیسهای بیتفنیکس  

جدیداً هم رمهای تریدنت زد  

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

درود

قبلا وارد شده:

کارتهای اینو تری دی 

کیسهای بیتفنیکس  

جدیداً هم رمهای تریدنت زد  

شما مگه برای لیون کامپیوتر کار میکنید ؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، nightkiler گفته است :

نمیخواهم بازار آزاد دنیا را با ایران مقایسه کنم چون قابل مقایسه نیست .اما تو ایران هم کسی بخواهد به قول شما عقلشو به کار بندازه خوب تو نت سرچ می کنه و مثل شما که لیون را برای خرید انتخاب کردید .اون فردم میاد و ارزون ترین قیمت +بهترین خدمات را انتخاب می کنه.قیمت جنسی هم به نظرش نا معقوله نمی خره.یا صبر می کنه که قیمت درست بشه.

این حرفی که من میزم در مورد تنظیم شدن این نوع از بازارها به صورت رقابتی .حرف من نیست تجربه دنیا است .بگیر و ببند این مشکلات را حل نمی کنه بدتر هم خواهد کرد .مثال خیلی مشخصش میوه در شب عیده یک زمانی خیلی بگیر و ببند و نرخ مشخص و....بیشتر از حالا بود(بیشتر بود نه اینکه حالا نباشه)

نتیجه چی شد؟؟میوه فروش فلان میوه را کیلویی 5هزار تومن درهم  می فروخت .آقایون بگیر و ببند می گفتند نرخ 4تومنه چرا تو 5می فروشی !!!میوه فروشم گل میوه را جدا می کرد می گذاشت پشت مغازه کیلویی 8تومن می فروخت

جلو مغازه هم آشغال میوه ها می گذاشت همون 4تومن .حالا به نظرتون بگیر ببند جواب داده؟؟؟؟یا اوضاع بدتر شد؟؟؟؟؟

اره قبول دارم  منکر حرف شما نیستم 

میترسم ryzen بگیرم و توی بازی کم بیاره و از طرفی هم بعد این ترم دانشگاه گفتم 20 تا بازی که دانلود کردم بازی کنم ولی مثل اینکه بخت یار نیست ....

لینک به دیدگاه

اره قبول دارم  منکر حرف شما نیستم 
میترسم ryzen بگیرم و توی بازی کم بیاره و از طرفی هم بعد این ترم دانشگاه گفتم 20 تا بازی که دانلود کردم بازی کنم ولی مثل اینکه بخت یار نیست ....

شما این همه اطلاعات در مورد ریزن در بازی است رو نمی خونيد بعد ترس از خرید ریزن دارید

فرستاده شده از HTC Desire 516 dual simِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

شما این همه اطلاعات در مورد ریزن در بازی است رو نمی خونيد بعد ترس از خرید ریزن دارید

فرستاده شده از HTC Desire 516 dual simِ من با Tapatalk

من 3 تا بازی بیشتر با سیستم نمیکنم

cs go 

dota 2

rust

بازی rust که کلیپ هاش توی یوتیوب دیدم با ryzen 1700     720p داره 50 فریم میده     وگرنه برای کار های دیگه ام بکار میام مثل کرک و ....

ترسم  از اینه 3 و نیم خرج کنم ولی باز هم نتونم مثل الانم بازیش کنم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، The.13east گفته است :

شما مگه برای لیون کامپیوتر کار میکنید ؟

خیر.

صرفا اطلاعاتی که در این مورد داشتم در اختیارتون گذاشتم.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

خیر.

صرفا اطلاعاتی که در این مورد داشتم در اختیارتون گذاشتم.

قطعاتی ک فایده ای نداشتن هم بوده

قطعه مهم مثل سی پی یو و گرافیک از مارک های معتبر رو وارد کنن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، The.13east گفته است :

دوست خوبم،

میتونی مراحل واردات قطعه رو از ابتدا تا انتها نام ببری؟

میخوام بدونم شما که پیشنهاد کاری رو میدین آیا به عملیات اون کار خودتون آشنایی دارین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...