رفتن به مطلب

نجومی شدن 7700K در لیون و ناموجود شدن در سایت های دیگر

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دوست خوبم،

میتونی مراحل واردات قطعه رو از ابتدا تا انتها نام ببری؟

میخوام بدونم شما که پیشنهاد کاری رو میدین آیا به عملیات اون کار خودتون آشنایی دارین؟

من ک نمیخوام وارد کنم ولی یه شرکتی مثل لیون هر چقدر هم سخت میتونه این کار رو انجام بده

و اگر بخوام اینکار رو انجام هم بدم پیگیری میکنم و یاد میگیرم

بیشتر مشکل مراحل ورود کالا نیست و مشکل اصلی بحث گارانتی کردن قطعه و خدمات اون هست

وگرنه با یه کارمزد کاملا مناسب افرادی هستند ک جنس رو براتون میارن و خیلی سریع هم از گمرک ترخیص میکنن

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 13 ساعت قبل، The.13east گفته است :

من هنوز در تعجبم ک چرا شرکت بزرگ و گردن کلفتی مثل شما بخش گارانتی و وارد کردن قطعات نمیزنه ک بهتر میدونه چی وارد کنه و قیمت مناسبی برای قطعات بزنه

و در اینطور مواقعی هم میتونید کاملا پاسخگو باشید و بگید ک اوضاع از چه قراره

چندین ساله ک شما فقط فروشگاهید !!!

فک نمیکنید وقت گسترش دادن هست ؟

درود

تو این بازار آلوده به هر کسی میدون نمیدن، جدا از مشکلات و... دیگه که وجود داره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، The.13east گفته است :

من ک نمیخوام وارد کنم ولی یه شرکتی مثل لیون هر چقدر هم سخت میتونه این کار رو انجام بده

بیشتر مشکل مراحل ورود کالا نیست و مشکل اصلی بحث گارانتی کردن قطعه و خدمات اون هست

وگرنه با یه کارمزد کاملا مناسب افرادی هستند ک جنس رو براتون میارن و خیلی سریع هم از گمرک ترخیص میکنن

اصلا به این راحتی که شما میگین نیست.

یه مدت شرکت ما دنباله واردات باطری بود و حتی برند هم به اسم خودمون از شرکت دلکور ثبت کردیم.ولی به حدی مشکل و چاله چوله سر راهمون اومد که بعد از مدتی که واردات کردیم و ضرر دادیم کلا بی خیالش شدیم.

همین رد کردن جنس به صورت قانونی از گمرک پیر آدمو در میاره.

همین باعث میشه خیلیا ریسکشو بپذیرن و دنباله قاچاق باشن.

لیون درسته فروشگاه بزرگ و معتبری هست ولی برای واردات  به اون شکلی که شما میگین بازم باید بزرگتر بود تا اون بالا مالاها کسانی رو نداشته باشی نمیتونی تو این مملکت واردات موفق و بدونه ضرر انجام بدی.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، The.13east گفته است :

میدونم شما نمیخوای وارد کنی دوست خوبم

اما وقتی پیشنهادی میدین که خودتون از چند و چون و چگونگی انجامش اطلاعی ندارین و اینقدر هم مصر هستید، قاعدتا" حتما باید خودتون به عنوان پیشنهاد دهنده از اون کار اطلاع داشته باشید. نمیشه من خلبانی بلد نباشم بعد بگم چرا بقیه هواپیما هدایت نمیکنند. شما اگر کوچکترین اطلاعی از مشکلات واردات کالا داشتید اینقدر راحت چنین پیشنهاداتی نمیدادین. واردات قانونی سر تا پاش پر از درگیری و مسایل غیر قابل حله که همون افراد مناسب که سالهاست این کاره هستند توش موندند.

لطفا" پیشنهادی که میدین حداقل خودتون بدونین چیه، بعد پیشنهاد بدین. مدیران لیون قبلا" کالا وارد کردند، هر زمان صلاح بدونند مجدد وارد میکنند.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، peto گفته است :

اصلا به این راحتی که شما میگین نیست.

یه مدت شرکت ما دنباله واردات باطری بود و حتی برند هم به اسم خودمون از شرکت دلکور ثبت کردیم.ولی به حدی مشکل و چاله چوله سر راهمون اومد که بعد از مدتی که واردات کردیم و ضرر دادیم کلا بی خیالش شدیم.

همین رد کردن جنس به صورت قانونی از گمرک پیر آدمو در میاره.

همین باعث میشه خیلیا ریسکشو بپذیرن و دنباله قاچاق باشن.

لیون درسته فروشگاه بزرگ و معتبری هست ولی برای واردات  به اون شکلی که شما میگین بازم باید بزرگتر بود تا اون بالا مالاها کسانی رو نداشته باشی نمیتونی تو این مملکت واردات موفق و بدونه ضرر انجام بدی.

مشکل شما این بوده ک خودت رفتی دنبالش

هزاران کار چاق کن هستن ک ب راحتی میتونن جنس شما رو از گمرک رد کنن و بعد از وارد کردن 1سال توسط یه شرکت ثبت شده شما میتونید دیگه راحت از گمرک رد کنید و به این سختی ک شما کشیدید نیست

اینا یکم حوصله و کار بلدی میخواد و اینکه برای هر کاری از متخصصش استفاده کنید

لینک به دیدگاه

پنجشنبه رفتم بازار تبریز تا 7700 بخریم .. موجود نداشت قیمت رو 1185 گفت .. قرار شد دیروز (شنبه) برم بگیرم
دیروز رفتم گفت 1500 شده (مدل k هم تقریبا 1700) ....  گفتم یا خدا! ثبات این بازار تو حلقم!
از یکی از دوستان منصف بر اساس قیمت خرید قبلیش 1200 برداشتم!

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

میدونم شما نمیخوای وارد کنی دوست خوبم

اما وقتی پیشنهادی میدین که خودتون از چند و چون و چگونگی انجامش اطلاعی ندارین و اینقدر هم مصر هستید، قاعدتا" حتما باید خودتون به عنوان پیشنهاد دهنده از اون کار اطلاع داشته باشید. نمیشه من خلبانی بلد نباشم بعد بگم چرا بقیه هواپیما هدایت نمیکنند. شما اگر کوچکترین اطلاعی از مشکلات واردات کالا داشتید اینقدر راحت چنین پیشنهاداتی نمیدادین. واردات قانونی سر تا پاش پر از درگیری و مسایل غیر قابل حله که همون افراد مناسب که سالهاست این کاره هستند توش موندند.

لطفا" پیشنهادی که میدین حداقل خودتون بدونین چیه، بعد پیشنهاد بدین. مدیران لیون قبلا" کالا وارد کردند، هر زمان صلاح بدونند مجدد وارد میکنند.

ولا اینطوری ک شما میگید وارد کردن و چون سود کمی داشتن کلا بی خیالش شدن

منم از پیچ وخم هاش تا حدودی اطلاع دارم و توی بازاری مثل بازارای سیرجان ک پر از گوشی های قاچاقی از دبی هست بارها این موضوع رو کار چاق کن های گمرک بام مطرح کردن و گفتن با هزینه های خیلی معقول نسبت به قیمت کالا میشه این کار رو انجام داد

مشکل سرمایه و تعداد کالا هست ک از توان شخصی مثل من خارجه

به طور مثال توی بازار سیرجان گوشی LG k10 سری 2016 قیمت 480 تومن داره و تازه این بدون چونه زدنشه و قیمت خرید ما چیزی در حدود 420 هست موقعی ک توی تعداد خرید میشه

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

دیروز وقتی کمی ارزون شده بود چندتا از این پردازنده رو خریداری کردیم و هر کسی بخواد نهایتا تا اخر امروز فقط میتونیم به قیمت دیروز تقدیمش کنیم

چون امروز دوباره گرون شده

برای هماهنگی و خرید این کالا فقط به بنده پیغام بدید و اینجا اعلام کنید

تعداد فروخته نمیشه و تعدادش خیلی محدوده و امکان داره سریعا خالی بشه از انبارمون

--------------------

در ضمن این کالا در این چند روز به دلیل کم شدن مجددش و خالی شدن بار وارد کننده ای که تعداد کمی اورده بود مجددا گرونتر خواهد شد

اینها رو گفتم که بدونید و تصمیم بگیرید

لینک به دیدگاه

آقااااااااااااااااااااااا نخرین واقعا نخرین وارد کننده تمام کرده اینم پخش های واسطه که دارن دارن گرون میدن فقط یک تا دو هفته صبر کنید همینو همین

لینک به دیدگاه

بهترین کار نخریدن هست. نخرید تا ارزون بشه . 

همونطوری که پراید نخریدیم ارزون شد؟ ملت میخرن همچین مثل شیر

Sent from my C2105 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/19, 12:08:29، Mahdi_11 گفته است :

همونطوری که پراید نخریدیم ارزون شد؟ ملت میخرن همچین مثل شیر

Sent from my C2105 using Tapatalk

دوستان فافا دوباره موجود کرده و قیمتش هم نرمال هست به نظرم.

https://fafait.net/product/cpu/intel-core-i7-7700k-box

فافا : 1360

مقداد  : 1495

لیون : 1564

دیجیکالا : 1589

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/24, 04:48:38، ali shareei گفته است :

دوستان فافا دوباره موجود کرده و قیمتش هم نرمال هست به نظرم.

https://fafait.net/product/cpu/intel-core-i7-7700k-box

فافا : 1360

مقداد  : 1495

لیون : 1564

دیجیکالا : 1589

سلام 

من قصد خرید از فافا دارم ولی دو دل هستم قیمت هاش به نسبت سایر سایت ها بهتره  ولی نمیدانم خدامات خوبی هم دارن یا نه ؟!

تا حالا کسی خرید کرده از این سایت ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 4 دقیقه قبل، miladgamer2012 گفته است :

سلام 

من قصد خرید از فافا دارم ولی دو دل هستم قیمت هاش به نسبت سایر سایت ها بهتره  ولی نمیدانم خدامات خوبی هم دارن یا نه ؟!

سلام

اصولا سایت معتبری هست و نباید مشکلی باشد /

نهایتا شاید تو ارسال یه مقدار کوچیک تاخیر باشد ولی مشکل دیگه ای نباید باشد /

البته الان که نگاه کردم قیمتشون رفته بالا و 1490 هست .

یکی از دوستان تو همین فروم به قیمت پائینتری برا ی فروش آگهی کردند .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، miladgamer2012 گفته است :

سلام 

فافا عالیه عزیز.. چند روز بعد خریدم ازت نظرخواهی میکنن. قیمتاشونم که خیلی خوبه. اگه موقع خرید چیز خاصی تو بسته بندی مدنظرت باشه هم انجام میدن

حتما یبار لااقل تجربش کنید

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/08, 22:28:09، ARMIN گفته است :

به نظرم به نسبت اینتل، مردم Ryzen بخر نیستند، و CPU های رایزن مونده رو دستشون،

اومدن یه مدت 7700K رو گرونتر از 1700X میدن که مردم رو مجبور کنند AMD ببندند.

عزیز مردم بخر هستن - اولیش خود من..ولی کو پول اخه..لعنت به این مملکت که خرید این چیزهای پیش پا افتاده باید ارزو بشه برای ما

خود بنده فقط 6 تا از دوستان اطرافم قراره رایزن بخرن..فقط منتظرن بودجه خریدش جور بشه

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، miladgamer2012 گفته است :

سلام 

فافا فوق العاده عالیه من ازشون یه پک 16 گیگ geil evo x rgb خریدم 560 درحالی بیشتر فروشگاه ها اینترنتی 720 میدادن 

بعد ثبت سفارش زنگ زدن سفارشو تایید کنم برخوردشون خیلی عالیه بسته بندی و ارسال هم همین طور کلا فروشگاه first-rate هست .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

عزیز مردم بخر هستن - اولیش خود من..ولی کو پول اخه..لعنت به این مملکت که خرید این چیزهای پیش پا افتاده باید ارزو بشه برای ما

خود بنده فقط 6 تا از دوستان اطرافم قراره رایزن بخرن..فقط منتظرن بودجه خریدش جور بشه

الان زنگ زدم ماتریس تمام مدل های رایزن تا فردا عصر موجود میشه معلوم نیست کی بیاد تو فروشگاه های دیگه ولی خودشون موجود می کنن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، miladgamer2012 گفته است :

سلام 

دوست گلم بنده می تونم 1420 تقدیم کنم اگه قابل بدونید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Behzad Tak گفته است :

سلام

اصولا سایت معتبری هست و نباید مشکلی باشد /

نهایتا شاید تو ارسال یه مقدار کوچیک تاخیر باشد ولی مشکل دیگه ای نباید باشد /

البته الان که نگاه کردم قیمتشون رفته بالا و 1490 هست .

یکی از دوستان تو همین فروم به قیمت پائینتری برا ی فروش آگهی کردند .

خیلی ممنون آقا بهزاد لطف کردید که لینک آگهی حقیر رو اینجا به اشتراک گذاشتید 

ویرایش شده توسط Babak_eivazi
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، miladgamer2012 گفته است :

سلام 

درود داداش

من خرید مداوم ازشون دارم و از همه نظر تایید‌شون می‌کنم.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود داداش

من خرید مداوم ازشون دارم و از همه نظر تایید‌شون می‌کنم.

سلام 

پس اوکی هستش اخر ماه یه سیستم ببندم البته اگه قیمت 7700k  منظقی بشه

لینک به دیدگاه

شما چرا رایزن با کارایی بالاتر و مصرف بهینه تر نمی خرین برای من جای سئوال داره O.o  تازه باقیمت کمتر مثلا 1700 با قیمت 1650 با 8 هسته و 16 رشته و مصرف 95 وات ؟!!

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

شما چرا رایزن با کارایی بالاتر و مصرف بهینه تر نمی خرین برای من جای سئوال داره O.o  تازه باقیمت کمتر مثلا 1700 با قیمت 1650 با 8 هسته و 16 رشته و مصرف 95 وات ؟!!

چون قیمت 1700 معمولی میا 1200 باشه ولی 1600 هست 

کمی تحقیق کنید دلیل رو متوجه میشید

من 1700 رو الان میتونم با قیمت 1350 بدون گارانتی تهیه کنم ک هنوز هم توجیه اقتصادی نداره 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

چون قیمت 1700 معمولی میا 1200 باشه ولی 1600 هست 

کمی تحقیق کنید دلیل رو متوجه میشید

من 1700 رو الان میتونم با قیمت 1350 بدون گارانتی تهیه کنم ک هنوز هم توجیه اقتصادی نداره 

1350 از کجا ؟ تری که فایده نداره من دنبال باکسم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هنوز سری بدون پسوند x   نیومده AMD RYZEN 7 1700 8-Core 3.0 GHz (3.7 GHz Turbo  این قیمت جهانی و آمازون 315 دلار هست باتوجه به قیمتی که روی 1700x  گذاشتن این هم نهایتا 1300 باید باشه و مصرف این مدل فوق العاده پایینه 65 وات دارای 8 هسته و 16 رشته  اگه بخوایم همرده این پردازنده رو ببینیم 6900 اینتل با قیمت 4300 هست دوست عزیز تازه با مصرف 140 وات  .

همرده پردازنده 7700 تو رایزن 5 هست مدل AMD RYZEN 5 1500X 4-Core 3.5 GHz (3.7 البته فرکانس پایینتر و قیمت عالی 190 دلار  و مصرف 65 وات .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...