رفتن به مطلب

نجومی شدن 7700K در لیون و ناموجود شدن در سایت های دیگر

Recommended Posts

در هم اکنون، ali shareei گفته است :

به نظر من روش لیون هوشمندانه نیست که قیمت محصولات رو اینطور افزایش میدند راهش این هست که ناموجود کنند یا برچسب تماس برای قیمت بزنند. این قیمتها واضح و مشخص هست که حباب هست.

خیلی ها لیون و امثال این فروشگاههای بزرگ رو مرجع میدونند و نسبت به اینها واکنش نشون میدند نه نسبت به قیمت واقعی بازار.

به هیچ عنوان نمیشه از این سیاست لیون  دفاع کرد ، این خودش باعث بی ثباتی هست واقعا تعجب میکنم چطور دوستان با توجه به این انتقاد به جا نمره منفی درج میکنند ، لطفا یاد بگیریم به جاش تشکر و قدردانی و البته دفاع کنیم و در مواقع خودش هم انتقاد. این یک انتقاد ساده هست لیون میتونه در چنین مواقعی ، ناموجود کنه یا برچسب «سفارشی» یا «تماس برای دریافت قیمت» رو درج کنه ، راه درستش هم همین هست.

لیون اگر قیمت خیلی بی منطق باشه همیشه ناموجود میزنه

مثل 4790کا ک ناموجود بود تا دیروز و دیگه دیدن قیمتش افت نمیکنه موجود کردن توی سایت

7700کا چون تقاضای زیادی داره در حال حاضر مجبور به قیمت زدن توی سایت هستن

نمیشه ک ناموجود بزنن بالاخره کسی با این حباب یا بدون حباب بخره براشون سود داره

سفارشی کردن اتفاقا اصلا کار درستی نیست و شک بر انگیزه و اگر مشتری فک میکنه قیمت بالاس نخره تا قیمت افت کنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، peto گفته است :

عجیبه با ورود سی پی یو های ای ام دی جای اینکه قیمت اینتل  پایین بیاد رفته بالاO.o

به نظر من فقط حبابه و قرار نیست قیمت اینجوری بمونه چون اگر بمونه بازار خودشونو با این کار خراب میکنن.

بله

به خاطر همین موضوع و رفاه حال همه

قیمت سی پی یو رایزن هم به صورت هماهنگی داره میره بالا

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

لیون اگر قیمت خیلی بی منطق باشه همیشه ناموجود میزنه

مثل 4790کا ک ناموجود بود تا دیروز و دیگه دیدن قیمتش افت نمیکنه موجود کردن توی سایت

7700کا چون تقاضای زیادی داره در حال حاضر مجبور به قیمت زدن توی سایت هستن

نمیشه ک ناموجود بزنن بالاخره کسی با این حباب یا بدون حباب بخره براشون سود داره

سفارشی کردن اتفاقا اصلا کار درستی نیست و شک بر انگیزه و اگر مشتری فک میکنه قیمت بالاس نخره تا قیمت افت کنه

چون تقاضا زیاد هست که قیمتش منطقی نمیشه! ( الان یعنی واقعا منطقی هست 1750 ؟! )

ویرایش شده توسط ali shareei
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Erfan _f76 گفته است :

باید جیش کرد تو این بازار بی صاحاب

حالا نه تا این حد

ولی میاد پایین همیشه همینطوره میرود بالا یکسری سود و یکسری ضرر میکنند

بعد میاد پایین یواش یواش و خب همیشه روند صعودی در یک پلک زدن اتفاق میفته و روند نزولی لاک پشتی ولی این تصاعد باعث ایجاد عجله در خرید میشه که مبادا گرونتر بشه

ولی در حوزه تک این عجله جائز نیست چون 6 ماه دیگه جدیدترش میاد با کارایی و پرفورمنس بالاتر

قبل از آمدن Kaby Lake سری Sky Lake به شدت رفت بالا و دوباره برگشت سر جاش

لینک به دیدگاه

1750?!!!

شوخیشم قشنگ نیست.

من تازه خواستم سیستم ببندم که مثلاً کمتر هزینه بشه تو مادر و سی پی یو

خب 200ت بیشتر میدم میرم 6800k میخرم . خیلی قیمتش پَرته

لینک به دیدگاه

آقا بیخیال

هر کی مختاره از اینجا بخره یا هر جای دیگه ای، بازار ایرانه دیگه هزاران چیز توش دخیله و اصلا قابل پیش بینی نیستش!

مثلا بعضی از قطعات رو شاید نصف قیمت دلاریش میفروشن تو ایران، معلوم نیست چطوریاس پیچیدس، بانکامون به اون وضعن

انتظار بیشتری از بازار نمیره، تو کشوری هستیم که :

*توی خامه شیرینی مایع ظرفشویی میریزن تا کف کنه بیشتر

* توی روغنا معلوم نیست چیه

* گوشتای مرغ ا آب پر میکنن چاق تر بشن جدا از یه مشت دارو

و  بسیاری موارد دیگر

لینک به دیدگاه

سلام این سایت برای خرید قیمتش هنوز مناسب است .

markazi.co/shop/intel-cpu-box-core-i7-7700k.html

لینک به دیدگاه

آقا اگه لیون قیمت رو برده بالا حتما موجودی انبارش تمام شده 

و این بار جدیده که آورده خواهشا زود قظاوت نکنید

خیلی از سایتها اون جنس رو ندارن و فقط برای جذب مشتری قیمت رو پایین میزنن و وقتی میخوای خرید کنی میگن موجود نداریم 

لینک به دیدگاه

اقا عجب اشتباهی کردیم قبلش نگرفتیم منم تازه میخواستم سیستم ببندم حالا با این قیمتا چ میشه کرد ؟:((((((

بابا گندشو در اوردن این وارد کننده ها

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، koala گفته است :

اقا عجب اشتباهی کردیم قبلش نگرفتیم منم تازه میخواستم سیستم ببندم حالا با این قیمتا چ میشه کرد ؟:((((((

داداش روی بیار ب ای ام دی اعظم

تا یه مدت دیگه هم سری 5 میاد دیگه اینتل میا بوق بزنه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

AMD هنوز هم برای بازی های پردازنده خور کم میاره

یه مدت قیمت این 7700 ها کم شده بود نخریدم گفتم ارزون تر مییشه امروز که این قیمتو دیدم

چیزام ریخت

لینک به دیدگاه

يا ابوالفضل اولش كه حدود ١٣٠٠ بود 

بعد عصر شد ١٥٠٠ 

الآن شده ١٧٥٠

بابا بس كنيد ديگه . حالم از اين سياست مشتري آزار بازار ايران بهم ميخوره , نخريد تا رو دستشون باد كنه مجبور شن بيارن پايين.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، koala گفته است :

AMD هنوز هم برای بازی های پردازنده خور کم میاره

یه مدت قیمت این 7700 ها کم شده بود نخریدم گفتم ارزون تر مییشه امروز که این قیمتو دیدم

چیزام ریخت?

اون چیزایی شما میفرمایید پشمه

و بله فرکانس هسته فعلا برتری داره ...

از الان بازی ها بهینه میشن برای رایزن هم و فریم بسیار افزایش پیدا میکنه و حتی ممکنه 7700کا هم رد کنه

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Mehrdad OC گفته است :

آقا اگه لیون قیمت رو برده بالا حتما موجودی انبارش تمام شده 

و این بار جدیده که آورده خواهشا زود قظاوت نکنید

خیلی از سایتها اون جنس رو ندارن و فقط برای جذب مشتری قیمت رو پایین میزنن و وقتی میخوای خرید کنی میگن موجود نداریم 

تا اونجایی که بنده میدونم توی بازار هم فروشندگان قبل از فروش همیشه قیمت لحظه رو چک میکنند و بعد برای مشتری فاکتور میکنند!

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، koala گفته است :

نگران نباش این قیمت حباب هست.

ویرایش شده توسط ali shareei
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا نتیجه همینه که اون بازاریا میان توی اینترنت و میبینن ملت واسه ارزون شدن 7700k تاپیک زدن و شاکی هستن که چرا ارزون شده!

اون تاپیک رو فک کنم یادتون هست که دوستان عصبانی بودن از ارزون بودن 7700k و چندین صفحه هم جلو رفت و ملت داشتن طرفو راضی میکردن که حالا ارزون شده شما ببخش و ... ?

وای چه مملکتی داریم  ارزونم شده بود براش تاپیک زده بودن ?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، The.13east گفته است :

اینجا ایرانه دست من و شما نیست متاسفانه قیمت گذاری ممکنه مثلا 1600x قیمت 250 دلاره بیاد حداکثر 1تومن ولی ببینیم چی از آب در میاد

پی نوشت: من یکی به قیمت هر روز رم ها نگاه میکنم عذاب وجدان میگیرم  العان برای 8 گیگ رم در پیت جنس بنجل معلوم نیست جنس اصله یا قلابی یا نه حداقل 300 تومن هزینه کرد !!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

اینا نتیجه همینه که اون بازاریا میان توی اینترنت و میبینن ملت واسه ارزون شدن 7700k تاپیک زدن و شاکی هستن که چرا ارزون شده!

اون تاپیک رو فک کنم یادتون هست که دوستان عصبانی بودن از ارزون بودن 7700k و چندین صفحه هم جلو رفت و ملت داشتن طرفو راضی میکردن که حالا ارزون شده شما ببخش و ... ?

وای چه مملکتی داریم 

اینو خدایی قبول دارم :|

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

وای چه مملکتی داریم 

وضعیت مملکت ما گل و بلبله ......شوخی کردم .....

اصلا وضعی هست نگو نپرس هیچی حساب کتاب نداره از فردا که هیچ ممکنه صبح بلند بشی تا شب غافلگیر میشی 

لینک به دیدگاه

مسخرش را در آوردن دیگه. شب میخواستم یکی بخرم برای یکی از دوستان گفتم نصف شبه فرقی نداره صبح میخرم، پاشدم دیدم 1370 شده 1750 

لینک به دیدگاه

دوستان سلام 

عجله نکنید و اجازه بدید تا شنبه ببینیم تکلیف قیمت این کالا چی میشه و چند میتونیم از بازار تهیه کنیم . 

دلیل اصلیش فقط کم شدن کالا هستش 

ما هم فعلا کردیم سفارشی تا قیمت درست و واقعیش رو شنبه مشخص کنیم 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

دوستان سلام 

عجله نکنید و اجازه بدید تا شنبه ببینیم تکلیف قیمت این کالا چی میشه و چند میتونیم از بازار تهیه کنیم . 

سلام ، خسته نباشید جناب حسینی

بله در چنین مواقعی ناموجود یا سفارشی بشند بهتر هست چون خرده فروشان کوچکتر نگاهشون به وبسایتهای مرجع هست.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

دوستان سلام 

آقای حسینی لطفا وقتی جنسی حالا هر جنسی خیلی گرون تر شده مخصوصا به خاطر کمبودش تو بازار حتما سفارشی بزنید یا ناموجود تا الکی جو نگیره . چون لیون کامپیوتر یجورایی برای خیلی ها مرجع شده . مثلا خودم همیشه قیمتا رو از لیون چک می کنم نه جای دیگه . 

لینک به دیدگاه

دوستانی هم که سیستم دارن برای گیم جمع می کنن قیمت بدون k همین پردازنده منطقیه می تونن بدون کی خریداری کنن. سری k بیشتر به درد عزیزانی می خوره که کارشون اور کردن هست . کلی هم با این کار تو پردازنده و مادربرد و خنک کننده صرفه جویی می کنید . در هر صورت در چنین مواقعی بهتره اصلا جنس گرون شده خریداری نشه . حتی اگه پولش رو دارید. یجورایی وظیفه هست تا وارد کننده ها بدونن قیمت منطقی نباشه مشتری رو از دست می دن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...