رفتن به مطلب

فروش ASUS EX-GTX1050TI-4G با سه هفته کار کرد.

8030
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد کارت گرافیک 1050GTXTI ASUS با کار کرد سه هفته به فروش میرسد.تمامی متعلقات کارت همراهش هست .گارانتی تا 2019 دارد.کارت بسیار تمیز و پرقدرت هست نسبت به قیمتش .
دوستانی که شیراز و اطراف هستن میتونن حضوری بیان .برای جاهای دیگه اول واریز بعد ارسال.
فروخته شد.

1.jpg

2.jpg

32.jpg

50.jpg

ویرایش شده توسط 8030
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، 8030 گفته است :

یک عدد کارت گرافیک 1050GTXTI ASUS با کار کرد سه هفته به فروش میرسد.تمامی متعلقات کارت همراهش هست .گارانتی تا 2019 دارد.کارت بسیار تمیز و پرقدرت هست نسبت به قیمتش .
دوستانی که شیراز و اطراف هستن میتونن حضوری بیان .برای جاهای دیگه اول واریز بعد ارسال.
قیمت 720 .

درود دوست عزیز

دلیل فروشش رو میشه بگی ، مرسی.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، 8030 گفته است :

خرید rx 480.

داداش جسارت نباشه ولی ۱۰۶۰ بخر -RX 480 زیاد جالب نیست.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم داداش .از نظر قدرت فکر کنم یکی هستن و rx 480  با توجه به 8 گیگ بودنش بصرفه تر هست هم از لحاظ قیمت هم حافظه.تازه تو dx12  و رابط vulkan هم amd بهتر جواب میده.

مزیت انویدیا فیزیکش هست و چند تا اپشن گرافیکی دیگه که جز افت فریم زیاد چیز خاصی من ازش ندیدم.

لینک به دیدگاه

من asus 1050 2g خرید چند وقت پیش 730 همین حدودا الان نمیدونم چی شده قیمت امده پایین ...

لینک به دیدگاه

من asus 1050 2g خرید چند وقت پیش 730 همین حدودا الان نمیدونم چی شده قیمت امده پایین ...

ممنون از پیشنهاداتتون .همون مدلها رو نیاز دارم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...