رفتن به مطلب

پاک شده تاپیک فروش

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

این تاپیک چرا پاک شده 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/72970-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-5-%D8%B9%D8%AF%D8%AF-i5-3570/

ویرایش شده توسط sabawebhost
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، sabawebhost گفته است :

سلام

این تاپیک چرا پاک شده 

درود دوست عزیز

به دلیل اینکه باید کاربرویژه بشید.

لینک به دیدگاه

جالبه تاپیک های من فقط از نظر شما مشکل داره در صورتی یکی دیگه از مدیران انجمن با وجود این که تو همون تاپیک پست داده هیچ ایرادی نگرفته

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من حواسم به بقیه تاپیک های شما نبود.  شما چندین تاپیک دارید که توش به صورت تعداد فروش دارید .

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، sabawebhost گفته است :

برای ۵ عدد سی پی یو؟ 

در 11 ساعت قبل، sabawebhost گفته است :

جالبه تاپیک های من فقط از نظر شما مشکل داره در صورتی یکی دیگه از مدیران انجمن با وجود این که تو همون تاپیک پست داده هیچ ایرادی نگرفته

دوست عزیز

شما برای هر مشکل کوچیکی تاپیک میزنید نمیدونم هدفتون چیه .

بنده قبلا هم تو پیغام خصوصی بهتون تذکر دادم در رابطه با اینکه باید کاربر ویژه بشید ولی شما نه کاربر ویژه شدید نه اعتنا کردید.

دلیل کاربر ویژه شدن شما اینه که دارید قطعات و به صورت عمده میفروشید و این قانون فروم که باید کاربر ویژه بشید.این قانون و بنده وضع نکردم . 

این چندمین بار که دارم بهتون تذکر میدم . لطفا قوانین و رعایت کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

تاپیک بنده حذف شده و برای من سوال پیش اومد برای همین تاپیک زدم و بعید میدونم این مورد خلاف قوانین باشه هدفم اینه بدونم چرا تاپیک پاک شده؟

بله درسته که خیلی از قوانین رو شما وضع نکردید ولی ظاهرا فقط شما روی اکانت کاربری بنده تمایل دارید به شدت این قوانین را اجرا  کنید !

Hamed  که مدیر انجمن هستن به بنده تذکر دادند که عکس های تاپیک به روز رسانی بشه که این کار انجام شد ، حالا سوال من اینه چرا تاپیک من از نظر ایشون فروش عمده محسوب نمیشه و تذکری به من ندادند

اما از نظر شما این فروش عمده محسوب میشه ؟ آیا ایشون اجرای قانون رو سلیقه ای انجام میدن یا شما ؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، sabawebhost گفته است :

تاپیک بنده حذف شده و برای من سوال پیش اومد برای همین تاپیک زدم و بعید میدونم این مورد خلاف قوانین باشه هدفم اینه بدونم چرا تاپیک پاک شده؟

بله درسته که خیلی از قوانین رو شما وضع نکردید ولی ظاهرا فقط شما روی اکانت کاربری بنده تمایل دارید به شدت این قوانین را اجرا  کنید !

Hamed  که مدیر انجمن هستن به بنده تذکر دادند که عکس های تاپیک به روز رسانی بشه که این کار انجام شد ، حالا سوال من اینه چرا تاپیک من از نظر ایشون فروش عمده محسوب نمیشه و تذکری به من ندادند

اما از نظر شما این فروش عمده محسوب میشه ؟ آیا ایشون اجرای قانون رو سلیقه ای انجام میدن یا شما ؟

دوست عزیز بحث نداره این موضوع . من بالاتر هم عرض کردم . متوجه بقیه تاپیکهای شما نبودم . دیدم شما چندین تاپیک داری که تو همه تونها چند کالا به تعداد برای فروش گذاشتی . پس باید کاربر ویژه باشی برای این کار . لطفا قوانین رو رعایت کن . اگر میخوای این بحث رو ادامه بدی ، میتونی مستقیم به مدیریت سایت شکایت کنی . این تاپیک بسته میشه . چون از نظر بنده پاسخ شما کاملا شفاف داده شده .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...