رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید SSD با ظرفیت 120 یا 240 گیگابایت

Recommended Posts

سلام خدمت اساتید و دوستان

من قصد خرید SSD با ظرفیت 120 یا 240 گیگابایت را دارم که البته اولویت به دلیل محدودیت بودجه با ظرفیت 120 گیگابایتی هست!

راستش نمیخوام هزینه آنچنانی کنم، برای 120 گیگابایتی نهایت تا 250 و برای 240 گیگابایتی تا 400 تومن نهایتا...

چندین سایت از جمله همین لیون را چندین روزه بررسی کردم ولی متاسفانه اکثر مدل هایی که مشخصات خوبی دارند ناموجود هستند...

امکانش هست چند مدل خوب با طول عمر بالا در این رنج قیمتی پیدا بشه؟

خودم مدل های OCZ و Kingstone مد نظرم هست که اکثرا ناموجودند...

ویرایش شده توسط shadowfax
لینک به دیدگاه

سلام. پیشنهاد من پلیکستور ocz توشیبا و سامسونگ هست.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، shadowfax گفته است :

سلام خدمت اساتید و دوستان

من قصد خرید SSD با ظرفیت 120 یا 240 گیگابایت را دارم که البته اولویت به دلیل محدودیت بودجه با ظرفیت 120 گیگابایتی هست!

راستش نمیخوام هزینه آنچنانی کنم، برای 120 گیگابایتی نهایت تا 250 و برای 240 گیگابایتی تا 400 تومن نهایتا...

چندین سایت از جمله همین لیون را چندین روزه بررسی کردم ولی متاسفانه اکثر مدل هایی که مشخصات خوبی دارند ناموجود هستند...

امکانش هست چند مدل خوب با طول عمر بالا در این رنج قیمتی پیدا بشه؟

خودم مدل های OCZ و Kingstone مد نظرم هست که اکثرا ناموجودند...

بنظرم از بهترین مدلایی که میتونی بخری مدل samsung 850 evo 240 گیگ هست که فروشگاه فافا 400 میده با پست مجانی.

گارانتی mit هم داره.

همین هفته خریدم خودم ازشون و کاملا راضی هستم. بقیه سایتا اکثرا 460 اینا میدن.. لیون هم 400 میده البته

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

بنظرم از بهترین مدلایی که میتونی بخری مدل samsung 850 evo 240 گیگ هست که فروشگاه فافا 400 میده با پست مجانی.

گارانتی mit هم داره.

همین هفته خریدم خودم ازشون و کاملا راضی هستم. بقیه سایتا اکثرا 460 اینا میدن.. لیون هم 400 میده البته

درود

الان موجود نیست.

-----------

پیشنهاد من:

https://fafait.net/product/internal-ssd/toshiba-a100-thn-s101z2400e8-240gb

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

پیشنهاد بنده Samsung 850 EVO 250GB  هستش . سرعت بالا ، طول عمر مناسب ، استفاده از تکنولوژی 3D V-NAND و سرعتهای بالا در زمینه خواندن و نوشتن تصادفی همینطور دارا بودن قیمت مناسب هستش . 

ویرایش شده توسط Mohammad Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

الان موجود نیست.

-----------

پیشنهاد من:

https://fafait.net/product/internal-ssd/toshiba-a100-thn-s101z2400e8-240gb

درود

سعید جان من از این مدل هیچ بررسی ندیدم و هنوز حتی به خیلی از فروشگاههای بزرگ اینترنتی هم  وارد نشده.

فقط تو فیدبک های آمازون دیدم که یه عده اصلا راضی نبودن از خرابی زود هنگام.

با توجه به اینکه استارتر گفتن میتونن تا 400 هزینه کنن پیشنهاد من سامسونگ 850Evo 250GB هست که از هر نظر در حال حاظر یکی از برترین SSDهای ساتا روز دنیاست.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

سعید جان من از این مدل هیچ بررسی ندیدم و هنوز حتی به خیلی از فروشگاههای بزرگ اینترنتی هم  وارد نشده.

فقط تو فیدبک های آمازون دیدم که یه عده اصلا راضی نبودن از خرابی زود هنگام.

با توجه به اینکه استارتر گفتن میتونن تا 400 هزینه کنن پیشنهاد من سامسونگ 850Evo 250GB هست که از هر نظر در حال حاظر یکی از برترین SSDهای ساتا روز دنیاست.

درود معین جان

خودم هم بررسی ازش ندیدم، ولی تازگی برای یکی از مشتریها استفاده کردم و روان و بی‌ایراد کارمی‌کرد. سرعت خواندن و نوشتن متوالی هم به مشخصات اسمی نزدیک بود. tlc است که به نظرم با توجه به قیمتش پذیرفتنیه. 

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان بخاطر راهنمایی هاتون

تا جایی که امکانش هست میخوام کمتر هزینه بشه خخخ نظرتون راجع به این مدل چیه؟

https://fafait.net/product/internal-ssd/kingston-hyperx-savage-shss3b7a-120g-120gb

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، shadowfax گفته است :

https://fafait.net/product/internal-ssd/kingston-hyperx-savage-shss3b7a-120g-120gb

Ssd خوبیه و گارانتیش هم معتبره. یکی از دوستان انجمن گویا ازش ناخرسند بود.

@mInI_ClockEr

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، shadowfax گفته است :

به نظر من 120 گیگ نگیر ، 240 یا 250 یا 256 گیگ بگیر ارزش خرید بالاتری داره.  100 تومن ( 30 تا 40 درصد ) بیشتر پرداخت کن اما ظرفیت دوبرابر داشته باش!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام
من 120 ساویج گرفتم کلاً نا امید شدم
سیستم تا مرز هنگ کردن پیش میره در حین کپی کردن فایل های حجیم یا دانلود های حجیم  روش ، همین الان حاضرم 150 بفروشمش ولی خب خریدار تو دردسر می افته

هیچ مشکلی هم تو تست ها و نصب ویندوز و ... نداره نمیدونم چه مرضی ش هست ، روی 2 - 3 تا سیستم مختلف تست شده با ویندوز های مختلف :(:(
این کینگستون چی داده بیرون خدا میدونه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
من 120 ساویج گرفتم کلاً نا امید شدم
سیستم تا مرز هنگ کردن پیش میره در حین کپی کردن فایل های حجیم یا دانلود های حجیم  روش ، همین الان حاضرم 150 بفروشمش ولی خب خریدار تو دردسر می افته

هیچ مشکلی هم تو تست ها و نصب ویندوز و ... نداره نمیدونم چه مرضی ش هست ، روی 2 - 3 تا سیستم مختلف تست شده با ویندوز های مختلف :(:(
این کینگستون چی داده بیرون خدا میدونه

ای بابا تازه تونسته بودم یک مدل خوش قیمت با مشخصات مناسب که به قیمتش بیارزه پیدا کنم...

احتمالا باید برم سراغ مدل های 240گیگ با این وضعیت چون اکثر گزینه های خوب 120 گیگ که قیمت مناسبی هم داشته باشند ناموجودند

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، shadowfax گفته است :

ای بابا تازه تونسته بودم یک مدل خوش قیمت با مشخصات مناسب که به قیمتش بیارزه پیدا کنم...

احتمالا باید برم سراغ مدل های 240گیگ با این وضعیت چون اکثر گزینه های خوب 120 گیگ که قیمت مناسبی هم داشته باشند ناموجودند

سلام مدل Samsung 850 EVO 250GB  چرا خرید نمیکنید ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام. دوستان. من یه ۹۶۰evo از بازار ایران با گارانتی mit گرفتم ولی پک رو در فروشگاه باز و چک نکردم. الان چک کردم دیدم پایه‌هایش رد اسلات داره.

به نظر چه باید کرد؟ برگردانم؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Artaxshir گفته است :

سلام. دوستان. من یه ۹۶۰evo از بازار ایران با گارانتی mit گرفتم ولی پک رو در فروشگاه باز و چک نکردم. الان چک کردم دیدم پایه‌هایش رد اسلات داره.

به نظر چه باید کرد؟ برگردانم؟ 

SSD و RAM ها داخل كارخانه قبل از خروج از خظ توليد يك بار درون اسلات و دستگاه قرار ميگيرن و تست ميشن، اون رد اسلات ها نشانه دست دوم بودن نيست.

لینک به دیدگاه

مطمئن اید؟ من در مورد رم یادم نیست با این مشخصه گرفته باشم. 

تو فروم دوستانی که اس‌اس‌دی نو دارند تصویر پایه رو انداختند که ردی نداشته.

ویرایش شده توسط Artaxshir
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Artaxshir گفته است :

مطمئن اید؟ من در مورد رم یادم نیست با این مشخصه گرفته باشم. 

بله مشكلي نيست همشون همينطورن حالا بستگي داره براي بعضي از كمپاني ها ردش نميمونه به خاطر نوع اسلات،ولي براي ٩٦٠ اوو همه همينطورن از طرفي هم شما با ssdlife ميتونيد ميزان كاركرد ssd رو چك كنيد، اگه كاركرده باشه مشخص ميشه ديگه.

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان که از اون ور گرفته بود تصویری که ازش انداخته بود ردی نداشت. همین مدل.

لینک به دیدگاه

گارانتی Mit لطف کرد و 960evo رو تعویض کرد، البته اشاره کردند که اون رد در حین تولید به وجود اومده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...