رفتن به مطلب

بهترين پاور 850w كورسير

Recommended Posts

درود دوستان دوتا مدل پاور ٨٥٠  كورسير RM850x و RM 850i رو انتخاب كردم اما نميدونم كدوم بهتره و ايا از اين دوتا بهتر هم هست  يا خير ( ٨٥٠wاز همين برند بدون محدوديت بودجه)

image.thumb.png.8397e54cbbb8fa113c4e3e18a54ea9cd.pngimage.thumb.png.c4eec1ea24ec6593afa5b18efb025072.png)

ویرایش شده توسط xLucif3rBKlyn
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

سری RM از سری های خوب کورسیر هست که میان رده رو به بالا این برند حساب میشه و از خیلی پاور های دیگه بهتره.

تفاوت بین این دو مدل مد نظر شما فقط و فقط ساپورت کورسیر لینک هست.

مدل i این قابلیت رو ساپورت میکنه که قابلیت بی نهایت خوبی هست. میتونید دمای پاور رو چک کنید. دور فن رو چک کنید ولتاژ های خروجی رو چک کنید کلا میتونید مانیتور کنید پاور رو ولی مدل X هیچ کنترلی رو پاور ندارید و همه چی دست خودشه. الان خود من مدل Rm750 قدیمی دارم هیچ کنترلی رو پاور ندارم و خیلی دوست دارم بتونم دور فن پاور رو ببینم که کی شروع به چرخش میکنه و کی استاپ میشه.

اگر بودجه محدودیتی  نداره توصیه من به شما سری HX هست http://lioncomputer.ir/product/4887/پاور+کورسیر+850+وات+HX850i/ خیلی پاور خوبی هست و جزو بهترین هاست.

البته سری AX هم هست که بالاترین سری کورسیر حساب میشه http://lioncomputer.ir/product/9397/پاور+کورسیر+AX860i+80Plus+Platinum/#prettyPhoto ولی قیمت فوق بالایی داره.

در کل پیشنهاد من به شما همون HX850 هست.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

پاور خوبیه ولی انصافا  860 برای پاور 850 وات زیاده.

EVGA SuperNOVA 850 P2 با قیمت 850 تومن گزینه بهتری هست. هم این که گوهی پلاتنیوم داره

مدل P2 دقیقا در حد HX هست توی Tech هر دو از این سری(مدل های 1000 وات) توی برسی نمره 9.5 گرفت که از عالی هم عالی تره .

ولی باز اگر علاقه خاص به مدل کورسیر داره اگر میخواید برای سیستم حرفه ای بخرید  مدل RM I بهتره که بشه باهاش مانیتورینگ هم کرد (البته اگر به کارتون میاد)

اگر نه که همون RM X.

ولی بالا ترین مدل AX هست برای کورسیر.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ATER گفته است :

در 12 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

این rm850i از cooler master v850 بهتره؟

گارانت جی مدل کوسیر ۱۰سال و مدل کولر مستر ۵ سال و اون مدل evga که گفتین ۲ سال هست.این مشکل ایجاد نمیکنه؟

ویرایش شده توسط 303
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 303 گفته است :

گارانت جی مدل کوسیر ۱۰سال و مدل کولر مستر ۵ سال و اون مدل evga که گفتین ۲ سال هست.این مشکل ایجاد نمیکنه؟

والله من EVGA مدی Super nova 850 G2 دارم سه ساله بیشتر دارم ازش استفاده میکنم امروز هم دارم میرم شرکت گرین تستش کنم با مدل 850 اونا مقایسه کنم.

توی این سه سال آخ نگفته.

----

بین این دو که اسم بردید مدل کورسیر بهتر هست برای مانیتورینگش

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، 303 گفته است :

سلام دوست من.

همونطور که دوست بسیار عزیزمون گفتن بحث گارانتی برای اینا بی معنیه. من هم کورسیر دارم و بیش از 3 ساله دارم استفاده میکنم و بی نیاز به گارانتی بوده اصا بعیده نیاز پیدا کنه به گارانتی ولی 10 سال گارانتی وسوسه کنندس. کولرمستر از این مدل کورسیر پایینتر قرار میگیره. البته به صورت کلی تفاوت فاحشی نخاهی داشت.

منم بین این دوتا کورسیر رو برمیدارم.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

والله من EVGA مدی Super nova 850 G2 دارم سه ساله بیشتر دارم ازش استفاده میکنم امروز هم دارم میرم شرکت گرین تستش کنم با مدل 850 اونا مقایسه کنم.

توی این سه سال آخ نگفته.

----

بین این دو که اسم بردید مدل کورسیر بهتر هست برای مانیتورینگش

درود

پاورتو به فنا ندی خخخخ

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

پاورتو به فنا ندی خخخخ

سلام

بله تازه برگشتم

تست ها همون طور بود که انتظار داشتم

وفقط بعد از سه سال کمی ولتاژ شاخه ها افت کرده بود که خود مهندس عمرانی گفت این افت برای پاوری که سه سال کار کرده خیلی خوبه و از نرمال هم بهتره.

یه چیز جالب تر اینه که EF این پاوربا این که Gold هست ولی اگر فقط در لود 20% و 90%  1.5% و 2% راندمانش بالا تر بود میتونست نشان پلاتینیوم بگیره !!! بعنی همه چیزش در حد پلاتینیوم هست فقط توی لود 20 درصد و 90% کمی کم میاره ، ولی خوب پاور 850 EVO گرین فنش کم صدا تر بود.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام

بله تازه برگشتم

تست ها همون طور بود که انتظار داشتم

وفقط بعد از سه سال کمی ولتاژ شاخه ها افت کرده بود که خود مهندس عمرانی گفت این افت برای پاوری که سه سال کار کرده خیلی خوبه و از نرمال هم بهتره.

یه چیز جالب تر اینه که EF این پاوربا این که Gold هست ولی اگر فقط در لود 20% و 90%  1.5% و 2% راندمانش بالا تر بود میتونست نشان پلاتینیوم بگیره !!! بعنی همه چیزش در حد پلاتینیوم هست فقط توی لود 20 درصد و 90% کمی کم میاره ، ولی خوب پاور 850 EVO گرین فنش کم صدا تر بود.

فن پاورتو با یه فن خوب عوض کن.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

فن پاورتو با یه فن خوب عوض کن.

فنش خوبه ولی ، فن  پاور بنده بلبرینگی هست برای همین صداش زیاده ،  از اون طرف عمر خیلی بالا تری هم داره

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...