رفتن به مطلب

سیستم GAMEING خفن >>!!!

Recommended Posts

2 تا جمله سنگین گفتم اون بالا جفتشم انکار کردی دیگه موندم چی بگم:4_joy::4_joy: بحث با افرادی مثل شما ها فقط وقت تلف کردنه. خیر پیشxD

من i7 7700 بدون k گرفتم کاراییش از 6700k روی stock بهتره بعد میگی 7700k از 6700k بدتر میشه بعضی اوقات؟ اینم مدرک مقایسه:

New Bitmap Image.jpg

New Bitmap Image.jpg

ویرایش شده توسط amir467
لینک به دیدگاه

• ارسال 227
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، حمیدرضا الماسی گفته است :

به سلامتی..مبارک باشه

اگر قرار تا 3 تومن هزینه کنید این مدل رو بگیرید

http://lioncomputer.ir/product/9960/مانیتور+ال+جی+LG+34UC98/

دقت رنگ و کیفیتش بی نظیره و رزولوشن 4k هستش و حالت منحنی و با طراحی عالی و مدرن

البته جی سینک نداره ولی زیاد روش حساس نباشید..انچنان مهم نیست و اینجور نیست که حتما چون کارت انویدیاست باید مانیتور جی سینک دار بخرید

چون متاسفانه مانیتورهای با جی سینک توی ایران تنوع بسیار کمی داره و انتخاب مانیتور با این قابلیت ممکنه به ضررتون در کیفیت کلی تموم بشه

توی ارزون قیمت ها هم این مدل عالیه

https://....ir/monitor-lg-ultra-wide-full-hd-29um68-ips#yt_tab_products2

سعی کنید پنل رو ips بگیرید که کیفیت رنگ و زاویه دید بسیار بهتری نسبت به tn ها دارن

زمان پاسخگویی هم فقط و فقط برای گیمرهای در سطح جهانی و بازی های انلاین مطرح هست و واجب نیست

با توجه به شرایط بازار مدل هایی که بهتون گفتم خصوصا مورد اول انتخاب هوشمندانه و بی نظیری هستش و اطمینان دارم که وقتی کیفیت این مانیتور رو ببینید از انتخابتون خوشحال خواهید شد

درود بر شما

والا مدل بالای که زمان پاسخگویی 5 نرخ بازسازی 60HZ اصلا به قیمتش ارزش نداره

اما دومی با اینکه 1080هستش اما بازم نسبت به قیمت ارزش خرید بالاتری داره حداقل 75HZ هستش

در مورد G.syne  من یوتیوب کلیپ دیدم از فرقش واقعا به چشم میاد تو بازی 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Pc Gaming گفته است :

core i9 رو عشقه 

بقیه رو ولشکنین:D

شاید این جمعه بیایید شاید .....

داداش i9 همون i7 هستش فقط اسمش رو گنده کردن ...

بعدشم بیادم مادربورد باس عوض کنی . خودشم که قیمتش سر به فلک میزنه .. الان همین 7700K رو داره بالاتر از حدش هول میده چه برسه به اونا

بازم خدا پدر مادر AMD رو بیامرزه که رایزن رو تولید کرد اینتل یه خورده به خودش تکون بده بفهمیم بلده یه چیز جدید بده بیرون فرق 6700و 7700خدا وکیلی چقدره فکر نکنم بیشتر 5درصد

داداشم هرچیزی رو باس به اندازه پول داد بابتش من نمیگم اینتل بده نه اتفاقا خوبه اما .... گرون فروش

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

شاید این جمعه بیایید شاید .....

داداش i9 همون i7 هستش فقط اسمش رو گنده کردن ...

بعدشم بیادم مادربورد باس عوض کنی . خودشم که قیمتش سر به فلک میزنه .. الان همین 7700K رو داره بالاتر از حدش هول میده چه برسه به اونا

بازم خدا پدر مادر AMD رو بیامرزه که رایزن رو تولید کرد اینتل یه خورده به خودش تکون بده بفهمیم بلده یه چیز جدید بده بیرون فرق 6700و 7700خدا وکیلی چقدره فکر نکنم بیشتر 5درصد

داداشم هرچیزی رو باس به اندازه پول داد بابتش من نمیگم اینتل بده نه اتفاقا خوبه اما .... گرون فروش

دقیقا i9 فقط دهن پر کن هست

واسه کل کل خوبه

به قول دوستمون amd با 16 هسته 900دلار!

مدل 7900x اینتل با 10 هسته 999دلار

ظلمه

درکل amd چون قدیم ضعیف عمل میکرده

الان ک تغییرات اساسی داده و خیلی بهتر شده تا جا بیوفته کمی طول میکشه

یکیش خوده بنده

i9 یه چیز دیگس برام با اینکه اشتباه محضه خریدش با این قیمتا نمیدونم چرا Amd نمیچسبه :))

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amir467 گفته است :

2 تا جمله سنگین گفتم اون بالا جفتشم انکار کردی دیگه موندم چی بگم:4_joy::4_joy: بحث با افرادی مثل شما ها فقط وقت تلف کردنه. خیر پیشxD

من i7 7700 بدون k گرفتم کاراییش از 6700k روی stock بهتره بعد میگی 7700k از 6700k بدتر میشه بعضی اوقات؟ اینم مدرک مقایسه:

New Bitmap Image.jpg

New Bitmap Image.jpg

الان لابد سایت anandtech هم دروغ میگه !!!! همه دروغ میگن شما راست میگی فقط !

http://www.anandtech.com/show/10968/the-intel-core-i7-7700k-91w-review-the-new-stock-performance-champion/8

85188.thumb.png.6fe33c051281942c8c6f775bfdf6fc45.png

85192.png

85181.png

بسته به تنظیمات بازی و نوع بازی گاهی اوقات میشه که نتایج عجیب به دست میاد..اما در حالت کلی بله 7700 قویتر از 6700 هستش..البته مقداری کم

نمونه های مشابه زیاده اما صحبت با امثال شما مثل اب در هاون کوبیدنه که متاسفانه ناشی از اطلاعات کم و ضعیف هستش

3173417-image+(7).png

https://www.gamespot.com/articles/intel-core-i7-7700k-kaby-lake-review/1100-6446489/

3173435-image+(20).png

اینم اختتامیه ای برای شما - بنده میتونم کلی مدارک بهتون نشون بدم که همه ی سایت های بزرگ و معتبر مثل anandtech و kitguru و gamespot در تست هاشون نتایجی داشتن که گفته های بنده رو اثبات میکنه

برخلاف شما بنده فقط حرف نمیزنم بلکه با مدرک صحبت میکنم و هر چی که گفتم براش مدرک معتبر ارائه کردم که فکر میکنم براتون کافی باشه...از اونجا که 7700خریدید باید هم طرفداری جانبدارانه داشته باشید و عجیب نیستش

در حالی که اون تست هایی که بنده گذاشتم در اصل توجه بر روی عملکرد رایزن 1700x بوده که شما شروع به بهانه اوردن های الکی و طبق معمولتون کردید که برخی پردازنده های ضعیف و رده پایین در تست ها قویتر از رده بالا ظاهر شدن و تست ها معتبر نیستن و بنده بهتون با مدرک ثابت کردم که بدست اومدن چنین نتایج عجیب و غیر معمول در تست ها ممکنه و بارها دیده شده و مربوط به یک سایت نبوده بلکه چندین سایت معتبر

بازم میگم در همین تست هایی که لینک دادم در اکثر مواردد 7700 کاملا قویتر بود و شکی نیست اما صحبت ما بر روی نتایج دور از انتظار در برخی نرم افزارها و گیم هاست

موفق باشید..اگر صحبت دیگه ای دارید بهتره به بنده پیام خصوصی بدید و بزاریم تاپیک منحرف نشه و روی کمک به استارتر توجه بشه..ایشون تاپیک زدن تا به سوالاتشون جواب داده بشه نه به سوالات شما

موفق باشید

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

دوستان تو مقایسه قدرت تک core ، وضعیت مقایسه 1700X با 7700K چطوریاست؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

اینجور یاست...

http://www.cpubenchmark.net/singleThread.html

.. I7-7700K در صدر جدول با ۲۵۸۶ امتیاز و R7 1700X با اختلاف زیاد ۱۸۶۸ امتیاز!

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

زین این اسب چالاک رسیده فعلا خود اسب در دسترس نیست . 

:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

آقا مبارکه... انشالله با دل خوش استفاده کنی... جنس و متریالش چطوره؟

در 38 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

اینجا میتونید بهتر ببینید تفاوت ها رو

http://www.anandtech.com/bench/product/1852?vs=1826

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

از اونجا که 7700خریدید باید هم طرفداری جانبدارانه داشته باشید و عجیب نیستش

منه گیمر که پول از جوب نیاوردم و بیشتر از 1 میلیون فقط پول cpu میدم هیچ وقت به چن تا عدد روی کاغذ و نمودار های مسخره که i3 از 7700k جلو میفته رو  نمیبینم. هر وقت رفتی 50 تا ویدیو از خود بنچمارک گیم ها به صورت مستقیم روی cpu های مختلف دیدی بعد در مورد گیم نظر بده. 2 تا کامنت قبلی هم گفتم. منم 1 ماه پیش میتونستم r7 1700 بگیرم با مین بورد. هر کی عقلشو دست افراد متعصب نده میتونه خودش تصمیم بگیره. افردای مثل رامین رستمی یکیشه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M.z.D گفته است :

آقا مبارکه... انشالله با دل خوش استفاده کنی... جنس و متریالش چطوره؟

اینجا میتونید بهتر ببینید تفاوت ها رو

http://www.anandtech.com/bench/product/1852?vs=1826

آقا  بدک نی خوبه نرمه و راحت اما چین مبارک نصب فوق العاده سریع

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir467 گفته است :

منه گیمر که پول از جوب نیاوردم و بیشتر از 1 میلیون فقط پول cpu میدم هیچ وقت به چن تا عدد روی کاغذ و نمودار های مسخره که i3 از 7700k جلو میفته رو  نمیبینم. هر وقت رفتی 50 تا ویدیو از خود بنچمارک گیم ها به صورت مستقیم روی cpu های مختلف دیدی بعد در مورد گیم نظر بده. 2 تا کامنت قبلی هم گفتم. منم 1 ماه پیش میتونستم r7 1700 بگیرم با مین بورد. هر کی عقلشو دست افراد متعصب نده میتونه خودش تصمیم بگیره. افردای مثل رامین رستمی یکیشه.

داداش سیستم خودت دقیق چیه ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Arash_1367 گفته است :

داداش سیستم خودت دقیق چیه

intel core i7 7700

gtx 1060 6gb

b250m bazooka

2x4gb g.skill ripjawsV 2400mhz

گراف رو مجبور شدم بخاطر کمبود بودجه. قبلا ارتقا دادم. هر وقت کم اوردم میرم سر gtx 1080 یا نسل بعد. رم هم تا 1 ماه دیگه یه کیت 4 میندازم بشه 12.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

داداش سیستم خودت دقیق چیه ؟

اینم بگم i7 7700 بدون k هر 4 هستش روی 4ghz ثابته 2 تاش درصورت کار بیشتر میره رو 4.2 . بالا به عکس توجه بفرمایین. کم قدرتی نیس واسه 1.130.000 تومن. 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir467 گفته است :

intel core i7 7700

gtx 1060 6gb

b250m bazooka

2x4gb g.skill ripjawsV 2400mhz

گراف رو مجبور شدم بخاطر کمبود بودجه. قبلا ارتقا دادم. هر وقت کم اوردم میرم سر gtx 1080 یا نسل بعد. رم هم تا 1 ماه دیگه یه کیت 4 میندازم بشه 12.

خوش دست باشه باست داداش .

اما یه حرفی دارم که باس بزنم

واقعا متعصب کیه ؟

شما

حمید رضا یا

رامین رستمی

الباقی ..

داداش خوبم من یه پولی رو میخوام صرف خرید یه سیستم گیمینگ کنم که خدا سرشاهده  با زحمت خودمه نه جیب بابای . من از زمان کارت گرافیک 32مگابایت TNT2 بازی میکنم مکس پین 1 رو به زحمت بالا می آورد  بعدش یدونه گرافیک 128مگابایت جیفورس خریدم سه ماه تابستون باسش کار کردم و و و تا رفتم خدمت سال 86از سال 86دقیقا الان میشه 10سال که نتونستم سیستم خوب جمع کنم چون زندگیم فراز ونشیب زیادی داشته الان یکم دستم به دهنم میرسه بعد کلی بالا و پایین زندگی .. میخوام عقده چند ساله دلم رو بریزم بیرون سیستم جمع کنم که وقتی روشنش میکنم تمام اون روزهای که میخواستم و نشد جلوی چشمم محو بشه

الان 4ماهه بکوب دارم مطلب میخونم .پنج مارک میبینم . یوتیوب میرم . و و و . این تاپیک رو زدم

واقعا . بعد از کلی اینهمه وقت بین 1700X  و  7700K موندم . 7700K یه جا خوبه یه جا کم میاره 1700X یه جا خوبه یه جا کم میاره

یکی میگه 7700K چون فرکانسش بالاست باسه گیم بهتره

یکی میگه 1700X هشت هسته ای جدیدتره و آینده بهتری داره  و بازیهای جدید قراره دایرتیکس 12باشه و همه بازیها قراره باسش بهینه بشه

واقعا .. انتخاب خیلی سخته من نمیتونم هر سال دوباره هزینه کنم سیستم میخوام باسه حداقل 5سال

و 5 سال بعدشم خدا کریمه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

داداش خوبم من یه پولی رو میخوام صرف خرید یه سیستم گیمینگ کنم که خدا سرشاهده  با زحمت خودمه نه جیب بابای .

دادا نظر منو بخوای میگم i7 7800x رو بگیر که تازه داره میاد. چند روز دیگه وارد بازار جهانی میشه. حداکثر تا چن ماه دیگه وارد ایران. یه نگاه بنداز به عکس. 6 هسته 12 نخ اینتل واقعا شاخه واس گیم. 4 کانال حافظه هم هس. 15% هم از kaby lake نسل 7 قوی تره. اینو تو نت سرچ کن هست. خود اینتل گفته. قیمتشم تقریبا همون i7 7700k در میاد. شاید گرون تر بشه ولی میاد پایین. منم دستم تو جیب باباهه نیس میدونم چی میگی. 

intel-x-series-x299_Page_19.png

ویرایش شده توسط amir467
لینک به دیدگاه

و رم های جدید g.skill trident z روی 4800 mhz میاد واسه چیپ مادربرد x299. تصورشم مشکله با gtx 1080 ti و مانیتور 2k چه فریمی بخواد بده:4_joy::4_joy: همه ی این حرفام صحت داره اخبار 1 ماهه اخیر از E3 2017

ویرایش شده توسط amir467
لینک به دیدگاه

ولی من احساس میکنم i7 7740x روی تک هسته قوی تره. نظر شخصیم بود این جمله جایی نگفتن. بنچمارک ها میاد مشخص میشه. ولی اشتباهه الان بری از نسل 7 بخری اخرای نسل 7 عه الان و داری 10 میلیون خرج میکنی اشتباهه بخدا. یا i7 7740x یا 7800xبگیر. عجله نکن دوست عزیز.

ویرایش شده توسط amir467
لینک به دیدگاه

با احترام ب جناب الماسی بنده هم معتقدم واسه گیم بدون هیچ تعصبی اینتل جلوتره 
این پنجمارکایی که میبینید مربوط به بازی های سی پی یو محور نیست ....
برای مقایسه ی قوی بودن پردازنده ای برای بازی به عنوان مثال در مقایسه 1700x-7700k-7700-6700k :
اساسا بازی csgo بازی پردازنده محوریه و قدرت یه پردازنده اینجا مشخص میشه....فریم هایی که این پردازنده ها با گراف 1080 دادن
1700x : 300fps
6700k:600fps
7700k:800fps
7700 رو یادم نیست ولی بهترین 7700k بوده بدون شک (فعلا در حال حاضر همین پردازنده عالیه واسه بازی بعدا رو نمیدونم چ اتفاقی میفته)

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، koala گفته است :

با احترام ب جناب الماسی بنده هم معتقدم واسه گیم بدون هیچ تعصبی اینتل جلوتره 
این پنجمارکایی که میبینید مربوط به بازی های سی پی یو محور نیست ....
برای مقایسه ی قوی بودن پردازنده ای برای بازی به عنوان مثال در مقایسه 1700x-7700k-7700-6700k :
اساسا بازی csgo بازی پردازنده محوریه و قدرت یه پردازنده اینجا مشخص میشه....فریم هایی که این پردازنده ها با گراف 1080 دادن
1700x : 300fps
6700k:600fps
7700k:800fps
7700 رو یادم نیست ولی بهترین 7700k بوده بدون شک (فعلا در حال حاضر همین پردازنده عالیه واسه بازی بعدا رو نمیدونم چ اتفاقی میفته)

سلام

بنده هم منکر این نیستم که اینتل برای گیم بهتره اما تفاوت کارایی دو پردازنده خیلی زیاده و اینده رایزن بسیار روشن تر و بهتره

باری هایی مثل همین کانتر که مثال زدید برای رایزن بهینه نشدن و مقایسه عادلانه نیست...وقتی شما انقدر اختلاف فریم نجومی میبینید کاملا مشخصه که مشکل از جای دیگه است

بازی prey اولین بازی هست که برای رایزن بهینه شده و یه ویدئو ازش دیدم که عملکردش فوق العاده بود..تازه بماند که پردازنده مورد استفاده در تست از رده پایین های رایزن بود که به نزدیک های صدر جدول رسیده بود

هنوزم بنده عقیده دارم رایزن اینده بهتری داره و به زودی اختلاف کارایی ها نمایان خواهد شد

ضمن اینکه بزودی اپدیت بزرگ رایزن برای ساپورت رم های بالای 4 هزار مگاهرتز قراره منتشر بشه که amd قول افزایش کارایی بسیار بهتر رایزن رو داده...اونوقت در شرایط مناسب و با بازی های بهینه شده میشه نتیجه نهایی رو گرفت

چون استارتر عزیز میگن قرار نیست حداقل تا طی 5 سال اینده ارتقا بدن خوب مشخصه کدوم پردازنده میتونه از لحاظ قدرتی بیشتر دووم بیاره

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در تایید صحبت های آقای الماسی باید عرض کنم که همیشه کارایی پردازنده های ای ام دی نسبت به قیمت بسیار بهتر بوده و شما نیاز به ارتقا تا مدتی رو نمی بینید... بر خلاف اینتل که سهم بیشتر بازار را در دست اما پردازنده ها قیمت بالاتری رو دارند و همینطور با نرم افزار ها یا بازی های موجود سازگاری بیشتری رو دارند.

در اولین همایش معرفی رایزن ای ام دی ادعا کرد که پردازنده R7 1800X به اندازه پردازنده i7-6900K کارایی دارد اما با قیمت نصف آن عرضه میشود...همین طور هم هست،  رایزن مصرف برق کمتری دارد و نیز خنک تر هست، مطمئنا بعد از گذشت زمان هم نرم افزار ها و بازی ها برای رایزن بهینه می شوند و جای نگرانی نیست.

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

بله البته جناب الماسی درست میگن انتخاب رایزن واسه بازی های اینده اینده نگرانه تره ....

لینک به دیدگاه

تو این سایت که سایت معتبری هم هست بهترین CPU های الان رو تا june2017 گذاشته 

ramin R:
https://www.futuremark.com/hardware/cpu

البته 3D mark 

لینک به دیدگاه

اینم یه ویدیو دیگه . از پنج مارک های سی پی یو 

اللخصوص رایزن ها بعد از آپدیت AGESTA

https://youtu.be/MrFxDlHLZJc

که بهبود رایزن ها رو نشون میده 

لینک به دیدگاه

سلام 

من خودم بین m5  و m7 مانده بودم و بخاطر بودجه msi z270 m5 بستم با 7700k

4.8ghz oc auto

ram 16gb 2400

green glacier 240(بستن این یخورده روی اعصابه یا بخاطراین بود که من بار اولم بود واتر میبستم ) دما تا 75 درجه هم میرسید در بازی mafia 3  که مصرف cpu به 76% میرسید ولی جدیدا بعد اپدیت بازی مصرف cpu  کم شده و دما هم تا 70 میرسه ولی پیشنهاد من اینه با صد هزار بیشتر واتر دیگه ای ببندید (اگه میشد  برگردم گذشته واتر رو عوض میکردم)////خمیر deepcool z5

روی این مادربورد m5  پک rgb green  هست که رایگانه و قیمتش 73 هزار تومانه 

از کارت صدای مادربورد هم بگم که با هدست نمی تونی با اخرین صدا بازی کنی چون واقعا کیفیت خوبی داره و سرت درد میگیره 

خب امری یا سوالی داشتی هستم خدمت شما 

گرافیک هم یه فنش خرابه و من سورنگ خمیر سیلیکون بهش فرو کردم xD

photo_2017-06-16_12-02-46.jpg

ویرایش شده توسط miladgamer2012
غلط املایی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...