رفتن به مطلب

سیستم GAMEING خفن >>!!!

Recommended Posts

• ارسال 227
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خداوندا بعد از ۸ ماه انتظار 

بعد از ۸ ماه خوندن .تحقیق  و دیدن . انواع پنج مارک ها در یوتیوب . تامزهاردور ها و و و 

۸ ماه حسرت و نگاه کردن به تاپیک عکس های سیستم های اسمبل شد ..

بلاخره ماهم رستگار شدیم عکس ها ارسالی از دفتر تهران

همین الان   ارسال از تهران به اهواز یکساعت دیگه 

عجب سیستم دلربائی شده لامصب :21_kissing_closed_eyes::x

لال از دنیا نری ماشالله بگو? 

بعد از رسیدن به دستم عکس ها و فیلمشم خودم میگیرم میزارم 

التماس چرخش فناش

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه ایشالا که نهایت استفاده روبتونید ببرید.

لینک به دیدگاه

مباركتون باشه چقدر افتاد كلاً؟

مانيتور چى برداشتى در نهايت؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، alimogharehabed گفته است :

مبارکتون باشه ایشالا که نهایت استفاده روبتونید ببرید.

سپاسگزارم امیدوارم بهترین ها رو صاحب بشین :17_heart_eyes:

در هم اکنون، eddy گفته است :

مباركتون باشه چقدر افتاد كلاً؟

مانيتور چى برداشتى در نهايت؟

دقیقا با مانیتور    2K  .    سیزده میلیونو دویست  هزارتومن ..

BenQ ZOWIE XL2735

http://zowie.benq.com/en/product/monitor/xl/xl2735.html

در هم اکنون، ali_8114 گفته است :

چ سیستم جیگری :)

فناش بچرخه براتون

نوکرم داداش .. فدایی داری بهتر از این بیاد زیر دستت :18_kissing_heart::28_hugging:

لینک به دیدگاه

خدایا شکرت .  همین الان رسید . از تیپاکس .

برم بترکونم بازی ها رو :D20171021_132147.thumb.jpg.0a94e257ac036b3fd884fab350324c75.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

خدایا شکرت .  همین الان رسید . از تیپاکس .

برم بترکونم بازی ها رو :D20171021_132147.thumb.jpg.0a94e257ac036b3fd884fab350324c75.jpg

چه هیجانی ^_^

لینک به دیدگاه

اقا من نظرات دوستان رو مطالعه کردم بعضی ها خوب راهنمایی میکنن،بعضی ها هم ناراحت نشید ولی اصلا تو باغ نیستید

مثل اون بنده خدایی که گفته فرق گلکس و گیگا مثل پژو slx و پرشیاست?

خداییش گیگا هیچ جوره به پای هاف نمیرسه ولی رده های دیگه گلکس ضعیف ترن مثل سری exotic 

کافیه ویدیو های گلکس رو تو یوتیوب ببینید یا سری به سایت گلکس استور بزنید تا مغزتون صوت بکشه

بعدشم من همیشه میگم گرین برای سیستم های دو سه تومنیه،بالاتر باشه اگر به فکر سلامت بقیه قطعات هستین حتما کورسیر یا کولر مستر بگیرید،یه لحظه اگه اون پاور درست کار نکنه کل کیس به فنا میره و تمام هزینه ها به باد میره ،به خصوص که پاورهای گرین ری برند چینی هست و معلوم نیست سازنده و پدر مادرش چی هستن و از کجا اومدن و دقت کرده باشید استوک فروش ها بیشترین پاورشون گرین هست و همین جوری یلخی میفروشن با قیمت های مثلا ۲۰ تومن ۴۰۰ وات میدن حالا شما اگه تونستی یه کورسیر یا کولر مستر ۴۰۰ وات با ۵ برابر این قیمت استوک شو گیر بیار،نیست که... کیس هاشم که ماشالله برق دزدی داره،و سری رنگ و روشون میره،اصلا ماژولار نیستن،فن ها نویز زیاد دارن،خلاصه فقط روی قیمت کار کرده که وقتی بودجه ات پای قطعات دیگه تموم شد بری سراغ گرین و این سیاست ش هم خیلی خوب جواب داده ،مخصوصا تو شهرستان ها که اطلاعات فنی زیادی ندارن،امیدوارم یه روز گرین حداقل پاورهای کورسیر یا کولر مستر یا ترمالتک رو ری برند کنه

لینک به دیدگاه

درود بر شما . آقایون شرمنده دیگه از این بهتر در توانم نبود خیلی کار دارم این هفته

بازم عکس میزارم بعدا 

20171022_134207.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

درود بر شما . آقایون شرمنده دیگه از این بهتر در توانم نبود خیلی کار دارم این هفته

بازم عکس میزارم بعدا 

20171022_134207.jpg

آقا حیفه این سیستمو اینجا بزاری. ببر خونه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mohammadtabrizi گفته است :

آقا حیفه این سیستمو اینجا بزاری. ببر خونه

حیف عمر منو شماست که داره میگذره نه این قوطی داداشم 

من از صبح تا ساعت 1:30 و عصر از 5تا9 شب شاید10 سرکارم

موقع بیکاری  تو مغازه یه حالی میکنیم با این سیستم حالا ببرمش خونه که چی اونجا مختص خانوادس :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

موقع بیکاری  تو مغازه یه حالی میکنیم با این سیستم حالا ببرمش خونه که چی اونجا مختص خانوادس :12_slight_smile:

دقیقا منم با حرفت موافقم داداش

حیف خود ماییم ن وسیله هایی ک میخریم.چ گوشی باشه چه سیستم.مهم لذت بردن از وسیله ای هستش ک میخری

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

خب منم کار میکنم ولی بشخصه لذت سیستم بیشتر تو خانه برام میچسپه.حالا شما هرجور راحتی.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

درود بر شما .

سیستمت مبارکه عزیز. فقط یبار نوار های led رو خاموش کن ببین. یا فن پشت رو. احساس میکنم نورپردازی کیس بهتر میشه. چون هم رم هم مادر برد هم گرافیکت و واترکولرت led دارن. امتحان کن اینکارو ببین چطور میشه.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در در 1396/02/13, 08:26:02، Arash_1367 گفته است :

سپاسگزارم بابت توجه ولی در مورد مادربورد ایسوس که فرمودین  کلا زیاد با تیپش حال نمیکنم  ولی msi  خدایش یه چیز دیگس ?

در مورد 1080ti که فرمودین ...شاید این جمعه بیایید شاید !!! اگرم بیایید دور می آید و نجومی تا هم بیاد متعادل بشه قیمتش کاسه صبر ما لبریز میشه و امکان هدر رفت بودجه برای امور دیگه هست ?

در مورد هارد باراکودا هم باسم فرق نمیکنه 1ترابایت همین که شما میگید رو میگیرم

در مورد کیس خدایش ارزش داره باسه یه جعبه انقد پول داد master case 5t  بعد میشه  لینک دقیق محصول رو بدین ..

در مورد واتر کولر این گرین که گفتین رو میشه بهش اعتماد کرد مدل های دیگه اللخصو ص 280بهتر نیست کولرمستر و  کورسیر

در مورد مانیتور خودمم نظرم بیشتر  رو همون اولیه اما دقیقا  قیمتش معلوم نیست لیون هم که نداره

در مورد اون پد گیمینگ هم حتما تو سبد خریدم هستش متشکرم از نکته سنجی که دارین

سلام دوست عزیز من حرف شما را قبول دارم. من خودم طرفدار سه برند معروف هستم ولی ام اس ای را یه طور دیگری دوست دارم .بخواهیم واقع بین باشیم هیچ شرکتی در دنیا خلاقیت وکیفیت و مهندسی ام اس ای را نداره . 

مخصوصا در مادربرد که به قول خودش the leader in design motherboardیعنی رهبر طراحان مادر برد کاملا درسته و هر سال که مین برد های جدیدش میاد اصلا هیچ گونه شباهتی با مدل سال قبلش نداره کلا عوض میشه.

کیفیت مادربرد های ام اس ای گیمینگش عالیه ولی معمولی هاش را ازش بد میگن میگن زود خراب میشه ولی مطرح نیست که حقیقت داشته باشه.صداش و تکنولوژی Audio Boost 3که روی مادربرد msi Z170A Gaming M7که خودم دارم فوق العادس با اینکه صدای انالوگه و اسپیکرم گرین است و لی کیفیت صداش به پای مادربرد های دیگه نمی رسه مخصوصا با Nahimicکه کلا احساس  میکنی تو بازی هستی وصدا کلا احساس میکنی برای اون ساخته شده (برخلاف Enhancerهای دیگه که کلا تفاوت زیادی احساس نمیکنی و بعضی وقت ها اصلا هیچی) کیفیت لحیم کاری بسیار عالی )چیدمان مدار تغذیه ی دور cpuبسیار منظم و زیبا که واقعا عالیه.هیت سینک های عالی  روی مدار تغذیه M7  که باعث اور کلاک بیشتر میشه.جالب بود وقتی من این برد را خریدم  مد شد و همه گرفتن مخصوصا خارجیا. بعد شد بهترین برد اورکلاک. همیشه رکور اورکلاک مال برد ام ای ای هستش که امسال هم ام اس ای با برد godlike gaming رکورد اور  cpu coffee lake i7را زد .چون برد من شخصی سازی نسبتا ضعیف داره ولی تو برد امسال رفع شده که شما میخوای بخری . اگر خواستی بگیری حتما کولر مایع بخر براش بگیر چون کلا برد سری مستر ام اس ای برای کولر مایع ساخته شده فاصله ی دور هیت سینک های مدار تغذیه ی cpu رو میگیره مخصوصا لی گرند ماچو.(دقت کنی متوجه میشی) همچنین کل برد را میگیره و زیبای برد را مخفی میکنه. اگه تو دلت هست بوردت را حتما M7 بگیر میارزه چون به قول دوستمون علی باید قطعه ای را بگیری که تو دلت باشه برایواتر کولر هم اولین نسبت به قیمت گرین Glacier evo است که کلا با برد ست میشه ولی اگر تونستی بیشتر هزینه کنی  deepcool Gamer Storm CAPTAIN قرمزش را بگیر زیبا تره و گرافیک هم خوب هزینه کن که بعد نخوای بفروشی چون باید روش زیاد ضرر کنی اگر خیلی بی پول باشی گرافیکGTX 1050 TIخوبه و جواب میده(از این به بالا هزینه کن) کیست هم سوپر تاور به بالا بگیر.کیس گرین بد نیست خوبه ولی پاورت اصلا گرین نخر چون گرین سری بالا هاش مخصوصا OC+هاش بی کیفیت شدن خیلی تو گارانتی مرجوع میشه .موفق باشی وقتی هم ساختیش برای من عکسشو بفرست.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود خداوند بر تمام بروبکس 

حدود ۳ ماه پیش که سیستم رو خریدم شد حدود سیزده میلیون و دویست هزار تومن . همه بهم گفتن چه خبره 

ارزون میشه ضرر میکنی . الان تو مملکت چه خبره 

سیستم من شده حدود هفده میلیون و دویست 

این نیست فکر کنید خوشحالم نه ولی واقعا  چه خبره یه 1060 شده دو میلیون و نهصد 

این چه ظلمیه . خداوکیلی خیلی بی رویه دیگه کشیده بالا 

کارت گرافیک که من خریدم الان ۸۴۰ دلار شده با دلار ۴۶۰۰ تومن میشه سه میلیون و نهصد هزار تومن 

پنج میلیون و پانصد این وسط چی میگه :35_thinking:

434236654_225921.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/13, 19:36:08، MamadMedusa گفته است :

همه قطعات عالی هستن  فقط جند تا نکته 

نظر من این هست که شما که این سیستم شاخی میبندید به نظرم asus maximus IX CODE بگیرید . هم زیبا تره ( به خاطر پوشش روی مادربرد) هم کیفیت بالاتر و مدار صوتی بهتر . به شدت ایسوس رو توی مادربرد قبول دارم . گرچه توی این مورد نظر شخصی من هست .

البته اگه این مقدار برای مادربرد نمیخواید هزینه بکنید این مدل رو بگیرید

http://lioncomputer.ir/product/10028/مادربرد+ایسوس+ROG+STRIX+Z270H+GAMING/

هارد سری سیگیت باراکودا سری جدید بگیرید مثل این

http://lioncomputer.ir/product/9760/هارد+اینترنال+سیگیت+Barracuda+4TB/

رم عالی 

ssd  عالی

گرافیک ابدا و اصلا !!! فقط 1080ti . حیفه برای این سیستم 1080ti نگرفت . ( اگه بودجه کم میاد ssd nvm2 بعدا تهیه کنید )

برای کیس برید سراغ گزینه های بهتر مثل master case 5t که فوق العاده با کیفیت و زیباست

پاور خوبه

aircooler رو از فکرتون بیرون کنید . مخصوصا این مدل  ایرکولری که انتخاب کردید  بسیار سنگین هست . واتر کولر 240 بسیار مناسبه مثل green evo 240

در مورد مانیتور که پرسیدید اون مانیتور اولی بهترین گزینه هست بین تمام مانیتور های موجود به چند دلیل

1- رزولوشن خوب ( 4k بیش از حد بزرگه و توان پردازشی بالایی هم میخواید . QHD الان بهترین گزینه هست )

2- 165 هرتز که اگه 1080ti بگیرید راحت میتونید فریم بالایی در یافت کنید و گیم بسیار لذت بخش میشه براتون

3- تراشه g sync 

هر گزینه ای به غیر از مانیتور اولی اشتباه هست

در اخر هم بگم  چیزی که خیلی ها به اون توجه نمیکنن وسایل فیزیکی هست که باهاشون در ارتباط هستیم . موس و کیبورد و مانیتور به نظر من اهمیتش بیشتر از رم یا ssd هست . 700m+ 700k ترکیب بسیار عالی هست + موس پد گریفین

http://lioncomputer.ir/product/10041/موس+پد+گیمینگ+گرین+GRIFFIN/

داداش تو خودت از این پد گرین استفاده کردی؟؟

من رفیقم گرفته خیلی راضی نیس:|

میگه یه ماهه خریدم کثیف شده پاکم نمیشع

ی مشکل دیگه هم داره اینه ک رنگ قرمزش موجود نیس

خلاصع که ما فن بلک اند رد هستیم:P

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/06, 12:56:42، mamad rayeji گفته است :

داداش تو خودت از این پد گرین استفاده کردی؟؟

من رفیقم گرفته خیلی راضی نیس:|

میگه یه ماهه خریدم کثیف شده پاکم نمیشع

ی مشکل دیگه هم داره اینه ک رنگ قرمزش موجود نیس

خلاصع که ما فن بلک اند رد هستیم:P

داداش من MSI خریدم خیلی جالبه 

۶۰ تومن 

435831120_162837.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/07, 14:53:09، Arash_1367 گفته است :

داداش من MSI خریدم خیلی جالبه 

۶۰ تومن 

435831120_162837.jpg

متاسفانه تو ایران پد های خوبی وارد نمیشه چند تا برند های مطرح مث ریزر شاید وارد بشه(اکستندد منظورمه) ولی قیمت شون فضاییه و رنگشون سبزه

اغلب سبز و نارنجی یا آبی ایناعه

رنگ مورد نظر بیشتر گیمرا با این حال فکر کنم قرمزه

مثلا اینا خوبه

https://www.amazon.com/Qcute-Wateproof-Stitched-Non-slippery-Tracking/dp/B072841PTK/ref=sr_1_2_sspa?ie=UTF8&qid=1517058997&sr=8-2-spons&keywords=extended+mouse+pad&psc=1

https://www.amazon.com/PECHAM-Extended-Gaming-Mouse-30-71x11-81-Inch/dp/B014CP231W/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1517058997&sr=8-3&keywords=extended+mouse+pad

https://www.amazon.com/Combaterwing-Extended-Gaming-Anti-slip-Rubber/dp/B01JS35E14/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1517058997&sr=8-7&keywords=extended+mouse+pad

بیشترشونم هشت نه دلارن فک نکنم  با هزینه گمرک و همه چی از هفتاد هشتاد تومن بیشتر بشه ولی نمیدونم چرا نمیارن:(

لینک به دیدگاه

چه قشر پولدار زیاده اینجا :| ماشالا :|

منم چند روز پیش یه موس 33 تومنی خریدم و از پد "مهتاب و کرم شب تاب نوشته دکتر غفاری" استفاده میکنم :)

با همینم cs:go بازی میکنم! :) 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mamad rayeji گفته است :

متاسفانه تو ایران پد های خوبی وارد نمیشه چند تا برند های مطرح مث ریزر شاید وارد بشه(اکستندد منظورمه) ولی قیمت شون فضاییه و رنگشون سبزه

اغلب سبز و نارنجی یا آبی ایناعه

رنگ مورد نظر بیشتر گیمرا با این حال فکر کنم قرمزه

مثلا اینا خوبه

https://www.amazon.com/Qcute-Wateproof-Stitched-Non-slippery-Tracking/dp/B072841PTK/ref=sr_1_2_sspa?ie=UTF8&qid=1517058997&sr=8-2-spons&keywords=extended+mouse+pad&psc=1

https://www.amazon.com/PECHAM-Extended-Gaming-Mouse-30-71x11-81-Inch/dp/B014CP231W/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1517058997&sr=8-3&keywords=extended+mouse+pad

https://www.amazon.com/Combaterwing-Extended-Gaming-Anti-slip-Rubber/dp/B01JS35E14/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1517058997&sr=8-7&keywords=extended+mouse+pad

بیشترشونم هشت نه دلارن فک نکنم  با هزینه گمرک و همه چی از هفتاد هشتاد تومن بیشتر بشه ولی نمیدونم چرا نمیارن:(

https://www.amazon.com/Glorious-Extended-Gaming-Mouse-Mat/dp/B00J2EF4K6

این در اومد 130 تومن، 3-4 روز پیش سفارش دادم احتمالا تا 20 روز برسه. اگر خواستی پ.خ کن بگم از کجا سفارش بدی قیمتش خوب بیفته.

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/07, 22:51:06، mrp7 گفته است :

https://www.amazon.com/Glorious-Extended-Gaming-Mouse-Mat/dp/B00J2EF4K6

این در اومد 130 تومن، 3-4 روز پیش سفارش دادم احتمالا تا 20 روز برسه. اگر خواستی پ.خ کن بگم از کجا سفارش بدی قیمتش خوب بیفته.

از چه سایتی اقدام به خرید کردین

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

درود خداوند بر شما .

برادرا این سیستم رو خریدم کیس و مانیتور باهم کلا سه بار سیستم رو روشن کردن و فقط حدود  دوساعت کال آف دیوتی باهاش بازی کردم . مشکلی برام پیش اومده متاسفانه بخوام بفروشمش چقدر میره خودم سیزده میلیون و دویست خریدم الان حدود ۲۲ میلیون و خورده ای شده چند ماهی هست تو کارتنه بدون استفاده .. چقدر میره به نظرتون ؟؟؟؟؟

434236654_225921.jpg.8e50350f986437ca9e3972f27e216c3c.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...