رفتن به مطلب

سیستم GAMEING خفن >>!!!

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، miladgamer2012 گفته است :

سلام 

من خودم بین m5  و m7 مانده بودم و بخاطر بودجه msi z270 m5 بستم با 7700k

4.8ghz oc auto

ram 16gb 2400

green glacier 240(بستن این یخورده روی اعصابه یا بخاطراین بود که من بار اولم بود واتر میبستم ) دما تا 75 درجه هم میرسید در بازی mafia 3  که مصرف cpu به 76% میرسید ولی جدیدا بعد اپدیت بازی مصرف cpu  کم شده و دما هم تا 70 میرسه ولی پیشنهاد من اینه با صد هزار بیشتر واتر دیگه ای ببندید (اگه میشد  برگردم گذشته واتر رو عوض میکردم)////خمیر deepcool z5

روی این مادربورد m5  پک rgb green  هست که رایگانه و قیمتش 73 هزار تومانه 

از کارت صدای مادربورد هم بگم که با هدست نمی تونی با اخرین صدا بازی کنی چون واقعا کیفیت خوبی داره و سرت درد میگیره 

خب امری یا سوالی داشتی هستم خدمت شما 

گرافیک هم یه فنش خرابه و من سورنگ همیر سیلیکون بهش فرو کردم xD

photo_2017-06-16_12-02-46.jpg

خوش دست باشه و خوش بازی داداش 

حالشو ببری .

سرنگ رو خوب اومدی :4_joy:

لینک به دیدگاه

• ارسال 227
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 12 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

خوش دست باشه و خوش بازی داداش 

حالشو ببری .

سرنگ رو خوب اومدی :4_joy:

قربانت ایشاله که همه بتونن سیستم گیمینگ مورد علاقه و رویایی شون ببندند ...

چی کار کنم خب کارت گرافیکه حالش خوش نبوده خخخخ

لینک به دیدگاه

عجب حرکتی زده اینتل اما حیف که قیمتش به اعداد پنج مارکش نمی ارزه 

Core i9  7900x

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/cpus/13193-intel-core-i9-7900x-skylake-x-review-published

999 دلار :50_open_mouth:

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

عجب حرکتی زده اینتل اما حیف که قیمتش به اعداد پنج مارکش نمی ارزه 

Core i9  7900x

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/cpus/13193-intel-core-i9-7900x-skylake-x-review-published

999 دلار :50_open_mouth:

به به  :x:x

اکستریم ادیشنش چی بشه:50_open_mouth:

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، miladgamer2012 گفته است :

سلام 

من خودم بین m5  و m7 مانده بودم و بخاطر بودجه msi z270 m5 بستم با 7700k

4.8ghz oc auto

ram 16gb 2400

green glacier 240(بستن این یخورده روی اعصابه یا بخاطراین بود که من بار اولم بود واتر میبستم ) دما تا 75 درجه هم میرسید در بازی mafia 3  که مصرف cpu به 76% میرسید ولی جدیدا بعد اپدیت بازی مصرف cpu  کم شده و دما هم تا 70 میرسه ولی پیشنهاد من اینه با صد هزار بیشتر واتر دیگه ای ببندید (اگه میشد  برگردم گذشته واتر رو عوض میکردم)////خمیر deepcool z5

تبریک

اگر دمای cpu زیاد اذیتت میکنه

قابلیت auto overclock  مادربرد و xmp  رو غیرفعال کن

الان فک نکنم بهش نیازی باشه تا انشالله کولر بهتر بزاری

البته 10 تا 15 فریم بستگی به بازی و کارت گرافیک ممکنه کمتر فریم بگیری

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه گفتید رایزن رو قطعی خواهید خرید سعی کنید رم با فرکانس 3000 با بالا بخرید چون به دلیل معماری رایزن ها سرعت رم تاثیر چشم گیری رو پرفورمنس خصوصا در بازی داره.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Amir.sh2248 گفته است :

سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه گفتید رایزن رو قطعی خواهید خرید سعی کنید رم با فرکانس 3000 با بالا بخرید چون به دلیل معماری رایزن ها سرعت رم تاثیر چشم گیری رو پرفورمنس خصوصا در بازی داره.

درود بر شما 

سپاسگزارم بابت نکته ای که گفتین

حتما اعمال خواهد شد ولی شنیدم فرکانس رم هم میشه اورکلاک کرد یا اشتباه میکنم ؟ 

اما چیزی که خودم فکر میکنم اینکه فرکانس 3200 کفایت میکنه 

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

درود بر شما 

سپاسگزارم بابت نکته ای که گفتین

حتما اعمال خواهد شد ولی شنیدم فرکانس رم هم میشه اورکلاک کرد یا اشتباه میکنم ؟ 

اما چیزی که خودم فکر میکنم اینکه فرکانس 3200 کفایت میکنه 

بله بنده هم شنیدم ولی خب با اورکلاک زیاد میونه خوبی ندارم برا همین اطلاع دقیقی هم از این موضوع ندارم پیشنهاد میکنم از دوستانی که وارد ترند بپرسید.

بله چون 3000 مگاهرتز به بالا تاثیر چندانی نداره اما با 2666و2400 تفاوت زیادی داره.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Pc Gaming گفته است :

تبریک

اگر دمای cpu زیاد اذیتت میکنه

قابلیت auto overclock  مادربرد و xmp  رو غیرفعال کن

الان فک نکنم بهش نیازی باشه تا انشالله کولر بهتر بزاری

البته 10 تا 15 فریم بستگی به بازی و کارت گرافیک ممکنه کمتر فریم بگیری

درود بله اورکلاک کردم چئم یک سره با سیستم گیم پلی میدم  و جالبیش اینه فقط دو دو بازی دما بالای 70 میرسه و با همین دما هم بنظرم خوبه

لینک به دیدگاه

یعنی خاک دو عالم بر سر اینتل :39_angry:

فرق 7700k و 7740X

تو اکثر بازیها 1تا 2 فریم یعنی هیچ هیچ .

هزینه بیشتر مادربورد x299

یکی نیست بهش بگه داداش داری اشتباه میزنی

لینک پنج مارک و مقایسه دو مدل در زیر

https://www.youtube.com/watch?v=3Yp-88ZuTc8

خداوکیلی اینتل خیلی متقلبی . تنها مدلی که ارزش تازه فقط بررسی داره7820X  هستش اونم که 599 دلار . حدود دو میلیون پانصد هزار تومن میشه که از 1800X رایزن قویتر . اما به این قیمت اصلا ارزش خرید نداره

https://www.youtube.com/watch?v=_zr1eNaQqfw

این لینک های پنج مارک های یوتیوب  7820X با تمام مدل های رایزن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1396/03/31, 21:37:18، Arash_1367 گفته است :

فرق 7700k و 7740X

خداوکیلی اینتل خیلی متقلبی . تنها مدلی که ارزش تازه فقط بررسی داره7820X  هستش اونم که 599 دلار . حدود دو میلیون پانصد هزار تومن میشه که از 1800X رایزن قویتر . اما به این قیمت اصلا ارزش خرید نداره

برادر پلتفورم X299 اصولا" برای بازی نیست. برای کار دیگری طراحی و با هدف دیگری ساخته شده.

برای بازی بهترین پلتفورم همون 1151 خوبه.

لینک به دیدگاه

کلا طوری شده این چند وقته هر کس تا می تونه به اینتل و انویدیا می توپه و ای ام دی رو مورد مهر خودش قرار میده. انگار اینتل و انویدیا حق اون ها رو خوردن و ای ام دی از حق خودش گذشته و به اونا داده . الان تمام شرکتا دنبال سودن و این طبیعیه . ای ام دی هم اگه در جایگاه اینتل یا انویدیا بود همین کار اونها رو می کرد . کلا شرکتایی که دست بالا رو دارن حاشیه سود بیشتری رو برای خودشون در نظر می گیرن چون بازم می تونن بفروشن. بعیده یه شرکت بتونه سود بیشتر کنه از سود خودش بگذره و بخاطر خدا و پیغمبر در راه رضای خدا انفاق کنه . همه دنبال ماکسیمم کردن سود خودشون هستن اما جایگاه ها فرق داره و مطمئنا استراتژی هر شرکت هم متناسب با موقعیت هاشون فرق خواهد کرد.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، saeed110 گفته است :

کلا طوری شده این چند وقته هر کس تا می تونه به اینتل و انویدیا می توپه و ای ام دی رو مورد مهر خودش قرار میده. انگار اینتل و انویدیا حق اون ها رو خوردن و ای ام دی از حق خودش گذشته و به اونا داده . الان تمام شرکتا دنبال سودن و این طبیعیه . ای ام دی هم اگه در جایگاه اینتل یا انویدیا بود همین کار اونها رو می کرد . کلا شرکتایی که دست بالا رو دارن حاشیه سود بیشتری رو برای خودشون در نظر می گیرن چون بازم می تونن بفروشن. بعیده یه شرکت بتونه سود بیشتر کنه از سود خودش بگذره و بخاطر خدا و پیغمبر در راه رضای خدا انفاق کنه . همه دنبال ماکسیمم کردن سود خودشون هستن اما جایگاه ها فرق داره و مطمئنا استراتژی هر شرکت هم متناسب با موقعیت هاشون فرق خواهد کرد.

خدا پدرتو بیامرزه همونجوری که شرکت ها بفکر جیبشون هستن فقط ...

برادران ایرانی خواهشمند است شما هم با این وضع تحریم قیمت دلار و از همه مهمتر دلالان و وارد کننده های پست و نامرد

برید تحقیق کنید پنج مارک بخونید کلیپ ببینید بهترین رو با بهترین قیمت بخرید حالا هر برندی ...

وسلام

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/31, 21:37:18، Arash_1367 گفته است :

فرق 7700k و 7740X

دوست من شما توجه کنید که میتونید رم بیشتر و کارت گرافیک های بیشتری 16x ببندید و این مزیت شاید بدرد من و شما نخوره اما خیلی ها استفاده خواهند کرد

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود خداوند بر دوستان گرامی .

اولین خرید سیستم انجام شد . داماد عزیزمون از کشور سوئد و از سایت آمازون برام خرید زده که اگر خدا بخواد تا 15برج 6 که تشریف میارن ایران بدستم میرسه 

https://www.amazon.com/Gigabyte-GeForce-Graphic-GV-N108TAORUS-X-11GD/dp/B06XXJL3HM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1503300677&sr=8-1&keywords=gtx+1080ti+aorus

GIGABYTE AORUS GTX 1080 Ti Xtreme Edition WF3X 11GB GDDR5X

به قیمت 750دلار که به قیمت دلار 3850 پام میوفته  دومیلیون وهشتصد و  هشتادو هفت هزار تومن . که قیمتش اصلا قابل مقایسه  با ایران نیست که الان دارن حدود چهارمیلیون و صد قیمت میدن

اولین و بزرگترین قدم یک سیستم گیمینگ که کارت گرافیک بود رو ورداشتم اما یه چیزی تو دلم موند من قصد خرید مدل ZOTAC GeForce اینم لینک سایت نیواگ https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814500418

اینکه مدل اکستریم گیگا رو خریدم ناراحت نیستم  ولی اگر حضرت گولاخ اکستریم  :Dمیشد عالی میشد  خلاصه نشد

اینم عکس صحفه نمایش داماد عزیز که میزارم اینجا که دوستان بودنن حرف الکی نمیزنم

رسید عکس خودشم میزارم

IMG-20170819-WA0018.jpg

IMG-20170819-WA0019.jpg

لینک به دیدگاه

درود بر شما
بین این مدل سامسونگ و این مدل از بنکیو با رزولوشن 2k کدوم رو پیشنهاد میدین برای بازی کارت گرافیک بنده GTX 1080ti هستش
BenQ GW2765HT 27Inch IPS 2K QHD 4ms LED Monitor

Samsung C27FG70 27Inch 144Hz 1ms Curved FreeSync Quantum Dot Gaming Monitor

http://lioncomputer.ir/product/11926/مانیتور+گیمینگ+سامسونگ+C27FG70+27Inch/

و

http://lioncomputer.ir/product/9983/مانیتور+بنکیو+GW2765HT+2K/

البت میخواستم این مدل رو بگیرم که هم موجود نیست هم اینکه قیمتش غیر منطقیه

http://lioncomputer.ir/product/10080/مانیتور+ایسوس+ROG+SWIFT+PG279Q+27Inch+2K+WQHD+4ms+IPS+165Hz/

ویرایش شده توسط Arash_1367
اشتباه
لینک به دیدگاه

در در 1396/02/13, 18:55:08، Arash_1367 گفته است :

فقط کاری نکنید کارم به وام بکشه

ریش و قیچی  دستتون فقط نه کچ نه پر مو  بتراشید ببینیم چی ازش در میاد ؟؟!!!

یکی اینکه حتما واتر کولر ببندچون سوای مواردی که دوستان گفتن ترکیب گرمای کولر بادی سی پی یو و کارت 1080 داخل کیسو تبدیل به جهنم میکنه!!

دوم اینکه سعی کن مادربورد و کارت گرافیکتو از یه برند انتخاب کنی

الان 1080 گیمینگ ام اس ای قیمت پایینتری داره و بسیار کم صدا و البته خنک هست!

یه مادربرد حرفه ای گیمینگ ام اس ای هم بردار

این بردای ایسوز بعضیاش رفته تو بازی به خصوص تو ویندوز 10!!بعضی موارد نرم افزار کنترل درست کار نمیکنه یا کند هست!بلوتوث یهو میبینی کلا محو میشه و باید دوباره درایو سخت افزاریشو پاک و نصب کنی و یه سری مشکلات دیگه!

راستی من کیس دوکیس دارم!نخر پشیمون میشی

تهویه جالبی نداره!هرچی کیس بزرگ تر باشه بهتره!با دو کیس مجبوری در کیسو باز بزاری موقع بازی!ازما گفتن بود

کیفیت جالبی هم نداره

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/30, 12:11:35، Arash_1367 گفته است :

اینکه مدل اکستریم گیگا رو خریدم ناراحت نیستم  ولی اگر حضرت گولاخ اکستریم  :Dمیشد عالی میشد  خلاصه نشد

اینم عکس صحفه نمایش داماد عزیز که میزارم اینجا که دوستان بودنن حرف الکی نمیزنم

رسید عکس خودشم میزارم

بابا برای ما هم بگیر دیگه 

خدا خیرت بده:(

لینک به دیدگاه

درود خداوند بر شما .

همه اعضای انجمن لیون خسته نباشید .

این مدت  رفقا خیلی اذیتتون کردم شرمنده همه عزیزان گلم هستم یه سیستم انتخاب کردم شاید تعجب کنید بعد از حداقل 8 صحفه بحث و گفتگو . زمانی که وارد این انجمن شدم واقعا میگم 6سال بود از دنیایی کامپیوتر اللخصوص قطعات به دور بودم اینجا بهم کمک کرد مه بتونم دوباره بروز بشم . بیشتر یاد بگیرم و بهتر تصمیم بگیرم .  الان که کارت گرافیگ  رو انتخاب کردم و خریدم AORUS GTX 1080 Ti Xtreme Edition  و اگر خدا بخواد بی حرف پیش نزدیک 15شهریور به دستم میرسه گفتم که دیگه سیستم رو هم بدم ببندن . و آماده کنن تا گرافیک هم برسه .. خیلی دوست داشتم رایزن ببندم .واقعا میگم خیلی . اما الا ن که میبینم قیمت اینتل واقعی شده اللخصو ص 7700K و مادربود های Z270  گفتم همون اینتل رو ببندم اللخصوص که مصرف من کاملا گیمینگ هستش .

دیگه انتظار بسه !! خسته شدم رایزن پرو بیاد و یا نسل هشتم اینتل کافی لیک ... تازه تا بیاد برسه ایران قیمت منطقی بشه حدود 4ماه دوباره باید صبر کرد ...

پس بردن لذت از لحظه رو به آینده شاید بهتر ترجیح دادم .

حالا دوستان این سیستم انتخابی من بعد از حداقل 6ماه تحقیق و صبر و انتظار خواهشا . به دور و بدون تعصب برندی کمک کنید ...

Screenshot (12).png

لینک به دیدگاه

آقا سلام 

خواستم خرید بزنم . زنگ زدم لیون تخفیف بگیرم گفت چی میخوای گفتم سیستم گیمینگ میخوام گفت سی پی یو چی انتخاب کردی گفتم ۷۷۰۰k طرف گفت صبر کن وصلم کردن به قسمت فنی اون آقای مدیر فنی گفت کارت چی انتخاب کردی گفتم گرفتم 1080ti گفتش چه رزولوشنی مد نظرته گفتم 2k گفت داداشم 1700 بدون ایکس رایزن ببند . تعجب کردم !! گفتم چرا گفت یک اینکه هزینه ای که میکنی دقیقا با ۷۷۰۰k یکیه . درسته ۵ تا ۱۰ فریم کمتر بهت میده اما خیلی قویتره و با سی پی یو های ۴ میلیونی اینتل مقایسه میشه . تا الان هر آپدیت هم بهتر شده 

گفتم مادربورد گفتش x370 ایسوس پرو خرید بزن اگر داری مدل هیرو رو انتخاب کن . 

شما چی میگید بزنم خرید رو 1700 بدون ایکس رو ؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

آقا سلام 

خواستم خرید بزنم . زنگ زدم لیون تخفیف بگیرم گفت چی میخوای گفتم سیستم گیمینگ میخوام گفت سی پی یو چی انتخاب کردی گفتم ۷۷۰۰k طرف گفت صبر کن وصلم کردن به قسمت فنی اون آقای مدیر فنی گفت کارت چی انتخاب کردی گفتم گرفتم 1080ti گفتش چه رزولوشنی مد نظرته گفتم 2k گفت داداشم 1700 بدون ایکس رایزن ببند . تعجب کردم !! گفتم چرا گفت یک اینکه هزینه ای که میکنی دقیقا با ۷۷۰۰k یکیه . درسته ۵ تا ۱۰ فریم کمتر بهت میده اما خیلی قویتره و با سی پی یو های ۴ میلیونی اینتل مقایسه میشه . تا الان هر آپدیت هم بهتر شده 

گفتم مادربورد گفتش x370 ایسوس پرو خرید بزن اگر داری مدل هیرو رو انتخاب کن . 

شما چی میگید بزنم خرید رو 1700 بدون ایکس رو ؟؟ 

خب 1700 هشت هسته ای آینده نگرانه تره

چرا وقتی میشه با همون هزینه قدرت خیلی بیشتر داشت. ضمن اینکه الان مادربورد و رم های کاملا سازگار با رایزن موجود هستن و خبری از کرش و باگ نیست

تو گیمینگ هم شاید نهایت چند فریم کمتر بده ولی به چه قیمتی؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alireza_r15 گفته است :

خب 1700 هشت هسته ای آینده نگرانه تره

چرا وقتی میشه با همون هزینه قدرت خیلی بیشتر داشت. ضمن اینکه الان مادربورد و رم های کاملا سازگار با رایزن موجود هستن و خبری از کرش و باگ نیست

تو گیمینگ هم شاید نهایت چند فریم کمتر بده ولی به چه قیمتی؟

داداش واالله خودمم تعجب کردم فکر نمیکردم بچه ها فنی لیون رایزن پیشنهاد بدن ولی خب پر بی راه هم نمیگن من خودم به رایزن علاقه دارم

اما دوست داشتم حداقل این مادربورد موجود باشه خیلی عالیه .  فوق العادس . ولی حیف میگه باید صبر کنید . کلا قطعات برای رایزن محدوده ....

http://lioncomputer.ir/product/11865/مادربرد+گیگابایت+AX370-Gaming+5/

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود خداوند بر شما اعضای سایت 9_9

آخرش من به آرزوی دیرینه خودم رسیدم و بعد از 8ماه تحقیق  سیستم انتخابی خودم رو خرید و الان در حد ذوق مرگ و خرکیف هستم :45_persevere: 

چند مدت پیش از طریق دوستم اقدام به خرید کارت گرافیک از آمازون کردم که نشد .. به دلایل عجیبی آمازون براش ارسالش نکرد به سوئد .. باورتون نمیشه چون اسمش محمد بوده گیر دادن بهش که مدارک فلان والان بفرست از هویت خودت ایشون بخاطر توهین به شخصیتش از خرید منصرف میشه .. ماهم دیگه گفتیم جهنم یک بیشتر از همین ایران میخریم با گارانتی اما مدل گیمینگ ایکس ام اس آی که یک مقدار ارزون تر ... 

امروز سیستم رو به صورت کامل خریدم...اینم سبد خرید ... شاید باسه بعضی هاتون سوال پیش بیاد چرا صبر نکردی 8700K بخری . یک اینکه  حداقل با تجربه ای که برای 7700K دارم حدود حداقل 3 ماه دیگه طول خواهد کشید تا فراوان و ارزان بشه دوم اینکه چیپست Z370 هم کارش با همین 8700K تمومه مثل 6700K با Z170 و 7700K با z270 من انتخاب خودم رو بر پایه چیپست x299 کردم و سی پی یو 7740X رو ورداشتم  چرا ؟؟ بخاطر اینکه دربازی فرق آنچنانی با 8700K نداره چند فریم فقط ..  قیمتش منطقی تره  .. و سوکت x299 آّینده دار تره بعدش میتونم سی پی یو با هسته بیشتر بخرم ... 

در نهایت از لطف  و راهنمایی های که کردین کمال تشکر رو دارم .. امیداورم جیبتون پر لبتون خندون باشه و  بتونید بهترین هارو بخرین بدون  اینکه مشکل مالی داشته باشید .. التماس دعا :12_slight_smile::x

Screenshot (46).png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...