رفتن به مطلب

کدام برند کارت گرافیک Nvidia-GTX 570 بهتر است ؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخواستم یه کارت گرافیک Nvidia GTX 570 خریداری کنم اما کدو برند بهتر است ؟ و چرا ؟؟

Asus-GTX 570 DirectCU II

Gainward-GTX 570 Phantom

Evga-GTX 570 SuperClocked

Gigabyte-GTX 570 GV-N570OC-13I

ممنون میشم زودتر کمکم کنید و دلیلشم بگین

لینک به دیدگاه

Asus-GTX 570 DirectCU II

به خاطر کیفیت بهتر قطعاتش

گارانتی نسبتا خوب

ویژگیهای نرم افزاری وسخت افزاری انحصاری کارتهاش

لینک به دیدگاه

مرسی کوروش جان-کارت گرافیک بهتر توو همین رنج قیمت از ATI وجود داره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر قیمت براتون مهم هست :

Gainward-GTX 570 Phantom تهیه کنید

کیفیت برند گینوارد خوب وتایید شدهست

اگر مشکل مالی ندارید N570GTX Twin Frozr III Power Edition بخرید

البته تو بازار تک و توک پیدا میشه فعلا

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر قیمت براتون مهم هست :

Gainward-GTX 570 Phantom تهیه کنید

کیفیت برند گینوارد خوب وتایید شدهست

اگر مشکل مالی ندارید N570GTX Twin Frozr III Power Edition بخرید

البته تو بازار تک و توک پیدا میشه فعلا

موفق باشید

-------

ممنون حمید جان - نه مشکل مالی ندارم-فقط این کارت کارت خوبی هست ؟؟؟ این مدلی که به من دادین قیمتش چقدره ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان میخواستم یه کارت گرافیک Nvidia GTX 570 خریداری کنم اما کدو برند بهتر است ؟ و چرا ؟؟

Asus-GTX 570 DirectCU II

Gainward-GTX 570 Phantom

Evga-GTX 570 SuperClocked

Gigabyte-GTX 570 GV-N570OC-13I

ممنون میشم زودتر کمکم کنید و دلیلشم بگین

اگه اورکلاک میخوای بکنی باید چیزی بگیری که خنک باشه مثلا این مدل ASUS دارای سیستم Direct cu II میباشد که بسیار خنکش میکنه از من میشنوی ASUS و اگه قیمت پایین تر همون GainWard

لینک به دیدگاه

-------

ممنون حمید جان - نه مشکل مالی ندارم-فقط این کارت کارت خوبی هست ؟؟؟ این مدلی که به من دادین قیمتش چقدره ؟؟

خواهش میکنم@};-

میشه گفت امتیاز بالاتری نسبت به کارتهای همرده داره

واقعیتش از قیمت خبر ندارم

باز از آقای حسینی بپرسید بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر قصد اورکلاک ندارید و از لحاظ بودجه مشکلی ندارید پیشنهاد من به ترتیب گیگابایت ، ای وی جی ای ، اسوس و گینوارد هست اما اگر قصد اورکلاک دارید من اسوس ، گیگابایت ، گینوارد و ای وی جی ای رو پیشنهاد می کنم.

در این رنج قیمت 6970 هم میتونید تهیه کنید که از GTX 570 قدرتمندتره.

لینک به دیدگاه

از بین کارتهای مرود نظرتون اول به direct CU II و بعدش به phantom رای میدم .

دو کارت دیگر هر دو رفرنس و از مدارهای تغذیه 4+1 استفاده میکنند که برای 570 نسبتا ضعیف هست و کیفیت خوبی هم نداره. اون گیگابایت هم 4+1 هست مدارش . از طرف دیگر Direct CU II و phantom بردهای کاستوم دارند و از مدارهای تفذیه بهتر و خنک کنندهای به مراتب قویتری برخوردار هستند . در ضمن قدرت اورکلاکشون هم بسیار خوبه به طوریکه من شخصا کارت فانتوم روی ولتاژ پیش فرض خودش از 735/1950 به 860/2100 بردم که خود نشان از خنک کنندگی قوی و مدار تغذیه پرقدرت و قدرت اور بسیار بالای این کارت داره . Direct CU II هم کارت بسیار عالی هست ولی فوق العاده گرون قیمت یا به عبارت دیگر الکی گرون هست.

الان به صرفه ترین کارت 570 مدل فانتوم از گینوارد هست ( که اورکلاک کارخانه هم هست) و حوالی 435-450 هست و از همه 570 موجود بازار اروزنتره و این در حالی هست که کارت بسیار توانمدنتری نسبت به اوناست. اگر تونستید فانتوم پیدا کنید از خریدش دریغ نکنید ولی متاسفانه کمی کمیاب شده !! گینوارد همیشه کارتاش خوش قیمت بوده .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم با سالار عزیز موافقم. بهترین گزینه موجود در حال حاضر Gainward Phantom . توی review ها با ولتاژ تاکلاک 950 هم راحت رفته. مدار تغذیه خوبی داره سیستم فنش هم فوق الاده ساکت و خوبه ظاهرش هم منحصر به فرده @};- بدون اغراق کاملا در حد 580 کارایی داره. فقط 2 مورد منفی داره که یکی 3 اسلات بودن و یکی دیگه هم مصرف نسبتا زیاد که حتی از 580 هم بیشتره!!

3855_42_gainward_geforce_gtx_570_1280mb_phantom_video_card_review.png

لینک به دیدگاه

ممنون بهمن جان...

البته حواس دوستان باشه که اون مصرف کلی سیستم هست و نه فقط کارت . این کارت تنهایی حدود 250-260 وات تو لود سنگین مصرف میکنه که طبق گفته بهمن جان از 580 معمولی رفرنس هم کمی بیشتر هست که اون هم به خاطر مدار تغذیه تقویت شده فانتوم هست . این کارت حدود 20 - 10وات از 570 معمولی بیشتر مصرف داره که از 580 هم میزنه بالاتر ولی نکات مثبتش مثل سایلنت بود محض فنش تا 70% سرعت و قدرت اورکلاک بسیار بالاترش نسبت به 570 معمولی باعث میشه اون 20 وات اضافی زیاد مئله مهمی نباشه. اگر قصد SLI در اینده ندارید اون 3 اسلات بودنش مسئله ای نیست ولی اگر دارید به مشکل خواهید خورد چون خنک کننده منحصر به فرد کارت واقعا بزرگ است. با این همه مهم ترین فاکتور جذب کننده این کارت قیمت بسیار خوبش در بازار هست که اونو به خرید بسیار ایده الی تبدیل میکنه !!

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

ممنون بهمن جان...

البته حواس دوستان باشه که اون مصرف کلی سیستم هست و نه فقط کارت . این کارت تنهایی حدود 250-260 وات تو لود سنگین مصرف میکنه که طبق گفته بهمن جان از 580 معمولی رفرنس هم کمی بیشتر هست که اون هم به خاطر مدار تغذیه تقویت شده فانتوم هست . این کارت حدود 20 - 10وات از 570 معمولی بیشتر مصرف داره که از 580 هم میزنه بالاتر ولی نکات مثبتش مثل سایلنت بود محض فنش تا 70% سرعت و قدرت اورکلاک بسیار بالاترش نسبت به 570 معمولی باعث میشه اون 20 وات اضافی زیاد مئله مهمی نباشه. اگر قصد SLI در اینده ندارید اون 3 اسلات بودنش مسئله ای نیست ولی اگر دارید به مشکل خواهید خورد چون خنک کننده منحصر به فرد کارت واقعا بزرگ است. با این همه مهم ترین فاکتور جذب کننده این کارت قیمت بسیار خوبش در بازار هست که اونو به خرید بسیار ایده الی تبدیل میکنه !!

ممنونم سالار جان - اما من قصد SLI كردن دارم - قدرت اوركلاك كردن Asus خوب نيست ؟؟‌

ممنونم ميشم بيشتر كمكم كنيد !!!

لینک به دیدگاه

اون کارت direct CU II هم کولرش بزرگ است و 3 اسلات رو پر میکنه !! و علاوه بر اینه قیمتشم بیش از حد گرون هست در ایران !!

شما مادربردتون چیه نوید جان ؟

لینک به دیدگاه

اون کارت direct CU II هم کولرش بزرگ است و 3 اسلات رو پر میکنه !! و علاوه بر اینه قیمتشم بیش از حد گرون هست در ایران !!

شما مادربردتون چیه نوید جان ؟

مادربوردم P8P67 Delux هست !!!!

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز روی اون مادبرد جا نمیشه !! در حال حاضر تنها مادربرد اسوس که میشه کارتهای 3 اسلات رو روش SLI کرد asus maximus IV extreme هستکه تازه اونم به صورت 16-8 هست چون باید رو اسلات چهارم بزاری !

دیگه تصمیمش با خودتونه که چه کارتی بخرید.

اگر نظر بنده رو میخواهید و قراره سراغ کارتهای 2 اسلاته برید بهتر کارت Gainwiard GTX570 G.S G.L.H رو بگیرید که ورژن Gloden Sample هست و از خنک کننده قوی 2 فنه و اورکلاک پرقدرت کارخانه ای بهره میبره . اورکلاک کارخانه این کارت 10% درصد هست که اون را تا level یک کارت 580 بالا میاره و بسیار به این کارت نزدیک میشه. خنک کنندش هم مناسبه. فقط مسئله اینه که حدود 490 تومان هست که با توجه به اورکلاک نسبتا بالای کارخانه ای که داره و فن خوبش میشه گفت می ارزه . این کارت از بقیه کارتهای رفرنس خیلی بهتره !!

اگر قصد SLI نداشتید دستتون باز تر میبود ولی تو این وضعیت یک کارت 2 اسلت مناسب سخت تر پیدا میشه.

http://lioncomputer....product_id=3305

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...