رفتن به مطلب

این کارت رو میتونم وصل کنم به سیستم زیر

Recommended Posts

سلام و درود فراوان به دوستان لیونی یک سیستم قدیمی تو انبار داشتم یکی از اشنا ها برای مغازش میخواست ولی گرافیک نداره و میخوام gtx 750 ti بخرم و بهش وصل کنم

این مشخصات سیستم هست

intel core due 2 e7400 2.80

RAM 3GB DDR2

POWER 350 GREEN

مادربورد هم یک عدد PCI EXRES 2 داره

میتونم وصل کنم و مشکلی که به وجود نمیاد

لینک به دیدگاه

سلام.
به شدت گلوگاهه

سی پی یو ضعیفه
رم هم هم کمه و هم ضعیفه
پاورتون هم کم میاره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Daniel110 گفته است :

سلام.
به شدت گلوگاهه

سی پی یو ضعیفه
رم هم هم کمه و هم ضعیفه
پاورتون هم کم میاره

پس چه کارتی وصل کنم که گلوگاه نشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ONE-TIME گفته است :

پس چه کارتی وصل کنم که گلوگاه نشه

به نظرم gt 710،gt 730 یا کارت های ضعیفتر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، assassin gamer گفته است :

به نظرم gt 710،gt 730 یا کارت های ضعیفتر

GT 740 نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام. اگه برای بازی میخوای حد اقل برای بازی های نه چندان سنگین به 4 یا 5 گیگ رم احتیاج داری.

پاور هم اگه یه پاور نو داشتی میکشید چون مصرف کارتت در حد 70 80 واته اما چون عمر خودش رو کرده و توانش کمتر از 350 وات شده لذا ممکنه با انداختن این کارت مشکل پیش بیاد. 

به نظرم اگه کارتون گیم نیست استفاده کن ولی اگه گیمه چون مصرف سیستم تو گیم میره بالا اولا یه پاور حد اقل 380 یا 400 بزار دوما رم رو یه 2 گیگ بزار کنارش حد اقل 5 گیگ بشه.

Cpu هم گلوگاهه ولی اون دوتای دیگه واجب ترن.

اگه هم بودجه نداری و گیم نمیخوای یه کارت در حد 710 720 730 بزار روش

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. اگه برای بازی میخوای حد اقل برای بازی های نه چندان سنگین به 4 یا 5 گیگ رم احتیاج داری.

پاور هم اگه یه پاور نو داشتی میکشیو چون مصرف کارتت در حد 70 80 واته اما چون عمر خودش رو کرده و توانش کمتر از 350 وات شده لذا ممکنه با انداختن این کارت مشکل پیش بیاد. 

به نظرم اگه کارتون گیم نیست استفاده کن ولی اگه گیمه چون مصرف سیستم تو گیم میره بالا اولا یه پاور حد اقل 380 یا 400 بزار دوما رم رو یه 2 گیگ بزار کنارش حد اقل 5 گیگ بشه.

Cpu هم گلوگاهه ولی اون دوتای دیگه واجب ترن.

اگه هم بودجه نداری و گیم نمیخوای یه کارت در حد 710 720 730 بزار روش

ممنون زیاد نمیخوام خرج بشه برام چون سیستم کهنه هست همون 730 میگیرم

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست من گفتید که برای مغازه میخاید.

تو مغازه که بازی نمیکنید! به نظرم برو بگرد کارکرده 730 پیدا کن ببند. کاملا هم کافیه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Subi گفته است :

سلام.

دوست من گفتید که برای مغازه میخاید.

تو مغازه که بازی نمیکنید! به نظرم برو بگرد کارکرده 730 پیدا کن ببند. کاملا هم کافیه.

موفق باشید.

بله گهگاه یک gta چیزی بازی میکنم ولی همون 730 هم جواب میده

در ضمن نظرتون درباره ی این کارت چیه http://meghdadit.com/product/50337/xfx-r7-240-4gb-ddr3-128bit-graphics-card/کارت-گرافیک-ایکس-اف-ایکس-مدل-آر7-240-با-حافظه-4-گیگابایت/

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ONE-TIME گفته است :

در ضمن نظرتون درباره ی این کارت چیه http://meghdadit.com/product/50337/xfx-r7-240-4gb-ddr3-128bit-graphics-card/کارت-گرافیک-ایکس-اف-ایکس-مدل-آر7-240-با-حافظه-4-گیگابایت/

سلام دوست خرج کردن کلا روی این سیستم طبق گفته یعزیزان دیگر هم منطقی نیست ولی اگر اسرار دارید کارت زیر رو بخرید حداقل یکم جون داره :

MSI GT 730 4GB V2 DDR3  الانم موجوده

وبعد اینکه cpu e8600 دست دو هم پیدا میشه بگیر یدونه 30 40 تومنه !

رم هم که دیگه 4 کفشه و 6 گیگ توصیه میکنم ولی حداقل دوتا 4 گیگ فرکانس خوب درس درمون بنداز که شبیه هم باشن کاملا

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ONE-TIME گفته است :

سلام. نه چون حداقل پاوری که می خوای 400 واته بنا بگفته همین سایتی که لینک کردی در ضمن بهتره هزینه خواصی روش نکنی.

ویرایش شده توسط pesari_az_kelachai
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، assassin gamer گفته است :

فک نکنم چون ddr5

و از طرفی پاور کافی نیست و رم هم کمه مگر اینگه رمتون رو چهار گیگ کنید و پاور بالای 400 وات بگیرید

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، ONE-TIME گفته است :

دوست من اینکه میگیم ارزش هزینه کردن نداره دلیلش اینه که شما این کارت رو بخری کلا به زور از 80% قدرتش استفاده میکنی تازه پاورتم کمه یهو میزنه اون وسط یه خراب کاری میکنه هزینه بیشتر میشه.

قدرت 730 از 240 بیشتره.

میخاستم بنویسم برو بگرد 9600 یا 9800 کارکرده پیدا کن 100 تومن. گفتم شاید حس گشتن نداری که با این لینک دادنت متوجه شدم میخای کارت بیاد دم در!

بازم نظر من رو آک خریدن نیست اصلا، حتی کارکرده مدل های 710 و اینا هم خورد بخر چون این سیستم برای بازی نیست.

به نظرم برو بازار کامپیوتر شهرتون و یه پاور ارزون پیدا کن وات بالا باشه گرین باشه بهته یه گرافیک کارکرده زیر 730 هم پیدا کن ببند.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

به نظر من اصلا ارزش هزینه کردن نداره !

اگر گرافیک آنبرد داره اصلا هزینه نکن و اگر آنبرد نداره یک گرافیک زیر 100 تومن پیدا کن که صرفا بتونی کارهای روزمره و اداری رو انجام بدی.

تو ایسام  بگرد زیاد هست گرافیک قدیمی. ( حتی 40-50 تومن هم پیدا میشه )

لینک به دیدگاه

ی پاور 530abدارم تهران هستم 80تومن کاملا سالم الانم رو سیستمه

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

منصرف شدم و با گرافیک انبورد کارمو راه می ندازم شرمنده دوستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...