رفتن به مطلب

LG 24MP59G یا S24D595

Recommended Posts

سلام دوست من.

http://lioncomputer.ir/product/11389/مانیتور+ال+جی+LG+24MP59G/

http://lioncomputer.ir/product/4475/مانیتور+سامسونگ+24+اینچ+S24D595+Plus/

عزیز سامسونگ قیمتش 150 تومن کمتر از ال جی هست. بعدش هم اینکه ال جی سری گیم هست و برتری هاش محسوسه.

دوستانی که سامسونگ رو خریدن خرابی جوی استیکش رو گزارش کردن.

بین این دوتا مطمعنا ال جی برتر هست چون ورودی دیسپلی داره، فری سینس داره .

ولی من باشم به جای اینها بودجه رو بیشتر میکنم و اسوز vx229 میخرم.

http://lioncomputer.ir/product/3510/مانیتور+ایسوس+22+اینچ+VX229H/

موفق باشید دوست من.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

کسی مدل ال جی از نزدیک دیده؟ میخوام بدونم تاخیرش چطوره چون من dota 2 بازی میکنم در سطح بالا input lag و resp  برام مهمه پول هم ندارم 144 1ms بخرم

ویرایش شده توسط zeratuldota
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، zeratuldota گفته است :

کسی مدل ال جی از نزدیک دیده؟ میخوام بدونم تاخیرش چطوره چون من dota 2 بازی میکنم در سطح بالا input lag و resp  برام مهمه پول هم ندارم 144 1ms بخرم

عزیز دوتا دو سطح بالا چی میشه؟ چه جوریه؟ ما که همش با یه مشت نوب بازی میکنیم خسته شدیم.

این بازی اصلا نیاز به هرتز بالا و زمان پاسخگویی پایین نداره. اون بازی که میگن این دوتا رو نیاز داره کال اف و بتل هست که با یه تکون دادن موس بی نهایت تصویر جابه جا میشن.

بازی که شما بازی میکنی نیاز به مانیتور بزرگ داره بیشتر نه زمان پایین. توصیه میکنم همون ال جی رو بخری.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

عزیز دوتا دو سطح بالا چی میشه؟ چه جوریه؟ ما که همش با یه مشت نوب بازی میکنیم خسته شدیم.

این بازی اصلا نیاز به هرتز بالا و زمان پاسخگویی پایین نداره. اون بازی که میگن این دوتا رو نیاز داره کال اف و بتل هست که با یه تکون دادن موس بی نهایت تصویر جابه جا میشن.

بازی که شما بازی میکنی نیاز به مانیتور بزرگ داره بیشتر نه زمان پایین. توصیه میکنم همون ال جی رو بخری.

هه هه رنک من 6.5 ـه زیادم پرو نیستن

ولی قبول دارم واسه بازی های fps بیشتر مهمه ولی rts  اونم دوتا ارزش داره بگیری من نظرات خوندم گفتن خیلی فرقه جوری که حاظر نیستن برگردن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، zeratuldota گفته است :

هه هه رنک من 6.5 ـه زیادم پرو نیستن

ولی قبول دارم واسه بازی های fps بیشتر مهمه ولی rts  اونم دوتا ارزش داره بگیری من نظرات خوندم گفتن خیلی فرقه جوری که حاظر نیستن برگردن

خب ببین دوست من ادوات بازی برای خوب بازی کردن خیلی مهمه. اما به شرطی که همه چی اوکی باشه با هم.

مانیتوری که 144 هرتز باشه و 1 میلی ثانیه زمان پاسخگوییش باشه روزولوشن حداقل 2k میشه و قیمتش زیر 3 تومن فک نمیکنم باشه.

داری ان قد خرج کنی؟ تازه گرافیکتم رو اون رزولوشن افت فریم پیدا میکنه باید اونم تغییر بدی.

خود من الان دارم این بازی رو با mx299 اسوز بازی میکنم با گرافیک 1080. وقتی رفیقم که سیستم خیلی ضعیفتر از شما داره میاد پای سیستم من کلا میره فضا! میگه چه قدر روونه و ... ولی با همون سیستم خودش همیشه خوب بازی میکنه.

طبیعتا با سیستم قوی بازی کردن لذت بازی رو بیشتر میکنه و نمیزاره شما بعدش بشینی پای سیستم ضعیف ولی تو این بازی به خصوص به نظرم شعور بازی مهمتر از مانیتور و ... هست. مگر اینکه بری تو تیمی جایی بهت حقوق بدن.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...