رفتن به مطلب

نحوه نصب ODD بر روی کیس Green Z+ grand white

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

خب منم همینو گفتم دیگه. مگه مناظرات دوستان رو نگاه نمیکنی؟ طرف میگه چرا فلان جا فلان کار نشده؟ میگه هزینش 10 میلیارد بوده ولی ما 5 تومن هزینه کردیم. با 5 تومن از این بهتر نمیشه دیگه!

یا مثلا میگن مسکن مهر دادید دست مردم زیر 4 سال خراب شده خونه ها! طرف میگه خونه 400 میلیونی رو خریدی 200 تومن از این بهتر نمیشه!
اینم همونه دیگه.

بله منم میدونم این کیس چه مشخصاتی داره. اگر مویی رو سرتون باشه اندازه تارهای موی شما کیس اسمبل کردم.

خاستم با زبون بی زبونی مسخره کنم گرین رو که به دلیل بالا بودن ای کیو شما مستقیم باید بگم.
منفی هم دادی؟؟!!
خیلی باحالی.?

متاسفانه ای کیو من در حد شمایی که نابغه هستین نیست!

نخیر من منفی ندادم، چون نظرات افراد با نمکی مثل شما برام اهمیتی نداره که بخوام وقتمو صرفش کنم!

اینجا هم جوابتون دادم که شاید متوجه بشید لازم نیست در مورد هر موضوعی که اطلاعاتی هم در موردش ندارید  اظهار فضل بفرمایید دوست عزیز!

کی قراره مردم این کشور یاد بگیرن در مورد چیزی که اطلاعاتی در موردش ندارند، اظهار نظر نکنند فقط خدا میدونه...

لینک به دیدگاه

دیگه کم کم داشت مهلت تست هفت روز دیجیکالا تموم میشد، امشب کیس تحویل مرکز توزیع دیجی کالا در شهرمون دادم تا ارسال کنن به شرکت جهت بررسی!

خوشبختانه هزینه ای هم فعلا دریافت نکردن! امیدوارم حل بشه این مسئله...

ممنون از همه دوستانی که وقت گذاشتن و راهنمایی کردند.

ویرایش شده توسط shadowfax
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، shadowfax گفته است :

دیگه کم کم داشت مهلت تست هفت روز دیجیکالا تموم میشد، امشب کیس تحویل مرکز توزیع دیجی کالا در شهرمون دادم تا ارسال کنن به شرکت جهت بررسی!

خوشبختانه هزینه ای هم فعلا دریافت نکردن! امیدوارم حل بشه این مسئله...

ممنون از همه دوستانی که وقت گذاشتن و راهنمایی کردند.

:)

لینک به دیدگاه

بروزرسانی تاپیک:

با همکاری بسیار خوب دیجیکالا و تماس امروزشون، بدون هیچ هزینه اضافی قرار شد کالا تعویض بشه!

امروز ارسال کردند و احتمالا شنبه میرسه دستم!

لینک به دیدگاه

امروز کیس جدید تعویضی دیجیکالا رسید دستم! براحتی محافظ جدا شد و DVDRW هم نصب شد...

لینک به دیدگاه

احتمالا در بخش مونتاژ فراموش کرده‌اند اون بخش رو برش بزنند.

خوشحالم که مشکلت حل شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...