رفتن به مطلب

بن شدن اکانتم تو یوپلی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بچه ها من دیشب با اکانت برادرم داشتم بازی میکردم این ایمیل اومد برام 

بازی Division هست الانم نمیتونم وارد بازی بشم  Banned-C-16-260  اینم ارورشه   لطفا کمکم کنید برادرم میکشتم 

We have detected recurring actions on your account which are in direct breach of our code of conduct. Please be aware that we have taken the necessary steps to preserve the play experience for others and this has resulted in you receiving a permanent ban. You will therefore be unable to play Tom Clancy's The Division. 

Might you need to familiarise yourself with the code of conduct of Tom Clancy's The Division, you will be able to find it on our official forums: Code of Conduct 

Thank you for your understanding, 

The Tom Clancy's The Division Team 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

شما از چیت استفاده کردید!؟ معمولا واسه چیت ریپورت پ بن میشند الل خصوص دویژن چون چیتش ریخته اصن جوری که بازیش غیر قابل تحمل شما با ساپورت تماس بگیرید

http://support.ubi.com/

لینک به دیدگاه

والا نوشته که در اکاننتون چیزی بوده که کد های بازی رو خراب کرده و اختلال ایجاد کرده منظورش همین چیت زدن هست و ما برای برگشتن فان به بازی شمارو بصورت دائم بن کردیم

حالا اگه چیت زده باشین که خب منطقیه بن شدن xD

و اگه هم نزده باشین ممکنه اشکال از خودشون باشه میتونید با ساپورتشون تماس بگیرید و توضیح بدید ایشلالله که درست بشه

ولی اگه خدایی نکردته چیت زدین آخه برای چی

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

شما از چیت استفاده کردید!؟ معمولا واسه چیت ریپورت پ بن میشند الل خصوص دویژن چون چیتش ریخته اصن جوری که بازیش غیر قابل تحمل شما با ساپورت تماس بگیرید

http://support.ubi.com/

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا نوشته که در اکاننتون چیزی بوده که کد های بازی رو خراب کرده و اختلال ایجاد کرده منظورش همین چیت زدن هست و ما برای برگشتن فان به بازی شمارو بصورت دائم بن کردیم

حالا اگه چیت زده باشین که خب منطقیه بن شدن xD

و اگه هم نزده باشین ممکنه اشکال از خودشون باشه میتونید با ساپورتشون تماس بگیرید و توضیح بدید ایشلالله که درست بشه

ولی اگه خدایی نکردته چیت زدین آخه برای چی

حدود 10 روز قبلش یکی از همین فرندای تو دویژن یه برنامه داد برای استیبل تفنگ تست کردم خوب بود ولی حال نکردم چون سیستمم هنگ میکرد بعدش دیگه استفاده هم نکردم میخواستم تست کنما 

الان فهمیدم اصلا چیت چیه و چرا بن شدم 

پولش جهنم 300-400 ساعت بازی کرده بود فکر کنم میکشتم :D

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

آخه دیگه این بازی هم چیت زدن داره؟ منکه کلا 15 ساعت رفتم  انداختمش کنار بیشترواسه  کسایی جالب بود  که   اولین باره این سبک رو بازی میکنند وگرنه تو هم سبک های خودش چیزی واسه  گفتن نداره   و خیلی بی هدف

گرافیکش هر چند خوب باشه ولی کلی دانگرید شده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

آخه دیگه این بازی هم چیت زدن داره؟ منکه کلا 15 ساعت رفتم  انداختمش کنار بیشترواسه  کسایی جالب بود  که   اولین باره این سبک رو بازی میکنند وگرنه تو هم سبک های خودش چیزی واسه  گفتن نداره   و خیلی بی هدف

گرافیکش هر چند خوب باشه ولی کلی دانگرید شده

تو این سبک چی پیشنهاد میدین ؟ دانگرید چیه ؟ :D

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

تو این سبک چی پیشنهاد میدین ؟ دانگرید چیه ؟ :D

دانگرید یعنی پایین اومدن برگشت به عقب ء تو این سبک بازی elder scroll online اگه حال دانلودش رو دارید یا guild wars 2 فقط خدای  نکرده سبک بازی چون اسلحه توش داره با بازی های سوم  شخص شوتر اشتباه نگیرید!

لینک به دیدگاه

دانگرید یعنی پایین اومدن برگشت به عقب ء تو این سبک بازی elder scroll online اگه حال دانلودش رو دارید یا guild wars 2 فقط خدای  نکرده سبک بازی چون اسلحه توش داره با بازی های سوم  شخص شوتر اشتباه نگیرید!

معنیشو میدونم ولی اصطلاح اینجاشو نمیدونم 

نگاه کردم بازیا رو به سلیقه من نمیخوره  یه جوری بود سبک دویژنو بیشتر میپسندم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دیویژن بازی نکردم اما واقعا تو سبک بازی های mmorpg هست ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Extreme Plus گفته است :

من دیویژن بازی نکردم اما واقعا تو سبک بازی های mmorpg هست ؟

سعی کرده بشه..ولی نیست xD

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

Rainbow Six Siege یه بازی FPS  Tactical حساب میشه و بیشتر از اینکه روی آپگرید شخصیت تمرکزش کنه، تمرکزش روی همکاری تیمی و شوتر اول شخص هستش، اما از طرف دیگه Division یه بازی گشت و گذار محور بر پایه بقا حساب میشه که تمرکز اصلیش روی آپگیرد شخصیت شما و بیس کمپ هاتون هستش، متاسفانه این عنوان نتونست اونجوری که باید ظاهر بشه البته بنظر می رسه یوبیسافت از بعد Division و Watch Dogs درس عبرتی گرفته باشه و وعده های تو خالی به کسی نمیده، حداقلش اینه که یه بازی متوسط رو به بالا منتشر می کنه و بوسیلی به روز رسانی و دی ال سی ها روز به روز بهترش میکنه. 

در مورد حرف دوستمون هم که عناوین بزرگی مثل Guild Wars 2 و Elder Scrolls Online رو مثال زدن باید بگم که اونها هم از یک جهت تاکتیکال حساب میشن و بازیباز شاید به تنهایی قادر نباشه اونجوری که باید از بازی لذت ببره من این 2 عنوان رو بازی نکردم ولی می دونم شباهت های زیادی به World of Warcraft دارن و مطمئنا یه بازیباز نمیتونه به تنهایی توی همچین بازی هایی یه Raid  بره یا یه Instance و Boss ـهاش رو به راحتی جمع کنه. البته ناگفته نماند که Division هم اگه تک و تنها باشی بد ضربه میخوری ?

بنظرم توی سبک Division عنوان جدید playerunknown battlegrounds رو امتحان کنید، یکی از بهترین های این چند وقته شده توی مدت زمان خیلی کم، البته از لحاظ سبک و سیاق شوتر با Division مقایسش کردم.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

RS6 رو بگیرید بهتر از دویژن هستش چیتر هم نداره ?

نمیدونید از کجا میشه فایلاشو دانلود کرد ؟ 80 گیگ حجمم به فنا رفته

لینک به دیدگاه

من واسه راحتی دانلود با استیم خریدم که سینک میشه رو یو پلی 

جای خاصی واسه دانلود بکاپ نمیشناسم متاسفم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1396/02/15, 19:54:20، mnbv172 گفته است :

دادا مشکلتو فهمیدم.احتمالا تو بازی bad language بودی یعنی فحش میدادی که ریپورتت کردن 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، arpking12 گفته است :

نه دادا به خاطر چیت بوده وگرنه اونقد فحش میدن این دوستای ما :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...