رفتن به مطلب

چرا ماتریس ، رایزن باکس رو وارد بازار نمی کنه ؟

Recommended Posts

در حالی که وارد کرده هم پردازنده ها و هم مین بوردهارو ... من یه کراسهر خریدم با گارانتی ماتریس اما پردازنده ندارم تا کی باید صبر کنم؟

......اصلا شعورشون نمیرسه دو ماه گذشته مردم سیستم میخوان ببندن یکه مارس کجا الان کجا ....

لطفا یکی از اعضای ماتریس اگر می بینه تاپیکو یه توضیحی بده کلافه شدم اگر نمیاد سفارش بدم از اون ور مهمم نیست برام چقدر میشه ولی میترسم مشکل داشته باشه یا پینش خراب باشه و....

لینک به دیدگاه

یعنی شما مادربردشو خریدی و الان منتظری که سی پی یوش وارد بشه ؟ کدوم مدل مدنظرتونه ؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

یعنی شما مادربردشو خریدی و الان منتظری که سی پی یوش وارد بشه ؟ کدوم مدل مدنظرتونه ؟

بله هفته پیش خریدم عکساش تو تاپیک کیسا هست ...

من 1700xمیخوام فقط و فقط باکس مدنظرم هست نه tray ولی هیچ جا تو این ویرانه نیست واقعا مملکت اشغالیه به معنای حقیقی کلمه ....

لینک به دیدگاه

چه کاری بود . باید صبر میکردید هردو موجود میشد بعد خرید میزدید 

به قول خودتون این مملکت هیچیش مشخص نیست که شاید تا چند ماه وارد نکنن بابت فروخته شدن سی پی یوهای اینتل که ضرر نکنن . به نظرم کمی عجله کردید و دیگه به شانستون بستگی داره 

منم منتظرم سری r5 ها وارد بشن تازه اگر قیمت منطقی باشه تعقیر سیستم بدم وگرنه که صبر میکنم تا قیمت ها تعادل پیدا کنه 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

چه کاری بود . باید صبر میکردید هردو موجود میشد بعد خرید میزدید 

به قول خودتون این مملکت هیچیش مشخص نیست که شاید تا چند ماه وارد نکنن بابت فروخته شدن سی پی یوهای اینتل که ضرر نکنن . به نظرم کمی عجله کردید و دیگه به شانستون بستگی داره 

منم منتظرم سری r5 ها وارد بشن تازه اگر قیمت منطقی باشه تعقیر سیستم بدم وگرنه که صبر میکنم تا قیمت ها تعادل پیدا کنه 

من خریدم 1190 وقتی پیک اورد برام در خونه بعدش رفتم توسایتی که خریده بودم شده بود 1350یعنی نیم ساعتم نشد قیمت رفت بالاترازاین بدترم میشه حالااین به کنار من خیلی کم طاقتم علاقه داشتم بخرم تازه کراسهر داستانش فرق داره تموم شه ممکنه دیگه بزودی موجود نشه چیزای دیگه همخریدم مثل 960 evo که اگر تموم شد موجود شدنش داستان عجیبی میشه در اصل من خریدم تا تموم نشه چون قطعات مهمی بودن ....

اونجوری بخوای صبر کنی رایزن ریفرشم اومده....

من چیزیکه برام عجیبه ایناچرا وارد بازار نمی کنن دلیلشم به نظرم اصلا اینتل نیست ....

ویرایش شده توسط _theghostsleader_
لینک به دیدگاه

خدا شاهده منم از وقتی لانچ شد منتظرم یعنی هرووووز همه سایت های فروشگاهی رو چک میکنم ... واقعا دیگه خسته شدم . منم دقیقا نمیخوام tray بگیرم . البته من 1700 میخوام که این حتی t هم نیومده ! یعنی الان چند ماهه نمیتونن وارد کنن ؟! اگه الان دسته بیل(برا چماق داران) و چفیه و مهر چینی بود کانتینر کانتیر پر بود ... دیگه حال آدم به هم میخوره تو این  ...

لطفا اگه از وارد کننده هایا هرکسی دقیقا میدونه کی میاد بگه واقعا ممنون میشم . 

ویرایش شده توسط jiniyur
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، _theghostsleader_ گفته است :

من خریدم 1190 وقتی پیک اورد برام در خونه بعدش رفتم توسایتی که خریده بودم شده بود 1350یعنی نیم ساعتم نشد قیمت رفت بالاترازاین بدترم میشه حالااین به کنار من خیلی کم طاقتم علاقه داشتم بخرم تازه کراسهر داستانش فرق داره تموم شه ممکنه دیگه بزودی موجود نشه چیزای دیگه همخریدم مثل 960 evo که اگر تموم شد موجود شدنش داستان عجیبی میشه در اصل من خریدم تا تموم نشه چون قطعات مهمی بودن ....

اونجوری بخوای صبر کنی رایزن ریفرشم اومده....

من چیزیکه برام عجیبه ایناچرا وارد بازار نمی کنن دلیلشم به نظرم اصلا اینتل نیست ....

با سلام
مگه CPU هم از این جنگولک بازی ها سرش میاد ؟
شما مطمئن هستین؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، jiniyur گفته است :

خدا شاهده منم از وقتی لانچ شد منتظرم یعنی هرووووز همه سایت های فروشگاهی رو چک میکنم ... واقعا دیگه خسته شدم . منم دقیقا نمیخوام tray بگیرم . البته من 1700 میخوام که این حتی t هم نیومده ! یعنی الان چند ماهه نمیتونن وارد کنن ؟! اگه الان دسته بیل(برا چماق داران) و چفیه و مهر چینی بود کانتینر کانتیر پر بود ... دیگه حال آدم به هم میخوره تو این  ...

لطفا اگه از وارد کننده هایا هرکسی دقیقا میدونه کی میاد بگه واقعا ممنون میشم . 

وارد کردن نمیدن تو بازار مساله اینه .

من مینم گارانتیش ماتریسه چطور سریع اومد اما پردازنده نیومد ....

یک مارس تو دنیا ریلیس شده الان پنجم می هست هنوز نیست تو بازار ....

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
مگه CPU هم از این جنگولک بازی ها سرش میاد ؟
شما مطمئن هستین؟

بله مثل haswell و haswell refresh ...

احتمالش هست که نسخه ریفرش بده البته الان نه مثلا یه سال و نیم دیگه البته احتماله قطعی نیست ..

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

وارد کردن نمیدن تو بازار مساله اینه .

من مینم گارانتیش ماتریسه چطور سریع اومد اما پردازنده نیومد ....

یک مارس تو دنیا ریلیس شده الان پنجم می هست هنوز نیست تو بازار ....

دوست گلم به نظرم اشتباه از شما بوده چون با وضعیت الان بازار که تو رکود کامل هستیم شاید حالا حالاها واردکننده ها جنسی وارد نکنن اونوقت چی ؟

اگه داخل بازار ایران موجود بود مطمئن باشید الان تو بازار گیر میومد پس نیست . به خاطر استقبال زیادی که شده از این سوکت تعداد کافی موجود نیست تو بازار جهانی اینجوری که من شنیدم و تا فراوون نشه بعید میدونم دست ما بهش برسه . 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

دوست گلم به نظرم اشتباه از شما بوده چون با وضعیت الان بازار که تو رکود کامل هستیم شاید حالا حالاها واردکننده ها جنسی وارد نکنن اونوقت چی ؟

اگه داخل بازار ایران موجود بود مطمئن باشید الان تو بازار گیر میومد پس نیست . به خاطر استقبال زیادی که شده از این سوکت تعداد کافی موجود نیست تو بازار جهانی اینجوری که من شنیدم و تا فراوون نشه بعید میدونم دست ما بهش برسه . 

از دبی میدم بیارن ولی میخواستم با گارانتی بخرم .

اون مادربرد هست که کمبود داشت وخیلیا تو اون ور پردازنده داشتن ولی مین نه ...

تو ایران موجوده میناشم اوردن خود نماینده msi تو تاپیک مربوطه تو همین جا گفته بود اومده دارن کارای گارانتیشو می کنن ولی عرضه ش معلوم نیست ....

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/15, 21:51:20، _theghostsleader_ گفته است :

از دبی میدم بیارن ولی میخواستم با گارانتی بخرم .

اون مادربرد هست که کمبود داشت وخیلیا تو اون ور پردازنده داشتن ولی مین نه ...

تو ایران موجوده میناشم اوردن خود نماینده msi تو تاپیک مربوطه تو همین جا گفته بود اومده دارن کارای گارانتیشو می کنن ولی عرضه ش معلوم نیست ....

دوست عزیز زود برو اون سایت و یکی بخر که فک کنم اونجا هم تموم کنه    1800 x   و 1700x   رو موجود دارن .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، esy2011 گفته است :

دوست عزیز زود برو اون سایت و یکی بخر که فک کنم اونجا هم تموم کنه    1800 x   و 1700x   رو موجود دارن .

باکس نیست 

لینک به دیدگاه

منظورت از باکس همراه با جعبه هست دیگه  ولی من شنیدم اینا میگن همراه پردازنده کولر خود amd  وارهیت بود فک کنم میدن دیگه فرق بین باکس و تری چیه مگه .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

منظورت از باکس همراه با جعبه هست دیگه  ولی من شنیدم اینا میگن همراه پردازنده کولر خود amd  وارهیت بود فک کنم میدن دیگه فرق بین باکس و تری چیه مگه .

کلا علاقه ندارم به  tray میخوام حتما باکس باشه و اینکه باکس گارانتیش بیشتره 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، esy2011 گفته است :

این سایتو پیشنهاد ندید به کسی اینا دروغگواند

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، EVGA OC گفته است :

این سایتو پیشنهاد ندید به کسی اینا دروغگواند

منم کلا حس بدی دارم به سایتش ولی میخوام دلیل حرف شماروهم بدونم ...

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

منم کلا حس بدی دارم به سایتش ولی میخوام دلیل حرف شماروهم بدونم ...

یکبارcpu e8400تعمیری بهم انداخت یکبار 4770kکارکرده بهم داده یکبار گرافیک مایینگ شده 6990 بهم جای نو انداخت

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، EVGA OC گفته است :

یکبارcpu e8400تعمیری بهم انداخت یکبار 4770kکارکرده بهم داده یکبار گرافیک مایینگ شده 6990 بهم جای نو انداخت

CPU تعمیری؟؟؟ O.o

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

CPU تعمیری؟؟؟ O.o

آره سوکت 775 قابل تعمیر هست البته فقط قسمت تغذیه اش.دقیقا یادمه تا از بسته بندی باز کردم یک تیکه از زیر سی پی یو که دقیق یادم نیست اسمشو جداشد افتاد که گذاشتم رو سیستم دیدم بله کار نمیکنه از هر نفر پرسیدم گفت تعمیریه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

آره سوکت 775 قابل تعمیر هست البته فقط قسمت تغذیه اش.دقیقا یادمه تا از بسته بندی باز کردم یک تیکه از زیر سی پی یو که دقیق یادم نیست اسمشو جداشد افتاد که گذاشتم رو سیستم دیدم بله کار نمیکنه از هر نفر پرسیدم گفت تعمیریه

کلا هر سی پی مال هر سوکتی باشه قطعه ای غیر از چیپ اصلی سوخته باشه قابل تعمیره اما امکان سوختن این قطعات بسیار بسیار کمه .

هر سی پی یو هم که قطعه از زیرش افتاد معنیش این نیست که تعمیریه .در اثر حرارت و گذشت زمان و ضربه ممکنه لحیم شکننده بشه و قطعه را رها کنه .البته  سوختن این قطعات و قلع سرد شدن در سی پی یو احتمالش بسیار کم است.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

کلا هر سی پی مال هر سوکتی باشه قطعه ای غیر از چیپ اصلی سوخته باشه قابل تعمیره اما امکان سوختن این قطعات بسیار بسیار کمه .

هر سی پی یو هم که قطعه از زیرش افتاد معنیش این نیست که تعمیریه .در اثر حرارت و گذشت زمان و ضربه ممکنه لحیم شکننده بشه و قطعه را رها کنه .البته  سوختن این قطعات و قلع سرد شدن در سی پی یو احتمالش بسیار کم است.

من تو کار تعمیر نیستم ولی پیش دونفر بردم گفتند تعمیر شده قبلا

لینک به دیدگاه

لعنت به ماتریس 

1مارس کجا ، 11می کجا ....

71 روز گذشت ولی هنوز تو هیچ جا موجود نیست مگر چند تری اشغال ....

من از دبی سفارش میدم کلافه شدم سیستم بستم موندم بدون پردازنده ....

لینک به دیدگاه

الان زنگ زدم به ماتریس گفت تمام مدل های رایزن امروز یا نهایتا فردا عصر موجود میشه ...

خودتونم زنگ بزنید اگر خواستین 

02188924005

فروشگاه اینترنتی ماتریس 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...