رفتن به مطلب

چرا ماتریس ، رایزن باکس رو وارد بازار نمی کنه ؟

Recommended Posts

در در 1396/02/21, 22:08:59، _theghostsleader_ گفته است :

باکس یا ترای ؟ حقیقت چیه ؟ 

در اینتل باکسها درجه یک  ترای (بدون باکس) ها درجه دو هستن و هر دو هیچ کارانتی ندارن، مشکل داشت باید بندازید اشغال

اما تو ای ام دی رایزن دقیقا برعکسه ، ترای ها ریز قطعاتشون  امریکایی هست و حتی گرونتر

چرا ماتریس ، مهندس خریدش ترای میاره نه باکس؟

بخاطر موضوع فن  !!!!!  همونطور که میدونید قویترین فن رایزنها ، مدل مکس مربع هست درسته؟

اونهایی که تو باکس مربع دارن باکس میخره اما اونهایی که فن دایره دارن رو ترای میخره تا فن نربع بهشون اضافه کنه، حقیقت همینه متوجه شدید؟ (البته کاهش حجم در کمرک هم بی تاثیر نیست)

موضوع همون فن مربع زیباست که توسط مهندیسن ای ام دی و کولر مستر طراحی شده و هشتاد دلار قیمتشه ،  کولر مربع  خنکتر از کولر ابی کرون قیمته

با خیال راحت ترای های بدون جعبه ای ام دی بخرید ، تو ریزقطعات، طول عمر کم ندارن خیالتون راحت ،  سه سال هم کارانتی تعویض دارن( تعمیر نه ها ، تعویض)

فقط به فروشنده بکید خیلی خیلی مواظب پایه ها باشه و دور پردازنده رو یونولیت بزاره حتما و از پیچیدن تو نایلونهای حباب دار هوا  خودداری کنه

IMG_20170523_135152_665.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Haji Fatahi گفته است :

چرا ماتریس ، مهندس خریدش ترای میاره نه باکس؟

بخاطر موضوع فن  !!!!!  همونطور که میدونید قویترین فن رایزنها ، مدل مکس مربع هست درسته؟

اونهایی که تو باکس مربع دارن باکس میخره اما اونهایی که فن دایره دارن رو ترای میخره تا فن نربع بهشون اضافه کنه، حقیقت همینه متوجه شدید؟ (البته کاهش حجم در کمرک هم بی تاثیر نیست)

موضوع همون فن مربع زیباست که توسط مهندیسن ای ام دی و کولر مستر طراحی شده و هشتاد دلار قیمتشه ،  کولر مربع  خنکتر از کولر ابی کرون قیمته

با خیال راحت ترای های بدون جعبه ای ام دی بخرید ، تو ریزقطعات، طول عمر کم ندارن خیالتون راحت ،  سه سال هم کارانتی تعویض دارن( تعمیر نه ها ، تعویض)

فقط به فروشنده بکید خیلی خیلی مواظب پایه ها باشه و دور پردازنده رو یونولیت بزاره حتما و از پیچیدن تو نایلونهای حباب دار هوا  خودداری کنه

IMG_20170523_135152_665.jpg

ای وای رامین رستمی تو اینجا هم دست از سر من برنمیداری ؟؟؟؟

اسمتم که عوض کردی همه جارو به گند کشی مونده اینجا 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

ای وای رامین رستمی تو اینجا هم دست از سر من برنمیداری ؟؟؟؟

اسمتم که عوض کردی همه جارو به گند کشی مونده اینجا 

چه خبره؟ روشنمون کن!

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

چه خبره؟ روشنمون کن!

ابن شخص فوق متعصب ترین کسیه که تا حالا رو زمین دیده شده اینو جدی میگم متعصب تر از چیزی هست که بشه تصور کرد تو تمام سایتا که خبری از ای ام دی باشه کامنتای فوق العاده پوچ ، بی محتوا و بی ربط میزاره و افراده کم اطلاع رو منحرف می کنه با حرفای بی اساسش کامنتاش تو همه جا هست با نام رامین رستمی تو انستگرم منو بیچاره کرده تو دایرکت پشت هم تکست میده من سیستم جمع کردم فقط مونده پردازندم که امروز میخرم بعد هی میگه پلشو بدو برو ماتریس زنگ زدم زدم به رییسش بدو برو باکس بگیر اصن یه چیزایی که مغزو می پوکونه من که کلافه م از دستش امیدوارم از دستش خلاص شم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، _theghostsleader_ گفته است :

ابن شخص فوق متعصب ترین کسیه که تا حالا رو زمین دیده شده اینو جدی میگم متعصب تر از چیزی هست که بشه تصور کرد تو تمام سایتا که خبری از ای ام دی باشه کامنتای فوق العاده پوچ ، بی محتوا و بی ربط میزاره و افراده کم اطلاع رو منحرف می کنه با حرفای بی اساسش کامنتاش تو همه جا هست با نام رامین رستمی تو انستگرم منو بیچاره کرده تو دایرکت پشت هم تکست میده من سیستم جمع کردم فقط مونده پردازندم که امروز میخرم بعد هی میگه پلشو بدو برو ماتریس زنگ زدم زدم به رییسش بدو برو باکس بگیر اصن یه چیزایی که مغزو می پوکونه من که کلافه م از دستش امیدوارم از دستش خلاص شم 

حدود 5 سال پیش هم یک بابایی در ماتریس بود همین حرکت رو در فوروم ها میزد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...