رفتن به مطلب

گیگابایت مادربرد مجهز به SSD خود را عرضه کرد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

گیگابایت مادربرد مجهز به SSD خود را عرضه کرد

4440_big.jpg

4441.jpg

4470.jpg

این محصول جدید Gigabyte با نام Z68XP-UD3-iSSD از تراشه جدید intel Z68 و یک SSD با درگاه mSATA سود می برد. این محصول به منظور استفاده از تکنولوژی Smart Recponce اینتل طراحی شده است.

با استفاده از تکنولوژی جدید، اطلاعات مورد استفاده از هارد دیسک سیستم، به داخل SSD (دیسک حالت جامد) کپی شده و در نتیجه در مواقع استفاده بعدی راندمان سیستم افزایش چشمگیری پیدا می کند و سیستم منتظر خواندن اطلاعات از هارددیسکهای کم سرعت نمی شود.

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3896#ov

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم برای استفاده از این ISR ، باید این مدل های iSSD رو بگیریم یا اینکه میشه مدل مثلا Z68-UD7 رو بگیریم خدمون SSD بزاریم برای ISR ؟ من شنیدم تا 64 گیگ SSD ساپورت میکنه ، درسته ؟بعد اینکه میگن SSD ها با نوشتن اطلاعات روی خودشون کم کم بهشون آسیب میرسه و از عمرشون کم میشه صحت داره ؟ اگه اینجوری باشه که این SSD Caching که هی مینویسه پدرش درمیاد که !

حالا این SSD چند گیگ هست ؟ همون 20 گیگ که قرار بود باشه ؟ سرعت خودندن چقدره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم برای استفاده از این ISR ، باید این مدل های iSSD رو بگیریم یا اینکه میشه مدل مثلا Z68-UD7 رو بگیریم خدمون SSD بزاریم برای ISR ؟ من شنیدم تا 64 گیگ SSD ساپورت میکنه ، درسته ؟بعد اینکه میگن SSD ها با نوشتن اطلاعات روی خودشون کم کم بهشون آسیب میرسه و از عمرشون کم میشه صحت داره ؟ اگه اینجوری باشه که این SSD Caching که هی مینویسه پدرش درمیاد که !

فکر میکنم وظیفه ی این مشابه کار همون همون L3 کش ها برای L2 هست . حافظه ی پرسرعتر از هارد برای کمک به رم های اصلی سیستم . @};-

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر میکنم وظیفه ی این مشابه کار همون همون L3 کش ها برای L2 هست . حافظه ی پرسرعتر از هارد برای کمک به رم های اصلی سیستم . @};-

خودم که میدونستم چیه ، سوال من چیز دیگه ای بود .

ولی کل سیستمو در بر میگیره ، نه فقط RAM رو .

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا جهت آشنایی بیش تر با ISR از لینک http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/7341-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D9%BE-%D8%B3%D8%AA-intel-z68-%D9%88-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-intel-smart-response/ استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...