رفتن به مطلب
  • 0

زنفون 2 خاموش شده کمک لازم دارم

old gamer
 اشتراک گذاری

سوال

سلام
یه گوشی زنفون 2 دارم کانفیگ 4،64 مدل ZE551ml با کد Z00AD .
هفته پیش خواستم کاستوم رام لینیج اندروید نوقا بزنم روش.
بوت لودر رو آنلاک کردم . کاستوم ریکاوری twrp رو نصب کردم . رام رو دانلود کردم و روی رم ریختم اما هرکاری کردم نصب نشد.
در نهایت پشیمون شدم و اندروید 6 استوک خودشو ریختم و نصب شد و قتی ریبوت کردم که بالا بیاد دیگه هیچ تصویری مشاهده نشد و فقط هر یک دقیقه گوشی یه ویبره میزنه ولی بوت نمیشه و تصویر نمیده.
وقتی هم کلید پاور رو نگه میدارم انگار خاموش میشه و دیگه ویبره نمیزنه . و تو همین حالت خاموش به شارژ میزنم لوگوی باطری میاد که انگار داره شارژ میشه اما اون رنگ سبز داخل لوگوی باطری تکون نمیخوره . و فقط لوگوی باطری هست.
وقتی سالم بود و خاموش بودزمانی که به شارژ میزدم لوگوی باطری میومد و رنگ سبز داخلش زیاد و کم میشد که نشون میداد داره شارژ میشه اما الان هیچ رنگ سبزی نمیاد و چراغ زرد اعلانات هم روشن نمیشه.
لطفا دوستانی که تجربه این مورد رو دارن راهنمای کنن ببینم راهی هست که بشه درستش کرد؟ 

آپدیت :
بلاخره خودم درستش کردم . روشش رو از راه ارتباط با همون آقایون هندی که این کار هارو انجام میدادن بدست اوردم.
یک روش بسیار جالب و تکنیکی و پیشرفته بود که بلاخره با گرفتن برنامه ها و فایلهای لازم انجام شد.
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند. لینک آموزشش رو کسی خواست پیام بده بهش میدم تو یوتیوب هست

ویرایش شده توسط old gamer
لینک به دیدگاه

15 answers to this question

Recommended Posts

• 0
در 42 دقیقه قبل، old gamer گفته است :

سلام
بوت لودر رو آنلاک کردم . کاستوم ریکاوری twrp رو نصب کردم . رام رو دانلود کردم و روی رم ریختم اما هرکاری کردم نصب نشد.
در نهایت پشیمون شدم و اندروید 6 استوک خودشو ریختم و نصب شد و قتی ریبوت کردم که بالا بیاد دیگه هیچ تصویری مشاهده نشد و فقط هر یک دقیقه گوشی یه ویبره میزنه ولی بوت نمیشه و تصویر نمیده.
وقتی هم کلید پاور رو نگه میدارم انگار خاموش میشه و دیگه ویبره نمیزنه . و تو همین حالت خاموش به شارژ میزنم لوگوی باطری میاد که انگار داره شارژ میشه اما اون رنگ سبز داخل لوگوی باطری تکون نمیخوره . و فقط لوگوی باطری هست.
وقتی سالم بود و خاموش بودزمانی که به شارژ میزدم لوگوی باطری میومد و رنگ سبز داخلش زیاد و کم میشد که نشون میداد داره شارژ میشه اما الان هیچ رنگ سبزی نمیاد و چراغ زرد اعلانات هم روشن نمیشه.
لطفا دوستانی که تجربه این مورد رو دارن راهنمای کنن ببینم راهی هست که بشه درستش کرد؟ 

سلام دوست من.

گوشی شما نیاز به فلش سخت افزاری داره.
باید ببرید نمایندگی براتون انجام بدن. که اگر اینکاره باشن و متوجه بشن کامل هزینه رو میگیرن.

لینک به دیدگاه

• 0
در 53 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

گوشی شما نیاز به فلش سخت افزاری داره.
باید ببرید نمایندگی براتون انجام بدن. که اگر اینکاره باشن و متوجه بشن کامل هزینه رو میگیرن.

همون منظورم بود . خودم تو چارسو کار میکنم پیش هرکی میبرم یه مشت چرندیات تحویل میده بیشتر حس میکنم به شعورم توهین شده.
فقط میخواستم ببینم میشه امیدوار بود که تعمیر میشه یا نه . سپاسگذارم

لینک به دیدگاه

• 0
در 48 دقیقه قبل، old gamer گفته است :

همون منظورم بود . خودم تو چارسو کار میکنم پیش هرکی میبرم یه مشت چرندیات تحویل میده بیشتر حس میکنم به شعورم توهین شده.
فقط میخواستم ببینم میشه امیدوار بود که تعمیر میشه یا نه . سپاسگذارم

ببر نمایندگی دوست من. هیجایی مث نمایندگی نمیتونه گوشیتونو درست کنه.

هیچ جا جز نمایندگی نبر مخصوصا اینکه گوشیتون خاصه هرجایی نمیتونن درستش کنن. (خیلی جاها هستن گوشی رو از مشتری میگیرن میبرن میدن نمایندگی دو برابر هزینه از طرف میگیرن!)

نمیدونم مشکلتون از چیه ولی هیچ وقت به مغازه دار اعتماد نمیکنم برای گوشیم کلا.

امیدوارم هرجا میبرید سالم بشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 0

عزیزم , گوشی شما هیچ مشکلی سخت افزاری نداره , به اصطلاح بوت لوپ شده , اصلا جای نگرانی نیست چون بوت لودر انلاک شده و هر کاری می تونی بکنی

دلیل اینکه گوشی بعد از فلش لوپ میکنه به احتمال قوی بیلد نامبرش با گوشی شما مطابقت نداره , رام های استوک به بیلد نامبر بسیار حساس هستند

درایور های گوشی و فست بوت رو تو پی سی نصب کن

adb رو دانلود کن , گوشی رو ببر فست بوت , twrp  رو با این دستور از طریق adb فلش کن

fastboot flash recovery recovery.img

اسم فایل داخل tar باید به recovery.img تغییر بدی , شیفت رو نگه دار رو فولدری فایل ریکاوری داخلش هست و گزینه open in command رو بزن و در محیط داز کد بالا بزن

بعد برو ریکاوری , رامی که مناسب گوشیت هست دانلود کن فلش کن

اگر خودت اشنا نیستی با این توضیحات بده نمایند گی , نباید هزینش بالای20 تومن بشه

https://www.xda-developers.com/how-to-install-twrp/

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

• 0
در 8 ساعت قبل، Raizex گفته است :

عزیزم , گوشی شما هیچ مشکلی سخت افزاری نداره , به اصطلاح بوت لوپ شده , اصلا جای نگرانی نیست چون بوت لودر انلاک شده و هر کاری می تونی بکنی

دلیل اینکه گوشی بعد از فلش لوپ میکنه به احتمال قوی بیلد نامبرش با گوشی شما مطابقت نداره , رام های استوک به بیلد نامبر بسیار حساس هستند

درایور های گوشی و فست بوت رو تو پی سی نصب کن

adb رو دانلود کن , گوشی رو ببر فست بوت , twrp  رو با این دستور از طریق adb فلش کن

fastboot flash recovery recovery.img

اسم فایل داخل tar باید به recovery.img تغییر بدی , شیفت رو نگه دار رو فولدری فایل ریکاوری داخلش هست و گزینه open in command رو بزن و در محیط داز کد بالا بزن

بعد برو ریکاوری , رامی که مناسب گوشیت هست دانلود کن فلش کن

اگر خودت اشنا نیستی با این توضیحات بده نمایند گی , نباید هزینش بالای20 تومن بشه

https://www.xda-developers.com/how-to-install-twrp/

از راهنمایی شما ممنونم ولی اصن بوت نمیشه که من بخوام بهش دستور ریکاوری بدم تو داس . اگه میشد دستور بدم که درستش میکردم نمیومدم سوال بپرسم. وقتی دستور رو میزنم و اینتر میکنم مینویسه ویتینگ فور دیوایس

لینک به دیدگاه

• 0
در 17 ساعت قبل، old gamer گفته است :

از راهنمایی شما ممنونم ولی اصن بوت نمیشه که من بخوام بهش دستور ریکاوری بدم تو داس . اگه میشد دستور بدم که درستش میکردم نمیومدم سوال بپرسم. وقتی دستور رو میزنم و اینتر میکنم مینویسه ویتینگ فور دیوایس

دوست عزیز , نیازی نیست گوشی بوت بشه 

همین که گوشی میره صفحه باطری نشون میده یعنی بوت لودر سالمه

من نگفتم گوشی رو بوت کنید , گفتم وارد فست بوت بشید 

برای وارد شدن به فست بوت گوشی رو کاملا خاموش کنید ,دکمه ولوم دان و پاور نگه دارید , ویبره خورد دکمه پاور ول کنید 

میرید داخل فست بوت 

اگه درایور ها رو کامل نصب کرده باشد ویندوز گوشی رو شناسایی یکنه 

با دستور بالا ریکاوری فلش کنید

من چند تا تبلت ایسوس رو اینطوری درست کردم

در کل  پیشنهاد میکنم بدید نمایندگی 

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1396/02/17, 22:58:03، Raizex گفته است :

دوست عزیز , نیازی نیست گوشی بوت بشه 

همین که گوشی میره صفحه باطری نشون میده یعنی بوت لودر سالمه

من نگفتم گوشی رو بوت کنید , گفتم وارد فست بوت بشید 

برای وارد شدن به فست بوت گوشی رو کاملا خاموش کنید ,دکمه ولوم دان و پاور نگه دارید , ویبره خورد دکمه پاور ول کنید 

میرید داخل فست بوت 

اگه درایور ها رو کامل نصب کرده باشد ویندوز گوشی رو شناسایی یکنه 

با دستور بالا ریکاوری فلش کنید

من چند تا تبلت ایسوس رو اینطوری درست کردم

در کل  پیشنهاد میکنم بدید نمایندگی 

برادر عزیز نمیدونم چطوری متوجه شدی. من که ریکاوری مود نصب کردم ینی نمیدونم بوت چیه و چجوری میرن توش؟ این گوشی تصویر نمیده . امیدوارم متوجه شده باشی . بوت گوشی پریده

ویرایش شده توسط old gamer
لینک به دیدگاه

• 0
در 5 ساعت قبل، old gamer گفته است :

برادر عزیز نمیدونم چطوری متوجه شدی. من که ریکاوری مود نصب کردم ینی نمیدونم بوت چیه و چجوری میرن توش؟ این گوشی تصویر نمیده . امیدوارم متوجه شده باشی . بوت گوشی پریده

درود

دوست عزیزم این رو هم امتحان کردید؟

کلید ولوم پایین رو نگه دارید در حالی که گوشی خاموش هست

و کابل رو در حالی که از سمت دیگه به برق وصل هست، به گوشی متصل کن

کلید رو هم کماکان نگه دار تا ببینی چیزی پدیدار میشه روی صفحه یا نه

لینک به دیدگاه

• 0
در 13 ساعت قبل، Mohsen P گفته است :

درود

دوست عزیزم این رو هم امتحان کردید؟

کلید ولوم پایین رو نگه دارید در حالی که گوشی خاموش هست

و کابل رو در حالی که از سمت دیگه به برق وصل هست، به گوشی متصل کن

کلید رو هم کماکان نگه دار تا ببینی چیزی پدیدار میشه روی صفحه یا نه

دو دقیقه نگه داشتم هیچ اتفاقی نیوفتاد . محیط بوت لعنتی نمیاد بالا که کاریش بکنم . دوتا تعمیر کار هم روش کار کردن آخرش گفتن باید بورد عوض کنی

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1396/02/19, 23:46:40، old gamer گفته است :

دو دقیقه نگه داشتم هیچ اتفاقی نیوفتاد . محیط بوت لعنتی نمیاد بالا که کاریش بکنم . دوتا تعمیر کار هم روش کار کردن آخرش گفتن باید بورد عوض کنی

گوشی هواوی y5 منم اینجوری شد (خودم باعث این شدم ک لازم نیس بگم چجوری :)) ) در آخر بردم تعمیر بُردش رو عوض کردن یارو گفتش cpu به فنا رفته ولی نتونست cpu رو عوض کنه چون گوشی ی جورایی اصل نبود و cpu با چسب یا همچین چیزی چسبیده بود رو بُرد .

لینک به دیدگاه

• 0
در 12 ساعت قبل، abas_umr گفته است :

گوشی هواوی y5 منم اینجوری شد (خودم باعث این شدم ک لازم نیس بگم چجوری :)) ) در آخر بردم تعمیر بُردش رو عوض کردن یارو گفتش cpu به فنا رفته ولی نتونست cpu رو عوض کنه چون گوشی ی جورایی اصل نبود و cpu با چسب یا همچین چیزی چسبیده بود رو بُرد .

درستش کردم بلاخره . پست اول رو ببینید

لینک به دیدگاه

• 0
در 19 ساعت قبل، old gamer گفته است :

درستش کردم بلاخره . پست اول رو ببینید

درود

دوست عزیزم خوشحال شدم که مسئله رو حل کردی

اگر بتونی لینک رو هم همینجا بذاری عالی میشه که اگر کسی مشکل مشابه داشت با جستجوی تاپیک‌ها و پیدا کردن این تاپیک مسئله رو حل کنه

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1396/02/21, 09:47:37، Mohsen P گفته است :

درود

دوست عزیزم خوشحال شدم که مسئله رو حل کردی

اگر بتونی لینک رو هم همینجا بذاری عالی میشه که اگر کسی مشکل مشابه داشت با جستجوی تاپیک‌ها و پیدا کردن این تاپیک مسئله رو حل کنه

چشم خدمت شما . البته فقط با ویندوز 10 میشه فکر کنم
https://www.youtube.com/watch?v=i6g-4jJw3VQ

لینک به دیدگاه

• 0
در در 22 اردیبهشت 1396 در 13:30، old gamer گفته است :

چشم خدمت شما . البته فقط با ویندوز 10 میشه فکر کنم
https://www.youtube.com/watch?v=i6g-4jJw3VQ

دوستان من هم همین مشکل رو دارم اگر امکان داره این برنامه هایی که معرفی کرد داخل این ویدو رو اینجا قرار بدید

سخت میشه پیداشون کرد

لینک به دیدگاه

• 0
در در 16 اردیبهشت 1396 در 17:20، old gamer گفته است :

سلام

آپدیت :
بلاخره خودم درستش کردم . روشش رو از راه ارتباط با همون آقایون هندی که این کار هارو انجام میدادن بدست اوردم.
یک روش بسیار جالب و تکنیکی و پیشرفته بود که بلاخره با گرفتن برنامه ها و فایلهای لازم انجام شد.
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند. لینک آموزشش رو کسی خواست پیام بده بهش میدم تو یوتیوب هست

سلام

اقا لینک آموزشو میدی؟

دمت گرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...