رفتن به مطلب

سیستم گیم تا 3500

Recommended Posts

سلام دوستان 

تا سه ماه دیگه میخوام یه سیستم گیم تا 3500 جمع کنم 

یه سیستم رو خودم صلاح دونستم و کانفیگ انتخاب کردم 

نظرتون چیه ؟

Screenshot_20170506-173609.png

لینک به دیدگاه

درود

داداش تا 3 ماه دیگه امکان داره اتفاقات زیادی بیفته، یک هفته قبل از اینکه بخری بگو کمکت میکنیم.

لینک به دیدگاه

عزیز سیستم خوبیه اما برای حال حاضر، تا سه ماه دیگه معلوم نیست قیمتا چطور باشه و شاید قطعات جدیدتر هم بیاد. اما فرض کنیم تا سه ماه دیگه هم قیمتا همین حدود باشن و قطعه جدیدتر هم نیاد. به نظرم  حتما اس اس دی بگیر اگه موقع خرید نتونستی اما زمانی که پول دستت اومد بخر . همچنین به نظرم این کارت رو بخاطر اینکه کم صدا تره بخری بهتره . اگه به صدا حساس نیستی که همینی که انتخاب کردی خیلی خوبه.

http://lioncomputer.ir/product/10517/کارت+گرافیک+ام+اس+ای+RX470+GAMING+X/

همچینین خوبه که یه کولر برای پردازنده بخری تا خیالت از خنک کار کردن پردازنده راحت بشه .

http://lioncomputer.ir/product/9830/کولر+سی+پی+یو+گرین+نوتوس+200+Notus200-PWM/

لینک به دیدگاه

سلام
دوست عزیز بهتره همون 3 ماه آینده قطعات رو انتخاب کنید. با اومدن احتمالی سری 5 از گرافیک های AMD هم  گستره ی انتخابتون وسیع تر خواهد شد. در مورد قیمت هم احتمال کاهش قیمت وجود داره تا حدودی (البته با توجه به بازار ایران واقعا نمیشه گفت)
همین الان بخواید بردارید این سیستم اوکی هست (با نکاتی که دوستمون در پست قبلی هم گفتن که اوکی تر هم خواهد شد) فقط یک مورد نظر شخصی:
- شاید یک 7500 به جای 7400 با 400 مگاهرتز سرعت هسته بیشتر انتخاب بهتری باشه . با توجه به اینکه قیمت خیلی بیشتری هم نداره نسبت به 7400 .

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...