رفتن به مطلب

پیدا کردن کار بدون پارتی و سابقه ی کار- مگه میشه؟

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 45 دقیقه قبل، hamedlim گفته است :

به شما و دیگر دوستانی که قصد یاد گیری برنامه نویسی رو دارن پیشنهاد میکنم برای شروع از این سایت شروع کنین. و کلا قید کلاس های آموزشی هم بزنین جز برای گرفتن یک مدرک.

نه من میخوام تبلیغ این سایت کنم نه هیچی خودم چون زیاد وقت گرفت اموزش خوب پیدا کردن و هزینه خیلی زیادی کردم. تجربم رو میگم که دیگران اشتباه من رو مرتکب نشین.

رشته نرم افزارم و با زبان های برنامه نویسی مختلف کار کردم اما یک چیزی که خیلی مهم هست شما تا زمانی که برنامه نویسی رو خوب بلد نباشین نمیتونین اون زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرین(اینو کسایی که کار کرده باشن بهتر درک میکنن)

تعریف واسه گفتن راجب آموزش های این سایت و استاد آقاجانی زیاد هست ولی پیشنهاد میکنم حداقل خودتون وارد سایت بشین نظرات کاربران و دیگر موضوعات رو بخونین.

در کل هر کی میخواد برنامه نویس بشه اول از اینجا شروع کنه و با تلاش صددرصد موفق میشه( قصدم تبلیغ نیست و کمک به دوستانه): uncox.com

سلام

خیلی ممنون دوست عزیز

میشه کمی در مورد سایت و نحوه اموزشش توضیح بدین از کجا باید شروع کرد

از خیلی ها پرسیدم میگن اول باید از زبان c شروع کنی بعد بری سراغ زبان های دیگه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز امروز با یکی از بستگانم صحبت میکردم برای کار .خود ایشون مدرک ای تی داشت

طبق اون حرفهایی که میزد شما نیازه ابتدا یک مدرک حداقل لیسانس داشته باشید تا کار بگیرید چون واقعا افرادی که به کار نیاز دارن خیلی زیادن

اما روش های دیگه هم هست. شما گفتین دیپلم دارین پس میتونید در ازمون ورودی نهاد های دولتی مثل ارتش یاسازمان اطلاعات  و ... شرکت کنید اگه در ازمون ها موفق بشید میتونید به تحصیل در زمینه ای که دوست دارید انجام بدین و هم زمان برای دولت هم کار کنید

مثلا یادگیری برنامه نویسی خیلی خوبه  که بسیاری از سازمانها برنامه نویس حرفه ای حتی با مدرک دیپلم استخدام میکنند

------------

خودم هم قصد یادگیریشو دارم چون یکی از اشناهام بهم توصیه کرده اگه برنامه نویسی یاد بگیری برام راحت کار درست میکنه

اما چند تا سوال فنی داشتم از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن

برای یادگیری زبان برنامه نویسی حتما باید کلاس رفت ؟

حدودا چقدر هزینه خواهد داشت ؟

کلاسهای برنامه نویسی به صورت ترمی هست مثل زبان یا با شش ماه کلاس به زبان های مورد نظر میشود تسلط یافت؟

برای برنامه نویسی یادگیری c# و C++ کافیست یا باید حتما سایر زبانهارو هم یادگرفت

سلام برنامه نویسی رو از طریق اینترنت یادبگیرید بدون هزینه و بهینه تر هم هست و دیگه وقت شما صرف رفت آمد نمیشه. قدم اولش هم توی گوگل سرچ کنید چطور برنامه نویس بشم و به مرور برید جلو..

و سعی کنید بحث تاپیک هارو منحرف نکنید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، shocker78 گفته است :

سلام برنامه نویسی رو از طریق اینترنت یادبگیرید بدون هزینه و بهینه تر هم هست و دیگه وقت شما صرف رفت آمد نمیشه. قدم اولش هم توی گوگل سرچ کنید چطور برنامه نویس بشم و به مرور برید جلو..

و سعی کنید بحث تاپیک هارو منحرف نکنید

یه سایت خوبی هست کلی آموزش داره و هم میتونید دانلود کنید و هم بخرید قیمت هاش هم خیلی خوبه پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید اموزش ه تصویری خیلی کامل و جامع هست

پ خ

البته اگه اشکالی نداره ادرس سایت و همینجا اعلام کنم؟

لینک به دیدگاه

درود

خیلی خیلی عذر میخوام..امیدوارم بن نشم

ولی تو این شرکتا که میری حتی سابقه هم داشته باشی  و مدرکم داشته باشی

ولی ******نداشته باشی بهت کار نمیدن

جدیدا کارخونه ها هم اینجوری شده

من خودم از ی زیر پله با سرمایه 500 هزار تومنی شروع کردم(فقط سی دی میفروختم)

خداروشکر بعد از چند سال تونستم با برادرم ی مغازه درست حسابی بزنیم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hamedlim گفته است :

به شما و دیگر دوستانی که قصد یاد گیری برنامه نویسی رو دارن پیشنهاد میکنم برای شروع از این سایت شروع کنین. و کلا قید کلاس های آموزشی هم بزنین جز برای گرفتن یک مدرک.

نه من میخوام تبلیغ این سایت کنم نه هیچی خودم چون زیاد وقت گرفت اموزش خوب پیدا کردن و هزینه خیلی زیادی کردم. تجربم رو میگم که دیگران اشتباه من رو مرتکب نشین.

رشته نرم افزارم و با زبان های برنامه نویسی مختلف کار کردم اما یک چیزی که خیلی مهم هست شما تا زمانی که برنامه نویسی رو خوب بلد نباشین نمیتونین اون زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرین(اینو کسایی که کار کرده باشن بهتر درک میکنن)

تعریف واسه گفتن راجب آموزش های این سایت و استاد آقاجانی زیاد هست ولی پیشنهاد میکنم حداقل خودتون وارد سایت بشین نظرات کاربران و دیگر موضوعات رو بخونین.

در کل هر کی میخواد برنامه نویس بشه اول از اینجا شروع کنه و با تلاش صددرصد موفق میشه( قصدم تبلیغ نیست و کمک به دوستانه): uncox.com

درود

آقا سایتشو دیدم.به نظر سایت خوبی میاد.

الان شما خودتون چی پیشنهاد میدین؟برای کسی که می خواد برنامه نویسی یاد بگیره یا بخواد وب سایت زدن رو در حد خوب یاد بگیره از کجا باید شروع کنه؟کودوم آموزش رو باید اول ببینه؟

یه سوال دیگه بعد از اینکه یه پکیج آموزشی رو از این سایت خریدیم  واموزش دیدیم میتونیم بعدا هم استفاده کنیم؟

مثلا میتونم من یاد بگیرم بعدا بدم پسر خالمم یاد بگیره؟یا یکبار مصرف هست؟

لینک به دیدگاه

دورباره سلام

انشالله داره جور میشه دو تا از اقوام پول میگذارن و قرار به خدمات کامپیوتری بزنیم ، بنده به عنوان سرمایه کامپیوتر رو میبرم و توی مغازه کار میکنم ، و خوبیش اینه سود به صورت مساوی بین سه نفر تقسیم میشه.

تو محله ما هم اصلا خدمات کامپیوتری نیست و بزنیم کارمون راحت میگیره.(احتمالا تا 20 روز دیگه کارتومه و مغازه رو زدیم).

فکر نکنم موقعیتی بهتر از این برای بنده پیدا بشه.

دوستان شما پیشنهادی نظری ندارید که به بنده کمک کنه؟

چون کوچک ترین تجربه هم خودش نعمته.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

دورباره سلام

انشالله داره جور میشه دو تا از اقوام پول میگذارن و قرار به خدمات کامپیوتری بزنیم ، بنده به عنوان سرمایه کامپیوتر رو میبرم و توی مغازه کار میکنم ، و خوبیش اینه سود به صورت مساوی بین سه نفر تقسیم میشه.

تو محله ما هم اصلا خدمات کامپیوتری نیست و بزنیم کارمون راحت میگیره.(احتمالا تا 20 روز دیگه کارتومه و مغازه رو زدیم).

برات آرزوی موفقیت میکنم دوست خوبم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

برات آرزوی موفقیت میکنم دوست خوبم ?

مرسی آرمین جان ، انشالله بقیه دوستان هم که مثل بنده مشکل داره گره کارشون باز بشه.

واقعا توی این کشور تکی تنهایی نمیشه به جای رسید .

---------

روی کلامم با همه دوستان هست.

ممنون که توی این تاپیک پست دادید و بنده رو راهنمایی کردید ، چنتا از مدیر ها و.. که توی انجمن رنک  دارن هم توی پیام خصوصی بنده رو راهنمایی کردن.

همین که شما دوستان هستید و  دوست خودتون روراهنمایی میکنید خودش بزرگ ترین کمک به بنده هست.

مرسی که هستید?

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام

خیلی ممنون دوست عزیز

میشه کمی در مورد سایت و نحوه اموزشش توضیح بدین از کجا باید شروع کرد

از خیلی ها پرسیدم میگن اول باید از زبان c شروع کنی بعد بری سراغ زبان های دیگه 

شما اگر در منو سایت نگاه کنین بخش های مختلف داره و به هر بخش برین خود استاد راجب تمامی سوال های شما پاسخ دادن. (یک خورده سایت رو زیرو و رو کنین متوجه میشین)

راجب انتخاب زبان بهترین زبانی هایی که الان خیلی هم شرکت ها دنبالش هستن و هم خودتون کار کنین مشتریش زیاد هست، زبان های طراحی سایت و همینطور تولید اپلیکیشن که آموزش هر کدام در این سایت هست.

راجب این خیلی ها میگن c کاملا اشتباه میکنن اول شما باید ببنید به کدوم بیشتر علاقه دارین و بعد ببینین برای کدوم بیشتر مشتری هست که خط بالا عرض کردم خدمتتون. موفق باشید D:

در ۱ ساعت قبل، peto گفته است :

درود

آقا سایتشو دیدم.به نظر سایت خوبی میاد.

الان شما خودتون چی پیشنهاد میدین؟برای کسی که می خواد برنامه نویسی یاد بگیره یا بخواد وب سایت زدن رو در حد خوب یاد بگیره از کجا باید شروع کنه؟کودوم آموزش رو باید اول ببینه؟

یه سوال دیگه بعد از اینکه یه پکیج آموزشی رو از این سایت خریدیم  واموزش دیدیم میتونیم بعدا هم استفاده کنیم؟

مثلا میتونم من یاد بگیرم بعدا بدم پسر خالمم یاد بگیره؟یا یکبار مصرف هست؟

آموزش LAMP در سایت هست که اینا رو یاد میدن:  php ,javascript, html,css,my sql,linux , MVC و کانفیگ سرور و خیلی چیزای دیگه. حتما از همینجا شروع کنین.(برای طراحی سایت هست)

راجب سوالای بعدیتون داخل نظر بالا هم گفتم یک خورده داخل سایت بگردین و قسمت هاش رو ببینین متوجه میشین خودتون. راجب بقیه سوالات هم همونجا بخش خرید توضیح دادن خودشون.

----------------------------------------

ببخشین یک خورده شبیه به تبلیغ شد و هدف من فقط کمک به بقیه بودو فکر نکنم زیاد مشکلی داشته باشه ولی اگر مشکل داره ادرس رو حذف کنین دوستانی که لازم دارن از خصوصی بیان راهنماییشون میکنم.

ویرایش شده توسط hamedlim
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hamedlim گفته است :

راجب این خیلی ها میگن c کاملا اشتباه میکنن اول شما باید ببنید به کدوم بیشتر علاقه دارین و بعد ببینین برای کدوم بیشتر مشتری هست که بالا خط بالا عرض کردم خدمتتون. موفق باشید D:

آموزش LAMP در سایت هست که اینا رو یاد میدن:  php ,javascript, html,css,my sql,linux , MVC و کانفیگ سرور و خیلی چیزای دیگه. حتما از همینجا شروع کنین.

راجب سوالای بعدیتون داخل نظر بالا هم گفتم یک خورده داخل سایت بگردین و قسمت هاش رو ببینین متوجه میشین خودتون. راجب بقیه سوالات هم همونجا بخش خرید توضیح دادن خودشون.

----------------------------------------

ببخشین یک خورده شبیه به تبلیغ شد و هدف من فقط کمک به بقیه بودو فکر نکنم زیاد مشکلی داشته باشه ولی اگر مشکل داره ادرس رو حذف کنین دوستانی که لازم دارن از خصوصی بیان راهنماییشون میکنم.

اقا گیرم که تبلیغ بشه جای نگرانی نداره  آقای حسینی خودش یه تاپیک زده بود گفته بود بیاین اونجا برا تبلیغ کاراتون.این سایتی هم که شما معرفی کردن سایت فروش سخت افزار نیست پس نگران تبلیغش نباشین.

داداش اینایی که قرمز کردمو همرو با هم تو یه آموزش یاد میده یا تک تک و جدا هست؟

من عاشق انیمیشن سازی هستم البته کلا هیچی ازش  بلد نیستم  وکاملا صفر کیلومترم ولی خیلی دلم  می خواد یاد بگیرم ولی تو سایتش چیزی در این مورد ندیدم.

آیا چیزی وجود داره؟

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ATER گفته است :

دورباره سلام

انشاء الله کارتون میگیره و هر سه نفر سود خوبی میبرن
تجربه بنده که تو شراکت خوب نبوده، اگر بتونید پول قرض کنید یا وام بگیرید بهتر از این هست که شریک بگیرید

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، ATER گفته است :

دورباره سلام

درود

من پیشنهاد می‌کنم همه چیز رو روی کاغذ بیارید و رسمی باشه. هر چقدر هم صمیمی باشید کسب و کار قواعد دیگری داره و اگر اصطلاحا بخواین رفاقتی (یا هیأتی  یا هر طور می‌نامیدش) کار کنید، مشکلات بعدی سبب می‌شه روابط شخصی‌تون هم آسیب ببینه.  همه جای دنیا اگر مثلا ۵ نفر کاری رو مشترک انجام بدن، هر کدام گمان می‌کنه که بیش از یک پنجم تلاش می‌کنه. اگر آنطور که مدام گفته شده ما ایرانیان در کارگروهی ضعیف هستیم و استعداد مظلوم‌نمایی از خودمان داریم پس وضع خطیرتر خواهد بود.

اگر قطعی شد که چنین کاری رو بیاغازید، تاپیک بزن و از همفکری دوستان بهره ببر.

به امید بهروزی

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

من پیشنهاد می‌کنم همه چیز رو روی کاغذ بیارید و رسمی باشه. هر چقدر هم صمیمی باشید کسب و کار قواعد دیگری داره و اگر اصطلاحا بخواین رفاقتی (یا هیأتی  یا هر طور می‌نامیدش) کار کنید، مشکلات بعدی سبب می‌شه روابط شخصی‌تون هم آسیب ببینه.  همه جای دنیا اگر مثلا ۵ نفر کاری رو مشترک انجام بدن، هر کدام گمان می‌کنه که بیش از یک پنجم تلاش می‌کنه. اگر آنطور که مدام گفته شده ما ایرانیان در کارگروهی ضعیف هستید و استعداد مظلوم‌نمایی از خودمان داریم پس وضع خطیرتر خواهد بود.

اگر قطعی شد که چنین کاری رو بیاغازید، تاپیک بزن و از همفکری دوستان بهره ببر.

به امید بهروزی

دقیقا درسته

یه قرار داد یک ساله ببندین بعدش اگه کارتون گرفت و کمی سرمایه جمع کردین و راه و چاهه کارو یاد گرفتین برا خودتون کار کنین.

چون درامد ادم تقسیم بر 3 بشه دیگه خیلی ستمه هیچی برا خود آدم نمیمونه.

البته برای اوله کار خوبه چون هم ریسک تون پایین میاد هم میتونین با کمک شرکا استارت کاری رو بزنین .چه بسا اونام باهاتون همفکری کردن ایده های خوب بهتون دادن .

لینک به دیدگاه

الان یه سوال برام پیش اومده اونایی که تو همین پست کامنت گزاشتن شغلشون چیه؟؟؟ینی همه توکار کامپیوتر قطعات و اینجور چیزان9_9

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، peto گفته است :

اقا گیرم که تبلیغ بشه جای نگرانی نداره  آقای حسینی خودش یه تاپیک زده بود گفته بود بیاین اونجا برا تبلیغ کاراتون.این سایتی هم که شما معرفی کردن سایت فروش سخت افزار نیست پس نگران تبلیغش نباشین.

داداش اینایی که قرمز کردمو همرو با هم تو یه آموزش یاد میده یا تک تک و جدا هست؟

من عاشق انیمیشن سازی هستم البته کلا هیچی ازش  بلد نیستم  وکاملا صفر کیلومترم ولی خیلی دلم  می خواد یاد بگیرم ولی تو سایتش چیزی در این مورد ندیدم.

آیا چیزی وجود داره؟

اینا که گفتم همشون داخل همون پکیج آموزش توسعه وب با ساختار LAMP  هست و برای کسی که میخواد یک برنامه نویسی حرفه ای وب باشه به تماش احتیاج داره (چیزی که تو هیچ پکیج آموزشی طراحی سایت ندیدم)

بقیه موارد و توضیحات داخل همون سایت هست این قسمت برای آموزش LAMP بقیه آموزش ها هم به همین شکل هست.

انمیشن خیر، آموزش در این مورد تهیه نکردن البته در آینده آموزش بازی سازی دارن میسازن شاید یک بخششم به این اختصاص بدن ولی خود انمیشن فعلا نه.

خودمم داخل کار انیمیشن نبودم ولی یک سری منابع دارم در این مورد خواستین تا داخل خصوصی بهتون بدم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/17, 20:25:30، ATER گفته است :

مرسی آرمین جان ، انشالله بقیه دوستان هم که مثل بنده مشکل داره گره کارشون باز بشه.

واقعا توی این کشور تکی تنهایی نمیشه به جای رسید .

---------

روی کلامم با همه دوستان هست.

ممنون که توی این تاپیک پست دادید و بنده رو راهنمایی کردید ، چنتا از مدیر ها و.. که توی انجمن رنک  دارن هم توی پیام خصوصی بنده رو راهنمایی کردن.

همین که شما دوستان هستید و  دوست خودتون روراهنمایی میکنید خودش بزرگ ترین کمک به بنده هست.

مرسی که هستید?

خوش به حالت داداش دیگه پول پارو میکنی ای کاش دو تا آدم خیر دیگه هم پیدا میشدن دست من را هم میگرفتن تا منم بتونم پول پارو کنم

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/17, 20:17:41، ATER گفته است :

دورباره سلام

درود من تجربه خدمات کامپیوتری و کافینت دارم خواستی مشاوره بگیری و راهنمایی در خدمتتم، چه جنسی بیاری، از کجا تهیه کنی و...

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود من تجربه خدمات کامپیوتری و کافینت دارم خواستی مشاوره بگیری و راهنمایی در خدمتتم، چه جنسی بیاری، از کجا تهیه کنی و...

سلام

خریدش و.. که مشکل نداره.

فقط میخوام بدونم مردم برای چه کارهایی بیشتر رجوع میکنن و..

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام

خریدش و.. که مشکل نداره.

فقط میخوام بدونم مردم برای چه کارهایی بیشتر رجوع میکنن و..

این تجربیات من مربوط میشه به یه شهر با جمعیت زیر 30 هزار نفر

1- نصب ویندوز خیلی میومدن و فروش سی دی ویندوز زیاد بود

2- تعمیرات سیستم هم زیاد میومدن،  اکثرا هم سیستم های فسیل

3- خرید موس و کیبورد وفلش و رم ریدر کارت حافظه اینا خیلی خوب بود

4- خرید لپ تاپ و مشاوره خرید و... هم تک و توک

5- خرید سیستم هم اکثرا دنبال خرید قسطی بودن

6- معمولا مراجعه میکردن برای خرید کارتهای گرافیک زیر 300 تومن البته به خاطر دانش فنی کم فک میکردن تمام بازیها رو میشه با این کارت اجرا کرد که من راهنماییشون میکرد!

7 - برای ارتقا رم، سی پی یو و همچنین هارد هم زیاد میومدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...