رفتن به مطلب

VX229H ایسوس یا 24MP59G ال جی ?

Recommended Posts

سلام دوستان بنده یک  ماهی هست مانیتور VX229H ایسوس رو خریدم حالا با اومدن سری جدید ال جی از جمله   24MP59G   مقداری وسوسه شدم ایسوس خودم رو بفروشم همین مدل ال جی بگیرم.  دوستان اگه بین این 2 مدل نظری عقیده ای دارند ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایند.

آیا ارزش داره ایسوس رو بفروشم و ال جی بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، eigor گفته است :

سلام دوستان بنده یک  ماهی هست مانیتور VX229H ایسوس رو خریدم حالا با اومدن سری جدید ال جی از جمله   24MP59G   مقداری وسوسه شدم ایسوس خودم رو بفروشم همین مدل ال جی بگیرم.  دوستان اگه بین این 2 مدل نظری عقیده ای دارند ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایند.

آیا ارزش داره ایسوس رو بفروشم و ال جی بگیرم؟

سلام دوست من.

کارتتون چیه؟
با کامپیوتر چه کارایی انجام میدید؟
مشکلی توی اسوز دیدید که میخاید تعویضش کنید؟

لینک به دیدگاه

درود

الجی یاد شدهاز نظر بدنه و امکانات منوها از ایسوس ضعیف‌تره.

من شرالوسواس الخناس

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

از لحاظ پنل كه جفتشون از پنل lg استفاده ميكنن و تفاوتي ندارن از لحاظ پنل و كيفيت نمايش تصوير تفاوت فقط تو ظاهر و منو هست كه ايسوس يكم بهتره اما تفاوت قيمتيشون رو در نظر بگيري كاملا lg خريد معقولانه تري هست.. شما كه ايسوس رو داري ٢ اينچ تفاوت زياد نيست كه بخواي lg بگيري من باشم asus رو ميدم ٢٧ اينچ lg ميگيرم.

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

الجی یاد شدهاز نظر بدنه و امکانات منوها از ایسوس ضعیف‌تره.

من شرالوسواس الخناس

بدنه نمیخواد باهاش کشتی بگیره که خخخخ

من از سری VX ایسوس مانیتور داشتم و استفاده کردم، معمولی ترین سری این شرکته

با حداقل امکانات، بدنه براق که جای اثر انگشت و خاک روش خیلی می مونه.

منوها هم معمولا امکانات  اولیه مناسب و هر دو دارن اصل پنلشونه، وسلام

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

بدنه نمیخواد باهاش کشتی بگیره که خخخخ

من از سری VX ایسوس مانیتور داشتم و استفاده کردم، معمولی ترین سری این شرکته

با حداقل امکانات، بدنه براق که جای اثر انگشت و خاک روش خیلی می مونه.

منوها هم معمولا امکانات  اولیه مناسب و هر دو دارن اصل پنلشونه، وسلام

درود به نظر من بدنه هم مهمه، بدنه ی vx با این که براقه، به آسانی از ریخت نمی افته.

درباره ی این که اصل پنله هم حرف زیاده، مختصر این که پنل همه چیز نیست، از جمله dell 2713h از پنل الجی بهره برده، درحالی که خود الجی نتونسته محصولی همتا با اون کیفیت رنگ تولید کنه. 

یک زمانی یک  نمایشگر eizo  17 اینچی داشتم که حساب کردم با فروشش می تونم 3 تا الجی 226v بگیرم که هم بزرگتره و هم بروزتره و هم بیشتره. ناسلامتی 3 بزرگتر از یک است.

از اون روزی که eizo رو فروختم و یکی از اون الجیهای کذایی که بزرگتر و بروزتر بود رو خریدم، مثل آدمی هستم که از بهشت رانده شده. 

خلاصه این هم انشای من بود درباره ی اهمیت بدنه و بقیه ی چیزها. 

مخلص

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

کارتتون چیه؟
با کامپیوتر چه کارایی انجام میدید؟
مشکلی توی اسوز دیدید که میخاید تعویضش کنید؟

سلام گرافیکم 970 بیشتر گیم و فیلم

مشکلی ندیدم فقط نمیدونم پایش چه مشکلی داره که مانیتور کج وایمیسته. چون امکانات ال جی رو دیدم یه مقدار وسوسه کرد از لحاظ ظاهر و تغییر 5 میلی به 1 میلی ثانیه

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود به نظر من بدنه هم مهمه، بدنه ی vx با این که براقه، به آسانی از ریخت نمی افته.

درباره ی این که اصل پنله هم حرف زیاده، مختصر این که پنل همه چیز نیست، از جمله dell 2713h از پنل الجی بهره برده، درحالی که خود الجی نتونسته محصولی همتا با اون کیفیت رنگ تولید کنه. 

یک زمانی یک  نمایشگر eizo  17 اینچی داشتم که حساب کردم با فروشش می تونم 3 تا الجی 226v بگیرم که هم بزرگتره و هم بروزتره و هم بیشتره. ناسلامتی 3 بزرگتر از یک است.

از اون روزی که eizo رو فروختم و یکی از اون الجیهای کذایی که بزرگتر و بروزتر بود رو خریدم، مثل آدمی هستم که از بهشت رانده شده. 

خلاصه این هم انشای من بود درباره ی اهمیت بدنه و بقیه ی چیزها. 

مخلص

بدنه براق مزایایی داره و 100 درصد معایبی، از مزایاش میه به زیبایی و از معایب میشه به جذب اثر انگشت و زود کثیف شدن اشاره کرد، که تمیز کردن مکرر اون هم باعث ایجاد خط و خش میشه رو سطح بدنهو بیشتر خودشو نشون میده، از اون طرف بدنه مات درسته زیبایی بدنه براق رو نداره اما به  سادگی کثیفی رو شنون نمیده و در مورد پنل و کیفیت، ایسوس اونقدرها هم که تفاوت قیمت داره با سایر برندهاحداقل در ایران آنچنان هم فوق العاده نیست، کافیه نقد ها و بررسی های سایت های معتبر خارجی و فید بک اشخاصی که خریدن رو ببینین، مانیتور های بنکیو تو ایران زیاد شناخته شده نیستن، الان بنده خودمبه تازگی تهیه کردم  و نسبت به پولی که دادم واقعا راضی هستم، از نظر امکانات، بدنه  و کیفیت تصویر بسیار عالیه.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، eigor گفته است :

سلام گرافیکم 970 بیشتر گیم و فیلم

مشکلی ندیدم فقط نمیدونم پایش چه مشکلی داره که مانیتور کج وایمیسته. چون امکانات ال جی رو دیدم یه مقدار وسوسه کرد از لحاظ ظاهر و تغییر 5 میلی به 1 میلی ثانیه

درود بودجتون چقدره؟ حداکثر

لینک به دیدگاه

سلام خودم vx229h دارم ال جی رو  امروز دیدم چشمم رو گرفت بیشتر از این نمیخوام هزینه کنم

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، eigor گفته است :

سلام خودم vx229h دارم ال جی رو  امروز دیدم چشمم رو گرفت بیشتر از این نمیخوام هزینه کنم

مدل های بنکیو رو حتما ببین، گول برند رو نخور و گرنه بنکیو برند بسیار معتبری هستش، تو سایت هایی مانند آمازون ، نیو ایگ ببینین.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

مدل های بنکیو رو حتما ببین، گول برند رو نخور و گرنه بنکیو برند بسیار معتبری هستش، تو سایت هایی مانند آمازون ، نیو ایگ ببینین.

یه زمانی سری VZ2350HM میخواستم بگیرم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

بدنه براق مزایایی داره و 100 درصد معایبی، از مزایاش میه به زیبایی و از معایب میشه به جذب اثر انگشت و زود کثیف شدن اشاره کرد، که تمیز کردن مکرر اون هم باعث ایجاد خط و خش میشه رو سطح بدنهو بیشتر خودشو نشون میده، از اون طرف بدنه مات درسته زیبایی بدنه براق رو نداره اما به  سادگی کثیفی رو شنون نمیده و در مورد پنل و کیفیت، ایسوس اونقدرها هم که تفاوت قیمت داره با سایر برندهاحداقل در ایران آنچنان هم فوق العاده نیست، کافیه نقد ها و بررسی های سایت های معتبر خارجی و فید بک اشخاصی که خریدن رو ببینین، مانیتور های بنکیو تو ایران زیاد شناخته شده نیستن، الان بنده خودمبه تازگی تهیه کردم  و نسبت به پولی که دادم واقعا راضی هستم، از نظر امکانات، بدنه  و کیفیت تصویر بسیار عالیه.

عزیز شما یادتون باشه که اسوز فریم لس هست و قسمت جلوی مانیتور 3 طرف کلا پلاستیک نیست و همش صفحس، کلا یه نوار زیر صفحه هست که طرح الومینیوم برس خوردس و اصلا جای اثر انگشت روش نمیمونه.

براقی پشت مانیتور هست فقط و اون هم که برای خیلی از افراد اصلا مهم نیست چون مانیتور رو به دیوار هست.

DSC_0036.thumb.JPG.dffcccc142b270ca8f815f35a7201ce7.JPG

برای من که کاملا تو دید هست هیچ مشکلی نداره از بابت کثیفی و ... که گفتید. اولا که دلیلی نداره هی انگشت بزنم به پشت مانیتور که جاش بمونه روش! دوما اگر هم یه روزی لازم بود و دست زدم به مانیتور و کثیف شد یا خاک گرفت با دستمال نانو که صفحه مانیتور رو تمیز میکنم پشتشم تمیز میکنم! خیلی خیلی کمتر خش میفته تقریبا خش قابل دیدن نمیندازه.

بعدم خب به فرضم که خط و خش افتاد! من مانیتور رو خریدم که استفاده کنم، مانیتور رو نخریدم که بندش بشم و بشینم فک کنم اینکار رو نکنم خط بیفته و نیفته!

نظر من اینه ممکنه نظر شما متفاوت باشه.

ولی تو این مانیتور ها براقی پشت مانیتور هست و مسئله حادی نیست که بخاد اذیت کنه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

عزیز شما یادتون باشه که اسوز فریم لس هست و قسمت جلوی مانیتور 3 طرف کلا پلاستیک نیست و همش صفحس، کلا یه نوار زیر صفحه هست که طرح الومینیوم برس خوردس و اصلا جای اثر انگشت روش نمیمونه.

براقی پشت مانیتور هست فقط و اون هم که برای خیلی از افراد اصلا مهم نیست چون مانیتور رو به دیوار هست.

برای من که کاملا تو دید هست هیچ مشکلی نداره از بابت کثیفی و ... که گفتید. اولا که دلیلی نداره هی انگشت بزنم به پشت مانیتور که جاش بمونه روش! دوما اگر هم یه روزی لازم بود و دست زدم به مانیتور و کثیف شد یا خاک گرفت با دستمال نانو که صفحه مانیتور رو تمیز میکنم پشتشم تمیز میکنم! خیلی خیلی کمتر خش میفته تقریبا خش قابل دیدن نمیندازه.

بعدم خب به فرضم که خط و خش افتاد! من مانیتور رو خریدم که استفاده کنم، مانیتور رو نخریدم که بندش بشم و بشینم فک کنم اینکار رو نکنم خط بیفته و نیفته!

نظر من اینه ممکنه نظر شما متفاوت باشه.

ولی تو این مانیتور ها براقی پشت مانیتور هست و مسئله حادی نیست که بخاد اذیت کنه.

موفق باشید.

سلام

من کلا میخوام این منظور رو برسونم که صرفا هر چیزی مارک ایسوس روش میخوره خوب نیست، چون این طرز تفکر اشتباه تو کشور خودمون وجود داره، به عنوان مثال ام اس ای شرکت خیلی خوبی هستش اما واقعا مادربورد هاش خیلی عالی نیستن و خیلی ضعف دارن و حداقل در برابر رقبا حرفی برای گفتن ندارن اما کارت گرافیکاش یکی از بهترین هاست توی دنیا، من تبلت ایسوس فقط تو فامیلا خودمون دیدم که 2 بار خرابی داشته، مانیتور خودم ایسوس بود خراب شد، در کل میگم هر چیزی امکان خرابی داره.

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام

من کلا میخوام این منظور رو برسونم که صرفا هر چیزی مارک ایسوس روش میخوره خوب نیست، چون این طرز تفکر اشتباه تو کشور خودمون وجود داره، به عنوان مثال ام اس ای شرکت خیلی خوبی هستش اما واقعا مادربورد هاش خیلی عالی نیستن و خیلی ضعف دارن و حداقل در برابر رقبا حرفی برای گفتن ندارن اما کارت گرافیکاش یکی از بهترین هاست توی دنیا، من تبلت ایسوس فقط تو فامیلا خودمون دیدم که 2 بار خرابی داشته، مانیتور خودم ایسوس بود خراب شد، در کل میگم هر چیزی امکان خرابی داره.

بله صد در صد همه برند ها خرابی دارن. هیچ برندی نیست که 100%  خوب باشه. همه برند ها کاستی هایی دارن.

مطمعنا برند اسوز هر جنسیش عالی نیست. همینجا بودن افرادی که مانیتور آکبند اسوز خریدن و بیش از یک پیکسل سوخته رو تصویر بود!! یا تو بحث مین برد چند وقت پیش یکی از دوستان مین برد اسوز دو سی پی یو ازشون سوزوند!!! یا مثلا برند گیگا الان من مینش رو دارم کلا نمیتونه بوت کنه خودشو! یعنی بایوسش بالا نمیاد! خیلی مسخرس مین 200 تومنی به راحتی این کار رو میکنه مین 1 تومنی گیگا نمیتونه این کار رو بکنه.

همه برند ها خوب و بد دارن دوست من کسی منکر این قضیه نیست.مین msi پارسال اگر اشتباه نکنم بهترین مین دنیا شد! و چند وقتی هست که No 1 in gaming هست. فکر کنم دیدتون به این برند با محصولات قدیمیش هست توصیه میکنم محصولات جدید این برند رو سرچ کنید مثلا مین z 270 m7 رو.

خرابی برای هر چیزی و هر برندی هست.

اما اینجا و در این تاپیک به خصوص درباره مانیتور ال جی و اسوز صحبت شد که بنده دیدم یه سری توضیحات جاشون خالیه که خاستم تکمیل کنم.

امیدوارم هیچ جنسی دست هیچ کسی خراب نشه مخصوصا با وضعیت اقتصادی الان که برای خرید یه قطعه باید 6 ماه نخوری و پس انداز کنی، حالا بخری و خراب شه واقعا ضد حاله.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...