رفتن به مطلب
  • 0

آیا کیفیت نوکیا 6 در حد انتظار هست ؟

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

سوال

دوستانی که نوکیا 6 دارن بیان بگن کیفیت این نوکیا های جدید چطوره ؟ ارزش خرید داره یا نه ؟

لینک به دیدگاه

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

درود

کیفیت این گوشی که به وفور در ویدیوهای بررسی شده دیده شد

و آمار بالایی که فروشش داشت هم همین موضوع رو تایید میکرد

ولی فکر نمیکنم الان دوستی این گوشی رو داشته باشه و بتونه پاسخ سوال شمارو بده 

چون تعداد بسیار محدودی به ایران اومده

لینک به دیدگاه

• 0

با این قیمتی که در ایران هست الان که اصلا" ارزش نداره

در بنچ مارک ها هم  حتی از پس p9  lite هوآوی هم بر نمیاد

اما نوکیا با توجه به اینکه تازه اجازه پیدا کرده با نام خودش گوشی تولید کنه  بازگشت دوبارش رو به شدت محتاطانه شروع کرده

در ظاهر بسیار خوب کارکرده ولی در پرفورمنس با استفاده از اسنپ دراگون که سابقه داغ کردن دارد و کلاس 430 با فرکانس پایین عملا" انتظار شاهکار نداشته باشید

در بحث ارتباطات هم متاسفانه از LTE cat4 استفاده کرده که واقعا" جای نگرانی هست در آینده برای ارتباط اینترنتی نسل جدید.

لینک به دیدگاه

• 0
در 12 دقیقه قبل، Ehsan^ گفته است :

با این قیمتی که در ایران هست الان که اصلا" ارزش نداره

در بنچ مارک ها هم  حتی از پس p9  lite هوآوی هم بر نمیاد

اما نوکیا با توجه به اینکه تازه اجازه پیدا کرده با نام خودش گوشی تولید کنه  بازگشت دوبارش رو به شدت محتاطانه شروع کرده

در ظاهر بسیار خوب کارکرده ولی در پرفورمنس با استفاده از اسنپ دراگون که سابقه داغ کردن دارد و کلاس 430 با فرکانس پایین عملا" انتظار شاهکار نداشته باشید

در بحث ارتباطات هم متاسفانه از LTE cat4 استفاده کرده که واقعا" جای نگرانی هست در آینده برای ارتباط اینترنتی نسل جدید.

درود

سابقه‌ی داغ کردن؟

این گوشی میان رده هست و در حد یک میان رده باید ازش انتظار داشته باشیم

لینک به دیدگاه

• 0
در هم اکنون، Mohsen P گفته است :

درود

سابقه‌ی داغ کردن؟

این گوشی میان رده هست و در حد یک میان رده باید ازش انتظار داشته باشیم

داغ کردن ربطی به میان رده بودن نداره به  معماری سازنده پردازنده مربوط میشه که میتوان هم رده از کمپانی دیگری تجهیز بشه  به صورت کلی هم اسنپ دراگون میزان بیشتری حرارت نسبت به پرفورمنس برابر تولید میکنه

فکر کنم من هم در همین حد ازگوشی تعریف کردم (حتی پایین تر)

ولی قیمت فعلیش در ایران  چیز دیگه ای میگه

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

داغ کردن ربطی به میان رده بودن نداره به  معماری سازنده پردازنده مربوط میشه که میتوان هم رده از کمپانی دیگری تجهیز بشه  به صورت کلی هم اسنپ دراگون میزان بیشتری حرارت نسبت به پرفورمنس برابر تولید میکنه

فکر کنم من هم در همین حد ازگوشی تعریف کردم (حتی پایین تر)

ولی قیمت فعلیش در ایران  چیز دیگه ای میگه

قیمت بالا چند دلیل داره

1- اولی اینکه نوکیا بعد از مدت‌ها به بازار برگشته و مردم با همون تجربه‌ی سابق هجوم بردن برای خرید که باعث شد قیمت افزایش پیدا کنه، البته انصافا هم طبق ویدیوها گوشی میان رده‌ی خوبی هست

2- در پی گزینه‌ی اولی، باعث شد موجودی بسیار کاهش پیدا کنه و باز هم دلیل دیگه‌ای شد برای افزایش قیمت

3- و نهایتا در پی کاهش موجودی، چون کماکان مشتری‌ها دنبال این کالا هستن، حباب قیمتیش هنوز نشکسته و همچنان داره رکورد فروش میزنه!

لینک به دیدگاه

• 0

در مورد قیمت که هیچ بحثی نیست که بسیار بالاست  که اونم میاد پایین به مرور، اما یک نگاهی انداختم دوستانی که میگن  نوکیا 6 با این رنج (230 یورو)  چیپست ضعیفی داره درست میگن، اصلا با بقیه مقایسه نکرده بودم. :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...