رفتن به مطلب

{کاهش قیمت دوباره} فروش اسپیکر لاجیتک z5500

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

عزیز یه سوال داشتم

چطور هردو اسپیکر رو به سیستم وصل کردی ؟ من یکیشونو با اپتال وصل کردم اون یکی رو با آنالوگ  ولی فقط یکیشنون رو میتونم فعال کنم

میتونی یه زحمت بکشین برام همراه عکس یه توضیح بدین 

ممنونم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، samannaseri گفته است :

سلام

عزیز یه سوال داشتم

چطور هردو اسپیکر رو به سیستم وصل کردی ؟ من یکیشونو با اپتال وصل کردم اون یکی رو با آنالوگ  ولی فقط یکیشنون رو میتونم فعال کنم

میتونی یه زحمت بکشین برام همراه عکس یه توضیح بدین 

ممنونم 

سلام
دوست عزیز این عکس از سیستم من نیست و برای یک کاربر خارجی هست ...
واسه خالی نبودن عریضه این عکسو گذاشتم ^_^

من قبلا 5500 رو با 2300 به کارت صدای تیتانیوم اچ دی وصل کردم  به صورتی بود که از اپتیکال برای 5500 استفاده میکردم و از خروجی استریو با یک کابل تبدیل برای 2300 و همزمان هر 2 کار میکرد

اساتید اگر راهی هست که از طریق پورت اپتیکال هر 2 اسپیکر رو میشه صدا گرفت راهنمایی کنید این دوستمون رو :x

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alirezamrl گفته است :

سلام
دوست عزیز این عکس از سیستم من نیست و برای یک کاربر خارجی هست ...
واسه خالی نبودن عریضه این عکسو گذاشتم ^_^

من قبلا 5500 رو با 2300 به کارت صدای تیتانیوم اچ دی وصل کردم  به صورتی بود که از اپتیکال برای 5500 استفاده میکردم و از خروجی استریو با یک کابل تبدیل برای 2300 و همزمان هر 2 کار میکرد

اساتید اگر راهی هست که از طریق پورت اپتیکال هر 2 اسپیکر رو میشه صدا گرفت راهنمایی کنید این دوستمون رو :x

من الان z5500  رو با  z906  دارم و هرکاری کردم نشده از هردو همزمان گرفت :/  ولی ممنون از شما

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

من الان z5500  رو با  z906  دارم و هرکاری کردم نشده از هردو همزمان گرفت :/  ولی ممنون از شما

کارت صدا چی داری ؟!
اوفففف چی میشه از هر 2 صدا بگیری.... من از 5500 و 2300 صدا گرفتم وحشتناک شده بود قدرتشون البته من کارت صوت داشتم و تو تنظیمات کارت یه گزینه بود وقتی انتخاب میکردی همزمان صدا برای 2 سیستم فعال میشد ....شما 5500 رو به اپتیکال وصل کن و 906 رو با دایرکت صد ابگیر ( همون 3 فیش منظورمه )

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، alirezamrl گفته است :

کارت صدا چی داری ؟!
اوفففف چی میشه از هر 2 صدا بگیری.... من از 5500 و 2300 صدا گرفتم وحشتناک شده بود قدرتشون البته من کارت صوت داشتم و تو تنظیمات کارت یه گزینه بود وقتی انتخاب میکردی همزمان صدا برای 2 سیستم فعال میشد ....شما 5500 رو به اپتیکال وصل کن و 906 رو با دایرکت صد ابگیر ( همون 3 فیش منظورمه )

کارت صدا ندارم

با مادربردگیگا gaming 5 x وصل کردم هر دو رو ولی فقط میشد از یکیشون صدا گرفت

همین کارو کردم 5500 رو با اپتیکال 906 هم با دایرکت ولی همزمان نمیداد صدا

کارت صدا 1 تومنی واقعا تغییری ایجاد میکنه که بخوام بخرم ؟

اصلا کارت صدا مث آمپیلی فایر های 1 تومنی که برای ماشین ها میذارن جواب میده؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، samannaseri گفته است :

کارت صدا ندارم

با مادربردگیگا gaming 5 x وصل کردم هر دو رو ولی فقط میشد از یکیشون صدا گرفت

همین کارو کردم 5500 رو با اپتیکال 906 هم با دایرکت ولی همزمان نمیداد صدا

کارت صدا 1 تومنی واقعا تغییری ایجاد میکنه که بخوام بخرم ؟

اصلا کارت صدا مث آمپیلی فایر های 1 تومنی که برای ماشین ها میذارن جواب میده؟

ببین تو قسمت تنظیمات کارت صدا گزینه ای در مورد استریو نداری ؟!
کارت صوت از سری ایکس فای کریتیو بگیر عالیه خیلی هم نمیخواد هزینه کنی . اگه تیتانیوم 7.1 پیدا کنی کارت خوبیه .... دست دومش تا 250 فکر کنم باشه . مطمنا کارت صدا کیفیت و قدرت بهتری به شما میده شک نکنید . مادربردهای حرفه ای که صوت کریتیو رو بردشون هست خوبه اما بازم من کارت صدای مجزا رو ترجیح میدم

اون آمپی که واسه ماشین هست رو من امتحان نکردم اما فکر کنم بشه

لینک به دیدگاه

20160212_140022.jpg

IMG_0061.jpg

pourya0537_60220-519251!5.jpg

این 2 تا فیلم دیدن داره ! :D:x قدرت افسانه ای ......

Z-5500 met Lil-Jon.mp4

Logitech_Z5500_Playing_Amilli_(Bass_Boosted)_By_Lil_Wayne.mp4

ویرایش شده توسط alirezamrl
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Keykhosro Goorani گفته است :

با این پول میشه یه سیستم پخش تقریبا حرفه ای از مارک سونی خرید که هم قابلیت دریافت با بلوتوث و هم مچ شدن با ان اف سی رو داره و به طور مجزا میتونه خیلی از فایل های صوتی و تصویری رو پخش کنه و البته خیلی امکانات دیگه!!!

قبول دارم که لاجیتک محصولات با کیفیتی تولید میکنه ولی متاسفانه نسب کارایی به قیمتش اصلا منطقی نیست!!!

دوست عزیز نمیخوام بحث کنم و تاپیک برای فروش هست و کسی که خریدار واقعی باشه میدونه این اسپیکر یعنی چی .....
شما سیستم پخش رو با اسپیکر پی سی مقایسه میکنی .... !  به نظرم این بحث ادامه پیدا نکنه بهتره

لاجیتک برند مستقیم در ارتباط با مایکروسافت و اپل هست شما داری پول کیفیتشو میدی و همیشه هم محصولاتش راضی کننده بوده در کنار هزینه ی یه کم زیادی که داره. تجربه خودم در خرید اسپیکر.ماوس.کیبورد.گیم پد و .... از این برند همیشه عالی و دوست داشتنی بوده

دنبال جور کردن پول بابت بدهی به همکار هستم و احتمالا به زودی اوکی  بشه و مطمئنا فروش کنسل میشه بعد از فراهم شدن مبلغ

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Keykhosro Goorani گفته است :

بله منم گفتم کیفیت خوبی داره محصولات لاجیتک و در این شکی نیست!ولی شرکتی مثل سونی هم سیستم های صوتی قوی تولید میکنه که میشه اون رو  هم به عنوان یک اسپیکر چند کاناله قدرتمند و با کیفیت برای کامپیوتر استفاده کرد و هم به عنوان یک سیستم پخش مستقل مالتی پلیر و البته یک سری قابلیت های دیگم به همراه داره!

من نمیخوام به اصطلاح تو سر مال بزنم چون اصلا هیچوقت چنین چیزی رو خرید نمیکنم!

ولی باید قبول کرد که مارکی مثل لاجیتک داره نون برندش رو میخوره مثل برندی مثل اپل که طبق تحقیقاتی که انجام شده هزینه تولید ایفون حتی یک سوم مبلغی که به فروش میره نیست!البته شرکت هایی مثل اینتل و انویدیا هم متاسفانه همین رویه رو در پیش گرفتن!

ولی خب در مواردی مثل سی پی یو و کارت گرافیک معمولا ناچار هستیم که خرید کنیم از این برند ها ولی وقتی در مورد کالایی مثل این اسپیکر ها و سیستم های صوتی قدرت مانور زیادی داریم منطقی نیست که هزینه کنیم برای مارک و برندی که از مشتری و مصرف کننده سو استفاده میکنه و محصولاتش رو با قیمتی غیر منطقی به بازار عرضه میکنه

به هر حال انشاالله به همون قیمتی که مد نظرتون هست بتونید به فروش برسونید اسپیکرهارو

سونی که برندش کاملا شناخته شده و دوست داشتنی هست و بحثی نیست اما شما در زمینه چندکاره بودن این سیستم گفتی اما من از شما میپرسم یه اسپیکر تخصصی واسه پی سی تو گیم لذت بهتری به شما میده یا سیستم پخش سونی ؟!
لازم به ذکره که این اسپیکر تو بخش دالبی و thx و بیت ریت عالی عمل میکنه و نمیشه در رده پایین تری از سونی قرارش بدیم و برای استفاده کامپیوتر شخصی بدون شک گزینه ی خیلی بهتری هست و این نظر خیلی از دوستانی هست که از این اسپیکر یا اسپیکرای رده بالای ادیفایر استفاده کردن....
تو بخش سیاست اپل کاملا موافق هستم با شما اما اینم باید در نظر بگیریم که بحث کیفیت در میان هست و شما هزینه ی خاص بودن کالا رو دارید پرداخت میکنید که البته میتونست منطقی تر باشه اما به شخصه عقیدم اینه که همیشه حاضرم پول بیشتری بدم و جنس باکیفیت و خاص استفاده کنم هرچند که واسه خرید این جنس صبر میکنم که پولم به اندازه کافی برسه و پروسه زمان بر هست .....

الان تمام برندها سیاستی مثل اپل و لاجیتک در پیش گرفتن و این قانون بازار اقتصادیه ...   ! حرفم روی برندها بود نه موارد دیگه (به طور مثال شرکت هواوی که با ورودش به بازار عملا هدفش تاثیر در فروش گوشی های سامسونگ و کلا اندرویدی ها بود)

در مورد هزینه هم شاید منطقی نباشه اما به طور مثال من که هزینه کردم برای سیستم خانگی و قطعات باکیفیت و بالا برداشتم خیلی شیرین تر و شکیل تر هست در کنارش یه اسپیکر حرفه ای استفاده کنم تا اینکه سیستم پخش مالتی سونی ......
همیشه مجموعه ای از بهترین ها در کنار هم لذت بخشه و شما ناچار به تقبل هزینه هستیدتا به اوج هیجان برسید

ممنون از حسن نیت شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/17, 17:36:07، alirezamrl گفته است :

قیمت : 1350000

قیمت یک میلیون و سیصدو پنجاه ؟؟؟!!!!!!!!!

خیلی بالاس

ویرایش شده توسط hadi.solimanzade
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 ساعت قبل، Keykhosro Goorani گفته است :

با این پول میشه یه سیستم پخش تقریبا حرفه ای از مارک سونی خرید 

در 33 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است :

من از شما میپرسم یه اسپیکر تخصصی واسه پی سی تو گیم لذت بهتری به شما میده یا سیستم پخش سونی ؟!
لازم به ذکره که این اسپیکر تو بخش دالبی و thx و بیت ریت عالی عمل میکنه و نمیشه در رده پایین تری از سونی قرارش بدیم و برای استفاده کامپیوتر شخصی بدون شک گزینه ی خیلی بهتری هست و این نظر خیلی از دوستانی هست که از این اسپیکر یا اسپیکرای رده بالای ادیفایر استفاده کرد اما به شخصه عقیدم اینه که همیشه حاضرم پول بیشتری بدم و جنس باکیفیت و خاص استفاده کنم هرچند که واسه خرید این جنس صبر میکنم که پولم به اندازه کافی برسه و پروسه زمان بر هست .....

در مورد هزینه هم شاید منطقی نباشه اما به طور مثال من که هزینه کردم برای سیستم خانگی و قطعات باکیفیت و بالا برداشتم خیلی شیرین تر و شکیل تر هست در کنارش یه اسپیکر حرفه ای استفاده کنم تا اینکه سیستم پخش مالتی سونی ......
همیشه مجموعه ای از بهترین ها در کنار هم لذت بخشه و شما ناچار به تقبل هزینه هستیدتا به اوج هیجان برسید

در 19 دقیقه قبل، hadi.solimanzade گفته است :

قیمت یک میلیون و سیصدو پنجاه ؟؟؟!!!!!!!!!

خیلی بالاس

سلام 

آقای مهاجر بردار عزیز و باحوصله 

بیخیال فروشش بشید! 

انشاا... مشکلتون برطرف بشه واین اسپیکر خاص و باارزشو نگه دارید 

چون قدرشو شما بهتر ازهمه میدونید 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Keykhosro Goorani گفته است :

با این پول میشه یه سیستم پخش تقریبا حرفه ای از مارک سونی خرید که هم قابلیت دریافت با بلوتوث و هم مچ شدن با ان اف سی رو داره و به طور مجزا میتونه خیلی از فایل های صوتی و تصویری رو پخش کنه و البته خیلی امکانات دیگه!!!

قبول دارم که لاجیتک محصولات با کیفیتی تولید میکنه ولی متاسفانه نسب کارایی به قیمتش اصلا منطقی نیست!!!

ای بابا شما مثل اینکه کلا کارتون اینه که برید توی تاپیک خرید و فروش این و اون بحث فنی کنید و نظر بدین.

چند وقت پیش تاپیک من هم با سخنان گوهربارتون مورد لطف قرار دادین.

تاپیک خرید و فروش جای این بحث ها نیست. اگر خریدار نیستین یا قیمت واستون عجیبه، عبور کنید از تاپیک.

یا اگر خیلی بهتون فشار میاد که حرفی نزنین، پیام خصوصی پدیده ای هست که باید لطف کنید و ازش استفاده کنید برای اظهار نظرهاتون.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

آقای مهاجر بردار عزیز و باحوصله 

بیخیال فروشش بشید! ?

انشاا... مشکلتون برطرف بشه واین اسپیکر خاص و باارزشو نگه دارید 

چون قدرشو شما بهتر ازهمه میدونید 

ارادت دارم جناب فردوسی ...
شما دعا بفرمایید مشکل حل بشه ایشالا فروش کنسل میشه.دارم این در و اون در میزنم فعلا مقداری از بدهی پرداخت شده ایشالا بقیه هم جور میشه
ممنون از لطف شما
والا همون اول توضیح دادم نظر خاصی بود واسه خریدار واقعی بیاد پ . خ اما ظاهرا بعضیا گوششون بدهکار نیست ........
از این دست مشکلات خیلی وقته تو لیون زیاد شده مشکلی نیست کسی که طالب جنس باشه خودش همه چیزو میدونه و میاد خصوصی

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، god of shadow گفته است :

ای بابا شما مثل اینکه کلا کارتون اینه که برید توی تاپیک خرید و فروش این و اون بحث فنی کنید و نظر بدین.

چند وقت پیش تاپیک من هم با سخنان گوهربارتون مورد لطف قرار دادین.

تاپیک خرید و فروش جای این بحث ها نیست. اگر خریدار نیستین یا قیمت واستون عجیبه، عبور کنید از تاپیک.

یا اگر خیلی بهتون فشار میاد که حرفی نزنین، پیام خصوصی پدیده ای هست که باید لطف کنید و ازش استفاده کنید برای اظهار نظرهاتون.

دوست عزیز ممنون به خاطر حرفای بجا و درست شما
متاسفانه یه عده همیشه حق به جانب  میان وسط تو این موارد و کاری نمیشه کرد و فقط باید تاسف خورد چون اگر همین جنس برای خودشون باشه میشه بهترین قطعه موجود در دنیا و .......

مشکل اصلی اینه که خریدار هم نیستن و فقط میخوان نظم تاپیکو بهم بزنن و اگر خریدار واقعی باشن میان خصوصی منم قیمت بهشون میدم
البته باعث  خوشحالی بنده هست چون تاپیک رو میارن بالا دوستان کارشناس و این حرکت وقتی ارزش بیشتری پیدا میکنه که شما در روز 1 بار بیشتر نمیتونید آپ کنید ... ! :D
بگذریم
روز خوبی داشته باشید 9_9

لینک به دیدگاه

من چند ماه دنبال این اسپیکر ها بودم با زور یکیشو پیدا کردم خریدم قیمتتون خیلی خوبه چون الان سیستم مشابه این edifier s760d هست که قیمت صفرش حدود ۲.۵ میلیونه ایشالا پولشو جور کنین نفروشینش به هیچ عنوان هم با سیستم های صوتی سونی و غیره تو این رنج قیمت قابل مقایسه نیست کسی که صداشو شنیده بیسش دلشو به لرزه آورده میدونه چی میگم کاش پولشو داشتم یکی هم میگرفتم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، farzad_jodary گفته است :

من چند ماه دنبال این اسپیکر ها بودم با زور یکیشو پیدا کردم خریدم قیمتتون خیلی خوبه چون الان سیستم مشابه این edifier s760d هست که قیمت صفرش حدود ۲.۵ میلیونه ایشالا پولشو جور کنین نفروشینش به هیچ عنوان هم با سیستم های صوتی سونی و غیره تو این رنج قیمت قابل مقایسه نیست کسی که صداشو شنیده بیسش دلشو به لرزه آورده میدونه چی میگم

سلطانه واقعا ...
بله با قیمتای بالاتر هم آگهی شده.تو سایت ایسام طرف نوشته آکبند 2 میلیون و ششصد و پنجاه !!!! یکی دیگه با کلی خط و خش و ضربه روی بدنه ساب گذاشته یک میلیون و پانصد و.....

ووفرش خود خود عشقه واقعا همینطوره من تا الان که چندین اسپیکر داشتم وصدای  سیستمای ماشینم شنیدم( تا 3 میلیون) واقعا باس به این دلربایی نداشتن . حتی تو ولومهای خیلی پایین سطح قشنگی از باس احساس میشه ...
قابلی نداره دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Keykhosro Goorani گفته است :

شما میگی یه اسپیکر تخصصی بهتر از یک سیستم پخش مالتی مدیا از برندی مثل سونی برای بازی هست؟!خب چرا؟!از نظر طراحی و ظاهر که معمولا زیباتر و شکیل تر هستن برای دکوراسیون های داخلی!کیفیت و تنظیمات صدا هم که اگه بیشتر نباشه کمتر نیست!از نظر قیمت هم که دیگه بماند...!!!

و اما در مورد مثلا برندی مثل اپل!خب الان در خیلی از پنجمارک ها گوشی های پرچمدار برندی مثل سامسونگ قوی تر عمل کرده!چه سخت افزار چه سرعت عملکرد نرم افزاری چه عمر باتری چه کیفیت صفحه نمایش و خیلی موارد دیگه!و البته خیلی از امکاناتی رو هم ارزه میکنه که ایفون از اون محروم هست مثل یک سری حسگر ها!من نه طرفدار اپل هستن نه سونی نه اینتل و نه هیچ برند دیگه!ببینید ما نباید متعصب باشیم به برند!این به نفع مشتری نیست و حتی ضربه میزنه به پیشرفت و ارتقا کیفیت محصولات!تعصب روی برند باعث میشه تا تولید کننده کمتر تلاش کنه برای جذب و همینطور نگهداشتن مشتری!شما میگی تمام برند ها همینن!نخیر به هیچ وجه!مثلا برندی مانند شیائومی که واقعا فوق العاده کار کرده و طیف وسیعی از محصولات رو تولید میکنه!!یا همین ای ام دی که خوشبختانه به تازگی وضعیت بهتری در بازار فروش پردازنده ها پیدا کرده و با قیمت های پایینش اینتل رو وادار میکنه تا کیفیت رو بالا برده و در عین حال قیمت هارو کاهش بده!

یک زمانی هم هست که شما هزینه و پولی که میدی هیچ اهمیتی نداره واستون حالا به هر دلیلی  که خب اونوقت حرفه ای(( به نظر اومدن ))به طور مثال یک اسپیکر در کنار یک سیستم میتونه اهمیت داشته باشه یا خرید یک کارت گرافیک تایتان که نسبت کارایی به قیمتش اصلا و با هیج منطقی قابل توجیه نیست.

البته من اشتباه کردم که اینجا این مطالب رو نوشتم چون برای فروش ایجاد شده نه نقد و بررسی و انتقاد!بنده چند وقت پیش یک کارت گرافیک 1080 برای فروش گذاشتم و قیمت رو تا 2200 پایین اوردم البته زمانی که این کارت 2800 قیمت داشت و دوستان لطف کردن چنان تو سر مال زدن و قیمت های پرت دادن که فهمیدم اگر تو دیوار اگهی میدادم قیمت ها منصفانه تر بود!به هر حال قصد به اصطلاح تو سر مال زدن ندارم و نمیخوام خللی در فروش ایشون ایجاد کنم و به همین خاطر تمام مطالبی رو که نوشتم پاک میکنم!

از نظر طراحی و ظاهر که معمولا زیباتر و شکیل تر هستن برای دکوراسیون های داخلی!کیفیت و تنظیمات صدا هم که اگه بیشتر نباشه کمتر نیست!از نظر قیمت هم که دیگه بماند...!!!
البته من اشتباه کردم که اینجا این مطالب رو نوشتم چون برای فروش ایجاد شده نه نقد و بررسی و انتقاد
لطف کردن چنان تو سر مال زدن و قیمت های پرت دادن که فهمیدم اگر تو دیوار اگهی میدادم قیمت ها منصفانه تر بود                    ( خیلی ممنونم که تلافی کردین ) !
:D

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پیام اخر رو هم پاک کردم!

تلافی؟گفتم قصد تو سر مال زدن ندارم و شما هم قیمتتون منطقی هست ولی در کل این کالا...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...