رفتن به مطلب

صبر برای 1080ti به پایان رسید! همین الآن از لیون کامپیوتر خرید کنید.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم.
داشتم لیون رو چک می کردم که با این صحنه رو به رو شدم : http://lioncomputer.ir/product/11522/کارت+گرافیک+زوتاک+ZOTAC+GTX+1080+Ti+Founders+Edition/
آفرین به لیون که بالاخره موجودش کرد.
لیون متچکریم!

ویرایش اول :
دوستان اولین کارت های غیررفرنس با چیپ 1080ti هم وارد شدن :https://....ir/vga-aorus-gtx-1080-ti-oc-xtreme-edition-gaming-wf-3x-11gb

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

قیمتش هم خوبه واسه کالایی که تازه وارد شده

حالشو ببرید دیگه

لینک به دیدگاه

حرف نداره حدس میزدم این قیمتا باشه معمولا ۶۰۰ هزارتومان بالاتر از قیمت دلاریشونن ولی خب ما فقیر فقرا باید بازم پول جمع کنیم

لینک به دیدگاه

برای کلای تازه وارد قیمت بد نیست . امیدوارم در آینده قیمت بهتر بشه . کارت 1080Ti کارت فوق العاده هست . مبارک کسی باشه که می خره و مصرف می کنه.

لینک به دیدگاه

هر سال کارت جدید 

این کارتا واسه لاکچریاس نمیدونم مردم چطوری دلشون میاد ۳تومن بدن کارت

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

بسم الله الرحمن الرحیم.
داشتم لیون رو چک می کردم که با این صحنه رو به رو شدم : http://lioncomputer.ir/product/11522/کارت+گرافیک+زوتاک+ZOTAC+GTX+1080+Ti+Founders+Edition/
آفرین به لیون که بالاخره موجودش کرد.
لیون متچکریم!

ویرایش اول :
دوستان اولین کارت های غیررفرنس با چیپ 1080ti هم وارد شدن :https://....ir/vga-aorus-gtx-1080-ti-oc-xtreme-edition-gaming-wf-3x-11gb

کارت زوتک رو دیدم قیمت خورده 3300000 اما قیمت با دلار 3800 من حساب کردم شد 2600000 خیلی کشیدن روش چ خبره 

لینک به دیدگاه

من حافظه ام ضعیفه یا کارت گرافیک GTX 1080 Founders Edition همین مارک Zotac با قیمت فروش اولیه 699 دلار روزی که وارد بازار ایران شد قیمتش حدود 2.700.000 تا 2.750.000 بود؟

شاید ظاهراً دلار این مدل هم Ti هست!

لینک به دیدگاه

من كه يكي از دو مدل زير را مي خرم هر كدام كه زود تر بياد 

1- msi gtx 1080 ti gaming x 

2-asus gtx 1080 ti rog strix oc

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

کارت زوتک رو دیدم قیمت خورده 3300000 اما قیمت با دلار 3800 من حساب کردم شد 2600000 خیلی کشیدن روش چ خبره 

تازه من كه كلي ذوق كردم اين قيمتو ديدم باز دمشون گرم من كه فكر نمي كردم زير 4 تومان باشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

تازه من كه كلي ذوق كردم اين قيمتو ديدم باز دمشون گرم من كه فكر نمي كردم زير 4 تومان باشه

دقیقا

در 8 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

داداش آئورس بهترینه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

دقیقا

داداش آئورس بهترینه

با قيافه ي aorus زياد حال نمي كنم و با نرم افزار هاي asus و msi هم راحت ترم.

لینک به دیدگاه

رفقا یکم سطح انتظاراتتون رو بیارید پایین

اخه 700 دلار بشه 4 میل؟

خب وارد کننده میاد میگه اینا نظروشون رو 4 میلیونه من میزارم 3 میل و 800 که یه حالی هم بکنن

با دلار 4 هزار تومن هم زیر 3 میل در میاد

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

من حافظه ام ضعیفه یا کارت گرافیک GTX 1080 Founders Edition همین مارک Zotac با قیمت فروش اولیه 699 دلار روزی که وارد بازار ایران شد قیمتش حدود 2.700.000 تا 2.750.000 بود؟

شاید ظاهراً دلار این مدل هم Ti هست!

Capture.thumb.JPG.4d3167596dca4a056078ed44ea174ae8.JPG

دلار اون موقع چینی بود 

الان دلار اصلی اومده به بازار 

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

مدل evga  ftw3 که  jayztwocents   هم بررسیش کرد هم از لحاظ پرفورمنس و هم از لحاظ دما از این دو مدل بهتر هست

https://www.youtube.com/watch?v=YF7D4Q0HtQU

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Cantaver گفته است :

مدل evga  ftw3 که  jayztwocents   هم بررسیش کرد هم از لحاظ پرفورمنس و هم از لحاظ دما از این دو مدل بهتر هست

https://www.youtube.com/watch?v=YF7D4Q0HtQU

اون که صدسال دیگه میاد ایران

لینک به دیدگاه

من امروز دوتا 1080ti گیگابایت اکستریم oc wf 3x خریدم . برم حالشو ببرم . البته از آریا کامپیوتر . چند روز دیگم 1080 های خودم رو میزارم برای فروش !!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

من امروز دوتا 1080ti گیگابایت اکستریم oc wf 3x خریدم . برم حالشو ببرم . البته از آریا کامپیوتر . چند روز دیگم 1080 های خودم رو میزارم برای فروش !!!

داداش لازم نداری ؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

یا حضرت پول ماشالا شما پردازندتونم 6950x هست اونم خودش 6 ملیون هست . دادش دست فقرا را هم بگیر . 

راستی یک عکس از سیستمتون بذارید لطفا.

لینک به دیدگاه

"حرف نداره"
"دمشون گرم"
"قیمتش هم خوبه"

شما چند نفر یا ماشین حسابتون خرابه یا حافظتون.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nas گفته است :

هر سال کارت جدید 

این کارتا واسه لاکچریاس نمیدونم مردم چطوری دلشون میاد ۳تومن بدن کارت

دقیقا! مبارک خریدارش اما باید این رو هم در نظر گرفت کارتی مثل 980TI که یه زمانی ۳ خورده ای معامله میشد بعد از گذشت یک سال الان ۱۴۰۰ براش قیمت بزارن میگن گرونه...درکل از نظر خرید این کارت ها یه خورده ریسکه! و افت قیمت ش هم ۲۰۰ ۳۰۰ تومن نیست ۲ ۱.۵ میلیونه!

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Radeon.AMD گفته است :

دقیقا! مبارک خریدارش اما باید این رو هم در نظر گرفت کارتی مثل 980TI که یه زمانی ۳ خورده ای معامله میشد بعد از گذشت یک سال الان ۱۴۰۰ براش قیمت بزارن میگن گرونه...درکل از نظر خرید این کارت ها یه خورده ریسکه! و افت قیمت ش هم ۲۰۰ ۳۰۰ تومن نیست ۲ ۱.۵ میلیونه!

اصلا ریسک نیست اتفاقا کسی که میره 1080 یا 1080ti میخره یجوری جلوی ضررهای آینده رو گرفته. شما میری 1080ti میخری که تا چهار سال نیازی به  ور رفتن و کلنجار رفتن با تنظیمات بازیها نداشته باشی و فکر عوض کردن کارت به ذهنت خطور نکنه. 

اما برعکس افرادی که میرن کارتای میان رده رو میخرن مثل من دائم ترغیب میشن کارتشون رو بعد یک سال یا یک سال و نیم بفروشن و مدل قوی تر بگیرن. اینجوری مجبورن کارت قبلی رو با ضرر بفروشن که همینطور ضررها روی هم جمع میشه.

من خودم چهار سال پیش با کارت 660 شروع کردم تو این چهار سال چهارتا کارت عوض کردم که هر سری مجبور بودم کارت قبلی رو با ضرر بفروشم. الان که حساب می کنم می بینم اگه با همون  660 سر میکردم و این همه ضرر نمیدادم الان مثل آب خوردن میتونستم یکدونه 1080 عروسک با واترکولر بخرم. ولی عوضش  الان1060 دارم یعنی برگشتم سر همون خونه اول.  

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

اصلا ریسک نیست اتفاقا کسی که میره 1080 یا 1080ti میخره یجوری جلوی ضررهای آینده رو گرفته. شما میری 1080ti میخری که تا چهار سال نیازی به  ور رفتن و کلنجار رفتن با تنظیمات بازیها نداشته باشی و فکر عوض کردن کارت به ذهنت خطور نکنه. 

اما برعکس افرادی که میرن کارتای میان رده رو میخرن مثل من دائم ترغیب میشن کارتشون رو بعد یک سال یا یک سال و نیم بفروشن و مدل قوی تر بگیرن. اینجوری مجبورن کارت قبلی رو با ضرر بفروشن که همینطور ضررها روی هم جمع میشه.

من خودم چهار سال پیش با کارت 660 شروع کردم تو این چهار سال چهارتا کارت عوض کردم که هر سری مجبور بودم کارت قبلی رو با ضرر بفروشم. الان که حساب می کنم می بینم اگه با همون  660 سر میکردم و این همه ضرر نمیدادم الان مثل آب خوردن میتونستم یکدونه 1080 عروسک با واترکولر بخرم. ولی عوضش  الان1060 دارم یعنی برگشتم سر همون خونه اول.  

دوست عزیز 1- شما اگه روی فول اچ دی بازی کنی به هیچ عنوان به 1080 نیازی نداری و 1070 یا 1060 ققشنگ 2-3سال کفاف میدن

شما 1080 با 1060 قیمتش 1 تومن باهم فرق داره! قشنگ 1تومنو میذاری کنار نسل جدید که بیاد 1060 خودتو میتونی 700 اینا رد کنی اون موقع 1700 یه کارت بخری از 1080 هم بهتر

نمونشم من خودم به چشم دیدم

مثل کسایی که رفتن 780تی ای خریدن بعد دوسال پوکید یا اونایی که 280ایکس میان رده خریدن الان میرن 480 میخرن که 780 هم بهتره ;)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

من خریدارم!اینم شمارم

09388913202

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

استدلالتون غلط هستش اولن اینکه قیمت 1080 ti الان 3400 و 3500 برای مدل رفرنس هستش و مشخصه قیمت غیررفرنس ها بیشتر از این در میاد اما الان قیمت rx 480 ۱۲۰۰ هستش که تقریبا یک سوم اونه الان این کارت راحت تا آخر نسل هشتم جواب میده و بی نیازی اما خب وقتی gtx 1080 ti میخری درسته که بازم این جواب میده اما باید این رو هم در نظر گرفت که انویدیا تا چند ماه آینده نسل جدیدش رو عرضه میکنه و با توجه به سنت خودش مدل 2070 که قیمتش هم ۳۵۰ دلار تا ۴۰۰دلاره از 1080ti قوی تره و این کارت بین کارت 2060 ۲۵۰ دلاری و 2070 ۳۵۰ دلاری قرار  میگیره خب آیا الان ارزش داره کسی به خاطر چند ماه اینقدر پول بده؟

همین طور 2080 ti که بازم چند ماه بعدش قراره جدیدترش بیاد که با یک سوم پول اونو کارت رو میگیره؟؟؟؟

دوستان توجه کنید بنده برای مثال از 20xx استفاده کردم و ممکنه اسمشون این نباشه

این شرایط در مورد amd کمی متفاوته چون انویدیا معمولا قدرت کارت گرافیک هاشو بعد از نسل جدید کاهش میده اما amd نه و الان با fury x که یه زمانی زیر 980ti بود داره با 1070 میجنگه بدون افت فریمی نسبت به گذشته

ویرایش شده توسط Radeon.AMD
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...