رفتن به مطلب

از بین این دو باندل کدوم رو انتخاب کنم

Recommended Posts

دوستان من میخوام با 500 تومن یه مادربرد و سی پی یو بخرم بین این دو گزینه گیر کردم لطفا راهنمایی کنید

1-مادربرد asus z97-k-csm  + سی پی یو g3260

مادربرد یک سال گارانتی داره با کارتن و پنل و به قول فروشنده کم کارکرد سی پی یو هم در حد چند روز استفاده شده همراه باکس و فن

2-مادربرد گیگابایت z68 + سی پی یو 2500K

مادربرد بدون گارانتی بدون کارتن با پنل.. سی پی یو هم کارکرده مشخض نیست چقدر کارکرده چقدر اور شده بدون باکس و فن...50 تومن گرونتر از باندل بالا

بر فرض اینکه اصلا قصد ارتقا نداشته باشم با این دو سوکت ...انتخاب کدوم دو مورد بالا بهتر هست

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

درود

100 درصد باندل اول، به این خاطر که خیلی جدیدتره و اینکه جا برای ارتقا داره و آینده نگرانه تره، فعلا همون سی پی یو هم اکثر نیازهای شما رو برآورده می کنه ، بعدا که پول اومد دستتون یه i5  یا i3 بگیرین مگر اینکه کار خاصی بخواین بکنین، مانند پردازش هایی که به قدرت سی پی یو وابسته هستن و...

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

دوستمون درست میگن، همین حالا سوکت 1155 مادربوردش پیدا نمیشه چه برسه به 2 سال دیگه !

لینک به دیدگاه

درود

باندل اول به چند دلیل. 

برای ارتقاء آسوده‌تر خواهی بود، چون قطعه‌های سازگار باهاش خیلی بیشتره. قیمت مناسب‌ترداره و نیز امکانات بیشتر و بروزتر. کارتن و پنل و گارانتی داره. 

لینک به دیدگاه

اگر فکر میکنید تا یک سال دیگه ممکنه ارتقا بدید اولی درغیر اینصورت دومی

لینک به دیدگاه

من نظرم برعکس بقیه هست . اگر فقط قصد خرید دارین و ارتقا نمیخواین بدین من پایینی رو انتخاب میکنم . کاری با امکانات مادربرد ندارم هرچند که مطمئنم هر دوتا برد فاقد wifi و پورتهای جدیدی مثل usb3.1 و ... هستن ولی سی پی یو پایینی اصلا قابل مقایسه با پنتیوم نیست کمااینکه شما روی باندل پایینی میتونین تا گرافیک 989 و یا 470_480 بندازین و خیلی گلوگاه نباشه . هردوتا ddr3 و دو بانده هستن و شما قطعا نمیخواین مثلا یه میلیون شایدم بیشتر هزینه بابت خرید رم با باس مثلا 3000 بدین پس همون پایینی رو با دوتا رم 1600 و 4گیگی ببندین و از قدرت بیشتری استفاده کنین . 

ولی از لحاظ ارتقا پذیری اگه بخواین درنظر بگیرین برین یه مادربرد H110 با یه پنتیوم 4400 نو بخرین دیگه . ولی بازم من میگم باندل 2500 کارایی به مراتب بهتری بهتون میده تا 4400 و ...

موفق باشین

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

من نظرم برعکس بقیه هست . اگر فقط قصد خرید دارین و ارتقا نمیخواین بدین من پایینی رو انتخاب میکنم . کاری با امکانات مادربرد ندارم هرچند که مطمئنم هر دوتا برد فاقد wifi و پورتهای جدیدی مثل usb3.1 و ... هستن ولی سی پی یو پایینی اصلا قابل مقایسه با پنتیوم نیست کمااینکه شما روی باندل پایینی میتونین تا گرافیک 989 و یا 470_480 بندازین و خیلی گلوگاه نباشه . هردوتا ddr3 و دو بانده هستن و شما قطعا نمیخواین مثلا یه میلیون شایدم بیشتر هزینه بابت خرید رم با باس مثلا 3000 بدین پس همون پایینی رو با دوتا رم 1600 و 4گیگی ببندین و از قدرت بیشتری استفاده کنین . 

ولی از لحاظ ارتقا پذیری اگه بخواین درنظر بگیرین برین یه مادربرد H110 با یه پنتیوم 4400 نو بخرین دیگه . ولی بازم من میگم باندل 2500 کارایی به مراتب بهتری بهتون میده تا 4400 و ...

موفق باشین

بحث کارایی یه طرف، قدیمی بودن و استهلاک و مصرف قطعات هم از سوی دیگر

باندل بالا راحت میتونن ارتقاش بدن بعدا ولی اون پایینی بسیار قدیمیه و مصرف بالا حرارت بالا و....

لینک به دیدگاه

سی پی یو و مادربرد خیلی حالیشون نیست استهلاک . کما اینکه مواردی هستن که از 10 سال پیش بصورت 24 ساعت شبانه روز روشنن و تا چند سال دیگه هم مداوم کار خواهند کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مورد اول سی پی یو با مادربرد نمیخونه

این مادربرد برای این سب پی یو خیلی زیاده

نظر من خرید یک h110 و جی ۴۴۰۰ هست

هر دو مورد رو به صورت اکبند با همون مبلغ ۵۰۰ میتونید تهیه کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...