رفتن به مطلب

نظرسنجی 3DCenter نشان می دهد Ryzen 5 موفق ترین عرضه را در چند سال اخیر داشته است

Recommended Posts

1.thumb.jpg.fd0ccb4d6c3f413d8fee1e39641a1839.jpg

AMD هنوز در سیل پول سازی محصولات جدیدش غرق نشده اما اگر این نظرسنجی ها درست باشند، احتملاً به زودی چنین امری نیز محقق خواهد شد! طبق نظرسنجی صورت گرفته توسط وب سایت 3DCenter که برای اولین بار در سال 2010 اقدام به برگزاری چنین نظرسنجی مشابهی کرده بود، عرضه پردازنده های سری Ryzen 5 کمپانی AMD تاکنون بیشترین بازخورد مثبت را از طرف کاربران داشته است.

%84 افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند نظری مثبت نسبت به سری Ryzen 5 داشته اند در حالی که %17.5 ممتنع و تنها %6.7 نیز دیدشان نسبت به این سری منفی بوده. برای مقایسه، هنگام عرضه پردازنده های Kaby Lake تنها %12 نظر مثبت، %45.3 ممتنع و %42.7 نیز نظری منفی نسبت به این سری پردازنده های اینتل داشتند.

2.png.28f32c5aee6db674cecee90ce450009e.png

هنگامی که پردازنده های سری Ryzen 7 هم عرضه شده بودند رای گیری مشابهی توسط 3DCenter صورت گرفته بود. %74.6 شرکت کنندگان در آن آمارگیری به نفع خانواده Ryzen 7 رای داده بودند، %17.5 ممتنع و %7.9 هم نظرشان راجع به این سری منفی بوده. تاکنون تنها سری پردازنده های اینتل که محبوبیت آنها نزدیک به پردازنده های سری Ryzen کمپانی AMD بوده، سری Sandy Bridge است که کمی از سری Ryzen 7 موفق تر بودند اما هنوز هم نتوانستند به سری Ryzen 5 نزدیک شوند.

یکی دیگر از قسمت های جالب این رای گیری، سوال از شرکت کنندگان درباره اینکه آیا واقعاً خودشان هم قصد خرید این محصولات را دارند یا خیر بوده؛ که در این قسمت این سری Ryzen 7 بود که با بیشترین آرا بالاتر از سری Ryzen 5 و Sandy Bridge قرار گرفت.

3.thumb.JPG.1da643ac574689a29604e818b65b183f.JPG

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما هم واقعاً علاقه مند به خرید پردازنده های Ryzen هستید؟

4.thumb.JPG.99c7c829e94e4ab7cab1484d253dc333.JPG

منبع: WCCFTech

مترجم: مجید بکائیان

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر جناب ت.........خ استر :D

والا کاربرا اکثریت قریب به اتفاق از جمله خودم خیلی دوست دارم این پردازنده ها رو بخرم و داشته باشم منتها پولی در کار نیست که بخوام حتی به این پردازند ه ها فکر بکنم

با این وضعیت گرونی و بی پولی فقط باید عکسها و تستهاشونو ببینیم بعد تو سروکله هم بزنیم که کدومش بهتره

یادمه زمانی سی پی یویه i7 2600k رو از جناب حسینی قیمت گرفتم واسه خودم به من 395000 تومن قیمت دادن :(  حالا حتی جرات نمیکنم قیمتها رو نگاه کنم >:(

لینک به دیدگاه

دقیقا منم نظرم مثل دوست گلمون هست ولی خیلی دوست دارم یه سیستم رو این سوکت داشته باشم . متاسفانه بدجوری تو منگنه هستیم و زیر فشار . من یکی که دیگه امیدی به این مملکت ندارم خدا بیامرزه ایران رو 

لینک به دیدگاه

رایزن دازنده نیستن شیطون بلا هستن واقعا نسبت به قیمت و کارایی رقیبی ندارن من اینجا تاسف میکنم از قیمتهای سسرسام آور اینتل  بنجمارکها رو که میبینی فمفک میکنی این چه قیمت هایی که اینتل میزاره رو پردازنده هاش مثلا قیمت ۶۹۰۰ اینتل ۴۳۰۰ هست در برابر اون  رایزن ۱۷۰۰ با کارایی تقریبا برابر اما قیمت ۱۵۰۰ و مصرف کمتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کافی بود رایزن یه کم ایراد داشته یا مصرف یا حرارتش بیشتر باشه فنهای اینتل فوری میکوبیدن اما الان حرفی واسه گفتن حتی واسه اونا خوب میشه چون اینجوری اینتل مجبور به کاهش قیمت میشه مثل انویدیا

لینک به دیدگاه

واقعا خیلی بده که مشکل مشترک همه گرانی قطعات و بی پولی هست

با این اوصاف دیگه حتی وارد کننده ها هم در سالهای آینده فکر نکنم تمایلی به واردات داشته باشن

افق Desktop Pc رو در ایران واقعاً رو به پایان میبینم :(

لینک به دیدگاه

منم واقعا دوست  دارم  رایزن بگیرم   ولی مسله گرانی قطعات هست

خد اکنـــــه پولدار شیم انشاا...

134758_214.jpg

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...