رفتن به مطلب

یک سوال در رابط با موس پد کوگار

Recommended Posts

سلام دوستان

گفتم شاید اینجا مناسب باشه برای زدن موضوع بنده حالا نمی دونم شاید سوال بنده مسخره باشه ولی خوب خودم فکری کردم چیزی به ذهنم خطور نکرد گفتم از شما کمک بگیرم خلاصه ببخشید

دوستان من تو یکی از مسابقات لیون بن تخفیف 50 تومان برده بودم:D برای همین گفتم بیام یکی موس پد بگیرم موس پد انتخاب کردم

http://lioncomputer.ir/product/5201/موس+پد+کوگار+SPEED+Large/

ولی متاسفانه کلمه Large رو نخوندم و یک موس پد بزرگ سفارش دادم برای سیستم در حالی که میز سیستم من زیاد بزرگ نیست

20170509_194048.thumb.jpg.ef7b77d26f80cbf0c9e55dfc208f12e1.jpg

20170509_194141.thumb.jpg.5d339a1bb954c5c7d8f1d381015202df.jpg

20170509_194750.thumb.jpg.89db4a8448a26810df5a5e5709bd7d58.jpg

اینم عکس موس پد که تو نت پیدا کردم

maxresdefault.thumb.jpg.9214a85680a3bcdd963d369fad41854a.jpg

حالا نظر شما چیه دوستان به نظرتون چطور ازش استفاده کنم یا اصلا میشه استفاده کرد؟

موفق باشین:x

لینک به دیدگاه

سلام. من داشتم. یکم بزرگه و زود خاک میشینه روش و پیشنهاد میکنم شبا یه پارچه ای چیزی بزار روش که خاک تا صبح نشینه. 

جنسش خیلی عالیه.

یکم بزرگه ولی بازم قابل قبونه.

سازش 45 در 40 هست و میتونی قصمتیش رو بدی زیر مانیتور وکیس

لینک به دیدگاه

در وهله ی اول برای تمدد اعصاب اون نایلونا ی رو میز رو بکنید? 

شما کلا فضای دستتون کمه موس پد رو بدید زیر کیس ! که البته ممکنه بعد یه مدت جا کیس روش بمونه (کوبیده بشه)  البته از جنسش اطلاع ندارم که بعیده 

لینک به دیدگاه

اگر نفرستادن هنوز، صبح زنگ بزن کنسل کن، یه چیز دیگه بخر.

Sent from my D6503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Alireza999 گفته است :

اگر نفرستادن هنوز، صبح زنگ بزن کنسل کن، یه چیز دیگه بخر.

Sent from my D6503 using Tapatalk

سلام داداش

متاسفانه دستم رسیده

فعلان همین کاروی که بقیه دوستان گفتم انجام میدم نصف رو می کنم رو کیس یا مانیتور

از همه دوستان بابت راهنمایی ممنونم

موفق باشید:x

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام دوستان

گفتم شاید اینجا مناسب باشه برای زدن موضوع بنده حالا نمی دونم شاید سوال بنده مسخره باشه ولی خوب خودم فکری کردم چیزی به ذهنم خطور نکرد گفتم از شما کمک بگیرم خلاصه ببخشید

دوستان من تو یکی از مسابقات لیون بن تخفیف 50 تومان برده بودم:D برای همین گفتم بیام یکی موس پد بگیرم موس پد انتخاب کردم

http://lioncomputer.ir/product/5201/موس+پد+کوگار+SPEED+Large/

ولی متاسفانه کلمه Large رو نخوندم و یک موس پد بزرگ سفارش دادم برای سیستم در حالی که میز سیستم من زیاد بزرگ نیست

20170509_194048.thumb.jpg.ef7b77d26f80cbf0c9e55dfc208f12e1.jpg

20170509_194141.thumb.jpg.5d339a1bb954c5c7d8f1d381015202df.jpg

20170509_194750.thumb.jpg.89db4a8448a26810df5a5e5709bd7d58.jpg

اینم عکس موس پد که تو نت پیدا کردم

maxresdefault.thumb.jpg.9214a85680a3bcdd963d369fad41854a.jpg

حالا نظر شما چیه دوستان به نظرتون چطور ازش استفاده کنم یا اصلا میشه استفاده کرد؟

29 خربدارم اگه هنو استفاده نکردی

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

29 خربدارم اگه هنو استفاده نکردی

خدای اگه قصد فروش داشتم تایپک جدا میزدم نه این که اینجا از بقیه دوستان کمک بخوام

خیر داداش

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

سعی کن کیبورد رو بیاری رو میز و مراحل زیر رو انجام بدی  . ماوس و کیبورد باید هم تراز همدیگه باشن 

اول عرض کنم که احساس میکنم سمت راست کیس مثل سمت چپ  ساب اسپیکر فضا زیاد هست. و این یعنی خودت توجه درستی به چینش قطعات نکردی برای باز کردن فضای بیشتر

1- با حذف ساب از روی میز   کیبورد میتونست به سمت چپ منتقل بشه و فضا برای موس پد باز بشه . البته بدلیل اینکه میز شما دوباکسه هست و باید وسط میز قرار بگیرید .  بخاطر اینکه کیبورد از وسط میز به سمت چپ رفته در تایپ کردن مشکل پیدا میکنید و باید به بدنتون کش بدید برای تایپ کردن و این باعث خستگی میشه    .  به هم خوردن  هماهنگی دکور بماند.

اگه به هیچ عنوان قصد آوردن کیبورد روی میز نداری پس عملا فضای سمت چپ میز بی استفاده میشه برای رفع این مشکل

2-با حذف ساب از روی میز و انتقال کیس به سمت چپ میز.     اینجوری فضا برای موس پد که راست دست هستی باز میشه . اما باز هم مشکل پیش میاد و اون پنجره ویندو کیس هست!  که قطعا برات مهمه نمای داخل کیس  تو دید باشه.    اگه این مورد رو میتونی ندید بگیری بهترین راهکاره

3- میمونه بهترین راهکار ساخت باکس هم ارتفاع میز که کیس روی اون قرار بگیره. هزینه زیادی نمیبره 

راهکار اخر خرید میز کارکرده بزرگتر هست و امیدوارم براحتی بتونی تهیه کنی

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام

سعی کن کیبورد رو بیاری رو میز و مراحل زیر رو انجام بدی  . ماوس و کیبورد باید هم تراز همدیگه باشن 

اول عرض کنم که احساس میکنم سمت راست کیس مثل سمت چپ  ساب اسپیکر فضا زیاد هست. و این یعنی خودت توجه درستی به چینش قطعات نکردی برای باز کردن فضای بیشتر

1- با حذف ساب از روی میز   کیبورد میتونست به سمت چپ منتقل بشه و فضا برای موس پد باز بشه . البته بدلیل اینکه میز شما دوباکسه هست و باید وسط میز قرار بگیرید .  بخاطر اینکه کیبورد از وسط میز به سمت چپ رفته در تایپ کردن مشکل پیدا میکنید و باید به بدنتون کش بدید برای تایپ کردن و این باعث خستگی میشه    .  به هم خوردن  هماهنگی دکور بماند.

اگه به هیچ عنوان قصد آوردن کیبورد روی میز نداری پس عملا فضای سمت چپ میز بی استفاده میشه برای رفع این مشکل

2-با حذف ساب از روی میز و انتقال کیس به سمت چپ میز.     اینجوری فضا برای موس پد که راست دست هستی باز میشه . اما باز هم مشکل پیش میاد و اون پنجره ویندو کیس هست!  که قطعا برات مهمه نمای داخل کیس  تو دید باشه.    اگه این مورد رو میتونی ندید بگیری بهترین راهکاره

3- میمونه بهترین راهکار ساخت باکس هم ارتفاع میز که کیس روی اون قرار بگیره. هزینه زیادی نمیبره 

راهکار اخر خرید میز کارکرده بزرگتر هست و امیدوارم براحتی بتونی تهیه کنی

سلام آقا مهدی تشکر بابت کمک و راهنمای بنده

والا سمت راست بنده فضا نیست متاسافه و کلشو کیس گرفته و فقط سمت چپ اونجایی که ساب است فضا است

و درست می گید کیبوردم نمیشه آورد بالا و تو تایپ مشکل پیدا میشه

والا اگه کیسو بیارم سمت چپ درست میاد جلوی پنجره و اینجاد هم یزد است و یهو دیدی گردوخاک میاد و رو کل کیس خاک میشنه:Dاینطوری باید به صورت هر روزه تمیز کنم:D که این موردم متاسفانه با این وضعیت نمیشه

و برای ساخت باس فکر کنم باید رفت پیش نجاری ها درسته؟یا جایی دیگه؟:Dفقط باید خیلی محکم باشه که این کیس سنگین کولر مستر 5 پرو رو نگه داره:D

با این حال بازم می تونم نصفشو بندازم زیر کیس و یا مانیتور

موفق باشی داداش:x

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

در وهله ی اول برای تمدد اعصاب اون نایلونا ی رو میز رو بکنید? 

شما کلا فضای دستتون کمه موس پد رو بدید زیر کیس ! که البته ممکنه بعد یه مدت جا کیس روش بمونه (کوبیده بشه)  البته از جنسش اطلاع ندارم که بعیده 

اون که روی میزه یک طرح که خودم گرفتم رو میز چسبوندم که به الان به نظرم خودم هم زیاد جالب نیست:D

لینک به دیدگاه

من هم مقداریشو زیر کیس و مقداریشو زیر کیبرد و مقداریشو ! برای قرار دادن گیم بد و مقدار باقمیانده را برای موس استفاده میکنم و اعتقاد دارم که پد باید بزرگ باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گفتم یک تحولی به میز بدهم اون چیزی که رو میز گذاشته بودمو برداشتم که خیلی بهتر شد

موس پدو کمیشو بردم زیر کیس که مشکلی نیست

و 4 راه برقی که پشت مانیتور بودو بردم پایین میز و خیلی از سیم ها هم رفت پایین میز که خیلی بهتر از قبل شده

از همگی دوستان بابت راهنمایی ممنونم

20170510_162633.thumb.jpg.e27f4c2731f7d62daf703d47c2c91b43.jpg

20170510_162627.thumb.jpg.67ccafdcb9c6171b5895e5e68dabfc8c.jpg

20170510_162618.thumb.jpg.cdc5a5ba84bb821adc4df5e746c5880e.jpg

لینک به دیدگاه

خب دوستانی که منفی دادن افرین خیلی خوب ود من یه شوخی کردم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز کلا پد های موس متوسط و بزرگ یه جورایی باید براشون دنبال کاربرد بگردین حالا از هر برندی باشه. به نظر من کاربردی ترین اندازه پد ها یکی small و extended large هستش. من هم از پد موس شما دارم و اول گذاشتم زیر موس خوشم نیومد بعد یک پد موس کوچیک خریدم واسه موس و پد موس گرین رو گذاشتم زیر کیبرد

pad.thumb.jpg.182820afa16e4f7c8d2f621242ffeac6.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...