رفتن به مطلب

تبدیل فایل های PDF به Word.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

برنامه ای میشناسید که فایل های PDF رو به Word تبدیل کنه؟

اصلا همچین برنامه ای وجود داره؟

لینک به دیدگاه

سلام بله قبلا این کارو انجام دادم یک سرچ بزنین داخل گوگل برنامه مورد نظرتون و پیدا میکنین.

البته بعضی مواقع فایل  pdf  ، عکس هست که دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hamedlim گفته است :

سلام بله قبلا این کارو انجام دادم یک سرچ بزنین داخل گوگل برنامه مورد نظرتون و پیدا میکنین.

البته بعضی مواقع فایل  pdf  ، عکس هست که دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد

یکی دو تا دانلود کردم ولی خراب تبدیل میکنن

59130d6cf3673_.thumb.PNG.ac12ba9d76cf4f4303005ddaed4f00f7.PNG

لینک به دیدگاه

بستکی به pdf داره بعضی ها قابلیت کپی شون  رو غیر فعال کردن اما اگه قفل نباشه بهترینشون همون ورد 2016 هست که میتونه راحت باز کنه 

لینک به دیدگاه

برنامه كه زياد هست به فارسى سرچ كنيد مياد البته اكثرشون توى تبديل متون فارسى و عربى به انگليسى لنگ ميزنن و نميتونن مطابق كار رو تحويل بدن و اكثرا توى متون انگليسى قوى تر عمل ميكنن مثل همون برنامه اى كه صوت رو به متن تبديل ميكرد...

به هر ما كه هنوز نياز به اينجور برنامه ها نداشيتم ولى شما تحقيق بكن نتايجشو اعلام بكن بقيه استفاده كنن و يه چيز ديگه اگه نرم افزار اكروبات جديد رو نصب كنى اينطور كه يكى از دوستان حضورى نشونم داد ميتونى متن رو ازش مستقيم سلكت و كپى كنى و يا اينكه توى خود PDF سرچ هم بكنى!!!

لینک به دیدگاه

جز این که توی کشوری زندگی میکنیم که نابسامانه ، بخاطر زبانمون هم از خیلی از امکانات محرومیم ، یکی دیگه از مزایایی ایرانی بودن ، چرا توی شکلک های انجمن پوکر فیس نیست ؟

لینک به دیدگاه

برنامه نمیشناسم اما یه بنده خدایی بود، چند مورد کارمو راه انداخت...
هزینه ای که میگرفت هم خیلی مناسب بود. پشتیبانیش هم اوکی بود.
اگه خواستید بفرمایید اطلاعات تماسشون رو در اختیارتون بزارم.

لینک به دیدگاه

شما adobe acrobat pro رو نصب کن.. بعد تو ادیت کردن متن متن رو کپی کن از تو pdf و paste کن تو ورد..  امتحان کردم جواب داد.. این نرم افزارای تبدیل و ocr هیچکدوم درست درمون تبدیل نمیکنن متن فارسی رو

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

شما adobe acrobat pro رو نصب کن.. بعد تو ادیت کردن متن متن رو کپی کن از تو pdf و paste کن تو ورد..  امتحان کردم جواب داد.. این نرم افزارای تبدیل و ocr هیچکدوم درست درمون تبدیل نمیکنن متن فارسی رو

اطلاعات یه سایته ، صفحه هاش رو توی فابل PDF برای دانلود گذاشته ، بنده به صورت Word نیاز دارم ، وگرنه خودم میتونم همون صفحه ها رو کپی کنم ،   1000 صفحه هست ، یه تبدیل کننده درست باشه کارش میشه 2 روز ، فقط لازمه بگذاری PDF دانلود بشه بعد همه رو تبدیل کنی ، ولی بخوام کپی کنم دو هفته طول میکشه

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ATER گفته است :

اطلاعات یه سایته ، صفحه هاش رو توی فابل PDF برای دانلود گذاشته ، بنده به صورت Word نیاز دارم ، وگرنه خودم میتونم همون صفحه ها رو کپی کنم ،   1000 صفحه هست ، یه تبدیل کننده درست باشه کارش میشه 2 روز ، فقط لازمه بگذاری PDF دانلود بشه بعد همه رو تبدیل کنی ، ولی بخوام کپی کنم دو هفته طول میکشه

اگه اینجوریه که وقتتو هدر نده .. همی الان شرو کن دو هفته رو. چیزی پیدا نمیکنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...