رفتن به مطلب

خرید اسپیکر

mester
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

توی رنج 600 تا 700 تومن اسپیکر 2.1 چی بخرم؟

چیزی که خودم بهش رسیدم t3 هست

چیزی که همه بهش تکیه میکنن این هست که کیفی صداش بی نظیر هست اما من هنوز توی قدرت صداش به قطعیت نرسیدم

راستش الان لپ تاپم رو به aux دستگاه ضبط  های قدیمی که حدود 15 سال پیش توی بورس بودن وصل کردم اون روزی که خریده بودیم یکی از بهترین ها توی رنج خودش بود مارکش هم sony هست از کدوم از باند هاش 200 وات rms هست

الان به نظرتون قدرت صدای t3 نزدیک به این هست؟

جایی هست بریم قدرت صداش رو تست کنیم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mester گفته است :

سلام

سلام دوست من.

عزیز یه عکس از سیستم الانتون میزارید؟

و اینگه قراره اسپیکر رو هم به لپ تاپ وصل کنید؟

مشکل سیستم الانتون چیه میخاید سیستم رو عوض کنید؟

چه کاربردی داره اسپیکر براتون؟ گیم فیلم موزی ؟ چه نوع اهنگایی گوش میدید؟
بیشتر کیفیت براتون مطرحه یا قدرت؟

لینک به دیدگاه

سلام

من چند روز نبودمSpeaker_2017_05_15_16_02_22.jpgSpeaker_2017_05_15_16_02_19.jpg

عکس پیوست شد

اره اسپیکر بیشتر به همین لپ تاپ وصل میشه(تقریبا همیشه)

مشکل فعلی این هست که یکی از باند ها پاره شده ضمن اینکه سیستمش با توجه به قدیمی بودن خیلی بزرگ هست و گرنه هم از کیفیت و هم قدرتش راضی بودم

کاربرد هم فقط موزیک هست و طبیعتا میشه اسپیکر 2.1 (شما در نظر بگیر همه نو ع اهنگ هایی طرفدار سبک خاصی نیستم هر چی خوشم بیاد گوش میدم)

اول کیفیت بعد قدرت

همنجور که گفتم تو بررسی هایی که انجام دادم کیفیت t3 حرف نداره اما سر قدرتش شک دارم

هنوز درست متوجه نشدم قدرتش چند وات rms هست

سیستم فعلی اینجوری که روش نوشته 200+ 200 rms هست سوالی که دارم این هست با توجه به قدیمی بودن این سیستم (مال حدود 15 سال پیش) و اینکه نوع کاربریش فرق داره تفاوتی بین rms این و اسپیکر ها فعلی هست؟ مثلا ممکنه 100 وات اسپیکر معادل این باشه؟ یه چیزی تو مایه همون کنتراست مانیتورها که هر شرکتی مبنای خاصی برا خودش داره و مبنای مقایسه نیست

با تشکر

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mester گفته است :

سلام

...

سلام مجدد دوست من.

عزیز اسپیکری که شما دارید کیفیت و قدرت خوبی داره. ولی کابردش خیلی متفاوت با چیزیه که شما میخاید که نتیجش میشه اشغال فضای زیاد و بیکار موندن قسمت های خیلی خوب اون ضبط از جمله DAC محشرش.

در هر صورت تا بودجه 700 هزار تومن که بتونه صدای مطلوبی بده http://lioncomputer.ir/product/2908/اسپیکر+لاجیتک+Z623/ هست که خوش صدا و بلند هست. استاندارد THX هم داره.

برای بلندی صدا  رو این مدل اصلا شک نکنید. فک نمیکنم بتونید بیشتر از 50% ولومش رو استفاده کنید.

اگر کیفیت و خلوص صدا براتون اولویت داره http://lioncomputer.ir/product/8229/اسپیکر+کریتیو+E-MU+XM7/ هست که بی نهایت خوش صدا و با کیفیت هست. همه چی رو واقعی تحویلتون میده.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اینجا   درمورد تی 3  و زد 623  صحبت شده   میتونه کمکتون کنه

لینک به دیدگاه

سلام
در ادامه ی عرایض جناب فردوسی ....
از بین تی 3 و 623 و کریتیو emu  یکی انتخاب کن
اگر خیلی به کیفیت و تفکیک صدا اهمیت میدی و قدرت متوسط و باس دلنشین و فضای کم تو اولویت هست بدون شک تی 3 بهترین انتخابه. قدرتشم اونقدری هست که شما رو راضی کنه مطمنم....
اگر باس نرم و عمیق و قدرتمند میخواید و حجم صدای عالی و به قول معروف شیشه لرزون 623 اسپیکری هست که از خریدش پشیمون نمیشید ...
و در آخر اگر باس اغراق شده و توان هضم باس از درایو ووفر ندارید و کیفیت و حجم و قدرت متوسط رو به پایین ملاک هست همون مدل emu کریتیو که دوستمون اشاره کرد مورد استثنایی هست که واسه مانیتورینگ هم استفاده میشه و بی نظیره
البته مقایسه سیستمی که اشاره کردید با اسپیکر پی سی درست نیست منم قبلا استفاده میکردم و دستگاه پخش ساسمونگ ds 9850 دارم که 2تا ساب 8 اینچ داره و 4600 وات pmpo هست

بدون شک صدای اسپیکرتخصصی تر و  دلنشین تر هست از هر لحاظ

موفق باشید

ویرایش شده توسط alirezamrl
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...