رفتن به مطلب

این سیستم منه ببینید برا گیمینگ خوبه یا نه

Recommended Posts

سلام دوستان ببینید خوبه یانه خودم که تا حالا تمام بازیارو برام اجرا کرده رو اولترا و های بدون افت فریم

gpu:nvidida gfors gtx 750 ti oc edition 2gb

ram:16gb two chanele

cpu:intel core i5 4460

motherboard:gigabyte p81-d3

power:green 480w plus

لینک به دیدگاه

درود برای گیمینگ در  رزولوشن HD  یا همون 768*1366 کاملا مناسبه برای بالاتر از اون نیاز به ارتقاء کارت گرافیک دارین، البته همین کارت گرافیک شما هم از نظر من خوبه

و نیازتونو برآورده میکنه.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

سلام. برای 720P خوبه اما باید تو بازی های سنگین قید anti filter هارو بزنی. چون اگه مثلا msaa رو فعال کنی فریم کم میاد. به نظر من اگه بتونی به 960 ارتقا بدی خیلی بهتره.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود برای گیمینگ دذ ذرولوشن HD  یا همون 768*1366 کاملا مناسبه برای بالاتر از اون نیاز به ارتقاء کارت گرافیک دارین، البته همین کارت گرافیک شما هم از نظر من خوبه

فکر کنم منظور شما 1280x720 باشه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mamad00700 گفته است :

سلام دوستان ببینید خوبه یانه خودم که تا حالا تمام بازیارو برام اجرا کرده رو اولترا و های بدون افت فریم

gpu:nvidida gfors gtx 750 ti oc edition 2gb

ram:16gb two chanele

cpu:intel core i5 4460

motherboard:gigabyte p81-d3

power:green 480w plus

مانیتورتون چی هست؟

لینک به دیدگاه

برای 720p میشه گفت بد نیست. شاید بشه بازی های روز رو با ترکیبی از تنظیمات medium و high بازی کرد. کلا باید از خیر Post Processing و AA بگذرید.
برای  1080p کار خیلی سخت هست! 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بنظر من برو گرافتو 300-400 بفروش 600 بذار روش یه Rx 470 بخر و حالشو ببر xD

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود برای گیمینگ در  رزولوشن HD  یا همون 768*1366 کاملا مناسبه برای بالاتر از اون نیاز به ارتقاء کارت گرافیک دارین، البته همین کارت گرافیک شما هم از نظر من خوبه

نه همرو رو ۹۲۰ در ۱۰۸۰ میزنم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

نه همرو رو ۹۲۰ در ۱۰۸۰ میزنم

در 4 ساعت قبل، meepo گفته است :

برای 720p میشه گفت بد نیست. شاید بشه بازی های روز رو با ترکیبی از تنظیمات medium و high بازی کرد. کلا باید از خیر Post Processing و AA بگذرید.
برای  1080p کار خیلی سخت هست! 

داداش بدون افت فریم رو های و اولترا بازی های روز رو  ۱۰۸۰p میزنم  فورزا هورایزون که سیستم خری میخوادو رو های میزنم ۱۰۸۰ هیچ مشکلی  نداره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام دوست عزیز بنظر من برو گرافتو 300-400 بفروش 600 بذار روش یه Rx 470 بخر و حالشو ببر xD

توی همین لیون بزارم میخرن سیصد چارصد؟ قیمت rx 470 چقد هست؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ح م ی د گفته است :

مانیتورتون چی هست؟

مدل دقیقشو نمیدونم ولی ۲۴ سامسونگه ۶۶۰ تومن خریدمش اون مدلشه که دسته زیر و دورش فیروزه ای رنگه 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، bl4ck گفته است :

فکر کنم منظور شما 1280x720 باشه

داش ۱۰۸۰p میزنم خیلی خوبه اصن افت فریم نمیده

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. برای 720P خوبه اما باید تو بازی های سنگین قید anti filter هارو بزنی. چون اگه مثلا msaa رو فعال کنی فریم کم میاد. به نظر من اگه بتونی به 960 ارتقا بدی خیلی بهتره.

1080 میزنم هیچ مشکلی نداره فریم خوبیم میده تو بازی های روز مثه فورزا هورایزون 3 که یه سیستم هیولایی میخواد برا خودش

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mamad00700 گفته است :

1080 میزنم هیچ مشکلی نداره فریم خوبیم میده تو بازی های روز مثه فورزا هورایزون 3 که یه سیستم هیولایی میخواد برا خودش

دادا والا منکه کلا گرافیک بازی برام مهم نی

من بیشتر گیم پلی برام مهمه برا همین کلا بازی هار وروی max settings بازی نمیکنم رو نرمال میزارم در عوض روون بازی میکنم

اگه شما هم مث منی که خیالت راحته ولی یه سری از دوستان عزیز هستن که میخوان با نهایت تنظیمات بازی کنن اونا دیگه قضیه شون جداست 

اگه رو نرمال بازی کنی سیستمت خوبه و جای نگرانی نداری

لینک به دیدگاه

اگر رو ۱۰۸۰ مشکلی نداری خرج اضافه نکن. همین سیستم خوبه. 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mamad00700 گفته است :

توی همین لیون بزارم میخرن سیصد چارصد؟ قیمت rx 470 چقد هست؟

بله میخرن و قیمت 470 هم 900-1تومنه

و مطمئنا روی 1080 به مشکل برخواهید خورد مخصوصا بازی های گرافیکی و اگر دوست دارید از تججربه گیمینگتون لذت ببرید بهتره حتما 470یا 480 تهیه کنید و بنظرم برند سافایر هم از همه بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...