رفتن به مطلب

فروش VGA HIS HD4850 512mb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

يك عدد كارت HIS HD4850 512mb بسيار تميز و با تمام متعلقات و با گارانتي عقيق تا تاريخ 1/9/1390 به بالاترين قيمت به فروش ميرسه

قيمت پايه 100 تومان و هزينه ارسال بر عهده خريدار

cdq2xgzfjkfhfh4jj11a.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

100 میخامش . شماره کارت بدین لطفا

وسایلش کامله ؟ کابل کراس فایر هم موجوده ؟

ویرایش شده توسط mamali_63
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

يك عدد كارت HIS HD4850 512mb بسيار تميز و با تمام متعلقات و با گارانتي عقيق تا تاريخ 1/9/1390 به بالاترين قيمت به فروش ميرسه

قيمت پايه 100 تومان و هزينه ارسال بر عهده خريدار

cdq2xgzfjkfhfh4jj11a.jpg

با عرض سلام.همون طور که شما می دونید کارت 4850 رو با 5750 مقایسه می کنند.البته 5750 به خاطر خنک بودن ، مصرف برق کمتر ،پشتیبانی از directx11 ، و پردازنده های سریع تر و نسل 5000 ATI کاملا از 4850 سرتره.امروز کارت XFX 5750 1GIG DDR5 نو رو قیمت کردم 130000 بود.پس با این تفاسیر کارت 4850 شما بیشتر از 70000 تومن نمی ارزه.من شهرستانی هستم و کارتتون رو به قیمت 70000 تومن+هزینه پست خریدارم.

اگر کسی قرار باشه 100000 تومن بابت این کارت پول بده و حدود 15000 تومن هم پول پست و خرج های این ور و اون ور بکنه و یه کارت 4850 512MB DDR3 گیرش بیاد، به نظر من می تونه با 10000 تومن هزینه بیشتر یه XFX 5750 1GIG DDR5 نو بگیره.

خیلی ممنون

منتظر جوابتون هستم.

لینک به دیدگاه

اقا محمد جسارتا وقتی دو تا از دوستان حاضر شدن بالای صد تومان هزینه کنند حتما این کارت ارزششو داره .و حتما به این کارت احتیاج دارند . شما اختیار خودتونو دارید می تونید نخرید .@};-

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام.همون طور که شما می دونید کارت 4850 رو با 5750 مقایسه می کنند.البته 5750 به خاطر خنک بودن ، مصرف برق کمتر ،پشتیبانی از directx11 ، و پردازنده های سریع تر و نسل 5000 ATI کاملا از 4850 سرتره.امروز کارت XFX 5750 1GIG DDR5 نو رو قیمت کردم 130000 بود.پس با این تفاسیر کارت 4850 شما بیشتر از 70000 تومن نمی ارزه.من شهرستانی هستم و کارتتون رو به قیمت 70000 تومن+هزینه پست خریدارم.

اگر کسی قرار باشه 100000 تومن بابت این کارت پول بده و حدود 15000 تومن هم پول پست و خرج های این ور و اون ور بکنه و یه کارت 4850 512MB DDR3 گیرش بیاد، به نظر من می تونه با 10000 تومن هزینه بیشتر یه XFX 5750 1GIG DDR5 نو بگیره.

خیلی ممنون

منتظر جوابتون هستم.

شما که اینکاره نیستی چرا پا برهنه میپری وسط؟؟؟؟

5750 رو با 4850 مقایسه نکن

اچ آی اس 4850 از همه کارتهای همرده خودش بهتره .

عجب حکایتیه ها . من 2 بار به جناب حسینی پ خ دادم همین الان هم میتونم کارت به کارت کنم..

در ضمن اداره پست هنوز مال شما نشده که قیمت رو 15000 تومن کردین . خدا رو شکر هنوز دولتیه من 2تا 5850 فرستادم ارومیه 6800 تومن شد.

عزت زیاد .

لینک به دیدگاه

امیدوارم معامله خوبی داشته باشین آقا میکائیل@};-

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

دوستان من واقعا معذرت می خوام.شاید اشتباه کردم.اما به هر حال نظر من اینه.

امیدوارم مبارک باشه برای هر کی که می خره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خوب از اونجایی که پایان تاپیک اعلام نشده....

من 110 هستم

...:rose:

دوست عیز هماهنگ شد برای واریز پول.

لینک به دیدگاه

سلام

خوب از اونجایی که پایان تاپیک اعلام نشده....

من 110 هستم

...:rose:

درود

بهزاد جان واقعا شرمندم چون قبل از شما به دوستمون قول دادم واقعا منو ببخشيد البته ايشون از همه زودتر با من هماهنگ كرده بود .

اين كارت فروخته شد دوستان گلم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود دوستان گلم

این کارت 4850 در خرداد ماه به این دوستمون فروخته شد که وقتی به دست ایشون رسید فرموند که یک خط قرمز وسط صفحه داره . البته ما تستش کرده بودیم و براش ارسال کرده بودیم و ممکنه بعضا یه سری کالاها چنین اتفاقاتی براشون بوجود بیاد که من کسی رو مقصر نمیدونم .

بعد از اینکه بدستمون رسید دیدم که چنین مشکلی داره . ولی.....

چند روز پیش پوریا جان GPU رو ریبال کرد و الان کار میکنه .

هر کسی میخواد از قیمت پایه 80000 تومان در خدمتم و تا فردا به بالاترین پیشنهاد میفروشمش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقای حسینی @};-

اگه 80 به ما میدید ما خریداریم :-j

لینک به دیدگاه

باسلام.اقای حسینی والا گفتید راجب اون پارازیت انداختنو خط انداختناش کمی میترسم @};- چون باید روی سیستم مشتری ببندم اگر مهلت تست میدید واقعا و ببینم مشکلی نداره 81 خریدارم.خودت میدونی که 6500 هم باید بدم تیپاکس باید بصرفه دیگه :-j

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...