رفتن به مطلب

فروش کیس حرفه ای Corsair Graphite 780T Full-Tower

Behzad Tak
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام 

یکعدد کیس فول تاور Corsair Graphite 780T برای فروش ارایه میشود .

http://lioncomputer.ir/product/4704/Corsair+Graphite+Series+780T+Full-Tower+Case/

دارای کارتن و متعلقات کامل 

کیس خط و خشی و ضرب خوردگی  ندارد فقط هنگام ارسال درب پشتی کیس مقداری تحت فشار قرار گرفته و مقدار از فرم اصلی خارج شده که خیلی به چشم نمیاد و تو نور بیشتر مشخص میشود که در عکس آخری مشخص میباشد /

فروخته شد 

x2cln0zdj9jxs9hmjj49.jpg

mm3fc3dw7yh2ayca9wf.jpg

0542vetke2rj7syazsj7.jpg

j9uvczvqxx1x9yow04qn.jpg

rd8evqia547er8rb9sp.jpg

oc8qv7ioqkc64ps4yeqn.jpg

3beekvq6lekxgqcnvmhg.jpg

y80hkca93emc952t5fb7.jpg

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Smiley60 گفته است :

خریداری شد ممنونم

مبارکتون باشد امیر جان 

ختم تاپیک 

لینک به دیدگاه

سلام. جنا ب بهزاد عزیز چه خوب میشد اگه قیمت درج شده در تاپیک هاتون رو پاک نکنین تا برای مقایسه و اطلاع بنده و دوستان از قیمتها بعدا هم مورد استفاده قرار بگیره.

البته این یه پیشنهاد هست و شما صاحب اختیارین. شرمنده اسپم شد و موفق باشین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، pezhvak گفته است :

سلام. جنا ب بهزاد عزیز چه خوب میشد اگه قیمت درج شده در تاپیک هاتون رو پاک نکنین تا برای مقایسه و اطلاع بنده و دوستان از قیمتها بعدا هم مورد استفاده قرار بگیره.

البته این یه پیشنهاد هست و شما صاحب اختیارین. شرمنده اسپم شد و موفق باشین.

سلام عزیز 

حقیقتش از اونجا که کمتر پیش میاد کسی به قیمتی که من میفروشم بخواد بفروشه و برای این که داستان نشه ترجیم میدم قیمت نباشه .

بعید میدونم کسی حاضر بشه کیسی که بالای یه تومن پولش هست را 425 بفروشه .

اصولا نوع قیمتی گذاری من تابع شرایط خودم هست و من حاضر نیستم برای 40-50 هزار تومن بالا پائین یه ماه یه تاپیک را بالا پائین کنم و ترجیح میدم به وقت و انرژی خودم احترام گداشته و قیمتی تعیین کنم که در کوتاهترین زمان ممکن فروش بره .( هستند کسانی که برای 5 هزار تومان بالاتر بالای یه ماه تاپیک را کش میدهند که البته اختیار دار فروش خودشون هستند )

بجر در مواردی که قطعه برای خودم نباشم و دوستی از من خواسته باشه که مثلا به فلان قیمتی برایش آگهی کنم .

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Behzad Tak گفته است :

سلام عزیز 

حقیقتش از اونجا که کمتر پیش میاد کسی به قیمتی که من میفروشم بخواد بفروشه و برای این که داستان نشه ترجیم میدم قیمت نباشه .

بعید میدونم کسی حاضر بشه کیسی که بالای یه تومن پولش هست را 425 بفروشه .

اصولا نوع قیمتی گذاری من تابع شرایط خودم هست و من حاضر نیستم برای 40-50 هزار تومن بالا پائین یه ماه یه تاپیک را بالا پائین کنم و ترجیح میدم به وقت و انرژی خودم احترام گداشته و قیمتی تعیین کنم که در کوتاهترین زمان ممکن فروش بره .( هستند کسانی که برای 5 هزار تومان بالاتر بالای یه ماه تاپیک را کش میدهند که البته اختیار دار فروش خودشون هستند )

بجر در مواردی که قطعه برای خودم نباشم و دوستی از من خواسته باشه که مثلا به فلان قیمتی برایش آگهی کنم .

آقا بهزاد لایک داری.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...