رفتن به مطلب

گارانتی گرین پاور 1035 وات

pariseiran
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تجربه خودمو از این گارانتی براتون مینویسم البته هنوزم در حال پیگیری هستم  

2 ماه پیش یه پاور 1035 وات فرستادم گارانتی که بعد پیگیری 7 روز طول کشید یه پاور دادن بهمون به اسم اکبند و گفتن براتون تعویض شد (جالبه این پاور خیلی قدیمیه و اصلا امکان وجود اکبند این پاور موجود نیس )

پاور رسید و اکبند بودنش فقط وکیوم و پلاسیتیک دور پاور بود با پاور تستر تست کردم دیدم روشن نمیشه گفتم فردا صبح زنگ میزنم به شرکت باز که صبح امدم گفتم بزار با برد هم تست کنم دیدم مشکلی نیست و کار میکنه 

با چنتا مین برد تست زدم دیدم مشکلی نیس به پاور تستر وصل کردم دیدم اوکی هست همینجوری گذاشتم مغازه بعد 1 ماه تقریبا فروختمش و بعد فروش 3 روز بعد مشتری تماس گرفت و گفت سیستمش روشن نمیشه رفتم چک کردم دیدم پاور روشن نمیشه هماهنگ کردم و از نو ارسال شد به گارانتی 

امروز 10 روز هست که پاور گارانتی هست و تماس گرفتم میگن پاور شما پیچش باز شده و روی برد کار شده تعمیر شده 

((دقیقا یعنی خودشون پاور تعمیری برای بنده ارسال کردن  ))  ... 

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

ای بابا.
توصیه میکنم هیچ کس از پاور گرین و حتی گارانتی گرین چیزی نخره.
هر جفتش آشغاله.
من تجربه مضر زیاد داشتم. تنها شما نیستی. خیلی از افراد رو میشناسم که به مشکل خوردن.مخصوصا با پاورهاشون.تازه پاور های حرفه ای سری او سی پلاس.
خدایی میگن گرین حلبی سازه حق گفتن.باید بره قوطی حلبی روغن نباتی بسازه.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، g_h_a_p_naya گفته است :

ای بابا.
توصیه میکنم هیچ کس از پاور گرین و حتی گارانتی گرین چیزی نخره.
هر جفتش آشغاله.
من تجربه مضر زیاد داشتم. تنها شما نیستی. خیلی از افراد رو میشناسم که به مشکل خوردن.مخصوصا با پاورهاشون.تازه پاور های حرفه ای سری او سی پلاس.
خدایی میگن گرین حلبی سازه حق گفتن.باید بره قوطی حلبی روغن نباتی بسازه.

تجربه مضر زیاد داشتید !؟ خب چرا چندبار پاور گرین خریدید ؟ برید پاور از برند دیگه بخرید .

لینک به دیدگاه

بنده از سال ۸۴ تا حالا گرین داشتم و ازش تعریف میکردم ولی تا بلا سر خود آدم نیاد قبول نمیکنه. 

متسفانه خرابی زیاد دیده میشه و اگه کسی اینو بگه بهش برچسب میزنن که داری به تولید کننده داخلی ضربه میزنی. 

نمیشه قضاوت کرد تا وقتی که یه آمار درست و حسابی از کل پاورها موجود باشه.مثلا راجع به لپتات آمار خرابی بالا مربوط به ایسر و بعد اچ پی بود. اگه راجع به پاور هم آمار باشه خیلی خوبه. ولی حرف آخر رو قیمتگذاری میزنه و هنوز هم در انتخاب کاربران موثرترین چیزه.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

بنده از سال ۸۴ تا حالا گرین داشتم و ازش تعریف میکردم ولی تا بلا سر خود آدم نیاد قبول نمیکنه. 

متسفانه خرابی زیاد دیده میشه و اگه کسی اینو بگه بهش برچسب میزنن که داری به تولید کننده داخلی ضربه میزنی. 

نمیشه قضاوت کرد تا وقتی که یه آمار درست و حسابی از کل پاورها موجود باشه.مثلا راجع به لپتات آمار خرابی بالا مربوط به ایسر و بعد اچ پی بود. اگه راجع به پاور هم آمار باشه خیلی خوبه. ولی حرف آخر رو قیمتگذاری میزنه و هنوز هم در انتخاب کاربران موثرترین چیزه.

گرین کجاش تولید داخله؟؟ همه قطعاتش مال شرکت های مختلف چینیه که  وارد میکنه.

لینک به دیدگاه

درود

وقتی تاپیکی درباره‌ی گارانتی زده می‌شه، معمولا شاهد بحثهایی این چنین هستیم.

پیشنهاد می ‌کنم به دور از جنجال با دوستان گرینی که در انجمن هستند مثل جناب شعبانی، جناب آذین و جناب عمرانی مکاتبه کنی.

آقای آذین  overextreme

آقای شعبانی  Poorya_Lion

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید   واقعا دست دوم بهتون دادن ؟شرکت   که خط تولید پاور داره .من خودم کیس گرین داشتم وپنل جلوش سوخت برد کنترلر فن کلی طول برد دادم گارانتی . اصلا بیخیال شدم یک ماه بیشتر بود  فکر کنم  گفتن دفترشون عوض شده  بسته نرسیده و... خلاصه امضا فرد دریافت کننده رو جستم و مکاتبه و.... اصلا کیس خریدم !یک کولر مستر گرفتم. بعد از مدتی یک برد امد در یک جعبه .  من هم استفاده ازش نکردم حتی روشنش نکردم  کیس رو با  برد در امده دادم به دوستم رفت اونم فروختش!!  

من نمیگم برندی بد هست یا خوب بدون بررسی  ولی صرف اینکه بگیم یک چیزی وطنی است یا قیمتش ارزونتره یا مثلا ما غرور ایرانی داریم نباید  چشم بسته تاییدش کنیم . ناگفته نماند که برای همه قطعات الکترونیکی مشکل پیش میاد ولی. از گارانتی داخل انتظار میره  اذیت نکنه .

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ata.royalfalcon گفته است :

تجربه مضر زیاد داشتید !؟ خب چرا چندبار پاور گرین خریدید ؟ برید پاور از برند دیگه بخرید .

منتظر فرمایش شما بودم.
کلا 2 تا پاور گرین خریدم با گارانتی گرین. سری اورکلاکینک. هردوش هم مشکل پیدا کرد.دیگه از اون موقع نخریدم. و نمیخرم.پاور های سری قدیمی خوب کار میکردن چرا که ویتنامی بودن فکر کنم . از سال 84 یه 480 واتش رو دارم هنوز داره کار میکنه. اما از وقتی که تولید ایرانی دزد شده، مشکل زیاد داره.
کاربرهای زیادی هستند که کانکتور پاور ذوب شده.

ویرایش شده توسط g_h_a_p_naya
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، g_h_a_p_naya گفته است :

منتظر فرمایش شما بودم.
کلا 2 تا پاور گرین خریدم با گارانتی گرین. سری اورکلاکینک. هردوش هم مشکل پیدا کرد.دیگه از اون موقع نخریدم. و نمیخرم.پاور های سری قدیمی خوب کار میکردن چرا که ویتنامی بودن فکر کنم . از سال 84 یه 480 واتش رو دارم هنوز داره کار میکنه. اما از وقتی که تولید ایرانی دزد شده، مشکل زیاد داره.
کاربرهای زیادی هستند که کانکتور پاور ذوب شده.

در مورد ذوب شدن کانکتور ، معلوم نیست شرایط استفاده به چه شکلی بوده ولی پیشنهاد میکنم مطالب زیر رو مطالعه کنید که یک قسمت در مورد ذوب شدن کانکتورها هست .

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/articles-guides/13885-what-is-mining-and-miner-challenges-with-solution

چهار پاور گرین از مدلهای مختلف زیر دست من بوده و تا الان هیچکدام به مشکل برنخورده و یا سیستم رو دچار مشکل نکرده . آخرین پاوری که فعلاً روی سیستم نصب هست 750  OCPT هست .

لینک به دیدگاه

1035 قدیم که تک فن بودن خوب بود بعد از اون همه مدل ها ش خراب شد سری اور کلاک که کلا ناپایداری داشت

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ata.royalfalcon گفته است :

در مورد ذوب شدن کانکتور ، معلوم نیست شرایط استفاده به چه شکلی بوده ولی پیشنهاد میکنم مطالب زیر رو مطالعه کنید که یک قسمت در مورد ذوب شدن کانکتورها هست .

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/articles-guides/13885-what-is-mining-and-miner-challenges-with-solution

چهار پاور گرین از مدلهای مختلف زیر دست من بوده و تا الان هیچکدام به مشکل برنخورده و یا سیستم رو دچار مشکل نکرده . آخرین پاوری که فعلاً روی سیستم نصب هست 750  OCPT هست .

جالبه به هرکی که متعصبه نسبت به گرین این موضوع رو میگی همین جوابی  رو که گرین  یاد داده برگشت میدن.
عزیز من وقتی یک کالا مشکل مشابهی داره و برای چند تا کاربر مختلف این مشکل اتفاق افتاده لابد یه جای کار محصول میلنگه دیگه.
چرا کولرمستر این مشکل رو نداره؟چرا کورسیر نداره؟
اون همه مدار محافظی که تبلیغش رو میکنن چرا هیچ کدوم عمل نمیکنه؟
مدار otp مخصوص بالا رفتن دماست.اگه دما بالا بوده باید این مدار عمل میکرده. مشکل از جنس کانکتور هست که به دمای اون محافظ نرسیده ولی ذوب شده.که عملا به این میگن دزدی.چرا که از  کیفیت جنس میزنن تا ارزون در بیاد.
علاوه بر اون اگه قرار باشه من برم از پاور 1450 وات گرین 70 % رو استفاده کنم و بعدا 200 تومن هم بدم بابت خرابی کالا و حتی درست نشه، خوب میرم کولرمستر 1200 وات ونگارد میخرم و تا 90% از توانش هم استفاده مکینم و هیچ اتفاقی هم نمیوفته.تجربه دارم که میگم.

لینک به دیدگاه

کلا پاورهای 1035 سری قدیم ایراد دارن اینو از استاد شعبانی (عمده فروش پاور ) هم میتونید بپرسید   من قبلا  پاور 1035 سری قدیم داشتم  پدرمو  در اورده بود بالای 10 بار خراب شده بود

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، g_h_a_p_naya گفته است :

جالبه به هرکی که متعصبه نسبت به گرین این موضوع رو میگی همین جوابی  رو که گرین  یاد داده برگشت میدن.
عزیز من وقتی یک کالا مشکل مشابهی داره و برای چند تا کاربر مختلف این مشکل اتفاق افتاده لابد یه جای کار محصول میلنگه دیگه.
اون همه مدار محافظی که تبلیغش رو میکنن چرا هیچ کدوم عمل نمیکنه؟
مدار otp مخصوص بالا رفتن دماست.اگه دما بالا بوده باید این مدار عمل میکرده. مشکل از جنس کانکتور هست که به دمای اون محافظ نرسیده ولی ذوب شده.که عملا به این میگن دزدی.چرا که از  کیفیت جنس میزنن تا ارزون در بیاد.
علاوه بر اون اگه قرار باشه من برم از پاور 1450 وات گرین 70 % رو استفاده کنم و بعدا 200 تومن هم بدم بابت خرابی کالا و حتی درست نشه، خوب میرم کولرمستر 1200 وات ونگارد میخرم و تا 90% از توانش هم استفاده مکینم و هیچ اتفاقی هم نمیوفته.تجربه دارم که میگم.

نقل قول

مدار otp مخصوص بالا رفتن دماست.اگه دما بالا بوده باید این مدار عمل میکرده.

پروتکشن otp برای محافظت اجزاء داخلی پاور در برابر گرمای بیش از حد هست نه محافظت کانکتور پلاستیکی از ذوب شدن .

نقل قول

ذوب شدن کانکتور پلاستیکی در سایر برندها هم وجود داره . میتونید در گوگل هم سرچ کنید(برای نمونه لینک زیر) .

https://forums.evga.com/EVGA-POWER-SUPPLY-MELTED-CABLE-BURNED-RUINED-GPU-m2589605.aspx

ویرایش شده توسط ata.royalfalcon
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ata.royalfalcon گفته است :

پروتکشن otp برای محافظت اجزاء داخلی پاور در برابر گرمای بیش از حد هست نه محافظت کانکتور پلاستیکی از ذوب شدن .

ذوب شدن کانکتور پلاستیکی در سایر برندها هم وجود داره . میتونید در گوگل هم سرچ کنید(برای نمونه لینک زیر) .

https://forums.evga.com/EVGA-POWER-SUPPLY-MELTED-CABLE-BURNED-RUINED-GPU-m2589605.aspx

وجود داره اما به چه میزان؟ مطمئنا فروش پاورهای ای وی جی ای چند صد برابر گرین یا شاید هم بیشتر، ما مخالف این نیستیم  که از یه برند ایرانی جنس بخریم، اما توقع داریم گارانتی که این همه مانور میدن درست باشه، از این مسائل در مورد گارانتی های گرین تو انجمن من زیاد دیدم، متاسفانه تو ایران تعریف درستی از گارانتی وجود نداره، من یه صندلی خریدم  این شرایط گارانتیه: بخون جالبه، بعد اونوقت صندلی های خارجی گارانتی دائم بدنه و 2 ساله تمام متعلقات رو دارن، گارانتی شرکت ها مفتی که نمیدن بلاخره دارن پولشو میگیرن، مثه بیمه، پول ازت می گیرن بعد به هیچ یک از تعهداشون عمل نمیکنن تا بخوانن عمل کنن کار از کار گذشته، آقای شعبانی هم متاسفانه همیشه از گرین دفاع می کنن تو تمام کامنتاشون دیدم. 

photo_2017-11-13_13-25-42.thumb.jpg.806cbf86bb8fd86a1b2390a5c579d3ef.jpg

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

وجود داره اما به چه میزان؟ مطمئنا فروش پاورهای ای وی جی ای چند صد برابر گرین یا شاید هم بیشتر، ما مخالف این نیستیم  که از یه برند ایرانی جنس بخریم، اما توقع داریم گارانتی که این همه مانور میدن درست باشه، از این مسائل در مورد گارانتی های گرین تو انجمن من زیاد دیدم، متاسفانه تو ایران تعریف درستی از گارانتی وجود نداره، من یه صندلی خریدم  این شرایط گارانتیه: بخون جالبه، بعد اونوقت صندلی های خارجی گارانتی دائم بدنه و 2 ساله تمام متعلقات رو دارن، گارانتی شرکت ها مفتی که نمیدن بلاخره دارن پولشو میگیرن، مثه بیمه، پول ازت می گیرن بعد به هیچ یک از تعهداشون عمل نمیکنن تا بخوانن عمل کنن کار از کار گذشته، آقای شعبانی هم متاسفانه همیشه از گرین دفاع می کنن تو تمام کامنتاشون دیدم. 

درود،

یک جوری می فرمایید شعبانی دفاع می کنه انگار شما با شمشیر دارید حمله می کنید و بنده دارم با سپر دفاع می کنم، ریالی از بابت دفاعیات بنده وارد جیب من نمی شه که :4_joy:

در رابطه با پاور 1035 این عزیز، بهتون قول می دم هیچ عهدی از گرین امکان نداره بگه پاور نو و پلمپ به ایشون تحویل می ده چون عمر پاور ایشون خیلی زیاد هستش و قالباً پاورهای ریفر شده خط تعمیر می شه و بدون جعبه شرینک می شه و در این موارد تقدیم مشتری می شه... ایشون قطعا برداشت خودشون رو بعد از دیدن شرینک پاور نوشتن و گفتن که بهشون پاور پلمپ تحویل شده !!! نه گرین بلکه هیچ شرکت دیگه ای تعهد نداره بعد از تحویل گرفتن قطعه خراب قطعه پلمپ بده، فقط گرین برای مشتری مداری میاد قطعه ای که زیر 3 تا 6 ماه از تولیدش می گذره رو قطعه نو و پلمپ می ده !!! (این یعنی اینکه سطح توقع مشتری رو بالا برده)

در رابطه با تاپیکی که مربوط به 7 ماه پیش هست و این دوست عزیزمون زیر خاکی بالا آوردن بنده هیچ دفاعی ندارم، همین دوستمون هم هرجا پست می زنه یه فحش اول به گرین می ده بعد ادامه بحث رو می ره.

در رابطه با نوع استفاده ایشون(کاربر g_h_a_p_naya)، (بنده نه علم غیب دارم و نه حس ششم) ولی قطعاً اگر کانکتورشون ذوب شده باشه به احتمال بالای 95% ایشون ماین کردن و قطعشون خارج از گارانتیه !!! آیا شما توقع دارید قطعه ای که از گارانتی خارج شده رو بهش خدمات داده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (ذکر شده در شرایط گارانتی، سوختگی و آسیب فیزیکی)

بنده چندهزار بار توضیح دادم که وقتی شما خرابی بیشتری از برند گرین در اینترنت می بینید تنها دلیلش فروش بسیار بسیار بسیار زیادتر از بقیه برندها هستش و لاغیر ... بعد نکته دیگه ای که شما نمی بینید اینه که توی آمریکا و اروپا نه پول برق مثل ایران ارزونه و نه برق ا..م وجود داره (جالبه که هموطن عزیز برق می دزده) که این همه ماینر وجود داشته باشه !!! بعدشم خارجیه توجیه که داره چی کار می کنه و چه کاری سیستمش رو از گارانتی خارج می کنه و اگر هم انجامش بده، دیگه توقعی از گارانتی کنندش نداره که اون به فرهنگشون بر می گرده !!!

در 1 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

وجود داره اما به چه میزان؟

خیلی خیلی خیلی زیاد !!! لینک می خواین بدم؟؟؟ از کدوم برند دوست دارید لینک بدم بهتون؟

لینک به دیدگاه

اجناس غیر گرین  کدومشون گارانتی خوب  دارن  و   خوب پاسخ میده -  میگن ای بابا   نوسان  برق بوده  که .....

من  نمیگم گرین از هر اشتباه و لغزشی مبراست  ولی فکر شو بکن ، اگه گرین نبود اینا چه بلایی سر مشتری می آوردن

البته  قبول دارم  یه سری پاور هامشکلاتی  داره

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود،

یک جوری می فرمایید شعبانی دفاع می کنه انگار شما با شمشیر دارید حمله می کنید و بنده دارم با سپر دفاع می کنم، ریالی از بابت دفاعیات بنده وارد جیب من نمی شه که :4_joy:

در رابطه با پاور 1035 این عزیز، بهتون قول می دم هیچ عهدی از گرین امکان نداره بگه پاور نو و پلمپ به ایشون تحویل می ده چون عمر پاور ایشون خیلی زیاد هستش و قالباً پاورهای ریفر شده خط تعمیر می شه و بدون جعبه شرینک می شه و در این موارد تقدیم مشتری می شه... ایشون قطعا برداشت خودشون رو بعد از دیدن شرینک پاور نوشتن و گفتن که بهشون پاور پلمپ تحویل شده !!! نه گرین بلکه هیچ شرکت دیگه ای تعهد نداره بعد از تحویل گرفتن قطعه خراب قطعه پلمپ بده، فقط گرین برای مشتری مداری میاد قطعه ای که زیر 3 تا 6 ماه از تولیدش می گذره رو قطعه نو و پلمپ می ده !!! (این یعنی اینکه سطح توقع مشتری رو بالا برده)

در رابطه با تاپیکی که مربوط به 7 ماه پیش هست و این دوست عزیزمون زیر خاکی بالا آوردن بنده هیچ دفاعی ندارم، همین دوستمون هم هرجا پست می زنه یه فحش اول به گرین می ده بعد ادامه بحث رو می ره.

در رابطه با نوع استفاده ایشون(کاربر g_h_a_p_naya)، (بنده نه علم غیب دارم و نه حس ششم) ولی قطعاً اگر کانکتورشون ذوب شده باشه به احتمال بالای 95% ایشون ماین کردن و قطعشون خارج از گارانتیه !!! آیا شما توقع دارید قطعه ای که از گارانتی خارج شده رو بهش خدمات داده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (ذکر شده در شرایط گارانتی، سوختگی و آسیب فیزیکی)

بنده چندهزار بار توضیح دادم که وقتی شما خرابی بیشتری از برند گرین در اینترنت می بینید تنها دلیلش فروش بسیار بسیار بسیار زیادتر از بقیه برندها هستش و لاغیر ... بعد نکته دیگه ای که شما نمی بینید اینه که توی آمریکا و اروپا نه پول برق مثل ایران ارزونه و نه برق ا..م وجود داره (جالبه که هموطن عزیز برق می دزده) که این همه ماینر وجود داشته باشه !!! بعدشم خارجیه توجیه که داره چی کار می کنه و چه کاری سیستمش رو از گارانتی خارج می کنه و اگر هم انجامش بده، دیگه توقعی از گارانتی کنندش نداره که اون به فرهنگشون بر می گرده !!!

خیلی خیلی خیلی زیاد !!! لینک می خواین بدم؟؟؟ از کدوم برند دوست دارید لینک بدم بهتون؟

جهت اطلاع جناب عالی باید بگم اگه خارجی ها ماین نمیکردن توی ایران قحطیه کارت گرافیک نمیشد.این از این. دومند کجای گارانتی نوشته کانکتورها جزو گارانتی حساب نمیشن یا ماینینگ جزو گارانتی نیست؟استفاده غیر استاندارد زمانیه هست که من برای غیر کامپیوتر استفاده کنم. وقتی برای قطعات کامپیوتر داره استفاده میشه یه استانداردی ساخته شده که اون همه قطعه دارن با هم کار میکنن.مگه اینکه استاندارد گرین فرق کنه. صدمه فیزیکی زمانی  شامل کالا مبشه که قسمتی از کالا ضربه خورده باشه. سوختگی جزو گارانتی حساب نمیشه؟؟؟با این تفاسیر بهتره بگین هرموقع گرین دلش خواست گارانتی رو قبول میکنه دیگه.سوختگی به دلیل کیفیت نامطلوب قطعات استفاده شده در محصول ایجاد میشه. 
بری پراید بخری گیربکسش کار نکنه بعد سایپا بکه گیربکس شامل گارانتی نیست.
همه شرکت ها در عوض کالای معیوب کالای نو میدن. و کالای تعمیری رو با عنوان ریفربیشد به بازار عرضه میکنن.
اطلاعیه هایی که گرین توی سایتش میزاره دلیل بر این نمیشه که هر موقع دلش خواست تبصره و قانون به شرایط گارانتیش اضافه کنه. دفترچه گارانتی و شرایط استفاده همراه با پاور تو جعبه میزارن.اون دفترچه ملاک برای من خریدار.
نکنه انتظار دارین من هر روز صبح که از خواب پا میشم برم سایت گرین رو چک کنم ببینم چه تبصره ای گذاشته.
والا فکر نکنم فروش گرین بیشتر از کولر مستر باشه یا کورسیر یا کبرا. مگه اینکه داریم اخبار شبانگاهی نیگا میکنیم.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، g_h_a_p_naya گفته است :

کجای گارانتی نوشته کانکتورها جزو گارانتی حساب نمیشن یا ماینینگ جزو گارانتی نیست؟استفاده غیر استاندارد زمانیه هست که من برای غیر کامپیوتر استفاده کنم. وقتی برای قطعات کامپیوتر داره استفاده میشه یه استانداردی ساخته شده که اون همه قطعه دارن با هم کار میکنن.مگه اینکه استاندارد گرین فرق کنه.

جهت اطلاع شما که فکر می کنید ماینینگ جزو گارانتی هست، البته من نمی گما!!! این تفلکا می گن: (اگه نیاز به ترجمه داره، بفرمایید براتون ترجمه کنم)

ترمال تک:

147.jpg

http://my.thermaltake.com/br/csWarranty.aspx

کولرمستر:

258.jpg

http://www.coolermaster.com/service/warranty.html

انرمکس:

369.jpg

http://www.enermax.co.uk/service/warranty-terms/

EVGA:

963.jpg

https://www.evga.com/support/warranty/power-supplies/

و ...

اولندش که شما بفرمایید که این عزیزان که به کل ماینینگ رو خارج کردن، توی کارت گارانتیشون نوشتن این مورد رو یا نه ؟!!!

دومندش که گرین فعلاً هیچ کجا نگفته ماینینگ تحت پوشش گارانتیش نیست و داره به ماینرها گارانتی می ده ولی به شرطی که کانکتورشون ذوب نشده باشه(یعنی سوختگی و آسیب فیزیکی) من نگفتم ماینینگ ، گفتم شما درست ماین نمی کنی، کانکتورت می سوزه، گارانتی بهت نمی دن !!! تمام ...

در ۱ ساعت قبل، g_h_a_p_naya گفته است :

سوختگی به دلیل کیفیت نامطلوب قطعات استفاده شده در محصول ایجاد میشه.

یعنی شما داری می گی که کورسیر، انرمکس، کولرمستر، سیسونیک، سوپرفلاور، ای وی جی اِی، ترمال تک و ... که کانکتورشون ذوب شده از قطعات خوب استفاده نکردن؟؟؟ بعد اگر یک مورد سوختگی داشتن، به خاطر اون 1 مورد شب خوابیدیم صبح بلند شدیم دیدم توی سایتشون زدن ماینینگ جزو گارانتیشون نیست؟؟؟

همه شرکت ها در عوض کالای معیوب کالای نو میدن. و کالای تعمیری رو با عنوان ریفربیشد به بازار عرضه میکنن.

مثلاً چه شرکتی؟ شما معرفی کن ما از این به بعد از اونها پاور تهیه کنیم ...

نکنه انتظار دارین من هر روز صبح که از خواب پا میشم برم سایت گرین رو چک کنم ببینم چه تبصره ای گذاشته.
والا فکر نکنم فروش گرین بیشتر از کولر مستر باشه یا کورسیر یا کبرا. مگه اینکه داریم اخبار شبانگاهی نیگا میکنیم.

شما انتظار دارید ما بریم سایت بقیه برندهای پاور دنیا رو هر روز صبح چک کنیم؟؟؟

شما فکر می کنی فروش این برندهای محترمی که گفتی توی ایران از گرین بیشتر؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، g_h_a_p_naya گفته است :

سوختگی به دلیل کیفیت نامطلوب قطعات استفاده شده در محصول ایجاد میشه. 

دوست عزیز سفارش بدین براتون کانکتور های پاور فولادی بسازن !  آقا یه کانکتوره  کاری نمیخواد انجام بده ولی باید اونقدر محکم باشه که هنگتام جا گذاشتن نشکنه که هیچ پاوری استانداردی از برند های معروف و گرین هیچوقت کانکتورشون اینطوری نبوده و  استانداردی براش نیومده که بذارینش  تو کوره بینینید تا چقدر دووم میاره امتیازش بدن . حرف های عجیبی میزنید ها

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

دوست عزیز سفارش بدین براتون کانکتور های پاور فولادی بسازن !  آقا یه کانکتوره  کاری نمیخواد انجام بده ولی باید اونقدر محکم باشه که هنگتام جا گذاشتن نشکنه که هیچ پاوری استانداردی از برند های معروف و گرین هیچوقت کانکتورشون اینطوری نبوده و  استانداردی براش نیومده که بذارینش  تو کوره بینینید تا چقدر دووم میاره امتیازش بدن . حرف های عجیبی میزنید ها

چرا دقیقاً قبل از اینکه داستان ماینینگ اینقدر گل کنه، فرمایشتون درست بود ولی بعد از این سوختگی ها، نوعی سوکت توسط سوکت سازها ساخته شد به نام HCS که مخفف "High Current System" هستش، گرین هم سریعاً توی پاورهای سری OCPT خودش این مورد رو لحاظ کرد(تا جایی که من اطلاع دارم هنوز بقیه پاورسازها این سوکت رو نگذاشتن، شاید هم روی پاورهاشون گذاشتن) و داریم 5 دلار بیشتر فقط بابت این سوکت پرداخت می کنیم. مثلاً اسوس داره افتخار می کنه توی مادربرد Apex خودش توی سوکت 24 پین از دو پین HCS استفاده کرده ولی گرین همه سوکت های سری OCPT خودش رو HCS کرده شما حتی نمی دونید به دلیل اینکه تبلیغات در این زمینه کم صورت می گیره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

چرا دقیقاً قبل از اینکه داستان ماینینگ اینقدر گل کنه، فرمایشتون درست بود ولی بعد از این سوختگی ها، نوعی سوکت توسط سوکت سازها ساخته شد به نام HCS که مخفف "High Current System" هستش، گرین هم سریعاً توی پاورهای سری OCPT خودش این مورد رو لحاظ کرد(تا جایی که من اطلاع دارم هنوز بقیه پاورسازها این سوکت رو نگذاشتن، شاید هم روی پاورهاشون گذاشتن) و داریم 5 دلار بیشتر فقط بابت این سوکت پرداخت می کنیم. مثلاً اسوس داره افتخار می کنه توی مادربرد Apex خودش توی سوکت 24 پین از دو پین HCS استفاده کرده ولی گرین همه سوکت های سری OCPT خودش رو HCS کرده شما حتی نمی دونید به دلیل اینکه تبلیغات در این زمینه کم صورت می گیره

سلام وعرض ادب

من هم یه پاور 650oc دارم که بخشی از کانکتور ۲۴پین ذوب شده

به نظرتون آگه ببرم شرکت گارانتی درست میکنند ؟

حالا حتی اگه با هزینه شخصی خودم هم  باشه مورد نداره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

سلام وعرض ادب

من هم یه پاور 650oc دارم که بخشی از کانکتور ۲۴پین ذوب شده

به نظرتون آگه ببرم شرکت گارانتی درست میکنند ؟

حالا حتی اگه با هزینه شخصی خودم هم  باشه مورد نداره

اگر قطعات مورد نیاز تعمیر پاورتون رو داشته باشند این کار رو با هزینه براتون انجام می دن.

به بنده پ.خ ارسال کنید و اونجا پیگیر باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...