رفتن به مطلب

فروش یه سری لوازم به قیمت مفت

Recommended Posts

سلام 

دوستان یه سری قطعه و لوازم دارم که زیر قیمت برای فروش میزارم و هرکسی قیمت پایین تر از قیمت بنده سراغ داشت بگه بازم کم میکنم 

اسپیکر 3 تیکه میکرولب 2.1 کانال RMS = 8w  آک و استفاده نشده .          قیمت 52

خنک کننده لپتاپ deepcool n200 آک و استفاده نشده .                   قیمت 25 

سی پی یوی اینتل 1155        g2020    دست دوم و بدون فن               قیمت 98 

مودم مبین نت 3 آنتنه swc-9200 دست دوم قیمت روز 220         قیمت فروش 100

دوربین عکاسی fujifilm av200 با باطری شارژی و شارژر مخصوصش و رم         قیمت 110                            ( فقط خود باطری و شارژر مخصوص بیشتر از 50 قیمت داره )   عکساشم خدایی از خیلی از گوشی ها بهتره 14mp 

گیم پد دوبل ساده بدون شوک                                                                                           قیمت 10 

گیم پد تک ساده بدون شوک                                                                                                قیمت 5

کی برد مجستیک زیبا kb-110                                                                                             قیمت 16 

اسپیکر بلوتوث و رم خور و فلش خور با رقص نور                                                    قیمت 12500

dvd های گیم . به صورت عمده                                                                         قیمت 650                            دی وی دی 9        قیمت 1000        بیشتر پرنیان هستند آک و استفاده نشده . فقط 3 تاشونو خودم نصب کردم رو سیستمم 

رم گوشی پک دار 8 گیگ کوداک                                                                        11

فلش سندیسک 16 گیگ                                                                                         19

فلش PNY 16 گیگ                                                                                                       20

فلش فلزی ssk  8 گیگ                                                                                             13 

فلش hp 8 گیگ                                                                                                             13

فلش twinmos 16 گیگ                                                                                       19

موس طرح گیمینگ oscar بسیار زیبا چراغ دار                                        12

دوستان فقط یکجا فروخته میشه چون واقعا نمیصرفه مثلا برای چندتا گیم یا چند تا فلش که تازه سودی برام نداره و ضرر هست برم تا پست 

یک عدد گرافیک hd 6870 سافایر هم موجوده . تمام لوازم رو با گرافیک تعویض میکنم . گرافیک خودم هم موجوده . 

پس اگر کسی گرافیک برای تعویض هم داشت همینجا اعلام کنه 

به کسی که همه لوازم رو یه جا بخره 2 عدد گیم پد گیمینگ + 2 عدد هنسفیری باکیفیت + کیف هارد اکسترنال مجانی داده خواهد شد 

9.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

14.jpg

22.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

یه قیمت برای کل موجودی منهای مودم و دوربین و سی پی یو و بازی ها بفرمایید

قیمت و وضعیت بازی هابفرمایید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، LEON1994 گفته است :

سلام

یه قیمت برای کل موجودی منهای مودم و دوربین و سی پی یو و بازی ها بفرمایید

قیمت و وضعیت بازی هابفرمایید

اوکی داداش حساب میکنم براتون میفرستم .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، amirs گفته است :

گراف سافایر چند

برای تعویض گذاشتم  دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

دوستان یه سری قطعه و لوازم دارم که زیر قیمت برای فروش میزارم و هرکسی قیمت پایین تر از قیمت بنده سراغ داشت بگه بازم کم میکنم 

اسپیکر 3 تیکه میکرولب 2.1 کانال RMS = 8w  آک و استفاده نشده .          قیمت 52

خنک کننده لپتاپ deepcool n200 آک و استفاده نشده .                   قیمت 25 

سی پی یوی اینتل 1155        g2020    دست دوم و بدون فن               قیمت 98 

مودم مبین نت 3 آنتنه swc-9200 دست دوم قیمت روز 220         قیمت فروش 100

دوربین عکاسی fujifilm av200 با باطری شارژی و شارژر مخصوصش و رم         قیمت 110                            ( فقط خود باطری و شارژر مخصوص بیشتر از 50 قیمت داره )   عکساشم خدایی از خیلی از گوشی ها بهتره 14mp 

گیم پد دوبل ساده بدون شوک                                                                                           قیمت 10 

گیم پد تک ساده بدون شوک                                                                                                قیمت 5

کی برد مجستیک زیبا kb-110                                                                                             قیمت 16 

اسپیکر بلوتوث و رم خور و فلش خور با رقص نور                                                    قیمت 12500

dvd های گیم . به صورت عمده                                                                         قیمت 650                            دی وی دی 9        قیمت 1000        بیشتر پرنیان هستند آک و استفاده نشده . فقط 3 تاشونو خودم نصب کردم رو سیستمم 

رم گوشی پک دار 8 گیگ کوداک                                                                        11

فلش سندیسک 16 گیگ                                                                                         19

فلش PNY 16 گیگ                                                                                                       20

فلش فلزی ssk  8 گیگ                                                                                             13 

فلش hp 8 گیگ                                                                                                             13

فلش twinmos 16 گیگ                                                                                       19

موس طرح گیمینگ oscar بسیار زیبا چراغ دار                                        12

دوستان فقط یکجا فروخته میشه چون واقعا نمیصرفه مثلا برای چندتا گیم یا چند تا فلش که تازه سودی برام نداره و ضرر هست برم تا پست 

یک عدد گرافیک hd 6870 سافایر هم موجوده . تمام لوازم رو با گرافیک تعویض میکنم . گرافیک خودم هم موجوده . 

پس اگر کسی گرافیک برای تعویض هم داشت همینجا اعلام کنه 

به کسی که همه لوازم رو یه جا بخره 2 عدد گیم پد گیمینگ + 2 عدد هنسفیری باکیفیت + کیف هارد اکسترنال مجانی داده خواهد شد 

9.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

14.jpg

22.jpg

ماوس خوبه ولی اگه دست دوم باشه گرونه.
نوش 17تومن هست درضمن من تبریز هستم هزینه پست هم هست روش

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hamid5566 گفته است :

سلام

با GTX 770 تعویض دارین؟؟؟

چی رو با 770 میخوای بزنی ؟ لوازم رو یا گرافیک رو 

لینک به دیدگاه

هه هه گرافیک منم 6870البته 2گیگ 256بیت نمیدونم مال شما چجوریه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...