رفتن به مطلب

مشکل عجیب با اینترنت 4g همراه اول

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . 

یک سیم کارت 0912 داشتم بردم  دفتر خدمات همراه اول برام تبدیل کردن به Usim   بعد اینترنش 4g شد (به خاطر مشکلات زیادی که در دانلود شبانه ممکنه بیافته دوست ندارم با 912 بسته شبانه بزنم و دانلود کنم .)

بعد رفتم یک سیمکارت 919 رو تبدیل کردم به Usim ولی وقتی این 919 رو میزارم تو گوشیم  4g نمیشه به نظرتون مشکل از کجاست ؟ به نظرتون یک جای کار رو دارم  اشتباه میرم ؟ 

وقتی اینترنت 912 رو روشن میکنم بدون بسته نوترینو  میره سره 4g  ایا برای فعال شدن اینترنت 4g  سیم کارت 919  نیازی به فعال سازی بسته نوترینو هست ؟  یا خیر در حالت عادی هم باید 4g باشه ؟ 

مشکلی که هم ندارم تحت پوشش که هستم - گوشیم که از اینترنت 4g پشتیبانی میکنه و ...... 

لینک به دیدگاه

اگه گوشيت دو سيم كارته هست فقط با يدونش ميتوني بري رو 4g  جاي 0912 رو با 0919 عوض كن دوست عزيز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه من اوایل 4G میشد اما الان فقط 3G اونم سرعت دیال آپ ! با مودم همراه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، miladtps گفته است :

اگه گوشيت دو سيم كارته هست فقط با يدونش ميتوني بري رو 4g  جاي 0912 رو با 0919 عوض كن دوست عزيز

میدونم  این موضوع رو    . تو جای Sim 1   سیم کارت 0919 رو میزارم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه من اوایل 4G میشد اما الان فقط 3G اونم سرعت دیال آپ ! با مودم همراه

منم این مشکل رو دارم.
وقت کنم میرم دفتر خدماتی باهاشون دعوا میکنم چون سر این سیم کارت کلی اذیتم کردن. اول سیم کارت آنتن نمیداد، 3 ساعت منو الاف کردن سر تعویض دوبارش، همش هم منت میذاشتن که رایگان برات عوض میکنیم! یا اون یکی برگشته میگه "هرکی 1100 داره دیده مفتیه اومده عوض کنه!" کلا اینجور جاها اول با لبخند و رفتار محترمانه میریم، اما در نهایت باید با داد و هوار کارمونو راه بندازیم...

لینک به دیدگاه

منم خیلی وقته همین مشکل رو با همراه اول دارم، موبایل دیگه 4g رو نمیگیره و همیشه روی 3g هستش، آنتن دهیش هم که دیگه هیچی  وسط خیابون به طور کامل آنتن نداره

لینک به دیدگاه

سلام 
راستش من چند وقت پیش گوشیمو Usim کردم اما اصلا نتم روشن نمیشد واسه دوستمم همین طوری شده بود واسه همین با 1 سرچ تو گوگل و تنظیمات گوشی حل شد 
ولی واسه شما فکر کنم اینترنتتون روشن میشه اما رو 4g نمیره اگه اشتباه نکنم 
ببرین همونجا که سیمکارت رو usim کردین براتون درست میکنن

لینک به دیدگاه

منم تازگیا سیم 4g همراه اول گرفتم و بسته نوترینو داشت بینهایت شبانه فعال کردم و 4g بود  تا اینکه بسته نوترینو تمام شد و هر چی بینهایت فعال میکردم 3g بود

بعد باز یه بسته نوترینو گرفتم و بینهایتش 4g شد کلا اگه بسته نوترینو نداشته باشی 3g

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Matin96D گفته است :

سلام دوستان . 

یک سیم کارت 0912 داشتم بردم  دفتر خدمات همراه اول برام تبدیل کردن به Usim   بعد اینترنش 4g شد (به خاطر مشکلات زیادی که در دانلود شبانه ممکنه بیافته دوست ندارم با 912 بسته شبانه بزنم و دانلود کنم .)

بعد رفتم یک سیمکارت 919 رو تبدیل کردم به Usim ولی وقتی این 919 رو میزارم تو گوشیم  4g نمیشه به نظرتون مشکل از کجاست ؟ به نظرتون یک جای کار رو دارم  اشتباه میرم ؟ 

وقتی اینترنت 912 رو روشن میکنم بدون بسته نوترینو  میره سره 4g  ایا برای فعال شدن اینترنت 4g  سیم کارت 919  نیازی به فعال سازی بسته نوترینو هست ؟  یا خیر در حالت عادی هم باید 4g باشه ؟ 

مشکلی که هم ندارم تحت پوشش که هستم - گوشیم که از اینترنت 4g پشتیبانی میکنه و ...... 

دوست عزیز منم زیاد رفتم دفتر خدماتی

و بحث میکردم باهاشون و اونا هم هیچی حالیشون نبود

اخرش فهمیدم فقط با بسته ماهانه 4g فعال میشه

و با نوترینو و این چیزا

شبانه نامحدود 3g میمونه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Matin96D گفته است :

سلام دوستان . 

دوست من این مشکل نیست همراه اول چند ماه هست برای شبانه 4g رو بسته و سرعت رو روی 2.5 مگ محدود کرده.

حالا چرا روی اون سیم 4g میامده. چند علت داره. 1 ممکنه شما بسته دیگر آلفا روش فعال داشته باشید. 2 ممکنه خودتون ندونید یک هدیه مثلا یک ماهه 200 مگ غیر تایم شب فعال شده باشه براتون (در این صورت کل اون ماه شما 4g فعال هستید).

به علت استفاده شدید بعضی ها (خودم) شیر رو بستنش

خیلی راحت الان یک آلفا پلاس یک روزه بخرید تا 24 ساعت بعد شما 4g فعال هستید. ثانیه یی که از 24 ساعت بگذره میرید روی 3g .

ان قدر هم دکل ها شلوغ شده که اصلا ربطی به آنتن دهی نداره به اون صورت.باید منتظر افزارش پهنای باند موند. حالا ممکنه بعضی جاها یکی بیاد بگه من دارم با 10 مگ دانلود میکنم فلان  جدی نگیرید زیاد. باید منظر خبر افزایش پهنای باند از واعظی باشیم...

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در در 1396/02/23, 13:07:54، engmrmz گفته است :

منم این مشکل رو دارم.
وقت کنم میرم دفتر خدماتی باهاشون دعوا میکنم چون سر این سیم کارت کلی اذیتم کردن. اول سیم کارت آنتن نمیداد، 3 ساعت منو الاف کردن سر تعویض دوبارش، همش هم منت میذاشتن که رایگان برات عوض میکنیم! یا اون یکی برگشته میگه "هرکی 1100 داره دیده مفتیه اومده عوض کنه!" کلا اینجور جاها اول با لبخند و رفتار محترمانه میریم، اما در نهایت باید با داد و هوار کارمونو راه بندازیم...

درست شد برای شما 4جی شد ؟ 

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/23, 14:10:30، _Matin گفته است :

سلام 
راستش من چند وقت پیش گوشیمو Usim کردم اما اصلا نتم روشن نمیشد واسه دوستمم همین طوری شده بود واسه همین با 1 سرچ تو گوگل و تنظیمات گوشی حل شد 
ولی واسه شما فکر کنم اینترنتتون روشن میشه اما رو 4g نمیره اگه اشتباه نکنم 
ببرین همونجا که سیمکارت رو usim کردین براتون درست میکنن

بله درست میفرمایید باید برم دفتر خدماتی ولی زیاد خوشم نمیاد ولی مجبورم دیگه  اخه بعضی هاشون اصلا یک حرفاایی میزنن ادم شاخ در میاره 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

دوست من این مشکل نیست همراه اول چند ماه هست برای شبانه 4g رو بسته و سرعت رو روی 2.5 مگ محدود کرده.

حالا چرا روی اون سیم 4g میامده. چند علت داره. 1 ممکنه شما بسته دیگر آلفا روش فعال داشته باشید. 2 ممکنه خودتون ندونید یک هدیه مثلا یک ماهه 200 مگ غیر تایم شب فعال شده باشه براتون (در این صورت کل اون ماه شما 4g فعال هستید).

به علت استفاده شدید بعضی ها (خودم) شیر رو بستنش

خیلی راحت الان یک آلفا پلاس یک روزه بخرید تا 24 ساعت بعد شما 4g فعال هستید. ثانیه یی که از 24 ساعت بگذره میرید روی 3g .

ان قدر هم دکل ها شلوغ شده که اصلا ربطی به آنتن دهی نداره به اون صورت.باید منتظر افزارش پهنای باند موند. حالا ممکنه بعضی جاها یکی بیاد بگه من دارم با 10 مگ دانلود میکنم فلان  جدی نگیرید زیاد. باید منظر خبر افزایش پهنای باند از واعظی باشیم...

اخه وقتی 0912 رو میزارم تو گوشی و بعدش یک کد داره این کد مشخص میکنه که ایا شما بسته داری یا نه برای من میزنه هیچگونه بسته ای برای شما فعال نیست  ولی 4g کار میکنه 

ولی 0919 ..... 

بله یک الفا پلاس باید بخرم  اخه فکر کردم 0912 بدون بسته 4g شد شیاد 0919 هم بشه باید تست کنم 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Matin96D گفته است :

اخه وقتی 0912 رو میزارم تو گوشی و بعدش یک کد داره این کد مشخص میکنه که ایا شما بسته داری یا نه برای من میزنه هیچگونه بسته ای برای شما فعال نیست  ولی 4g کار میکنه 

ولی 0919 ..... 

بله یک الفا پلاس باید بخرم  اخه فکر کردم 0912 بدون بسته 4g شد شیاد 0919 هم بشه باید تست کنم 

بله دقیقا دیشب هم میخاستم بگم نمیدونم چی شد یادم رفت کد مشقی هست. برید اینجا ثبت نام کنید

https://my.mci.ir/user/login.xhtml

یک قسمت داره هر چی بسته در سیم کارت هاتون فعال شده یا تموم شده مشخص هست. برای من همین الان که بسته یک ماهه دارم کد رو میزنم اس ام اس در جواب میاد شما هیچ بسته یی ندارید!!

ببینید اون هم یک بسته چیزی فعال شده براش . من هم با 0916 اعتباری یک ماه این طوری شد یک بسته یک ماهه ارزون هدیه بهم داد کل اون ماه 4g داشتم.

شما یک کار میتونی بکنی. کم هزینه ترین راه یک بسته 200 +200 مگ یک ماهه آلفا پلاس فعال کن 4000 تومن خلاص. میشه 2900+4000 تومن. اگر سرعت میگیری ارزش داره. اگر سرعت 3g و 4g با هم برابر  هست و روی 2.5 مگ قفل شده (مثل من) نیازی نیست. اگر اختلاف سرعت داری خوبه دیگه ارزش داره.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Matin96D گفته است :

درست شد برای شما 4جی شد ؟ 

نه متاسفانه. وقت نکردم برم دفتر خدماتی که سیم رو برام تعویض کرده.

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/23, 18:22:17، Matin96D گفته است :

سلام دوستان . 

یک سیم کارت 0912 داشتم بردم  ...... 

سلام دوستان
یه مقاله خوندم در مورد دانلود شبانه با کامپیوتر و موبایل
پیشنهاد می کنم حتما موبایلشو بخونین چون بجای روشن موندن PC از موبایل که همیشه روشنه استفاده کنید بهتره
آموزش تنظیم کامپیوتر برای دانلود شبانه (+ موبایل) - بیگ ای تک Big E-Tek

چگونه از اینترنت رایگان نهایت استفاده را ببریم؟

لینک به دیدگاه

سلام

منم پریشب بسته شبانه 2 تا 7 روفعال کردم رو 4 جی کار میکرد
دیشب هم زدم فعال کردم 4 جی اصلا نمیومد فقط 3 جی کار میکرد ولی سرعتش خوب بود بهتر از 4 جیه کار میکردش ولی حدود 25 گیگ دانلود کرده بود طرفای 5:30 بیدار شدم دیدم دانلودش قطع شدش و دیگه هم ادامه نداد هیچ صفحه ای هم باز نمیکرد این یعنی محدودیت گذاشتن یا ایراد از طرفه انتن ها بود که 4 جی هم انتن نمیداد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...