رفتن به مطلب

اجرای کند بازیها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان دلیل کند شدن سیستم من چی میتونه باشه. بعد نصب ویندوز کند شده، بازم ویندوز عوض کردم فرقی نکرد

main:h97

ram:16 gig 1600

vga:730gt

cpu:4170 i3

:430 green eu power

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mamad311 گفته است :

سلام دوستان دلیل کند شدن سیستم من چی میتونه باشه. بعد نصب ویندوز کند شده، بازم ویندوز عوض کردم فرقی نکرد

main:h97

ram:16 gig 1600

vga:730gt

cpu:4170 i3

:430 green eu power

فقط در بازی ها کند هست یا کارهای معمولی و روزمره هم کند شدن؟
-------------
+ منظورتون این هست که قبلا یک بازی خاص رو روی همین سیستم سریع تر میاورد و الان کند شده؟  یا اینکه یک بازی رو برای بار اول نصب کردید و انتظار داشتین عملکرد بهتری داشته باشه؟
اگر منظورتون مورد دوم هست که خوب کارت گرافیکی شما نسبتا ضعیف هست و نباید انتظار بیش از حد داشته باشید. 
ولی اگر مورد اول هست خوب احتمال ویروسی شدن سیستم وجود داره، شاید اور هیت پردازنده و یا همچنین مسائل نرم افزاری از قبیل درایور و ...  

لینک به دیدگاه

دقیق تر میشه توضیح بدین؟

ازدرایور قطعات و دمای قطعات و نسخه ویندوز میتونه باشه. که این موارد توضیحاتی داره.

لینک به دیدگاه

سیستم قبل از این call of duty advanced warرو حالت very highاجرا میکرده. تو نت هم دیدم اویل 7 هم با این گرافیک اجرا کردن و بتفیلد 1،راسیتش من سیستم رو جدید گرفتم، ویندوزش 8 بود ک بازیا یکی درمیون خطا میداد بخاطر اختلال نرم افزاری ک با همون حالت advancedرو با اخرین گرافیک روون اجرا میکرد. ویندوز رو ده کردم تو بازیهای کند میشه فقط، دیگه مترو 2033رو ک نباید کند باشه. راسیتش درایور گرافیک اوکی کردم اما درایورای مادربرد رو سی دیشو نداشتم. از نت گرفتم درایوراشو، بازم حل نشد،پارتیشن بندی هم کردم 8 درایو رو کردم 4 تا ک فک نکنم مشکلی باشه. البته با برنامه driver toolkitسرچ میکنم میگه 16 درایور نصب نشده. چکار کنم دوستان،

ویرایش شده توسط mamad311
لینک به دیدگاه

سلام. ویندوز 10 کلا سنگینه. اگه تو محیط ویندوز کنده که از هارده و هاردت کند شده بهتره یه ssd بزاری.

اگه تو بازی کنده بهتره به فکر تعویض گراف باشی چون 730 هم خیلی جالب نیست

لینک به دیدگاه

آخه 730 براى بازيهايى كه شما نصب كردى هم شد كارت!!!

نكنه انتظار تنظيمات Ultra  رو هم دارى با رزولوشن 4k  تعارف نكن....

لینک به دیدگاه

میدونم قوی نیست اما من انقد توضیح دادم ک بدونین قبل این اجرا میکرده، من میگم مترو 2033 رو هم اجرا نمیکنه بدون تیک. با گرافیک 710mلپ تاپ اجرا کرده راحت، 

لینک به دیدگاه

درود

تعویض ویندوز بزنید ببینید تغییری میکنه یا خیر

لینک به دیدگاه

درود مشکل از کارت گرافیکتونه شک نکن برا این بازیا خیلی پایینه من باهاش حتی فارکرای ۴ رو روی لو نتونستم بالا بیارم انتظار داری باهاش چیا بازی کنی.

لینک به دیدگاه

واقعا؟ پس ی 1060 gtxدوستم داره باید بیاره تست کنم اگه با اونم تیک بزنه دیگه هیچی.اماadvanced warراحت با اخرین تنظیمات اجرا شده.  خبرشو میدم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mamad311 گفته است :

دوبار عوض کردم فایده نداشت8. 1و10

از درست جا خورده بودن گرافیک و رم اطمینان حاصل کنید

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

احتمال میدم ویروسی باشه سیستمتون 

یک انتی ویروس خوب دانلود کنید اپدیت کنید و سیستم و اسکن کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...