رفتن به مطلب

كمك فوري در تهيه كارت گرافيك و مانيتور

Recommended Posts

سلام من سيستم اينه ميشه راهنماييم كنيد چه كارت گرافيكي بگيرم كه گلوگاه نشه و يه مانيتور خوبم براي گيم و فيلم بهم پيشنهاد بديد؟
core i3-6100
Mb: Asus B150 PROGAMIN
RAM : 8GB DDR 4 HYPERX FURY
كارت گرافيك بين اين چند مدل موندم
MSI RX 470 GAMING X Twin Frozr VI 4GB GDDR5
ASUS ROG STRIX-RX470-O4G-GAMING
MSI GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5
MSI GTX 1050 Ti Gaming X Twin Frozr VI 4GB GDDR5

(چرا تو اعداد و ارقام سرعت گرافيكي  470 ضعيف تره ولي همه ميگن بهتره و فريم بيشتري ميده ؟)

مانيتور هم گزينه زيادي ندارم ولي نظرم روي اينه
Benq VZ2350HM 23Inch AH-IPS LED Monitor
از نزديك نديدم اگه بنظرتون گزينه بهتر ديگه اي هست بهم بگيد
ممنونم

(ببخشيد اين چند وقت زياد سوال ميپرسم)

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز هیچکدوم از اون کارتا قرار نیست با سی پی یو شما گلوگاه ایجاد نمیکنه

و قطعا 470 خیلی خیلی بهتره تا 1050

ولی اگه میتونی 480 بگیری که خیلی بهتره شما که میخوای حدود 900تا 1 تومن خرج کنی یه 100تومن بذاری روش یه 480 میتونی بخری از همین دوستان که توی فروم هر از گاهی میان میفروشن

برای گیم هم IPS بگیری ممکنه توی بازی  های سریع مثل کانتر یا بازیهای ماشینی گرافیکی مثل پراجکت کارز دچار گوستینگ بشه چون زمان پاسخ دهیش بالا هست

و پیشنهادم اینه برای گیم پنل TN بگیرید که توی شب هم اگه خواستی وقتی چراغا خاموش شد بهش نگاه کنی!

پیشنهادم روی این مانیتوره خودم هم دارم و خیلی عالیه

باز هم خودتون میدونین

Benq 2460 HM

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

از بین دوتا گزینه اول یکی بگیر 470 بازدهی بالاتر داره از اونطرف پشتیبانی AMD  هم بهتره براش نمیگم انویدیا ساپورت نداره ولی ای ام دی خیلی خوب به فکر درایور و دایرکس ها هست  مانیتور برای گیم دقت کن سرعت پاسخگویی کمتر باشه من خودم بین 1 میلی و 5 میلی با چشم تفاوت هایی رو احساس میکردم 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

از بین دوتا گزینه اول یکی بگیر 470 بازدهی بالاتر داره از اونطرف پشتیبانی AMD  هم بهتره براش نمیگم انویدیا ساپورت نداره ولی ای ام دی خیلی خوب به فکر درایور و دایرکس ها هست  مانیتور برای گیم دقت کن سرعت پاسخگویی کمتر باشه من خودم بین 1 میلی و 5 میلی با چشم تفاوت هایی رو احساس میکردم 

در 20 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

با سلام

دوست عزیز هیچکدوم از اون کارتا قرار نیست با سی پی یو شما گلوگاه ایجاد نمیکنه

و قطعا 470 خیلی خیلی بهتره تا 1050

ولی اگه میتونی 480 بگیری که خیلی بهتره شما که میخوای حدود 900تا 1 تومن خرج کنی یه 100تومن بذاری روش یه 480 میتونی بخری از همین دوستان که توی فروم هر از گاهی میان میفروشن

برای گیم هم IPS بگیری ممکنه توی بازی  های سریع مثل کانتر یا بازیهای ماشینی گرافیکی مثل پراجکت کارز دچار گوستینگ بشه چون زمان پاسخ دهیش بالا هست

و پیشنهادم اینه برای گیم پنل TN بگیرید که توی شب هم اگه خواستی وقتی چراغا خاموش شد بهش نگاه کنی!

پیشنهادم روی این مانیتوره خودم هم دارم و خیلی عالیه

باز هم خودتون میدونین

Benq 2460 HM

ASUS VP228H 22Inch 1ms Monitor

LG 24M47VQ-P 24Inch TN 2ms Monitor

(ليون نداره )Benq 2460 HM

BenQ GW2270H 22Inch VA LED Monitor

بين اين سه مدل مانيتور بنظرتون كدوم بهتره ؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، neozix گفته است :

ASUS VP228H 22Inch 1ms Monitor

LG 24M47VQ-P 24Inch TN 2ms Monitor

(ليون نداره )Benq 2460 HM

BenQ GW2270H 22Inch VA LED Monitor

بين اين سه مدل مانيتور بنظرتون كدوم بهتره ؟

از دیجی هم میتونین خرید کنین ولی از لحاظ کیفیتی بنکیو کیفیت تصویرش از الجی کمی بهتره و ایسوس هم همون الجیه دوست گرامی چون پنل مانیتور های ایسوس همه ساخت الجی هستن

ولی در آخر باز هم همه چی به خودتون و سلیقه شما بستگی داره و از طرفی هم خرید مانیتور بنظر من مهم ترین انتخاب توی یه سیستم به شمار میاد چون اکثرا وقتی مانیتور میخرید به فکر ارتقا نیستن و حداقل برای 4-5سال مجبور به استفاده میشین پس حتما باید تحقیق کنین و و برید از نزدیک ببینید مانیتور هارو یا میتونید از یوتیوب هم استفاده کنید که خودش گاهی اوقات خیلی کمک میکنه برای انتخاب در خرید قطعه یا هرچیز دیگه ای

موفق باشید ;)

لینک به دیدگاه

مانیتور همون که خودتون گفتید از همه بهتره

پنل IPS خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر به صورت حرفه ای بازی نمیکنید پنل ips بهتره مانیتوری که خودتون اشاره کردین هم مورد خوبیه

اگه میتونین بیشتر هزینه کنین هم مانیتور های جدید ال جی هم مورد خوبی هستن که freesync دارند و 75 فریم در ثانیه هم هستند و حتی تا حد زیادی واسه گیمر های حرفه ای هم خوبن, پنلشونم ips هست 

لینک به دیدگاه

داداش زندگی داره لب خند میزنه با این قیمت 480 ام اس ای

بخر توی این هفته ک از دستت نره واقعا فوق العادس

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، The.13east گفته است :

اره الان لیون تخفیف زده msi rx 480 gaming X 8gb به قیمت 1059000 تومن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 100 تومن بزار روی پولت یک Rx 480 msi 8gb بگیر حالشوو ببر خیلی فرصت فوق العاده ای هست 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، کیهان گفته است :

پاور هم ذکر می‌کردین چی دارین...

green 580es

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

از دیجی هم میتونین خرید کنین ولی از لحاظ کیفیتی بنکیو کیفیت تصویرش از الجی کمی بهتره و ایسوس هم همون الجیه دوست گرامی چون پنل مانیتور های ایسوس همه ساخت الجی هستن

ولی در آخر باز هم همه چی به خودتون و سلیقه شما بستگی داره و از طرفی هم خرید مانیتور بنظر من مهم ترین انتخاب توی یه سیستم به شمار میاد چون اکثرا وقتی مانیتور میخرید به فکر ارتقا نیستن و حداقل برای 4-5سال مجبور به استفاده میشین پس حتما باید تحقیق کنین و و برید از نزدیک ببینید مانیتور هارو یا میتونید از یوتیوب هم استفاده کنید که خودش گاهی اوقات خیلی کمک میکنه برای انتخاب در خرید قطعه یا هرچیز دیگه ای

موفق باشید ;)

دوست داشتم از نزدیک ببینم ولی بنکیو انگار نمایندگی نداره بشه از نزدیک دید

ویرایش شده توسط neozix
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Cantaver گفته است :

دوست عزیز اگر به صورت حرفه ای بازی نمیکنید پنل ips بهتره مانیتوری که خودتون اشاره کردین هم مورد خوبیه

اگه میتونین بیشتر هزینه کنین هم مانیتور های جدید ال جی هم مورد خوبی هستن که freesync دارند و 75 فریم در ثانیه هم هستند و حتی تا حد زیادی واسه گیمر های حرفه ای هم خوبن, پنلشونم ips هست 

در 3 ساعت قبل، The.13east گفته است :

در 2 ساعت قبل، کیهان گفته است :

اره الان لیون تخفیف زده msi rx 480 gaming X 8gb به قیمت 1059000 تومن

در 2 ساعت قبل، Matin96D گفته است :

دوست عزیز 100 تومن بزار روی پولت یک Rx 480 msi 8gb بگیر حالشوو ببر خیلی فرصت فوق العاده ای هست 

دوست داشتم بیشتر هزینه کنم ولی همینم دیگه به صفر میرسم اگه بگیرم پول 480 یا مانیتور گرون تر رو ندارم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، neozix گفته است :

دوست داشتم بیشتر هزینه کنم ولی همینم دیگه به صفر میرسم اگه بگیرم پول 480 یا مانیتور گرون تر رو ندارم

خب دوست عزیز نمیتونی یکم صبر کنی؟ مثلا تا آخر خرداد

فکر نکن لیون تخفیف زده دیگه نمیزاره قول میدم یه ماه دیگه قیمت اصلیش میشه همین

ولی حتما سعی کن چیز خوب بخری که بعدا پشیمون نشی مانیتور هم والا بنظرم بهترین راه اینه بری بازار از نزدیک ببینیشون بازار رضا من دیدم مانیتور گذاشتن بیرون که ببینی

یا میتونی بری نمایندگی الجی مانیتورای Tn رو از نزدیک ببینی و بعد خواستی بین بنکیو و الجی تصمیم بگیری

ولی گرافیک رو حتما اگه میتونی شده 2ماه هم صبر کنی 480 وردار که عالیه

لینک به دیدگاه

اگه هزینه مهمه خودتو به صفر نرسون خوب نیست من خودم اینکارو کردم پشیمونم. بهتر از هر کالایی یکی دیگه میاد و نمیتونی همیشه بهترینا رو داشته باشی مگه اینکه پولت آماده باشه 

همون 470 با مانیتور خوب بگیر چون گرافیکو زودتر میتونی عوض کنی ولی مانیتور بیشتر دوام میاره و فکر ارتقاش نیستی

لینک به دیدگاه

سلام 

نظر دوستمون این بالا تایید میشه . به نظر من یه مانیتور خوب بکیر کارت رو بعدا میتونی ارتقا بدی حالا با یه ضرر کوچولو از طرفی آفر جدید لیون هم عالیه . باعث میشه یه خورده دیرتر نیاز به ارتقا گرافیک داشته باشی .

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خب دوست عزیز نمیتونی یکم صبر کنی؟ مثلا تا آخر خرداد

فکر نکن لیون تخفیف زده دیگه نمیزاره قول میدم یه ماه دیگه قیمت اصلیش میشه همین

ولی حتما سعی کن چیز خوب بخری که بعدا پشیمون نشی مانیتور هم والا بنظرم بهترین راه اینه بری بازار از نزدیک ببینیشون بازار رضا من دیدم مانیتور گذاشتن بیرون که ببینی

یا میتونی بری نمایندگی الجی مانیتورای Tn رو از نزدیک ببینی و بعد خواستی بین بنکیو و الجی تصمیم بگیری

ولی گرافیک رو حتما اگه میتونی شده 2ماه هم صبر کنی 480 وردار که عالیه

اخه 480 بگيرم بنظرم مجبور بشم cpu رو هم تغيير بدم چون نميشه از تمام قدرت كارت استفاده كنم

همم احتمالا سال اخر گيم باشه چون فكر كنم سال ديگه برم سربازي

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

اگه هزینه مهمه خودتو به صفر نرسون خوب نیست من خودم اینکارو کردم پشیمونم. بهتر از هر کالایی یکی دیگه میاد و نمیتونی همیشه بهترینا رو داشته باشی مگه اینکه پولت آماده باشه 

همون 470 با مانیتور خوب بگیر چون گرافیکو زودتر میتونی عوض کنی ولی مانیتور بیشتر دوام میاره و فکر ارتقاش نیستی

در 14 ساعت قبل، Beni_Lx گفته است :

سلام 

نظر دوستمون این بالا تایید میشه . به نظر من یه مانیتور خوب بکیر کارت رو بعدا میتونی ارتقا بدی حالا با یه ضرر کوچولو از طرفی آفر جدید لیون هم عالیه . باعث میشه یه خورده دیرتر نیاز به ارتقا گرافیک داشته باشی .

مانيتور مغازه كمه  براي  تست وگرنه تست ميكردم ميگرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...