رفتن به مطلب

خرید 1060gtx

Recommended Posts

سلام دوستان کارت گرافیک 1060ایسوس چرا از 1060 msiارزونتره. دلیلش چیه اختلاف100هزار تومنیش در دیجی کالا؟ 6gنسخشه

لینک به دیدگاه

خوب مدل ها مختلف هست قیمت ها هم تفاوت داره یکی خنک تره ، یکی بیشتر اورکلاک شده و...

ولی به طور کلی بهترین مدل ها به ترتیب

Giga 1060 Xtreme 

Msi 1060 Gaming X

نسخه های جدید ترش هم هست که کمی سرعت مموری بالا تری داره ولی هنوز داخل موجود نشده ، (گرچه تفاوت زیادی نداره ، نسخه هایی که نام بردم فرکانس ممورشون  8000-8300 هست ولی جدید هاش 9000-9200 هست)

ببنده خودم Giga 1060 Xtreme  عالی ، قوی  ، اروکلاک پذیری بالا ، خنک ، کم صدا. مثلا گرافیک خودم مموریش تا 9600 اور میشه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

تشکر بابت پاسخ. من مدل ایسوزش رو بگیرم خیلی ضعیف تر بقیس، من بودجم 1300 هستش، پاورمم 430 گرین هست میخوام پاورم عوض نکنم. ایسوزش رو ممنون میشم توضیح بدین

لینک به دیدگاه

تشکر بابت پاسخ. من مدل ایسوزش رو بگیرم خیلی ضعیف تر بقیس، من بودجم 1300 هستش، پاورمم 430 گرین هست میخوام پاورم عوض نکنم. ایسوزش رو ممنون میشم توضیح بدین

درود

داداش از من میشنوی الان لیون rx 480 msi تخفیف زده 1059 تومن. اگر بخری خیلی سود کردی....

با این قیمت الان 480 از فکر 1060 بیا بیرون (هرچند من فن انویدیا هستم)

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mamad311 گفته است :

اخه تو بنچمارکا 1060 خیلی سرتره، سیستمم اینتله

توی بازی های قدیمی DX11 تا حدود 10 درصد 1060 بهتره اما توی بازی های جدید و DX12 دقیقا برعکسه .

480 در قیمت برابر ارزش خرید بیشتری داره چه برسه به قیمت پایین تر

فقط باید حواستون به توان پاور باشه یه وقت دردسر نشه .

لینک به دیدگاه

درود

با اجازه استارتر محترم بنده هم یه سوال دارم بپرسم

آیا بین نسخه های 6 و 3 گیگ کارت 1060 اینقدری که بنچمارک ها ادعا کردند تفاوته؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ArminZol گفته است :

درود

با اجازه استارتر محترم بنده هم یه سوال دارم بپرسم

آیا بین نسخه های 6 و 3 گیگ کارت 1060 اینقدری که بنچمارک ها ادعا کردند تفاوته؟

بله 

بازی ها به نسبت جدید بودن از حجم بیشتری از رم گرافیک استفاده میکنند 

و توی بازی مثل کال اف دیوتی اخر تا 6گیگ از گرافیک هم مورد استفاده قرار میگیره و اگر نباشه فریم کمتری میده 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

توی بازی های قدیمی DX11 تا حدود 10 درصد 1060 بهتره اما توی بازی های جدید و DX12 دقیقا برعکسه .

من پاورم 430 گرین هست کافیه،؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما یه 480 msi بگیر با یه پاور نو هم قیمت 1060 واست درمیاد ، 480 بهتره و پشتیبانی بهتری داره ، عمر 1060 ، حدود 6 ماه هستش یه کم اینور اونور ، خودم 480 دارم اکثر بازیها رو 60 به بالا اجرا میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

عذر میخوام دوست عزیز اما این موضوع الان دیگه صحت نداره.

باتوجه به آپدیت جدید  انویدیا وضعیت کارت 1060 و همینطور 980ti، 1080 و 1070 در دایرکت 12 بسیار بهتر شده.

در بنچمارک های جدید هیتمن الان اختلافی بین 1060 و 480 تو دایرکت 12 وجود نداره در حالی که قبل آپدیت، 480 و کلا کارت های amd در دایرکت 12 بسیار جلوتر بودن.

ضمنا تو بازی های جدیدی مثل prey با اینکه amd title حساب میشه اما کارت 1060 برتری قابل توجهی نسبت به 480 داره.

بنظرم 480 الان دیگه بصرفه نیست خریدش دوست عزیزمون میتونن روی 580 هم  فکر کنن البته باید دید چجوری قیمت گذاری میشه. 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

باتوجه به آپدیت جدید  انویدیا وضعیت کارت 1060 و همینطور 980ti، 1080 و 1070 در دایرکت 12 بسیار بهتر شده.

در بنچمارک های جدید هیتمن الان اختلافی بین 1060 و 480 تو دایرکت 12 وجود نداره در حالی که قبل آپدیت، 480 و کلا کارت های amd در دایرکت 12 بسیار جلوتر بودن.

ضمنا تو بازی های جدیدی مثل prey با اینکه amd title حساب میشه اما کارت 1060 برتری قابل توجهی نسبت به 480 داره.

بنظرم 480 الان دیگه بصرفه نیست خریدش دوست عزیزمون میتونن روی 580 هم  فکر کنن البته باید دید چجوری قیمت گذاری میشه. 

تشکر بابات پاسخگویی، پس من الان با بودجه 1300 کدوم مورد رو بگیرم؟ و اینکه رو بعضی کارتونای گرافیک نوشته armorیا strixب چ معنی هستش؟ 

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

بله 

بازی ها به نسبت جدید بودن از حجم بیشتری از رم گرافیک استفاده میکنند 

و توی بازی مثل کال اف دیوتی اخر تا 6گیگ از گرافیک هم مورد استفاده قرار میگیره و اگر نباشه فریم کمتری میده 

چقدر بد

نسخه ی 6 گیگ 200 تومن گرون تره

لینک به دیدگاه

به نظرم ۴۸۰ بخر اونهم نسخه۸ گیگ که تو هیچ بازی مموری کم نیاری برای دایرتکست ۱۲ سراغ انودیا اصلن نرو پشتیبانی ضعیفی داره ولی برای دایرتکست ۱۱ انودیا هم خوبه عجله هم نداری  منتظر ۵۸۰ باش  که قویتره ولی قیمت نمیدونم چند بزارن .

لینک به دیدگاه

عجله دارم الان بین 480 و 1060 موندم،، پاورم هم 430گرین کم هستش دوستان؟ 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

O_o

دوست عزیز بعضی از ویژگی های DX12 به طور سخت افزاری توسط کارتهای انویدیا پشتیبانی نمیشن مثلا ( async compute ) با درایور و نرم افزار نمیشه این ضعف ها رو به طور کامل پوشش داد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوست گرامی همون 1060 که انتخاب کردین بسیار کارت خوبی هست
همین الان هم خیلی از بازی های دارن با DX 11 میان و DX12 خیلی کار داره تا جا بی افته در صورتی که کارت RX480 از همین الان خدا بیامرز شده و جاش رو داده به 580
من خودم هر دو مدل رو داشتم هم 1060 و هم 480 
با خیال راحت برید و از بازار یکعدد 1060 بخرید و حالشو ببرید واقعاً 480 هیچ حرفی برای گفتن نداره منم گول تبلیغات رو خوردم خریدم الان به غلط کردن افتادم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوست گرامی همون 1060 که انتخاب کردین بسیار کارت خوبی هست
همین الان هم خیلی از بازی های دارن با DX 11 میان و DX12 خیلی کار داره تا جا بی افته در صورتی که کارت RX480 از همین الان خدا بیامرز شده و جاش رو داده به 580
من خودم هر دو مدل رو داشتم هم 1060 و هم 480 
با خیال راحت برید و از بازار یکعدد 1060 بخرید و حالشو ببرید واقعاً 480 هیچ حرفی برای گفتن نداره منم گول تبلیغات رو خوردم خریدم الان به غلط کردن افتادم

1060 رو میخرم فقط خواستم بدونم پاور430 گرین میتونه ساپرت کنه این کارتو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهتره پاور رو با مدل 580ES تعویض کنید
دوستان توی پست های بالاتر هم گفتن

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، mamad311 گفته است :

1060 رو میخرم فقط خواستم بدونم پاور430 گرین میتونه ساپرت کنه این کارتو

پاور کم هست

ولی من میگم یا 580 بگیرین یا نسخه جدید 1060 که فرکانس حافظه بالاتری داره

البته باید دید چطور قیمت گذاری میشن

لینک به دیدگاه

سلام

کفایت کردن پاور شما بستگی به مادربرد و پردازنده ای که استفاده میکنید داره و همچنین فرکانس کلاک سی پی یو

اگه سیستمتون i5 یا I3 باشه که مشکل پیدا نمیکنید ،چون این کارت فوق العاده کم مصرفه و بدون اورکلاک ماکزیمم ۱۶۰ وات مصرف داره

اگه دست دوم به کارتون میاد من  قصد فروش gainward 6gb  رو دارم.

لینک به دیدگاه

دوستان سوال نهایی اینکه  این مدل

asus1060 6gb dual oc

رو میخوام از لیون سفارش بدم مارک ایسوز خوبه نسبت ب msi و بقیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...