رفتن به مطلب

فوری: راهنمایی در مورد این دو مدل هارد 4 ترا سیگیت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من پنجشنبه پیش از لیون  این هارد سیگیت باراکودا 4ترا  با مدل نامبر ST4000DM005 که روش لیبل سبز رنگ هست تولید سال 2016 رو سفارش داده بودم

http://lioncomputer.ir/product/9760/هارد+اینترنال+سیگیت+Barracuda+4TB/

بعد امروز هارد دستم رسید بدون اینکه پک خود هارد رو باز کنم از مشخصاتش روش دیدم اصلا یه چیز دیگه فرستادن مدل قدیمی Seagate Desktop HDD تولید 2013رو فرستادن با مدل نامبر ST4000DM000 که لیبلش هم روش سفید رنگ هست این مدل زیر  البته لیبل این فرق میکنه

http://lioncomputer.ir/product/3537/Seagate+Desktop+HDD.15+4TB+64MB+SATA3/

دقیقا این مدل این دوستمون که تو تاپیک زیر باهاش مشکل داشتن عکس هست 

بعد به  لیون زنگ زدم جریانو بهشون گفتم میگه هیچ فرقی با هم ندارن  فقط لیبلش فرق داره و مدل نامبرش !! اگه میخوای هاردو فردا برگشت بده پولتو پس بدیم.

مگه میشه ؟ الان بنظرتون هارد  Seagate Desktop HDD با هارد سیگیت 4ترا باراکودا هیچ تفاوتی ندارن ؟ مثل سرعت دور سرعت خواندن و نوشتن میزان صداش

چون بنده الان سیگیت یه ترا مدل باراکودا 7200 رو دارم صداش فوق العاده کم و سرعتش هم خوبه.

هاردو بنظرتون پس بدم ؟ چون فک کنم  سری باراکودا بهتر هست

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

اگه براتون مهمه پس بده. چون اصلا دو سری متفاوتن. سرعت سری قبل۴ ترابایتش 5900 rpm هستش

ویرایش شده توسط Nemo
لینک به دیدگاه

مسلما که فرق دارن اونم این دوتا سری شما ببین کدومش به کارت میخوره من خودم باشم همونی که خودت مدنظرته میخرم چون هم جدیدتره و تعریفشو بیشتر شنیدم البته باراکودا هم سری خیلی خوبیه دارمش یکی 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Nemo گفته است :

اگه براتون مهمه پس بده. چون اصلا دو سری متفاوتن. سرعت سری قبل۴ ترابایتش 5900 rpm هستش

فکر کنم سری باراکودا که خودمم یک تراش رو دارم فقط یه تراش 7200rpm هست..مدلی که مد نظرم هست ولینکشو بالا گذاشتم هم اگه اشتباه نکنم اونم5900 هست..

در 12 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

مسلما که فرق دارن اونم این دوتا سری شما ببین کدومش به کارت میخوره من خودم باشم همونی که خودت مدنظرته میخرم چون هم جدیدتره و تعریفشو بیشتر شنیدم البته باراکودا هم سری خیلی خوبیه دارمش یکی 

بله احتمال زیاد پس بدم ..گفتن مدلی که میخوای رو موجود نداریم تموم کردیم.

........

الکی هم چند رو وقتمون گرفته شد همون روز اگه میگفتن نداریم از جای دیگه میخردیم..دو بار هم بهشون زنگ زدم تاکید کردم که دقیقا همین مدلی که سفارش دادمو بفرستین.اما باز با این همه یه چیز دیگه فرستادن : l

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

خیلی عجیبه که گفتن این همونه و فرقی نداره و فقط لیبلش فرق داره !!!

و عجیب تر اینکه دیدن شما چیو سفارش دادی، بعد دیدن ناموجوده و بدون اینکه به شما اطلاع بدن، یه مدل دیگه فرستادن.

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/25, 18:42:05، god of shadow گفته است :

خیلی عجیبه که گفتن این همونه و فرقی نداره و فقط لیبلش فرق داره !!!

و عجیب تر اینکه دیدن شما چیو سفارش دادی، بعد دیدن ناموجوده و بدون اینکه به شما اطلاع بدن، یه مدل دیگه فرستادن.

بله دقیقا تماس که گرفته بودم ، همون رو گفت که تو کارایی اینا هیچ فرقی ندارن فقط لیبل و مدل نامبر فرق میکنه !!! اینم نظرا اون استادی که تو فروشگاه لیون استخدام شده.

در ضمن اون فردی هم  که واسه فروش تلگرامی استخدامش کردن و  تو لیون کار میکنه دقیقابرا چیه ؟ هر سوالی ازش پرسیدم چه قبل خرید چه بعد خرید هربار در جواب شماره فروشگاهو هی میده هربار هم میگه فلان داخلی رو بگیر..خوب برادر شماره فروشگاهو خودم بلدم اگه قراره هی زنگ بزنم چرا واسه شما پیام میدم؟  دقیقا کار این اقا چیه تو لیون ؟ شماره دادن؟! مخابراته؟!! بنده قبلا هم سیستم از لیون خریدم قبلنا پشتیبانی و جوابگویی خیلی بهتر ازحال حاضر بود ..از اقای حسینی هم خواهشمندیم بیشتر به کارکنانش نظارت داشته باشن.تا اینطوری وقت منه مشتری الکی گرفته نشه. 

در ضمن هارد امروز از طریق پست  دقیقا کپی بسته بندی لیون برگشت داده شد.

لینک به دیدگاه

دوستان اگر اجازه هست من یه سوالی بپرسم

هارد 3 ترا دقیقا چند گیگ حجم داره؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ATER گفته است :

دوستان اگر اجازه هست من یه سوالی بپرسم

هارد 3 ترا دقیقا چند گیگ حجم داره؟

فکر کنم این کمکتون بکنه

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...