رفتن به مطلب

استفاده از 2 قدرت کامپیوتر برای اجرای بهتر بازیها

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان همچین چیزی امکان پذیره؟ مثلا دو کامپیوتر ویا لپ تاپو به همدیگه متصل کرد و از 2 قدرت پردازنده  - رم - گرافیک استفاده کرد!! امکانش هست؟

لینک به دیدگاه

من نشنیدم ولی ایده جالبیه 

شبیه ایده های 1 ملیون دلاری میمونه

پ.ن: نکنه فرارمغزها کنی در حد فرضیه اولیه خوبه

لینک به دیدگاه

این کار مثل فیلمهای تخیلی میمونه . :D ترکیب چند کامپیوتر روی یک مانیتور جالبه B|

لینک به دیدگاه

بعضی از نرم افزارهای رندر 3 بعدی مثل 3dmax و غیره از این حالت پشتیبانی میکنن اما برای بازی خیر..چنین امکانی نیست

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من کلی تحقیق کرده بودم ولی با توجه به گفته افراد غیره ممکنه 

البته شخصا فکر میکنم ممکنه شاید دلیل اتفاق نیفتادنش این باشه که خیلی از قطعات جدید مثلا قویتر فروش نرن |(شاید هم دارن از این روش استفاده میکنن ولی صداش و در نمیارن ) میتونه بدلیل قیمتش هم باشه که در طوله زمان شاید ممکن بشه

همین ابر کامپیوتر ها که یک برده کامل با اون همه پردازنده نیستن از قسمتهای مختلف تشکیل شدن ترکیب شدن

نظر خودم اینکه مثله گرافیک اکسترنال  ولی  با ارتباط خیلی سریع که مشکلی پیش نیاد !!

لینک به دیدگاه

به نظر من شدنیه. چطور. ارتش امرسکا تو یکی از پروژه هاش تعداد زیادی ps 3 رو سری کرده بود و یک ابر کامپیوتر ساخته بود

لینک به دیدگاه

سلام
معمولا با شبکه کردن (شبکه محلی LAN) این کار یجورایی امکانپذیره... چون که بنده با یک نفر شبکه اجرا میکردم سیستمم ضعیفتر بود از قدرت سیستم قویتر استفاده میکرد ... تو شبکه  سیستم قویتر بعضی جاها کم میوورد..

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

بعضی از نرم افزارهای رندر 3 بعدی مثل 3dmax و غیره از این حالت پشتیبانی میکنن اما برای بازی خیر..چنین امکانی نیست

دوستان عزیز قبل از پست کردن اینجور مطالب خیلی راحت میشه توی اینترنت جوابش رو پیدا کرد...هر سوالی ارزش پست کردن نداره...نهایت بهتره به یک کاربر با تجربه خصوصی بدید و بپرسید وگرنه قراره 20 تا کاربر بیان به ترتیب بنویسن خیر خیر خیر و یه تاپیک کاملا اسپم ایجاد میشه..متاسفانه نمونه اینجور تاپیک ها داره زیاد میشه تو انجمن..باید مدیریت بشه

این جا ساخته شده برای همین سوال ها ...((ایده بسیار جالبی داره))

لطفا تجربه و نحوه  استفاده همزمان به صورت موازی 2 عدد PC رو میشه اموزش بدهید !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، KR Modir گفته است :

این جا ساخته شده برای همین سوال ها ...((ایده بسیار جالبی داره))

لطفا تجربه و نحوه  استفاده همزمان به صورت موازی 2 عدد PC رو میشه اموزش بدهید !

میتونید در لینک زیر مطالعه کنید

https://www.dfmrendering.com/fa/محصولات-و-خدمات-مازستا/renderway-renderboxes-and-co-processing

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

دوستان عزیز قبل از پست کردن اینجور مطالب خیلی راحت میشه توی اینترنت جوابش رو پیدا کرد...هر سوالی ارزش پست کردن نداره...نهایت بهتره به یک کاربر با تجربه خصوصی بدید و بپرسید وگرنه قراره 20 تا کاربر بیان به ترتیب بنویسن خیر خیر خیر و یه تاپیک کاملا اسپم ایجاد میشه..متاسفانه نمونه اینجور تاپیک ها داره زیاد میشه تو انجمن..باید مدیریت بشه

دادا اگه پیدا میکردم که اینجا نمیپرسیدم!!

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

دادا اگه پیدا میکردم که اینجا نمیپرسیدم!!

سلام عزیز..کلی میگم..البته بعدا متوجه شدم تو بخش گفتگوی ازاده ولی شما حساب کن بخاطر اینکه یه بازی بخواد از 2 تا گرافیک پشتیبانی کنه چقدر باید روش کار بشه و شرکت سازنده بازی رو به این قابلیت مجهز و کنه و باز شرکت های سازنده گرافیک بیان درایور مخصوص براش عرضه کنن و حالا مشکلات 2 گرافیکه باز بماند

حالا شما فکر کن بازی بخواد از 2 تا کامپیوتر استفاده کنه ! به طور کلی این امر امکان پذیر هست در سطح تکنولوژی اما برای کاربران خانگی و کاربرد بازی وجود نداره و بعید هم هست در اینده نزدیک امکان پذیر بشه

البته سخت افزار گیم امروزه قدرت کافی  رو دارن و نیازی به چنین کاری دیده نمیشه

لینک به دیدگاه

شاید در بحث کارهای نرم افزاری و شبکه این امر ممکن باشه ولی در زمینه گیم به هیچ وجه ممکن نیست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام عزیز..کلی میگم..البته بعدا متوجه شدم تو بخش گفتگوی ازاده ولی شما حساب کن بخاطر اینکه یه بازی بخواد از 2 تا گرافیک پشتیبانی کنه چقدر باید روش کار بشه و شرکت سازنده بازی رو به این قابلیت مجهز و کنه و باز شرکت های سازنده گرافیک بیان درایور مخصوص براش عرضه کنن و حالا مشکلات 2 گرافیکه باز بماند

حالا شما فکر کن بازی بخواد از 2 تا کامپیوتر استفاده کنه ! به طور کلی این امر امکان پذیر هست در سطح تکنولوژی اما برای کاربران خانگی و کاربرد بازی وجود نداره و بعید هم هست در اینده نزدیک امکان پذیر بشه

البته سخت افزار گیم امروزه قدرت کافی  رو دارن و نیازی به چنین کاری دیده نمیشه

آره ولی مثلا برای کسی که دو تا سیستم ضعیف داره و نمیخواد سیستم بخره چطور؟ یه راهی نیست یعنی؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mka19 گفته است :

من نشنیدم ولی ایده جالبیه ?

شبیه ایده های 1 ملیون دلاری میمونه

پ.ن: نکنه فرارمغزها کنی در حد فرضیه اولیه خوبه

خخخخخخخ D:

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

این کار مثل فیلمهای تخیلی میمونه . :D ترکیب چند کامپیوتر روی یک مانیتور جالبه B|

آره! ولی کاش یه راهی بود!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

آره ولی مثلا برای کسی که دو تا سیستم ضعیف داره و نمیخواد سیستم بخره چطور؟ یه راهی نیست یعنی؟

خیر متاسفانه..تنها خوبیه داشتن 2 تا سیستم ضعیف اینه میشه شبکشون کرد و کلی بازی سبک باحال باهاشون بازی کرد...حاضرم قسم بخورم لذتی که تو مولتی بازی کردن بازی های نوستالوژیک و قدیمی هست تو جدیدا نیست

لینک به دیدگاه

خیر متاسفانه..تنها خوبیه داشتن 2 تا سیستم ضعیف اینه میشه شبکشون کرد و کلی بازی سبک باحال باهاشون بازی کرد...حاضرم قسم بخورم لذتی که تو مولتی بازی کردن بازی های نوستالوژیک و قدیمی هست تو جدیدا نیست

من روی مادربرد یکسری اتصالات دیدم که هیچ وقت متوجه نشدم چیه برام جالبه که دقیقا این اتصلات روی مادربرد های سرور بانکی دیدم که شمال GND -SHB و الباقی یادم نمیاد میشه ولی در اسرع وقت یک سر به سرور های بانک مذکور میزنم ببینم دقیقا چیه .

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

من و داداشم هر شب یک دست Stronghold نسخه اولیه میزنمیم به صورت شبکه، خیلی حال میده.

لینک به دیدگاه

یک چیزی شبیه به همین یک دبیر کامپیوتر داشتیم که گفتن میشه .

برین دنبالش شاید به نتیجه رسیدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...