رفتن به مطلب

RX 480 یا GTX 1060. کدومو بخرم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر صاحب نظران و اهل فن :D

من قصد خرید کارت دارم. از بین 480 و 1060 میخواستم یکی رو انتخاب کنم.خیلی مقاله و بنچ مارک خوندم و دیدم. خیلی جاها گفتن 1060 تو dx 11 سر تره ولی تو dx12 و vulkan ؛ 480 بهتره و بازیای آینده رو بهتر ران میکنه. خواستم نظر شما رو بدونم. با اینکه 1060 از نظر قدرت و سرعت پردازنده یه کوچولو قوی تر به نظر میاد، به نظرتون این نظریه درسته؟ من 480 بگیرم بهتره؟  یا ممکنه بعدا Nvidia بعدا با یه سری درایور مچ amd رو تو dx12 یا vulkan بخوابونه؟ نظرتونو بگین. دیگه دیوانه شدم انقدر راجع به این موضوع فکر کردم.

ممنون

لینک به دیدگاه

480 به طور کلی بهتره

اما کارتهای سری 500 با قیمت سری 400 عرضه میشن ( در بازار جهانی ) یه 570 به اندازه یه 480 و حتی بیشتر فریم میده و ارزونتر هم هست .

اگر همین الان میخواهید سراغ480  گیمینگ X شرکت MSI برید . قیمت مناسبی برای مدت محدودی داره .

لینک به دیدگاه

ساپورت بهتر amd (دوستان اشاره میکنن به 290X)

2 گیگ وی رم اضافه تر نسبت به 1060

dx12 و ولکان

پاسکال به یک سال نکشیده زمزمه ولتا داره میشه .

الان rx 480 8g gaming x که بهترین کارت amd شده قیمت عالی 1059 داره که جایی برای بحث نمیذاره .

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

480 به طور کلی بهتره

اما کارتهای سری 500 با قیمت سری 400 عرضه میشن ( در بازار جهانی ) یه 570 به اندازه یه 480 و حتی بیشتر فریم میده و ارزونتر هم هست .

اگر همین الان میخواهید سراغ480  گیمینگ X شرکت MSI برید . قیمت مناسبی برای مدت محدودی داره .

درود

دوست من ، مقایسه 480 و 580 گیمینگ ایکس ام اس آی رو دیدم، تفاوت در حد 2 تا 5 فریم بود نهایتن ، اکثرا هم 2 فریم، توایران بیاد اولش قیمتش بالاس

اگر هم قیمت 480 باشه ارزش داره، اگر نه خیر.

http://www.aparat.com/v/OHfE6

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

ممنن از همه دوستان .

دوستان این 1059تومن، تخفیف دیجیکالا هست؟ چون من احتمالا  تا 7-10 روز دیگه نمیتونم بگیرم. 

حضور ذهن دارین قیمت  بدون تخفیف چقدره؟

@NaeemSameti  قربون مرام اواتار ;)

ویرایش شده توسط dukenukem2
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، dukenukem2 گفته است :

ممنن از همه دوستان .

دوستان این 1059تومن، تخفیف دیجیکالا هست؟ چون من احتمالا  تا 7-10 روز دیگه نمیتونم بگیرم. 

حضور ذهن دارین قیمت  بدون تخفیف چقدره؟

@NaeemSameti  قربون مرام اواتار ;)

درود داداش تخفیف لیون هستش، زنگ بزنین سوال کنین، الکس دلپیرو عشقه دیگه، فورزا ایتالیا

لینک به دیدگاه

بدون  شک 480. به خاطر اینکه اولا تا چند ماه اینده نسل جدید کارت های انویدیا میان و این نسل افت بسیار شدیدی در راندمان به خود خواهد دید(اینجور که از شایعات معلومه قراره در نسل جدید انویدیا، کارتی مثل 2060 که جایگزین 1060 فعلی هستش قدرتش از 1080 هم بیشتر باشه و همچنین استفاده از GDDR6 و... ) دوما جدا از این مسئله از نظر قدرت هم برتری کامل با 480 هستش...!

تصمیم گیری نهایی با خودتونه!

لینک به دیدگاه

در این آشفته بازار پیشنهاد می کنم بین این دو 480 از msi رو بگیرید و لذت ببرید. 580 در بعضی بازی های خاص می تونه "تا" سقف 10 فریم عملکرد بهتری نسبت به 480 داشته باشه. ولی شما باید چندین ماه صبر کنید که اول وارد شه بعد قیمتش بالانس شه که ارزشش رو نداره.

لینک به دیدگاه

دوستان من امروز تماس گرفتم گفتن تا 3 روز دیگه هست تخفیف. شما با توجه به تجربه تون، به نظرتون تمدید میشه؟ یا دوباره این کارو میکنن؟ من تا یک هفته دیگه امکان خرید ندارم :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تمدید رو نمیدونم اما فکر کنم احتمالا بعدش 580 میادبا همون قیمت حدود 1.300 و دیگه این کارت ناموجود میشه و به تاریخ می پیونده ! ^_^

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان.

من یه Sapphire RX580 Nitro+ 8GB گرفتم واقعا محشره. پرفورمنسش دیوونه میکنه. هرچی بازی نصب می کنم و تنظیماتش رو کاملا Maximum رو رزولوشن 2560*1080 اگه Vsync باشه که بخاطر مانیتورم روی 60 فریم قفل میشه. اگه هم خاموش باشه در حد 90 فریم اینا.

کلا از هرچی 1060 و 480 تو یوتیوب میبینم 5 الی 10 درصد قویتره.

Rise of thumb raider , COD Infinite Warfare و و و 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...