رفتن به مطلب

کمک فوری درمورد خرید مانیتور 4k گیمینگ

raajer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

یکی از آشنایان بنده این مانیتور 3 ماه پیش از دبی آوردن 

http://lioncomputer.ir/product/4025/ASUS+PB287Q+4K+UHD+1ms+28inch+LED+Monitor/  

به گفته خودشون تقریبا 2500 براشون تموم شد با گمرگ و اینا (راست و  دروغ با خودش)

الان به نظر دوستان چقد می ارزه ازش بخرم قیمتی که خودشون گذاشتن با توجه به کارکرد کم و سلامت کامل دستگاه 1850

به نظر دوستان ارزش داره ؟!  مانیتور به شدت تمیزه با کارتن وسایل کامله

جدا از پرفورمنس کارت بنده که 1060 هستش میخوام یه تجربه ای برام بشه و اینکه قیمتش خیلی وسوسه ام کرده

نظر دوستان چیه تا فردا ظهر باید تصمیمو بگیرم خواهشا کمکم کنید 

ممنون شبتون خوش عزیزان 

منتظر راهنمایی دوستان هستم  

لینک به دیدگاه

کارت 1060 با مانیتور 4 کی  ؟ بیشتر بخوای فیلم ببینی خوبه   چون این کارت فکر نکنم بتونه  اولترا بازی های روز به رزولوشن 4k  بازی کنی  حالا صبر کن ببین نظر بقیه چیه  ولی با این قیمت مناسبه منم باشم وسوسه میشم  فقط قبلش چک کن پیکسل سوخته نداشته باشه 

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

بنده همین الان دارم از این مانیتور استفاده میکنم به شدت پیشنهاد میکنم ! 

واقعا کیفیت عالی داره

برای گیم مناسبه و واقعا کیفیت خوبی داره

منکه راضیم ازش تو خریدش شک نکنید

لینک به دیدگاه

توصیه نمیکنم.چون درسته 4کا هست ولی پنلش Tn هه.که بزرگترین مزیت مانیتور 4 کا که کیفیت تصویرش باشه رو خراب میکنه.

جدای از اون اصلا توصیه نمیشه با 1060 رو مانیتور 4کا بازی کنید.اونم تحت شرایطی که جی سینک نداره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mohammadalikeley گفته است :

توصیه نمیکنم.چون درسته 4کا هست ولی پنلش Tn هه.که بزرگترین مزیت مانیتور 4 کا که کیفیت تصویرش باشه رو خراب میکنه.

جدای از اون اصلا توصیه نمیشه با 1060 رو مانیتور 4کا بازی کنید.اونم تحت شرایطی که جی سینک نداره

درود شما چه مدلی و با چه  سایزی رو پیشنهاد میکنین

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان  احتمالا میخرمش

راستش برای بازی نمیخوام تازه گوست رایکن وایلدلند تموم کردم بازی به درد بخور فعلا نیست 

تا آخرای تابستان که عشقم far cry 5  منتشر بشه تا اون موقع شاید فرجی بشه یک فروند 1080 یا amd vega سوار سیستم کنم 

به هر حال ممنون از راهنمایی

ویرایش شده توسط raajer
لینک به دیدگاه

با سلام به نظر بنده اگر قصد خرید 4k دارید یه چیز بهتر بگیرید این مانیتور به خاطره پنلش زیاد جالب نخواهد بود

صد در صد کیفیتی بی نظیر تجربه خواهید کرد ولی چون گزینه بهتر هم وجود داره بنده بهتون پیشنهاد گزینه بهتر میکنم مانیتوری با پنل ips خیلی کیفیت بهتری به نمایش خواهد گذاشت

درضمن کارتتون در این رزولوشن فقط قادر به نمایش بازی در کیفیت پایین یا حداکثر مدیوم خواهد بود که باز هم صرف به رزولوشن 1080 هست

موفق باشید....

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان به دلیل پاره ای از مشکلات نتوانستم در زمان ایجاد تاپیک این مانیتورو بخرم الان تا 1800 با هام راه اومده به نظر دوستان بخرم؟ بعد چند ماه استفاده آیا باز میتونم همین قیمت بفروشم که ضرر نکنم ؟ قیمت روز بالای 2600 هست 800 تومن کم کردن منصفانه نیست؟

ویرایش شده توسط raajer
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، raajer گفته است :

سلام دوستان به دلیل پاره ای از مشکلات نتوانستم در زمان ایجاد تاپیک این مانیتورو بخرم الان تا 1800 با هام راه اومده به نظر دوستان بخرم؟ بعد چند ماه استفاده آیا باز میتونم همین قیمت بفروشم که ضرر نکنم ؟ قیمت روز بالای 2600 هست 800 تومن کم کردن منصفانه نیست؟

نه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohammad1070 گفته است :

نه

چی نه ؟ بخرم؟ نخرم؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...