رفتن به مطلب

خرید همین امروز سی پی یو رایزن یا منتظر ماندن مسأله این است!

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

مطلقا صبر نکن من خودم چند روزه تو تلگرم داره صحبت میکنم با فروشگاه ماتریس هی امروز فردا می کنن ولی گفته فردا دیگه موجوده 1700xمن میخوام بگیرم قیمت 1670 و باکس هست اما 1700 باکس نیست قیمت 1270 به نظر من بخر چون بدتر میشه 

ماشاالله شما بسیار پی گیرتر از من بودید 

میشه آی دی تلگرام ماتریس و به ما هم بدید 

تا منم یه خورده سوال پیچ کنم

آخه بندگان خدا شما که این همه زحمت کشیدید وارد کردید چرا بدون باکس آوردید  آخه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، hi1 گفته است :

ماشاالله شما بسیار پی گیرتر از من بودید 

میشه آی دی تلگرام ماتریس و به ما هم بدید 

تا منم یه خورده سوال پیچ کنم

آخه بندگان خدا شما که این همه زحمت کشیدید وارد کردید چرا بدون باکس آوردید  آخه

من سیستممو اسمبل کردم انداختم تو کارتن کلی هزینه ولی 25 روزه تو کارتنه چون سی پی یو ندارم همه چی هم عالی برداشتم ....

شماره برات میفرستم 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hi1 گفته است :

سلام دوستان

بنده قصد خرید cpu AMD Ryzen 1600 رو دارم 

فروشگاه سایت همسایه بدون باکس آورده با گارانتی ماتریکس البته با دلار ۴ تومن

حالا به نظر شما همین امروز CPU رو بخر یا نه ؟(منتظر بشم تا وارد کننده دیگه‌ی وارد عمل بشه و با باکس بیاره!)

کدوم فروشگاه ؟

اگر همین دلار 4 تومن میگی 1600 باید 220 دلاره حدود 880 تومن بیافته  که خیلی خوبه با گارانتی ماتریس اگر مثل سری fx سه سال گارانتی میداد !!! خودم داشتم 2بار سوخت تعویض درجا برام دادن

دلار قیمت فعلیش 3760~3750 بگیری میشه 830 اینا به نظرم قیمتش خوب و منطقی هست !!

ویرایش: قیمت آریا کامپیوتر دیدم 3 سال گارانتی ماتریس !!  تو بازار کامپیوتر فروشگاهای ماتریس سر بزنید احتمالا آورده باشن این حدود قیمت خوبه از اینتل که بی صاحاب شده بهتره

راستی مین بورد های msi میگن وارد شده در نظر داشته باش 

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hi1 گفته است :

من والا از مدیر فروشگاه آریا کامپیوتر پرسیدم اگه هم خواستید می تونم اسکیرین شات بدم بهتون

منم تلگرام زدم گفتن داره آخه:S

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

خداییش این حسام جمشیدی خیلی کارش درسته اصلا همیشه اولین نفر هست تو موجود کردن قطعه های تازه وارد. همینشو خیلی دوست دارم. 

بلی . آریا کامپیوتر جز پیشتازترین و بهترین فروشگاههای اینترنتی هست . فوق العاده سریع و با وجدان هستن و هیچ وقت گارانتی فرعی نمیارن و بهترین و بروز ترین قطعات سخت افزاری رو با قیمت منصفانه دارن . مثلا اولین کارت 1080ti رو از برند msi و giga همین آریا کامپیوتر موجود کردن .

و در مورد بحث دوستمون استارتر محترم ؛ قطعات همون اول که بیان بازار خیلی برای خریدش عجله نکنین . بعد 2 ماه قیمتاش متعادل میشه . ولی رایزن ها فکر نمیکنم ازین ارزونتر بشن . اگه واقعا قصد خرید دارین و پولش رو دارین همین الان خرید کنین .

لینک به دیدگاه

من ازشون مدل 1600x رو خریدم ولی مثل اینکه گارانتی ماتریس تو اعلام موجودی اشتباه کرده و  تو بارشون تمام مدل های رایزن هست به غیر از این یکی. ولی آقای حسام جمشیدی خیلی خوب همکاری کردن و وقتی مطمئن شدن که این مدل نیست مبلغ رو بهم برگردوندن

لینک به دیدگاه

هیچ جا 1700 باکس نیست 1700x هم که اصلانیست تو بار جدید زنگم میزنی طرف یا درست ج نمیده یا اطلاع نداره مثلازنگ زدم به رایان صبا گفت باکسه ولی با مین میفررشیم بعد که تو تلگرم بهشون تکست دادم گفتن باکس نیست ماتریسم که شوته سوته همه ش امروز فردا امروز فردا من قصدم 1700x بوده از اولش ولی با این روند فک کنم اخرش 1400 گیرم بیاد خیلی خیلی خیلی مملکت چرتی داریم 90 روز گذشته تازه ما باید زنگ بزنیم به این و اون با چارتا احمق بی سواد سروکله بزنیم تا درست ج بدن یا ندنش معلوم نیست  عمیقا متاسفم واسه ایران و ایرانی با این جهنمی که اسمسو گذاشتن کشور 

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال اگه باکس نباشه چه مشکلی داره؟

چرا اکثرا دنباله سی پی یو باکس نیستن؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

منم تلگرام زدم گفتن داره آخه:S

معذرت می خواهم فروشگاه ۱۶۰۰ رو با ۱۶۰۰

ایکس اشتباه گرفته بود

بیانیه فروشگاه رو در پست پایین گذاشتم 

در 3 ساعت قبل، peto گفته است :

دوستان یه سوال اگه باکس نباشه چه مشکلی داره؟

چرا اکثرا دنباله سی پی یو باکس نیستن؟

والا مشکل خاصی که ندارن آدم دوست داره جنسی رو که می خره آکبند باشه

والا متوجه سوال دومتون نشدم!

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، hi1 گفته است :

والا مشکل خاصی که ندارن آدم دوست داره جنسی رو که می خره آکبند باشه

والا متوجه سوال دومتون نشدم!!

منظورم این بود چرا همه دنباله باکسن؟(اشتباه تایپی بود)

مگه سی پی یو مثله گرافیک یا مانیتور و پاور  استهلاک داره؟

من شخصا سی پی یو اگه 24 ساعت مهلت تست داشته باشم اک و کارکردش برام فرقی نداره.

حتی فن سی پی یو هم برام مهم نیست چون فن بهتر از اونو دارم.

در مجموع من اگه بفکر خرید سی پی یو باشم و هم باکس موجود باشه و هم غیر باکس میرم غیر باکس رو میخرم چون ارزون تر ذر میاد برام و تو کارایی هم فک نکنم فرقی بکنن مگر اینکه خلافش ثابت بشه برام

لینک به دیدگاه

والا مشکل اصلی در  مورد AMD Ryzen اینکه در حال حاضر 4 مدل مادربرد AM4 بیشتر توی بازار موجود نیست همه هم Asus هستن.2 تا برد X370 با قیمت 787 و 1350 و 2 تا هم برد B350... به نظر من پردازنده رو بخرید اما صبر کنید تنوع برد های سوکت AM4 بیشتر  بشه. مخصوصا به این دلیل که یکی دو سالی می شه که Asus یه برند فوق العاده گرونی شده حتی از گیگا گرون تر. از نظر قیمتی شاید پردازنده یکم ارزون تر بشه ولی قیمتها خیلی هم بالا نیستن با توجه به اینکه CPU ها گارانتی دارن. برای مثال 1600x قیمت 250 دلاره به دلار امروز که 3800 تومنه می شه 950 تومن الان قیمت خورده 1050 پس ارزون هم بشه یه 100 150 شاید ارزون بشه ( اگه وارداتش قطع نشه و یه بلایی مثل CPU های Intel به سرش نیارن)

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، HK888 گفته است :

والا مشکل اصلی در  مورد AMD Ryzen اینکه در حال حاضر 4 مدل مادربرد AM4 بیشتر توی بازار موجود نیست همه هم Asus هستن.2 تا برد X370 با قیمت 787 و 1350 و 2 تا هم برد B350... به نظر من پردازنده رو بخرید اما صبر کنید تنوع برد های سوکت AM4 بیشتر  بشه. مخصوصا به این دلیل که یکی دو سالی می شه که Asus یه برند فوق العاده گرونی شده حتی از گیگا گرون تر. از نظر قیمتی شاید پردازنده یکم ارزون تر بشه ولی قیمتها خیلی هم بالا نیستن با توجه به اینکه CPU ها گارانتی دارن. برای مثال 1600x قیمت 250 دلاره به دلار امروز که 3800 تومنه می شه 950 تومن الان قیمت خورده 1050 پس ارزون هم بشه یه 100 150 شاید ارزون بشه ( اگه وارداتش قطع نشه و یه بلایی مثل CPU های Intel به سرش نیارن)

ممنون داداش

طبق گفته هایش شما من الان پردازند رو گرفتم و منتظر مادربرد خوب و ارزون میمونم

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از نظرات گرانقدر شما پردازنده ryzen r5 1600 non x خریداری شد 

اونم با باکس هورااااااا

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، peto گفته است :

منظورم این بود چرا همه دنباله باکسن؟(اشتباه تایپی بود)

مگه سی پی یو مثله گرافیک یا مانیتور و پاور  استهلاک داره؟

من شخصا سی پی یو اگه 24 ساعت مهلت تست داشته باشم اک و کارکردش برام فرقی نداره.

حتی فن سی پی یو هم برام مهم نیست چون فن بهتر از اونو دارم.

در مجموع من اگه بفکر خرید سی پی یو باشم و هم باکس موجود باشه و هم غیر باکس میرم غیر باکس رو میخرم چون ارزون تر ذر میاد برام و تو کارایی هم فک نکنم فرقی بکنن مگر اینکه خلافش ثابت بشه برام

حرف شما کاملاً درست می باشد در این شکی نیست

ولی حاجی دل دیگه چی کارش کنم دل که منطق حالیش نمیشه D:

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، hi1 گفته است :

حرف شما کاملاً درست می باشد در این شکی نیست

ولی حاجی دل دیگه چی کارش کنم دل که منطق حالیش نمیشه D:

ها میفهمم چی میگی کاریش نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

باز کامنتا پاک شد بدون هیچ دلیل درست و منطقی!!!! من فقط نظرمو گفتم در مورد aria comp !!!

البته خیلی سایتشو قبول دارم و کارشون درسته ولی چون بهم گفت که سریع ارسال میشه و نشد چون از 7 گذشته بود یکم خوشایند نبود برام و اون نظرو داشتم ولی بازم از نظر من فروشگاه عالی هست ! و خودش هم آدم خیلی خوب و با حوصله!!!!

ویرایش شده توسط _theghostsleader_
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوستان به جهت اینکه در فروشگاه لیون بیشترین تنوع محصولات به نسبت بقیه سایت ها وجود دارد، اگر هم در جای دیگری محصولی را مشاهده کردین که در فروشگاه لیون هنوز موجود نشده می توانید استعلام تلفنی و یا استعلام تلگرامی کنید و یا درخواست موجود شدنش رو در تاپیک مربوطه بدین.

مرد مومن چرا بیانیه فروشگاه همسایه رو به کل حذف کردی

حداقل لیست پردازنده ها رو باقی میزاشتین تا ملت دچاره اشتباه نشن

اون فروشگاه فقط پاسخ داده بود که وارد کننده کدوم پردازنده رو با باکس آورده  

در ضمن فروشگاه لیون که جزو بهترین هاست در این شکی نیست ولی شما هم به شکل بدی دارین ازش دفاع میکنید

در ضمن فروشگاه لیون حتی اسم گارانتی رو هم ننوشته!

Screenshot_2017-05-22-21-27-07.thumb.png.491887642f7ebf454c013d0844f72433.png

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

سی پی یوی 12  تریدی هم  قیمت سی پی یوی i5  چهار تریدی!!!
AMD کل i5 ها رو  از رده خارج کرد با این قیمتگذاری عالی.

لینک به دیدگاه

فکر میکنم باید کم کم به فکر فروش core i7 و خرید رایزن باشیم

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/31, 19:17:41، hi1 گفته است :

باکس یا ترای ؟ حقیقت چیه ؟ 

در اینتل باکسها درجه یک  ترای (بدون باکس) ها درجه دو هستن و هر دو هیچ کارانتی ندارن، مشکل داشت باید بندازید اشغال

اما تو ای ام دی رایزن دقیقا برعکسه ، ترای ها ریز قطعاتشون  امریکایی هست و حتی گرونتر

چرا ماتریس ، مهندس خریدش ترای میاره نه باکس؟

بخاطر موضوع فن  !!!!!  همونطور که میدونید قویترین فن رایزنها ، مدل مکس مربع هست درسته؟

اونهایی که تو باکس مربع دارن باکس میخره اما اونهایی که فن دایره دارن رو ترای میخره تا فن نربع بهشون اضافه کنه، حقیقت همینه متوجه شدید؟ (البته کاهش حجم در کمرک هم بی تاثیر نیست)

موضوع همون فن مربع زیباست که توسط مهندیسن ای ام دی و کولر مستر طراحی شده و هشتاد دلار قیمتشه ،  کولر مربع  خنکتر از کولر ابی کرون قیمته

با خیال راحت ترای های بدون جعبه ای ام دی بخرید ، تو ریزقطعات، طول عمر کم ندارن خیالتون راحت ،  سه سال هم کارانتی تعویض دارن( تعمیر نه ها ، تعویض)

فقط به فروشنده بکید خیلی خیلی مواظب پایه ها باشه و دور پردازنده رو یونولیت بزاره حتما و از پیچیدن تو نایلونهای حباب دار هوا  خودداری کنه

wraithmax.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/31, 19:17:41، hi1 گفته است :

باکس یا ترای ؟ حقیقت چیه ؟ 

در اینتل باکسها درجه یک  ترای (بدون باکس) ها درجه دو هستن و هر دو هیچ کارانتی ندارن، مشکل داشت باید بندازید اشغال

اما تو ای ام دی رایزن دقیقا برعکسه ، ترای ها ریز قطعاتشون  امریکایی هست و حتی گرونتر

چرا ماتریس ، مهندس خریدش ترای میاره نه باکس؟

بخاطر موضوع فن  !!!!!  همونطور که میدونید قویترین فن رایزنها ، مدل مکس مربع هست درسته؟

اونهایی که تو باکس مربع دارن باکس میخره اما اونهایی که فن دایره دارن رو ترای میخره تا فن نربع بهشون اضافه کنه، حقیقت همینه متوجه شدید؟ (البته کاهش حجم در کمرک هم بی تاثیر نیست)

موضوع همون فن مربع زیباست که توسط مهندیسن ای ام دی و کولر مستر طراحی شده و هشتاد دلار قیمتشه ،  کولر مربع  خنکتر از کولر ابی کرون قیمته

با خیال راحت ترای های بدون جعبه ای ام دی بخرید ، تو ریزقطعات، طول عمر کم ندارن خیالتون راحت ،  سه سال هم کارانتی تعویض دارن( تعمیر نه ها ، تعویض)

فقط به فروشنده بکید خیلی خیلی مواظب پایه ها باشه و دور پردازنده رو یونولیت بزاره حتما و از پیچیدن تو نایلونهای حباب دار هوا  خودداری کنه

wraithmax.jpg

لینک به دیدگاه

الان یک سوال برای من ایحاد شد :/
چرا میگید گرونه
اولا که قیمت قطعات کامپیوتر تو باز ما دلاری 4 الی 5 تومنه دوم که r5 ها که قیمتش متعادله و مناسب با توجه به رقیب اینتلی
فقط سری آر 7 هست که 200 هزار تومن حدودا قیمتون بیشتره و جا دارمپه کم شه
ور بازم با همین قیمت ها ( آر 7 ) قیمتشون مناسب لحاظ میشه برای کسانی که رایزن 7 پرفرمنس بهتری تو کاربردشون داره
اینم هست که شما با آر سون ها کولر wraith max. میگیرد که نمیگم کولر بادی خیلیییی خوبیه اما خیلییی بهتر از استوک اینتله و حداقل میشه باهاش 4 گیگاهرتز اور کرد رو برد x370

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Haji Fatahi گفته است :

رامین رستمی توی

حاجی تورو خدا ول کن مارو چرا داری چرت و پرت تحویل مردم میدی

حاجی اینجا همه حرفه ی هستن ها خودتو ضایع نکن

والا من که طرفدار AMD ام ،از سخنان شما شرمسار میشم

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، rezarasnani گفته است :

الان یک سوال برای من ایحاد شد :/
چرا میگید گرونه
اولا که قیمت قطعات کامپیوتر تو باز ما دلاری 4 الی 5 تومنه دوم که r5 ها که قیمتش متعادله و مناسب با توجه به رقیب اینتلی
فقط سری آر 7 هست که 200 هزار تومن حدودا قیمتون بیشتره و جا دارمپه کم شه
ور بازم با همین قیمت ها ( آر 7 ) قیمتشون مناسب لحاظ میشه برای کسانی که رایزن 7 پرفرمنس بهتری تو کاربردشون داره
اینم هست که شما با آر سون ها کولر wraith max. میگیرد که نمیگم کولر بادی خیلیییی خوبیه اما خیلییی بهتر از استوک اینتله و حداقل میشه باهاش 4 گیگاهرتز اور کرد رو برد x370

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

والا دوستان انتظار دارن پردازنده ۶ هسته رو به قیمت ۳۰۰ تومن بخرن

بعضی ها فکر میکنند چون ای ام دی داره سی پی یو میزنه پس باید به قیمت مفت هم بفروشه

ولی در این رنج قیمت (۹۰۰تومن) واقعا واقعا نمی تونی بهتر از ای ام دی 1600 پیدا کنی 

واقعا زور داره این پول رو به ۷۶۰۰ اینتل بدی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...