رفتن به مطلب

تریلر جدید به همراه گیمپلی از بازی اکشن اول شخص Rising Storm 2 Vietnam

FGameKiller
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 ساعت قبل، PCI گفته است :

چطوره بازیش ؟

تا موقع انتشار نمیشه نظر دقیق داد دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، FGameKiller گفته است :

تا موقع انتشار نمیشه نظر دقیق داد دوست عزیز

عزیز دلهفته پیش بازی در دسترس بو د  و دو روز پیش هم نسخه بتا بازی شروع شد و تا آخر امروز  هم در دسترس هست و فاز بتا تموم میشه من تا الان 8 ساعت بازی کردم یکی از بازی های مورد علاقمه و  تا انتشار اصلی هم حدودا یک  ماه باقی مونده

----------

بازی فوق العاده است ترکیبی از insurgency-squad-armaهستش،خوبی بازی اینه نه محیط کوچیکه و نه خیلی بزرگ مثل squadکه نصف بازی رو باید در حال دویدن باشی!

گرافیک بازی خیره کننده است و خیلی عالیه طوری که اصلا جای حرف برای گفتن نداره من خیلی ازش عکس گرفتم  ،ترکیب رنگ خیلی زیبایی هم داره.

طبق معلوم aimگرفتن تو بازی مثل همون هایی هست که مثال زدم و کمی طول میکشه  بخواید یاد بگیرید و شبیه به بازی های جنگی شبیه ساز هست

سرور ها56نفره است،و  هر تیم  به  چند بخش جداگانه با اسمSquadتقسیم میشه و هر بخش  یک رهبر داره،رهبر  میتونه  تونل بکنه و از اون نقطه مورد نظر respawnبشید و یا موقعیت های دشمن رو لو بده تا تیم شما بتونه با هلیکوپتر مواضع دشمن رو مورد هدف قرار بده و یا از اون قسمت رو بمب باران کنه.

سلاح های بازی  کاملا متنوع هست و خیالتون از این بابت راحت باشه، فعلا قابلیت شخصی سازی رو نداره،سلاح دو کشور  ویتنام و آمریکا با هم متفاوته  و هر Squad هم شامل چند نوع سرباز متفاوت میشه که سلاح  و لوازم  متفاوت دارند

تنها وسیله ی نقلیه در حال حاضر هلیکوپتر هست

سبک بازی های حالت تسخیر و دفاع رو داره

پیش خرید این بازی با قیمت بسیار کمی که توی استور هند داره پیشنهاد میشه یعنی کم کمش این رو 100 ساعت بازی میکنید بشدت اعتیاد آوره

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

عکس هایی که از بازی گرفتم فقط خودتون ببینید

20170513000947_1.jpg

20170513004304_1.jpg

20170513114222_1.jpg

20170512153301_1.jpg

20170513115121_1.jpg

20170512211442_1.jpg

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

عزیز دلهفته پیش بازی در دسترس بو د  و دو روز پیش هم نسخه بتا بازی شروع شد و تا آخر امروز  هم در دسترس هست و فاز بتا تموم میشه من تا الان 8 ساعت بازی کردم یکی از بازی های مورد علاقمه و  تا انتشار اصلی هم حدودا یک  ماه باقی مونده

----------

بازی فوق العاده است ترکیبی از insurgency-squad-armaهستش،خوبی بازی اینه نه محیط کوچیکه و نه خیلی بزرگ مثل squadکه نصف بازی رو باید در حال دویدن باشی!

گرافیک بازی خیره کننده است و خیلی عالیه طوری که اصلا جای حرف برای گفتن نداره من خیلی ازش عکس گرفتم  ،ترکیب رنگ خیلی زیبایی هم داره.

طبق معلوم aimگرفتن تو بازی مثل همون هایی هست که مثال زدم و کمی طول میکشه  بخواید یاد بگیرید و شبیه به بازی های جنگی شبیه ساز هست

سرور ها56نفره است،و  هر تیم  به  چند بخش جداگانه با اسمSquadتقسیم میشه و هر بخش  یک رهبر داره،رهبر  میتونه  تونل بکنه و از اون نقطه مورد نظر respawnبشید و یا موقعیت های دشمن رو لو بده تا تیم شما بتونه با هلیکوپتر مواضع دشمن رو مورد هدف قرار بده و یا از اون قسمت رو بمب باران کنه.

سلاح های بازی  کاملا متنوع هست و خیالتون از این بابت راحت باشه، فعلا قابلیت شخصی سازی رو نداره،سلاح دو کشور  ویتنام و آمریکا با هم متفاوته  و هر Squad هم شامل چند نوع سرباز متفاوت میشه که سلاح  و لوازم  متفاوت دارند

تنها وسیله ی نقلیه در حال حاضر هلیکوپتر هست

سبک بازی های حالت تسخیر و دفاع رو داره

پیش خرید این بازی با قیمت بسیار کمی که توی استور هند داره پیشنهاد میشه یعنی کم کمش این رو 100 ساعت بازی میکنید بشدت اعتیاد آوره

من بازی insurgency-squad دارم که شورشی ها رو خیلی دوست داشتم 1000 ساعت پلی کردم :D

نیاز به میکروفن نداره؟  ارتباط با تیم چطوره ؟ چقدر به کار گروهی وابسته هست ؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

عکس هایی که از بازی گرفتم فقط خودتون ببینید

20170513000947_1.jpg

20170513004304_1.jpg

20170513114222_1.jpg

20170512153301_1.jpg

20170513115121_1.jpg

20170512211442_1.jpg

ممنون از پاسخ ارزشمندتون

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/02, 11:06:52، PCI گفته است :

من بازی insurgency-squad دارم که شورشی ها رو خیلی دوست داشتم 1000 ساعت پلی کردم :D

نیاز به میکروفن نداره؟  ارتباط با تیم چطوره ؟ چقدر به کار گروهی وابسته هست ؟

بیشترین کار گروهی مربوط به  رهبر گروه هست بقیه  فقط میریزن میکشن! ولی  رهبر  گروه بیاد بازی کردن بلد باشه نباید زیاد جلو بره و بقیه رو پوشش بده تا شماها بتونید کنار رهبرRespawnبشید

نیازی به میکروفن نداره میتونید تایپ کنید،نهایتا اعضای شما از شما یک تونل بخوان اگر هم نمیتونید مدیریتش کنید اشکالی نداره یک نفر رو از اعضای گروه رو به سمت رهبری ارتقا بدید یا اصلا اون گروه رو leaveبدید وارد یه  گروه دیگه بشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...