رفتن به مطلب

پیشنهاد

Recommended Posts

سلام . 
سیستم پایین ، ولی بهتره که رم رو 8 کنید (1 عدد 16) ، هارد رو 2ترا بردارید ، پاور رو هم حداقل 650 ، اس اس دی هم لازم دارید ،

لینک به دیدگاه

من سیستمو فقط برا csgo میخوام همین هارد هم اضافی هست درمورد رم فعلا بودجم نمیرسه

نهایت تا 320000

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

من سیستمو فقط برا csgo میخوام همین هارد هم اضافی هست درمورد رم فعلا بودجم نمیرسه

نهایت تا 320000

csgo كه انبرد هم براش كافيه

لینک به دیدگاه

سلام. اگه csgo با جزیات پایین بازی میکنین بهتره پایینی رو بردارید. طبق تجربه cpu های amd تو بازی های نه چندان سنگین و سبک مخصوصا با جزیات گرافیکی پایین فریم بیشتری نسبت به اینتل میدن ( به جز i7 )

پاور هم کافیه.

لینک به دیدگاه

با جزئیات بالا میخوام بازی کنم و دیگر قصد ارتقاء سیستم ندارم 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.
برای csgo چون در هنگام شوتینگ در بعضی مواقع لود سنگین لجظه ای(در حد 1ثانیه) برای بازی پیش میاد بنظرم هارد معمولی نگیر و اس اس دی 128 گیگ بگیر
بعدا هارد رو اضافه کن(خیلی مهمه این تیک ها بعدا میره رو اعصابت)
در مورد پردازنده هم خدمتت عرض کنم که بازی کانتر گلوبال یکی از بدترین بازی ها در زمینه بهینه سازی هست.در واقع این بازی عوض اینکه گرافیک بخواد پردازنده خیلی قوی میخواد تا فریم رو بالا نگه داره .
در مورد کانتر گلوبال بنده فقط اینتل رو پیشنهاد میکنم البته نه این مورد انتخابی شما . i5 7400 فرکانس کمی داره و باز هم بدرد کانتر نمیخوره .
برای داشتن فریم بالای 250 باید حداقل i5 7600 داشته باشید.
در مورد گراف هم 1060 در direct x11 قوی تره و سازگرتر با کانتر...

لینک به دیدگاه

سیستم پایینی . البته این سیستم  بدرده کانتر go  نمیخوره برای بازی های  جدید با بیشترین کیفیت رو 1080 هست 

لینک به دیدگاه

داداش هارد رو بکن اس اس دی 

گراف 480

سی پی یو رایزن 

تمامی بنچ مارک ها نشون میدن سری سی پی یو رایزن افت کمتر فریم رو نسبت به اینتل داده 

مثلا اگر افت فریم اینتل تا 120 باشه رایزن در حد 140 میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...